Predikce cen etherea (ETH) na rok 2020: Bude ve čtvrtém čtvrtletí nadále růst ETH / USD?

Kryptoměny se kvůli své decentralizované povaze používají jako zajištění odolné vůči inflaci. Ekonomické účinky vypuknutí koronaviru poslaly investory hledat aktiva, která mohou nabídnout útočiště během fluktuací akciového trhu. Důvodem nedávného nárůstu druhé nejpopulárnější kryptoměny byla nejistota, která přetrvávala v souvislosti s bezprecedentními programy uvolňování měny Federálním rezervním systémem.

Přečtěte si nejnovější aktualizaci na webu Ethereum Price 2021 Forecast

 

Druhá největší kryptoměna na světě, Ethereum, zaznamenala za poslední tři týdny výbušný cenový výkon, kdy měna vzrostla z 232 USD na místní maximum 407 USD.

Vývojáři Ethereum spustili 4. srpna finální testnet ETH 2.0, který je známý jako Medalla. V současné době se k síti připojilo více než 20 000 validátorů a 3 670 čeká. Síť nepodporuje skutečné ETH; více než 650 000 testovacích mincí však bylo uloženo za účelem vsazení. 

Medalla nebude používat skutečné ETH, ani nebude vydělávat skutečné odměny. Síť je zaměřena výhradně na přípravu druhé největší kryptoměny, pokud jde o kapitalizaci, na přechod k mechanismu konsensu proof-of-stake.

Ve čtvrtek navíc správce aktiv v digitální měně, Grayscale, uvedl, že společnost veřejně podala prohlášení o registraci u Komise pro cenné papíry (SEC) na formuláři 10 pro společnost Ethereum Trust.

 

Aktuální ETH / USD Cena:  $

Nedávné změny ceny etherea

V poslední době se Ethereum stalo jednou z nejlépe fungujících mincí, poté, co se vrátilo z 90 $ v březnu na 407 $ v srpnu. Začátkem tohoto týdne. Po mimořádně silném shromáždění za poslední dva týdny ETH vzrostl a zaznamenal zisky, ale v pozdních zasedáních vytiskl znamení obrácení, po kterém následovala technická korekce, která stále probíhá. Od června do července vykázal ETH / USD nárůst o 53,58%, z čehož nejvíce zisků bylo dosaženo v posledních dvou červencových týdnech. V prvním srpnovém týdnu ceny ETH / USD poklesly o 2,16%. Na druhé straně to představuje následující otázku: jaká bude pravděpodobně prognóza ceny etherea?

Ethereum Forecast: Q4 2020 Ethereum Forecast: 1 rok Ethereum Předpověď: 3 roky
Cena: 602 dolarů

Cenové faktory: 38,2% Fibonacciho retracement, Posílení bezpečného útočiště ve zlatě, BTC (pozitivní korelace).

 


Cena: 760 dolarů

Cena ovladače: 50% rozšíření Fibonacci, zotavení COVID19, škrty rychlosti Fedu

Cena: 1136 $

Cena ovladače: 50 podpora EMA, dokončení W Pattern 

Živý graf Ethereum

ETH / USD 

ETH / USD Faktory ovlivňující ceny etherea

Ethereum (ETH / USD) je druhé největší digitální aktivum se tržní kapitalizací 43,4 miliard USD a denním obchodováním přibližně 11 miliard USD. Růst cen ETH / USD lze připsat zvýšené aktivitě blockchainu, která vedla ke zvýšení poplatků za transakce Ethereum, na nejvyšší úroveň od roku 2018. Od té doby zůstaly ceny Etherea na býčí trati a v poslední době , překročili úroveň 400 USD, což je nejvyšší hodnota od srpna 2018. Pojďme diskutovat o předpovědích Ethereum podle různých zdrojů.

V uplynulém roce přežilo Ethereum tváří v tvář tvrdé konkurenci. Zatímco tvrdý lidový přechod to tlačil dolů, boom DeFi podporoval ETH v nešťastné době. Vysoce očekávaný přechod proof-of-stake a Ethereum 2.0 poskytují podporu v roce 2020.

Následuje několik zmíněných faktorů, které v budoucnu ovlivní cenu etherea.

  • Výdělky z transakčních poplatků za blockchain Ethereum
  • Vysoký potenciál pro využití Ethereum jako kolaterálu ve finančních aplikacích v decentralizovaném financování (DeFi)
  • Jeho použití v běžných platebních kanálech, jako je prodejní místo a online nakupování
  • ETH tokeny, decentralizované burzy a programy odměn 
  • Spekulativní obchodování s kryptoměnou

Spoluzakladatel Reddit Alexis Ohanian – 1 500 $

V kryptosféře mají slova spoluzakladatele Redditu Alexe Ohaniana velkou váhu. Je velmi optimistický ohledně budoucnosti BTC a dalších kryptoměn. Říká, že je nejvíce vzestupný vůči Ethereu, jednoduše proto, že na něm lidé skutečně staví. Předpovídá, že hodnota mince poroste a nakonec dosáhne úrovně 1 500 $. Podle jeho rozhovoru pro Forbes miluje Ethereum, protože vývojáři vytvářejí v blockchainu projekty z reálného světa.

Generální ředitel skupiny deVere, Nigel Green 2 500 $

Vedoucí skupiny deVere, Nigel Green, si je mimořádně jistý, že cena ETH dosáhne v roce 2020 2 500 USD. Prognózu zakládá na třech základních principech: vzestupu popularity a využívání chytrých kontraktů a vyšší poptávce po digitálních měnách. věří, že DeFi zvýší ceny ETH / USD.

Online analytik, Bobby Ullery – až 700%

Online analytik Bobby Ullery věří, že technologie blockchain bude brzy hrát mnohem větší roli v mezinárodním obchodu a celkové ekonomice. Říká, že bitcoiny a ethereum budou držet 25% celého kryptoměnového průmyslu. Předpovídá, že celková tržní kapitalizace obou nejvýznamnějších kryptoměn v roce 2020 dosáhne 4,5 bilionu dolarů. To znamená, že pro splnění jeho predikce bude muset do konce letošního roku růst Ethereum o více než 700%.

Zakladatel společnosti Ark Capital, Brian Schuster 100 000 $

Hlavní zakladatel řešení společnosti Ark Capital LLC představuje vznešený obraz Ethereum – věří, že dosáhne ceny 100 000 $ za minci. Řekl, že ETH bude nakonec použit jako náhrada za zlato, jako sklad hodnot, a že dosáhne ohromných 100 000 $ za minci. Řekl také, že možnosti platformy Ethereum by nakonec mohly vést k tomu, že se stane jakousi digitální vlast pro všechny budoucí měny.

Fraktální analýza – Ethereum by mohlo stoupnout kolem 1 000 $

Obchodník / analytik, známý jako CryptoWolf, sdílel graf twitteru, který ukazuje makro cenovou akci Ethereum, od nejvyšších hodnot roku 2018 až dosud. Výsledky byly téměř totožné s cenovou aktivitou bitcoinu, od maxim v roce 2014 do začátku býčího běhu 2016-17.

Takzvaná „fraktální analýza“ předpovídala, že Ethereum vzroste kolem 1 000 $, nejpravděpodobněji v polovině roku 2021 nebo na konci toho roku. Obchodník, který provedl tuto předpověď, je stejný, který předpověděl, jen několik dní po březnovém selhání, že se BTC pravděpodobně vrátí zpět na úroveň před pádem. Předpověděl také pokračující únik ETH.

Bitcoin vs. ethereum

Tento týden ceny etherea poklesly o 2,16%, a to díky korekci a zisku za poslední dva týdny, kdy etherea vzrostla o 64,21%, na 12měsíční maximum, nad úroveň 400 USD. Na druhé straně se ceny bitcoinů v tomto týdnu zotavily na maximum roku 2020, tedy 11 392 USD. Korelace mezi bitcoiny a etherem je podle zprávy CoinPredictor 0,68. Tato korelace byla odhadnuta na základě kolísání cen obou kryptoměn za posledních 100 dní.

Tým v Skew však uvedl, že krátkodobá korelace mezi Ethereem a bitcoinem se postupně snižuje. Pokles by mohl signalizovat konec 3leté vysoké korelace mezi BTC a ETH. Korelace Ethereum s bitcoiny v roce 2017 a před krypto-širokým býčím cyklem významně poklesla.

Podle agentury Bloomberg zůstává výhled pro Ethereum nevýrazný. Nazvali jeho rally jako „spekulativní“, přičemž naopak uvedli, že růst bitcoinů byl založen na pevných základech. Zpráva naznačuje, že Ethereum čelí velké konkurenci podobných kryptoměnových platforem a zhruba 6000 obchodovatelných mincí. Bloomberg zůstal vůči bitcoinu trvale vzestupný a uvedl, že jeho vlastnosti podobné zlatu a zvýšená institucionální poptávka způsobily prudký nárůst cen.

Přisuzovali ocenění Etheru úspěchu prostoru DeFi, stejně jako u jiných platforem chytrých kontraktů; konkurence bude jen těžší. Jde o to, že pokud jde o svět profesionálních investorů, Ether nemá jasnou prodejní pozici, jako je omezená nabídka bitcoinů.

V pátek Weiss Rating sesadil z trůnu bitcoiny a umístil Ethereum jako nejlepší kryptoměnu. Ratingová firma aktualizovala své celkové hodnocení digitálních aktiv na základě faktorů, jako je přijetí, technologie, hybnost trhu a investiční riziko. Weiss umístil na první místo Ethereum, následovaný bitcoiny (BTC), Cardano (ADA), litecoinem (LTC) a Stellar (XLM).

Americký dolar a ethereum

Nárůst Etherea by mohl být také spojen s nafukujícím se americkým dolarem, vyvolaným obavami z kolapsu americké ekonomiky. Přehřátý akciový trh a neschopnost vlády USA dohodnout se na stimulačním balíčku COVID-19 přiměly obchodníky, aby více investovali do bezpečnosti tvrdých aktiv, jako je zlato, nebo kryptoměn jako Ethereum a Bitcoin. 

Ethereum může být konečně připraveno na další býčí sentiment, protože vývojář společnosti Ethereum, Hudson Jameson, očekává, že růst počtu validátorů bude pokračovat. Velice povzbuzuje nadcházející nadcházející spuštění ETH 2.0.

 

Technická analýza – Můžeme očekávat medvědí korekci v éteru – ETH / USD?

Když už mluvíme o technické stránce trhu, Ethereum obchoduje se silným býčím předpětím, které se vyšplhalo na úroveň 422 USD. V měsíčním časovém rámci porušilo Ethereum dvojnásobnou nejvyšší úroveň odporu 300 $ a překračuje také 23,6% úroveň Fibonacciho retracementu 400 $. Nedávná býčí zaplavující svíčka v měsíčním časovém rámci naznačuje silné šance dalšího nákupu v Ethereu.

Když se podíváme na dlouhodobou předpověď pro Ethereum, druhý nejvíce obchodovaný krypto pár vypadá býčí. Na vyšší straně může Ethereum najít svůj další odpor kolem 602 $, což znamená 38,2% Fibonacciho retracement, zatímco býčí crossover 602 $ by mohl vést cenu Ethereum k 761,50 $. Kromě toho bude 911,46 $ pravděpodobně fungovat jako další rezistence.

ETH / USD Bullish Engulfing, RSI and MACD – All Suggest Buying

Exponenciální klouzavý průměr 50 období na měsíčním grafu naznačuje silné býčí zkreslení, ale zároveň také naznačuje silné šance na medvědí korekci, protože jeho hodnota zůstává na úrovni, která je daleko od současné tržní ceny 265 $.

ETH / USD Fibonacciho retracement 

Pokud jde o prognózu cen ethereum v polovině roku 2021, můžeme očekávat, že ceny ethereum poklesnou na 600 $, v důsledku medvědí korekce, zejména po dokončení 50% Fibonacciho retracementu. Hned po otestování úrovně podpory 600 $ by mohla cena ETH / USD v následujících letech stoupat ještě výše, až do výše 1 142 $. Nedávné vzestupné vzestupy, podpora trojitého dna na 87 $ a řada svíček Doji nad touto úrovní podporují vzestupnou tendenci v ETH / USD.

ETH / USD – tříletá předpověď – dominuje býčí odchylka

V této aktualizaci jsme prozkoumali spoustu dechberoucích předpovědí a názorů některých slavných specialistů v krypto prostoru. Každý z nich má v obchodě silné argumenty, a proto je o to více fascinující sledovat, co se bude odvíjet těsně před koncem roku 2020. Ti, kteří vidí býčí událost, v současné době hrají přetahovanou s těmi, kteří předvídají medvědí vývoj. Pojďme se připravit na druhou polovinu roku a pozorně sledovat základní stránku trhu, abychom zachytili jakoukoli změnu sentimentu Ethereum.

Hodně štěstí! 

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map