Prognóza ceny UniSwap (UNI / USD) pro rok 2021 a budoucí předpovědi |

UNI / USD – shrnutí prognózy

Předpověď UNI / USD: H1 2021

Cena: 55 $

Ovladače cen: Slabší dolar, únik symetrického trojúhelníku, býčí pohlcování

Předpověď UNI / USD: 1 rok

Cena: $ 55 – $ 76

Ovladače ceny: MACD & Podpora EMA, 161,8% a 227,20% rozšíření Fibonacci

Předpověď UNI / USD: 3 roky

Cena: 150 $

Ovladače ceny: indikace překoupené ceny, medvědí korekce

UNI / USD se obchoduje na úrovni 30,13 USD a vykazuje silný vzestupný trend, který následuje po stopách svých vrstevníků. V současné době se pár UNI / USD obchoduje na úrovni 30,13 USD, což za poslední měsíc přidalo 36,83%. Pokud vezmeme v úvahu výkonnost za poslední tři měsíce, pár UNI / USD získal + 25,21 $ a prudce vzrostl o 489,58%. Stellar Lumens současně přidal +29,39 $ k nárůstu o 842,12% za období šesti měsíců. Graf aktuálních cen UNI / USD v současné době naznačuje, že Stellar Lumens (XLM) se obchoduje za 30,48 USD. Tržní kapitalizace Uniswap je 15 928 743 103 $

 

Aktuální UNI / USD Cena: $

Nedávné změny v cenách Uniswap:

Doba  Změnit ($) Změna (%)
30 dní  +8.17 36,83%
3 měsíce  +25.21 489,58%
6 měsíců  +29,39 842,12%

 

Finanční systém světa byl v posledních několika letech do značné míry ovlivněn kryptotrhem. Kryptoměna je považována za první nejintegrálnější součást krypto ekosystému a druhá část byla přiřazena DeFi nebo Decentralized Finance. Na trhu kryptoměn je uvedení DeFi nejvýznamnějším přírůstkem, protože je na rozdíl od všech tradičních financí. DeFi je druh financování, které se nezakládá na žádných centrálních zprostředkovatelích, jako jsou burzy a banky. DeFi je zcela decentralizovaný a běží přes open-source software, který může být ovlivněn pouze konsensem jeho uživatelů. V současné době je Ethereum považováno za nejslavnější protokol DeFi na světě a dominuje trhu DeFi. Téměř 50% trhu DeFi je však kapitalizováno společností Uniswap, která v září 2020 právě spustila svou nativní minci UNI.

V listopadu 2018, bývalý strojní inženýr společnosti Siemens, Hayden Adams vytvořil Uniswap, do kterého investovalo mnoho slavných investorů rizikového kapitálu, jako je Square ventures LLC, Andreessen Horowitz, Paradigm Venture Capital a ParaFi. Největší investici do Uniswap uskutečnila nadace Ethereum s částkou 100 000 $.

Decentralizované výměny (DEX) odstranily centralizovaným institucím mnoho překážek, ale také je třeba je překonat. Nejdůležitějším a rozhodujícím problémem decentralizovaných burz je likvidita. Uniswap do jisté míry vyřešil problém likvidity pro burzy, protože umožňuje DEX vyměňovat tokeny bez spoléhání se na likviditu vytvořenou kupujícími a prodejci.

Uniswap je postaven na protokolu Ethereum a umožňuje uživatelům provádět výměnu tokenu ERC20. Uniswap neúčtuje žádné poplatky za tokeny a funguje jako veřejné zboží, na rozdíl od jiných podobných platforem. Uniswap je nákladově efektivní, což znamená méně poplatků v Uniswapu ve srovnání s jinými platformami kvůli hlavnímu rysu, který jej odlišuje od ostatních, tj. Eliminuje prostředníka. Jednoduše řečeno, Uniswap umožňuje uživatelům provádět transakce bez nutnosti jakýchkoli zprostředkovatelů, což v konečném důsledku snižuje náklady na proces.


Protokol Uniswap má nativní token s názvem UNI, který dává jeho držitelům práva na správu. To znamená, že držitel UNI může hlasovat o změnách protokolu. Token byl poprvé spuštěn v září 2020. Uniswap je největší protokol DeFi na světě s tržním podílem 2,9 bilionů dolarů a představuje přibližně 49,6% z celkového tržního stropu DeFi.

Uniswap Predikce cen na příštích 5 let

Uniswap, vyvinutý Haydenem Adamsem, zahájil rok 2021 s cenou obchodování 4,97 USD. UNI / USD se začal zlepšovat, když byl trend býčí. V poslední době dosáhl UNI / USD hodnoty 34,77 USD, aby 7. března 2021 zaznamenal nové historické maximum. Při konkrétním vývoji se svým protokolem může dokonce tlačit výše a cena může trvale růst každý měsíc. Uniswap by se tak mohl do konce roku 2021 obchodovat za 75 USD.

Uniswap by mohl zahájit rok 2022 na 78 $, protože se očekává, že vzestupný trend v kryptoměnách bude i nadále růst. Uniswap může přilákat pozornost obchodníků, protože představuje jednoduchý způsob výměny mincí. Uniswap by tedy mohl uzavřít rok 2022 někde kolem 180 $.

Očekává se, že za 5 let Uniswap dále rozšíří svoji uživatelskou základnu. Může se zaměřit na novější plány, jak vylepšit svůj protokol, aby byl uživatelsky přívětivější. Cena Uniswap proto bude pravděpodobně eskalovat do novějších výšek, pokud se kupujícím podaří udržet si v průběhu let svoji dominanci. Mohlo by dosáhnout více investorů, protože produkuje vyšší likviditu. Na konci pěti let se Uniswap pravděpodobně bude obchodovat někde kolem hranice 300 USD.

Faktory UNI / USD ovlivňující ceny Uniswap:

  • Upgradované verze Uniswap:

Nová iterace protokolu Uniswap s názvem Uniswap V2 byla spuštěna v květnu 2020 po počátečním spuštění V1 v listopadu 2018. Očekává se, že třetí verze Uniswap bude spuštěna v polovině roku 2021 a je známá jako V3. Verze 3 Uniswap sníží náklady na proces a zrychlí a zlepší jeho spolehlivost.

Dva z nejživotaschopnějších faktorů podílejících se na stanovení cen Uniswap coin UNI jsou prostředí obecného trhu a uvedení verze Uniswap. Dříve, když byla spuštěna verze 2, trhy prudce vzrostly díky vylepšeným funkcím Uniswap. Existuje vysoká pravděpodobnost, že spuštění Uniswap verze 3 se také osvědčí pro UNI, protože jeho vyhlídky již začaly být cenově dostupné.

  • Obecné tržní prostředí:

Kromě upgradovaných verzí Uniswap hrají při zvyšování cen UNI mincí také důležitou roli vnější faktory, jako jsou konkurenční měny a král krypto trhu, Bitcoin. Bitcoin byl po překročení cenové hladiny 40 000 $ pod tlakem, ale prostředí stále není tak špatné a mohlo by se dále zlepšovat, což také posune ceny mincí UNI nahoru.

Navíc s vedením Bidenu, který má na starosti správu, se výhled kryptotrhu začal nyní posilovat. Je to proto, že dva hlavní regulační orgány SEC a OCC mají nyní dva vedoucí pracovníky vstřícné ke kryptoměnám, jmenují se Gary Gensler a Michael S. Barr. Vyhlídky na to, aby se krypto trh stal slavnějším a známým pod vedením těchto vedoucích pracovníků, se zvýšily, což by také mohlo v budoucnu zvýhodnit ceny mincí UNI..

  • Popularita:

Uniswap je největší decentralizační aplikace na blockchainu Ethereum. Díky výhodám Uniswapu byl populární a pomohl mu triumfovat v rekordním čase. Díky funkcím Uniswap, jako jsou uživatelsky přívětivé operace, integrace externí peněženky, nízké poplatky, plná kontrola nad soukromými klíči někoho a poměrně vysoká likvidita, byl protokol Uniswap populární a v tak krátké době zvýšil ceny mincí UNI. Projekt Uniswap byl vyvinut za pouhých půl roku s velmi malým investičním kapitálem pouze 100 000 USD. Díky malé investici času a peněz se Uniswap stal nejpopulárnější a nejspolehlivější decentralizovanou burzou.

Pokračující rostoucí popularita Uniswap lze připsat rysu Uniswap, který eliminoval prostředníka z rovnice. Tato základní funkce Uniswap poskytovat srovnatelně vysokou likviditu hraje důležitou roli při zvyšování cen mincí UNI v tak krátkém období.

Uniswap v roce 2020:

17. září Uniswap vstoupil na trh s obchodní cenou 2,94 USD a za pouhé dva dny od svého počátečního spuštění začala UNI coin vypisovat na několik burz po celém světě, které její cenu posunuly na 6,96 USD. V září se UNI propadla na 3,98 USD a na konci měsíce se vrátila na 5,02 USD.  

Na začátku října ceny UNI stáhl trh zpět a poklesl na 2,57 USD; do konce října však zůstal mezi 2 a 3 dolary. Šokující je, že začátkem listopadu klesla mince UNI na 1,80 USD kvůli masivnímu prodejnímu tlaku a do poloviny listopadu dosáhly ceny úrovně odporu a zůstaly na 3 USD s určitými obměnami až do prosince. Do konce roku se mince UNI obchodovala za 4,62 USD.

Uniswap v roce 2021:

1. ledna 2021 se mince UNI obchodovala za 4 USD a do 11. ledna dosáhly ceny UNI mince 8 USD. Se začátkem Nového roku začala popularita Uniswapu stoupat, a proto mince UNI neustále zveřejňovala zisky. Do 18. ledna dosáhly ceny 10 USD a na konci ledna ceny UNI překročily úroveň 19 USD.

Únor byl pro UNI coin obrovským měsícem, protože se blíží zahájení jeho upgradu na V3, popularita Uniswap se každým dnem zvyšuje, což nakonec pomáhá hodnotě UNI coinů. Mince UNI překročila úroveň odporu 20 $ 1. února a do 8. února dosáhla 23 $. 7. března dosáhla mince UNI svého historického maxima 34 $.

Technická analýza – Bearish Correction in Play, Brace to Capture Buying 

Technická stránka UNI / USD vykazuje na týdenním grafu silné býčí zkreslení. Uniswap vytvořil vzestupný kanál, který rozšiřuje odpor v oblasti kolem 34,90 $. V poslední době pár UNI / USD uzavřel býčí zaplavující svíčku v týdenním časovém rámci, což naznačuje šance na vzestupný trend v páru. Býčí vzestup páru spustil dramatický nákup až do výše 41,40 USD. Ačkoli dvojice právě teď vykazuje medvědí korekci, šance na pokračování vzestupného trendu zůstávají docela solidní.

Na vyšší straně může pár UNI / USD čelit okamžitému odporu na úrovni 41,40 USD, která je v týdenním časovém rámci rozšířena o vzestupný kanál. Býčí vzestup na úrovni 41,40 USD by mohl vést k dalšímu nákupu v této dvojici až do dalších úrovní odporu 47,54 USD a 55,39 USD. Exponenciální klouzavý průměr 20 období podporuje vzestupný trend v Uniswap. Týdenní MACD a RSI naznačují silnou býčí zaujatost v Uniswap; proto by býčí útěk na 34,91 USD mohl vést UNI / USD k úrovni 55,39 USD, rozšířené o úroveň rozšíření Fibonacci o 161,80%. 

Podíváme-li se na denní časový rámec, pár UNI / USD vstoupil do překoupené zóny a nyní směřuje níže uprostřed zisku investorů. Na spodní straně je pravděpodobné, že Uniswap půjde po okamžité úrovni podpory 29,64 USD, což představuje 38,2% úroveň Fibonacci, zatímco medvědí únik na 0,2964 může zvýšit prodej až do úrovně 27,90 USD a 26,17 USD, které jsou prodlouženy o 50 % a 61,8% úrovně Fibonacciho retracementu. I přes to bude UNI / USD pravděpodobně pokračovat v býčím obchodování, protože přední a zaostávající ukazatele podporují nákupní trend. Série exponenciálních klouzavých průměrů, jako je 20, 50 a 100 období EMA, podporuje dvojici kolem 23,736 USD. Uvažujme, že zůstaneme vzestupní nad oblastí 23,75 $, abychom dosáhli dlouhodobých cílových úrovní 34,63 $ a 41,30 $. Hodně štěstí.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map