Monero Coin (XMR) – Shrnutí předpovědi

Monero Forecast: Q1 2021

Cena: 280–300 $

Ovladače ceny: Symmetric Pattern Breakout

Monero Forecast: Q2 2021

Cena: 360–400 $

Ovladače ceny: Bullish Engulfing, EMA Support a MACD Crossover

Monero Forecast: 1 rok

Cena: 800 $

Ovladače ceny: Double Top Resistance, Bearish Correction

Stejně jako Bitcoin a Ethererum i kryptoměna Monero v poslední době vykázala dramatický vzestupný trend. Pokud vezmeme v úvahu výkonnost minulého měsíce, pár XMR / USD získal + 150 $, stoupající téměř o 300%, aby se obchodoval za 220 $. Za období šesti měsíců získal pár XMR / USD v ročním časovém rámci + 150 $, neboli 273,54%. V současné době XMR / USD Živý cenový graf naznačuje, že Monero (XMR) se obchoduje za 198 $. Tržní kapitalizace společnosti Monero je 3 653 624 934 USD a v současné době cirkuluje 17 837 278 XMR. 

 

Aktuální XMR / USD Cena: $

Nedávné změny v Moneru

Doba  Změnit ($) Změna (%)
30 dní  +42,73 30,94%
6 měsíců  +72,46 66,86%
1 rok  +114,73 173,54%

Živý graf Monero

Pro nováčky je Monero (XMR) kryptoměna, která se soustředí na nevystopovatelnost a soukromí. V několika klíčových ohledech se design liší od bitcoinu, ale lze ho chápat jako kryptoměnu jako bitcoin. Lze jej použít k nákupu a prodeji věcí a lze jej vyměnit za jiné mince nebo žetony. Jak již bylo zmíněno, mince Monero XMR se zaměřuje na soukromí a anonymitu, takže transakce s mincemi XMR mohou být plně anonymizovány, jako je fyzická hotovost. Monero bylo vytvořeno v roce 2012 a je vidličkou Bytecoin blockchainu, který byl původně pojmenován Bitmonero.

Jedním ze zajímavých faktů o společnosti Monero (XMR) je, že je zastupitelná a máte plnou kontrolu nad svou měnou a transakcemi. Monero nemá žádný přednastavený limit velikosti, podobně jako bitcoiny, což znamená, že škodliví horníci mohou systém ucpat nepřiměřeně obrovskými bloky. Kromě toho je Monero (XMR) v roce 2020 jednou ze tří nejvýkonnějších kryptoměn v době věštby a Monero získává celosvětové přijetí v důsledku svých zásad ochrany osobních údajů. 

Je Monero dobrou investicí v roce 2021?

Podle našich předpovědí bude Monero (XMR) pravděpodobně obchodovat vzestupně a očekává se, že cena prudce vzroste, stejně jako její kryptoměny, bitcoin a ethereum. V současné době je cena Monera 193,42 USD, ale do konce roku 2021 se očekává, že cena Monera stoupne na úroveň 460 USD.

Proč koupit Monero (XMR)? 

Společnost Monero má tržní kapitalizaci přibližně 2,553 miliardy a podle tržní kapitalizace je na 14. místě ze všech kryptoměn. Proto jsou uživatelé přesvědčeni o jeho vyhlídkách na další vývoj. A kromě toho by Monero, stejně jako ostatní krypta, mělo být hodnoceno jako víc než jen platební metoda.

Zde jsou některé významné výhody Monera:

Tajemství – Tajemství je považováno za jednu z klíčových výhod mince Monero XMR. Jednorázové adresy a podpisy vyzvánění umožňují odesílatelům a příjemcům zakrýt jejich transakční trasy. U společnosti Monero mají uživatelé jistotu, že jejich nákupy a převody jsou zabezpečeny před veřejnými úniky. Kromě toho jsou transakce prováděné pomocí Monera také bezpečné před hackery. Pokud se hackerovi podaří zjistit konkrétní adresy jedné ze stran, mohl by člen systému transakci z důvodu zmatení zamítnout.

Bezpečnostní – Systém proof-of-work a blockchain umožňují vyloučit spoofing transakcí nebo vážné DDoS útoky. Software Monero (XMR) běží na počítačích Mac, Windows, Android, Linux a FreeBSD.

Investiční potenciál – Kromě toho, že je kryptoměna, je Monero (XMR) také skvělým investičním nástrojem. Dovolte mi připomenout, že hodnota Monera (XMR) se mezi lety 2016 a březnem 2018 zvýšila z 1 na 300 USD. Od doby, kdy byla vytvořena, vzrostla hodnota kryptoměny o 8 900%. To je důvod, proč mnoho špičkových odborníků navrhuje, aby se XMR používalo pro investiční portfolia, protože je to jedna z nejspolehlivějších a nejdůvěrnějších kryptoměn.

Silná komunita – Žádná kryptoměna nebude nikdy považována za nepopulární, pokud bude existovat komunita horníků, fondů, uživatelů a vývojářů. Stojí za to ohlásit, že mnoho vývojářských skupin je v současné době zapojeno do vytváření a implementace nových funkcí projektu. Horníci a běžní uživatelé jsou rovněž zapojeni do diskuse o budoucnosti Monera. Ještě zajímavější je, že statisíce uživatelů po celém světě používají XMR každý den, což činí vynikající denní objem obchodů.

Rychlost transakce – Tenhle je můj oblíbený; průměrný čas na převod mincí z jedné adresy na jinou trvá jen 2 až 30 minut. Když mluvíme o bitcoinové síti, doba přenosu může být až dvě hodiny (s mírně nabitým mempoolem). Monero je spolehlivá alternativa k moderním systémům bankovních převodů s vysokou úrovní soukromí.

Nízké provize – Provize nepřesahuje 0,05% převedené částky. Na druhou stranu tradiční bankovní převody mohou stát až 1% nebo i více.

XMR / USD – Faktory ovlivňující cenu Monero Coin (XMR)

Tyto ovlivňující faktory vám pomohou pochopit trh a předpovědět období růstu nebo poklesu na základě aktuálních událostí. Předpovědi jsou obvykle založeny na principech technické analýzy. Navzdory tomu bychom všichni měli rozumět různým faktorům, které mohou ovlivnit cenu konkrétního aktiva, což nám zase umožňuje přijímat rozumná investiční rozhodnutí na základě měnících se událostí.

 Pojďme se podívat na tři nejdůležitější faktory, které mohou ovlivnit cenu Monero Coin:

1- Nabídka a poptávka:

Vztah mezi nabídkou a poptávkou lze považovat za klíčový faktor, který bude vždy ovlivňovat cenu mince Monero. Za zmínku stojí také to, že samotný vztah mezi nabídkou a poptávkou závisí na mnoha různých faktorech. Jednoduše řečeno, cena aktiva se sníží, pokud je nabídka větší než poptávka, a naopak se zvýší, pokud je poptávka větší než cena. 

1: Transakční náklady (PoW / PoS) 

2: Systém odměn 

3: Obtížnost těžby (hashovací rychlost) 

4: Oběh mincí 

5: Forks (Rule Changes)

2 – Akciové trhy:

Existuje několik typů zpráv nebo událostí, které ovlivňují trhy kryptoměn, ať už negativně nebo pozitivně.

Dovolte mi podělit se o několik klíčových bodů:

i) Předpisy: Vlády na celém světě začínají chápat kryptoměny buď jako legální aktiva, nebo jako skutečné měny. Tímto způsobem je klasifikují a experimentují s regulačními opatřeními pro rodící se třídu aktiv. Regulační opatření na největších trzích kryptoměny jsou povinna stanovit ceny. Regulační opatření, která by omezovala využívání digitálních aktiv, jsou na trhu obvykle přijímána špatně.

ii) Porušení bezpečnosti: Pole digitálních aktiv je proslulé porušováním zabezpečení týmy hackerů, kteří tímto způsobem vydělávají velké částky. Nebezpečný stav trhů s kryptoměnou tedy obvykle zasílá ceny z úrovně podpory na úroveň podpory, kdykoli se dozvíte nějaké zprávy týkající se hackerství.

iii) Aktuální záležitosti:  Když moderní investoři vstoupí do prostoru digitálních aktiv, hraje tato zpráva také klíčovou roli při ovlivňování cen digitálních aktiv. Stále více lidí se začíná zajímat o krypta, aby si zajistili hodnotu před nejistotou, kterou představují tradiční systémy.

3 – Úroková sazba

Vzhledem k tomu, že kryptoměny neposkytují investorům úrokové platby, rostoucí úrokové sazby mají tendenci snižovat přitažlivost digitální měny pro obchodníky na trhu. Pokud Federální rezervní systém stanoví vyšší úrokové sazby, ceny kryptoměny mají tendenci být podkopávány, protože investoři na trhu přesouvají své peníze ze spekulativních investic. Za zmínku stojí, že silnější americký dolar historicky poškodil hodnotu kryptoměn a zvýšení úrokových sazeb bude sloužit pouze k posílení USD. 

Technická analýza – XMR / USD obchoduje se symetrickým trojúhelníkovým vzorem – závorka pro útěk

V současné době se pár XMR / USD obchoduje se silným vzestupným zkreslením poblíž úrovně 200 USD a technická stránka XMR / USD se také zdá docela býčí. Dvojice XMR / USD vytvořila vzestupný kanál v denním časovém rámci, od kterého se očekává, že poskytne odpor kolem úrovně $ 210. Uzavření vzoru tří bílých vojáků v denním časovém rámci podporuje silnou býčí zaujatost mezi investory; MACD a RSI však naznačují, že Monero vstoupilo do překoupené zóny. Před dalším pokračováním býčího trendu by měl vykazovat trochu korekce. Dvojice XMR / USD se tedy může vrátit zpět až na úroveň Fibonacciho na 177 $ (38,2%), než podá další býčí sázky. Na druhé straně by průlom na 177 $ mohl prodloužit medvědí korekci až na úroveň 61,8% Fibo na 157 $. Na vyšší straně by býčí průlom na 210 $ mohl pohánět nákupní trendy až na úroveň 287 $.

XMR / USD – denní graf – vzestupný kanál nastaven tak, aby byl porušen

Dvojice XMR / USD uzavřela symetrický trojúhelníkový vzor, ​​který rozšiřuje odpor na úrovni 200 $ v měsíčním časovém rámci. Pokud vezmeme v úvahu nedávnou býčí cenovou akci, XMR / USD pravděpodobně uzavře býčí zaplavující svíčku v měsíčním časovém rámci, a pokud k tomu dojde, můžeme vidět pokračování býčího trendu v páru XMR / USD. Na vyšší straně by býčí trhák za 200 $ mohl vést k prudkému nákupu v páru XMR / USD; pár by však měl zavřít několik svíček mimo vzor symetrického trojúhelníku, aby se potvrdilo vylomení vzoru. 

XMR / USD – Měsíční graf – Symetrický trojúhelníkový vzor ve hře

Přední a zaostávající ukazatele, jako jsou klouzavé průměry, RSI a MACD, podporují nákupní trend v měsíčním časovém rámci. V současné době se tržní cena XMR / USD obchoduje poblíž 200 USD a drží se po dobu 50 období EMA, což naznačuje trend nákupu. Hodnoty MACD a RSI se navíc drží v nákupní zóně, nad 0 a 50, což naznačuje silnou býčí předpojatost mezi obchodníky. Býčí vzestup na úrovni 200 $ by mohl otevřít další prostor pro nákupní trend pro pár XMR / USD, do 470 $, do poloviny roku 2021 a později, během druhé poloviny roku, a mohli bychom vidět medvědí korekce v XMR / USD až do rozsahu 270 USD. 

Pro rok 2021 pojďme se zaměřit a pozorně sledovat základní stránku trhu, abychom zachytili jakoukoli změnu sentimentu XMR. Hodně štěstí!

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me