Predikce cen EOS 4. čtvrtletí 2020: Obchodování EOS na medvědí trojúhelník

EOS je systém block block podobný Ethereum. Byl vytvořen koncem roku 2017 a jeho tržní kapitalizace dosáhla k říjnu 2020 2,68 miliardy USD. V prvních měsících svého života zaznamenal skvělý běh. Přišlo to ve správný čas, těsně předtím, než tehdy začala „zlatá horečka“ pro kryptoměny. Jak víme, bitcoiny prudce vzrostly téměř na 20 $, zatímco EOS / USD vzrostly z 3 $ na 18,50 $ v lednu 2018. Poté se cena stáhla zpět pod 4 $, ale během prvních několika měsíců toho roku opět vzrostla zatímco se zbytek kryptotrhu stahoval dolů. EOS dosáhl nejvyšší úrovně v dubnu 2018 a dosáhl vrcholu 23,30 $, ale od té doby má dlouhodobě medvědí trend a situace nevypadá příliš slibně, na větších časových rámcových grafech se tvoří medvědí trojúhelník.   

 

Nedávné změny v ceně EOS / USD

Doba Změnit ($) Změna %
30 dní +0,09  +3,4%
3 měsíce -0,35

-11,7%
6 měsíců -0,11 -4,0%
1 rok -0,61 -18,7%
Od roku 2017 +2.23 +531,5%

Faktory ovlivňující EOS 

Technický obraz se pro EOS nejeví příliš jasný, protože trend zůstává medvědí od dubna 2018, kdy se maxima snižují a klouzavé průměry zajišťují odpor při zpětném sledování. Ani nedávná cenová akce nevypadá příliš optimisticky pro EOS / USD, protože ostatní hlavní kryptoměny rostou značným tempem, zatímco EOS od srpna klesá. U společnosti EOS však dochází k určitému pozitivnímu vývoji, například „EOSIO pro podnikání“, který se zaměřuje na podnikový svět, ale současně existují obavy i z decentralizace podílů, přičemž největší podíl mají subjekty, které vládnou řetězec se většinou nachází v Číně.     

 

Předpověď EOS / USD: 4. čtvrtletí 2020 Předpověď EOS / USD: 1 rok Předpověď EOS / USD: 3 roky
Cena: $ 3 – $ 3,20

Cena ovladače: Technici, sentiment na trhu kryptoměn, sentiment EOS

    

Cena: 4,50 $ – 5 $

Cena ovladače: Přizpůsobení EOS pro podnikání, sentiment na trhu kryptoměn

Cena: $ 8 – $ 10 

Cena ovladače: Nový vývoj od společnosti EOS, otázka akcionářů, trh s kryptoměnami


Živý graf EOS / USD

EOS / USD

Predikce cen EOS na příštích 5 let

Poslední vývoj pro EOS / USD

EOS běží na systému EOS.IO, což je decentralizovaný blockchainový systém, který umožňuje hostování a provádění decentralizovaných aplikací neboli Dapps a vývoj Dapps na jeho platformě. Jak již bylo zmíněno výše, tento síťový systém je podobný systému Ethereum, ale zatímco Ethereum se snaží přejít od POW typu proof-of-work k proof-of-stake, EOS již běží na POS, což je levnější než těžba.

EOS neúčtuje jednotlivým klientům transakce a má schopnost nabídnout 1 milion transakcí za sekundu (TPS) a velkou škálovatelnost. Místo toho používá inflaci, kterou komunita EOC hlasovala pro snížení z 5% na 1%. Jedním z problémů společnosti EOS však v současné době je koncentrace velké části jejích akcionářů v Číně, což ji činí méně ziskovou pro ostatní účastníky a také méně demokratickou. Společnost EOS nyní vydala „EOSIO for Business“, která modeluje svůj software představující Blockchain-as-a-Service (BaaS) na verzi zaměřenou na podniky. LimeChain vytvořil nástroj EOSLIME poté, co obdržel grant EOS VC, aby pomohl přizpůsobit stávající modul EOSIO nebo nasadit celý systém.

Technická analýza – klouzavé průměry neustále tlačí EOS / USD dolů?

 

20 SMA poskytuje odolnost pro EOS v roce 2020

EOS byl vytvořen ve správný čas, na konci roku 2017, kdy prudký nárůst kryptoměn teprve začíná. Pár EOS / USD prudce vzrostl v prosinci téhož roku a v lednu 2018, ale v následujících dvou měsících se stáhl zpět níže. V dubnu jsme zaznamenali další obrovský nárůst, který způsobil cenu na 23,30 USD. Od té doby byl tlak směrem dolů a pokaždé, když se vyšší návraty snižovaly. Zóna podpory se však vytvořila kolem úrovně 1,50 USD, která se drží od konce roku 2018, a to vytvořilo sestupný trojúhelník spolu s medvědí trendovou linií. 20 SMA také pomáhá udržet EOS na měsíčním grafu a v poslední době poskytuje odpor při zpětném sledování, přestože byl několikrát propíchnut.

 

Stochastika je nyní přeprodaná a objevuje se na týdenním grafu

Na týdenním grafu je také viditelný medvědí trend, kdy se maxima pokaždé snižují, což naznačuje prodejní tlak, ačkoli se prodejcům nepodařilo dosáhnout nových minim. V tomto časovém rámci je 100 SMA konečným odporem pro EOS / USD, který poskytl odpor v únoru 2020, odmítl cenu a obrátil ji dolů po svíčkách doji pod ní, což je medvědí reverzní signál po vysledovat výše. 100 SMA v srpnu cenu opět odmítlo, protože stochastický indikátor byl překoupen. Ale nyní je stochastika přeprodaná a otáčí se nahoru, takže do konce roku můžeme vidět stopu vyšší na 100 SMA a pak další odmítnutí a medvědí obrat.    

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map