Recenze automatů iSoftBet (2021) – Rambo, nadpřirozená aktivita a další!

iSoftBet je poskytovatel her v online kasinu založený v roce 2010. Společnost má certifikáty nebo licence pro online hraní na 16 regulovaných trzích včetně zemí jako Velká Británie, Itálie a Švýcarsko.

iSoftBet má pobočky ve Velké Británii, Rumunsku a na Maltě.

Fishin 'for Gold slot od iSoftBet.

Toto je výherní automat Fishin ‘for Gold od iSoftBet.

Logo iSoftBet

Hodnocení uživatelů slotů iSoftBet:

Nové sloty iSoftBet

Zde jsou některé z nejnovějších herních automatů iSoftBet, které představujeme.

1. Roo bohatství

Roo bohatství je zbrusu nová výherní hra s motivem klokana publikovaná v lednu 2020. Roo Riches má spoustu australských pocitů s mystickou hudbou plnou Didgeridoo a dalších skvělých zvuků tradičních nástrojů.

Roo Riches je zcela základní výherní automat na 5 válcích s bonusovou hrou Free Spins, náhodnými otočeními cash chipů a funkcí, kterou lze zakoupit samostatně: Lightning Bet.

Slot Roo Riches od iSoftBet.

Toto je automatová hra Roo Riches od iSoftBet.

Bonusové funkce jsou takové.

The Cash Chip Spin dochází náhodně. Všechny žetony v kotoučích jsou okamžitě proplaceny.

Slot Roo Riches od iSoftBet.

Jedná se o náhodnou funkci Cash Chip Spin, kde jsou všechny peněžní žetony okamžitě proplaceny.

Pokud chcete, můžete stisknout tlačítko Sázka na blesk vstoupíte do speciálního režimu sázení. Během zatočení Lightning Bet jsou ve hře pouze žetony o peníze. Jakékoli pozemky, které jsou v dohledu, budou inkasovány.

Sázka Lightning bude stát 200 x vybranou hodnotu mince.

Každý čip aktivuje pozici a změní ji na modrou. Pokud aktivujete všech 15 pozic, spustíte 3 x Lightning Respins.

S Lightning Bet můžete spustit Lightning Respins a vyhrát až 15 000 coinů.

Slot Roo Riches od iSoftBet.

Toto je funkce Lightning Bet. Každé roztočení (jedno roztočení!) Bude stát docela hodně: 200 x hodnota mince.

Slot Roo Riches od iSoftBet.

Takto můžete vstoupit do bonusové hry s roztočením zdarma. Pokud získáte 3 nebo více bonusových symbolů, získáte přístup k bonusové hře.

V Otáčení zdarma, ve hře jsou pouze hotovostní žetony. Všechny symboly, které přistanou na válcích, budou proplaceny.

Pokud dostanete 3, 4 nebo 5 rozptýlených bonusových symbolů, bude vám uděleno 7, 10 nebo 15 zatočení zdarma resp.

Slot Roo Riches od iSoftBet.

Ve hře je bonusová hra s roztočením zdarma. Všechny peněžní žetony budou okamžitě proplaceny. Bonusová hra neobsahuje žádné další funkce.

Celkově na mě hrací automat Roo Riches nezapůsobil. Hudba je hezká, ale opakuje tu stejnou část znovu a znovu a po chvíli ji to nudí. Také zvuky mohou být lepší a inspirativnější.

Hra také potřebuje něco víc. Základní hra je velmi … základní pouze s bonusovými symboly. Ve hře nejsou žádné divoké symboly.

Náhodné roztočení hotovostních čipů přináší do hry trochu rozmanitosti, ale bonusová hra s roztočením zdarma byla opravdu nudná. Čekáte pouze na žetony peněz a inkasujete je – to je vše.

Zvláštní funkce Lightning Bet byla také divná. Stojí to hodně (200 mincí!) Za pouhé jedno otočení! Rotace může být také prázdná a jde 200 mincí a prakticky se nic nestalo.

Procento RTP (návrat k hráči) je však velmi dobré s 97,66%.

Závěrem Roo bohatství je velmi základní a nevýrazná automatová hra. Osobně bych si vybral nějaký jiný slot, protože tento slot byl prostě docela nudný. Například další zavedený slot, Fishin ‘for Gold je podle mého názoru na jiné úrovni ve srovnání s tímto.

Hra vydána: Leden 2020

RTP (návrat k hráči): 97,66%

Varianta: Neznámý

Rozložení: 5 x 3

Sázkové řady / kombinace: 10

2. Fishin ‘pro zlato

Fishin ‘pro zlato je cartoonish 5-válcový výherní automat s tématem rybaření na ledu. Tento slot je také zcela nový, publikovaný v únoru 2020.

Fishin 'for Gold slot od iSoftBet.

Toto je výherní automat Fishin ‘for Gold od iSoftBet.

Nejprve zkontrolujeme bonusové funkce Fishina pro zlato.

Golden Fish na válcích 2, 3 a 4 spouští Fishin ‘za zlatý bonus což je prakticky bonusová hra s roztočením zdarma s funkcí, kterou si můžete vybrat na začátku. Nejprve si tedy můžete vybrat svého věrného rybáře ze čtyř možností: lední medvěd, tučňák, mrož nebo lev (?!).

Fishin 'for Gold slot od iSoftBet.

Zde jsou čtyři postavy, které si můžete vybrat pro soutěž v rybaření na ledu. Tam můžete poté hledat bonusové symboly pro bonusovou hru s roztočením zdarma.

Poté čtyři postavy zahájí soutěž v rybaření na ledu a pokusí se chytit bonusové funkce pro bonusovou hru s roztočením zdarma. Můžete zkusit chytit symboly pro další divočiny a také divočiny s multiplikátory x2, x3 nebo dokonce x5.

Fishin 'for Gold slot od iSoftBet.

Soutěž o rybaření na ledu probíhá! Moje postava byla v této hře Penguin.

Během zatočení zdarma fungují všechny symboly ulovené v soutěži Bonus Round v soutěži o rybaření na ledě Divoké symboly. Ty lze spatřit ze zlaté barvy všech divočin. Mohou nahradit jakýkoli symbol kromě značek Gone Fishin.

Může být také Zlaté divoké multiplikátory což znásobí všechny výhry, kterých jsou součástí.

Během zatočení zdarma pro každého 3 symboly Gone Fishin shromážděné budete odměněni 2 otočení zdarma.

Fishin 'for Gold slot od iSoftBet.

Toto je bonusová hra s roztočením zdarma. Zde si všimněte symbolů Golden Wild s multiplikátorem x5. Multiplikátor Wilds můžete aktivovat, pokud máte štěstí v soutěži v rybaření na ledě před roztočením zdarma.

Je tam také Bonusová šance Vlastnosti. Přistupte přesně 2 bonusové symboly, abyste zvýšili měřič bonusové šance.

Kolo můžete kdykoli roztočit, abyste měli šanci spustit bonus. Čím více bonusových symbolů nasbíráte, tím větší je šance na spuštění bonusu. Každé otočení kola bude stát 1x aktuální částku sázky a kolo se po každém otočení vynuluje. Zelená plocha označuje výherní oblast v kole.

Fishin 'for Gold slot od iSoftBet.

Měřič bonusové šance je vidět v pravém horním rohu. V této hře zatím moc bonusů.

Závěrem Fishin ‘pro zlato je docela pěkná hrací automat. Funkce jsou poměrně jednoduché, ale fungují dobře jako celek. Bonusová hra se zatočením zdarma se soutěžemi v lovu ledu je dobře promyšlená. Akce s ledem hodně ovlivní výsledek bonusu zatočení zdarma, pokud získáte spoustu multiplikátorů.

Hudba a zvuky mohou být zajímavější a po chvíli budou trochu nudné. Ale jako celek je Fishin ‘for Gold podle mého názoru velmi dobrá a zábavná hrací automat!

Hra vydána: Únor 2020

RTP (návrat k hráči): 96,05%

Varianta: Vysoký

Rozložení: 5 x 3

Sázkové řady: 25

Nejoblíbenější sloty iSoftBet

Zde jsou některé z nejpopulárnějších zavedených slotů iSoftBet. iSoftBet získal spoustu práv na sloty titulů filmů a zde jsou dva nejlepší (podle mého názoru) představené: Rambo a Paranormal Activity.

Speciálně Paranormal Activity je vynikající a děsivá hrací automat – nutnost pro všechny fanoušky hororových filmů!

1. Rambo

Pokud by Rambo hrál výherní automaty, určitě by hrál Rambo hrací automat. Toto je automatová hra pro všechny akční fanoušky akčních filmů partyzánské války. Jako já. Spolu s filmy Terminator byly Rambos moje oblíbené filmy, když jsem byl mladší. A stále jsou. Pojďme se ale nyní podívat na výherní automat Rambo.

K dispozici je 720 různých výherních linií. Výhry jsou udělovány zleva doprava sousedními kombinacemi symbolů.

Slot Rambo od iSoftBet.

Toto je slot Rambo od iSoftBet.

Zde jsou představeny speciální funkce.

The Rambo divoký symbol nahradí všechny symboly kromě symbolů Scatter a Progressive. Během zatočení zdarma nebude Wilds počítat s žádnými rozšířenými symboly.

Pokud máte dost Symboly scatteru, odměny jsou následující:

 • 3 symboly Scatter vám udělují 5 zatočení zdarma + 5 x celková cena sázky.
 • 4 symboly Scatter vám udělují 10 zatočení zdarma + 10 x celkovou sázkovou cenu.
 • 5 symbolů Scatter vám uděluje 15 zatočení zdarma + 15 x celková cena sázky.

Na začátku Bonusová hra s roztočením zdarma, jeden symbol je náhodně vybrán z 10 normálních symbolů. Poté, co jsou provedeny počáteční výplaty, může se tento symbol rozšířit na celý kotouč a udělit další výhry. Wilds se po rozšířených symbolech nepočítá a vyhraje pouze vybraný symbol.

Pokud během bonusové hry s roztočením zdarma získáte 3 nebo více symbolů Scatter, získáte dalších 15 roztočení zdarma při zachování stejného rozšiřitelného symbolu.

Slot Rambo od iSoftBet.

Progresivní jackpoty lze vidět kolem válců.

The Progresivní symboly (symbol Golden Hand Grenade) může být kdekoli na válcích v běžné hře a také během bonusové hry Free Spins. Progresivní symboly tyto různé spustí Jackpoty takhle:

 • 5 progresivních symbolů spustí bronzový jackpot (přibližně 26x sázka).
 • 6 progresivních symbolů spustí Silver Jackpot (přibližně 88x sázka).
 • 7 progresivních symbolů spustí zlatý jackpot (sázka přibližně 410x).
 • 8 progresivních symbolů spustí diamantový jackpot (přibližně 8 000x sázka).

Ceny jackpotu lze vidět na válcích automatů. Velikost jackpotu je úměrná velikosti vaší sázky.

Slotová hra Rambo je skvělý balíček válečných akcí ve formě hracích automatů. Zvuky pozadí mají výbuchy, bombové útoky, vrtulníky a další zvuky známé ze starých vietnamských válečných filmů, zejména z Rambosu. Existují také některé animace převzaté z filmů Rambo, když vyhrajete něco s hlavními symboly.

Spuštění hry Bonus Free Spins bylo opravdu těžké a během několika hodin testování jsem ji nemohl spustit vůbec. Buď je Rambo opravdu výherní automat s vysokou volatilitou, nebo jsem měl smůlu na dlouhou relaci.

Jinak bych přál hře trochu více speciálních efektů. Slotové hře Rambo by hodně prospěly větší animace, výbuchy a další akce letící nad kotouči. Možná by také hudba mohla být lepší a cítit intenzivnější. Je jen pár krátkých znělek, když něco vyhrajete.

Také bonusová hra by mohla mít nějakou představu o partyzánské válce nebo o jiné zápletce převzaté z filmů Rambo.

Takže na závěr Rambo slot není strašná hra na sloty, ale mám pocit, že s trochou úsilí by to mohlo být mnohem lepší a opravdu velkým hitem mezi akčními fanoušky. Cítím, že něco chybí v grafickém smyslu (výbuchy atd.) A také bonusovým funkcím chybí určité vzrušení a příběh.

Pro fanoušky Rambo je tento slot nutností. Přinejmenším to vyzkoušejte a zkontrolujte, zda se vám líbí nebo ne.

Hra vydána: Pravděpodobně 2018 (Některé zdroje poukazovaly na rok 2013, což podle mě není pravda)

RTP (návrat k hráči): 97,02%

Varianta: Neznámý

Rozložení: 3-4-5-4-3

Sázkové řady: 720

2. Paranormální aktivita

Paranormální aktivita je slot pro herní základnu stejnojmenného hororu, který byl publikován v roce 2007. Film byl po uvedení do provozu kladně hodnocen a na scéně hororových filmů byl v té době něčím novým. Slotová hra iSoftBet byla vydána v roce 2016.

Slot Paranormal Activity má celkem standardní strukturu symbolů 5 x 3. Existuje 243 způsobů, jak vyhrát. Neexistují žádné pravidelné výplatní řady, ale výhry se místo toho udělují zleva doprava s přilehlými kombinacemi symbolů.

Osobně jsem film ještě neviděl, ale podívejme se, jak uspěje hrací automat.

Slot Paranormal Activity od iSoftBet.

Toto je automatová hra Paranormal Activity od iSoftBet.

Bonusové symboly existují pouze na válcích 1, 3 a 5. Vše 3 bonusové symboly v kotoučích vám udělí Bonusové kolo.

Bonusové kolo vám může poskytnout následující ceny:

 • Paranormální točení: Tato funkce znamená neomezené točení zdarma do 5 výher s rostoucími multiplikátory. Multiplikátory jdou takto: x1, x2, x3, x4 a x5 s 5 výhrami.
 • Vlastněná otočení: 10 zatočení zdarma s extra naskládanými divočinami pro zvýšení výhry.
 • Demon Spins: 15 zatočení zdarma s náhodným symbolem démona přidáním dalších divokých symbolů Symbol démona je také divoký symbol.
 • Okamžité výhry: Částky se vynásobí hodnotou mince použitou ke spuštění bonusového kola.

Obecně bylo v mých testech těžké získat Bonus Wheel. Nevím, jestli je to jen funkce iSoftBet, ale měl jsem stejný problém při testování slotu Rambo. Nebo je možné, že jsem měl při testování špatný běh.

Podařilo se mi získat jednu finanční odměnu a jednou Demon Spins. Demon Spins byla opravdu skvělá vlastnost s červenou obrazovkou a démonem střílejícím více Wilds do válců.

Slot Paranormal Activity od iSoftBet.

3 bonusové symboly vám udělí toto bonusové kolo. Kolo rozhodne, kterou bonusovou funkci získáte.

Slot Paranormal Activity od iSoftBet.

Tady se mi podařilo získat 15 Demon Spins. V této funkci se na válcích náhodně objeví symbol démona. Je to symbol divočiny a také střílí další divočiny na kotouče.

K dispozici je také strašidelná funkce Paranormal Activity. To se může objevit náhodně na začátku jakéhokoli normálního otáčení. Náhodně bude vygenerováno až 5 dalších divokých symbolů, které budou pro dané otočení zmrazeny na místě.

Slot Paranormal Activity od iSoftBet.

Ve hře je strašidelná náhodná funkce Paranormal Activity. Na válcích se zde objevují náhodné divočiny.

Symboly scatteru vám zaplatí na jakékoli pozici od 3 – 5 Scatterů.

The Divoké symboly může nahradit všechny ostatní symboly kromě Bonusu a Scatteru.

Slot Paranormal Activity od iSoftBet.

Obecný pocit v Paranormal Activity je skvělý. Obrazovka náhodně zasyčí, aby vytvořila atmosféru hororového filmu.

Závěrem byla Paranormal Activity opravdu dobrým překvapením. Slot bude dobře udržovat typický pocit hororových filmů a také to podporují funkce. Zvláště náhodná funkce Paranormal Activity je opravdu skvělá. Také Bonus Wheel je velmi zajímavý, ale osobně bych odstranil peněžní ceny, abych získal více funkcí roztočení zdarma ve hře.

Pokud máte rádi horory obecně, budete milovat také slot Paranormal Activity. Pokud však hororové filmy nejsou vaším šálkem čaje, tento slot přeskočte.

Paranormální aktivita je velmi kvalitní výherní automat se skvělými bonusovými funkcemi. Excelentní práce!

Hra vydána: Říjen 2016

RTP (návrat k hráči): 96,75%

Varianta: Neznámý

Rozložení: 5 x 3

Sázkové řady: 243

Nejvyšší sloty RTP iSoftBet

Jedná se o nejvyšší procento slotů RTP (návrat k hráči), které jsem našel z iSoftBet.

1. Rubín (RTP 97,5%)

Ruby je 5-válcová automatová hra, která vypadá jako tradiční kasinový automat. I hluk pozadí se skládá z atmosféry kasina, kde lidé konverzují a hrají sloty. Takže pokud se chcete co nejvíce přiblížit kamennému kasinu, Ruby to dělá dobře!

Ruby slot od iSoftBet.

Toto je automatová hra The Ruby od iSoftBet. Všimněte si tradičního výhledu na výherní automat s pocitem staré školy v Las Vegas.

Divoký symbol nahradí jakýkoli symbol kromě symbolů Bonus a Ruby.

Ruby on Fire je funkce, kde se náhodně mohou některé nebo všechny kotouče 1, 3 a 5 stát divokými kotouči. Navíc na kotoučích, které nejsou divoké, se z náhodných symbolů stanou divočiny.

Pokud dostanete 3 bonusové symboly na válcích 1, 3 a 5, které spustí Bonusové kolo. V bonusovém kole máte možnost otočit bonusové kolo o tyto ceny:

 • Ruby Jackpot (sázka přibližně 1390x)
 • Topaz Jackpot (přibližně 557x sázka)
 • Cherry Jackpot (přibližně 279x sázka)
 • Až 100x celková sázka
 • Až 10 roztočení zdarma + 5x celková sázka

Ruby slot od iSoftBet.

Pokud získáte 3 bonusové symboly, spustí se bonusové kolo. Na začátku můžete otáčet Bonus Wheel. Získáte jackpoty, peněžní ceny nebo zatočení zdarma.

Pokud dostanete Otáčení zdarma, existují některé speciální funkce. Symbol Ruby zobrazují se pouze během roztočení zdarma. Rubín je divoký symbol a umí také tyto funkce:

 • Staňte se Sticky Wild až do konce zatočení zdarma.
 • Staňte se Extended Sticky Wild až do konce zatočení zdarma.
 • Získejte okamžitou výhru až 10x celkem.

Ruby slot od iSoftBet.

Zde je bonusová hra s roztočením zdarma. Symbol Ruby spouští pravidelné Wilds, Sticky Wilds nebo rozšiřující se Wild kotouče.

Otáčení zdarma nelze znovu spustit.

Ruby slot od iSoftBet.

Hra Ruby slot dělá dobře to, k čemu byla navržena – Přináší pocit starých automatů ze školy!

Celkově je The Ruby vynikající výherní automat, pokud máte rádi hrací automaty starého stylu a obecný pocit z kamenných kasin. Existuje spousta bonusových funkcí, ale Bonus Wheel bylo opravdu těžké spustit, jako v mnoha testovaných slotech iSoftBet, které jsem testoval.

Na grafiku a animace si nelze stěžovat. Avšak nedostatek hudby s pouhým hlukem v pozadí bude po chvíli trochu nudný.

Míra RTP (návrat k hráči) je vynikající s 97,5%.

Hra vydána: Prosince 2018

RTP (návrat k hráči): 97,5% (Velmi dobře!)

Varianta: Neznámý

Rozložení: 5 x 3

Sázkové řady: 30

2. 3 Charms Crush (RTP: 97,23%)

3 Charms Crush je roztomilá automatová hra s celkem zajímavou výherní deskou 5 x 5. Tento slot má nejlepší procento RTP (návrat k hráči), které jsem našel ze slotů iSoftBet s 97,23%. To lze považovat za dobré nebo velmi dobré ve srovnání s jinými sloty.

3 Charms Crush slot od iSoftBet.

Tady je 3 slot Charms Crush od iSoftBet.

3 Charms Crush se skládá pouze ze 3 běžných symbolů: růžové, oranžové a zelené. Symboly se vyplatí, pokud je dostanete 3, 4 nebo 5 do stejné řady. Symboly musí začínat od levé strany válců, aby se počítaly jako výhra.

Multiplikátory se liší v závislosti na řádku, který se zobrazí. Nejvyšší řádek zaplatí x1, poté x2, x3, x4 a spodní řádek zaplatí x5.

Funkce Super se objeví, když do spodního řádku dostanete 5 nejlépe platících růžových symbolů. Toto je maximální možná výplata.

3 Charms Crush slot od iSoftBet.

Různé výherní automaty platí s různými multiplikátory.

Na závěr 3 Charms Crush je velmi jednoduchá výherní hra. K dispozici jsou pouze 3 symboly, žádné divoké symboly, žádné symboly Scatter, žádné bonusové hry. Pro mě byly 3 Charms Crush po několika minutách nudné.

Grafika a animace vypadají dobře, ale roztomilé téma v symbolech a hudbě bylo na mě trochu moc. Procento RTP (návrat k hráči) je však velmi dobré.

Pokud hledáte opravdu jednoduchý a roztomilý automat s dobrým RTP, 3 Charms Crush mohl být ten. Ale bohužel to nebyl můj šálek kávy.

Hra vydána: Srpna 2018

RTP (návrat k hráči): 97,23% (Velmi dobré!)

Varianta: Nízké až střední

Rozložení: 5 x 5

Sázkové řady: 5

Další vysoké sloty RTP iSoftBet k vyzkoušení

Zde je několik dalších slotů iSoftBet s vysokým RTP, pokud je chcete vyzkoušet:

 • Žhavé střely (RTP: 97,15%)
 • Shaolin Spin (RTP: 97,15%)
 • Ovocné boxy (RTP: 97,10%)
 • Zmatky (RTP: 97,10%)
 • Beverley Hills 90210 (RTP: 97,09%)

Doporučená bitcoinová kasina se sloty iSoftBet

Tato bitcoinová kasina nabízejí při výběru sloty iSoftBet.

CasinoBonusFeatures Přejít na web

1. BitStarz Casino

Logo BitStarz Japonsko o úroveň výš Dobrodružství

2 BTC + 180 otočení zdarma

Bonus za první vklad je 152% až do 2 BTC + 180 roztočení zdarma. Celkový bonus je 6 BTC + 180 otočení zdarma. Bonus bez vkladu: 20 zatočení zdarma. Sázení: 40x bonus.

Podporovány sloty iSoftBet

Důvěryhodné kasino od roku 2014

2600+ kasinových her

Rychlé vklady a výběry

Recenze BitStarz

Přidej se teď

2. mBit Casino

Logo mBit Casino

2 BTC + 100 zatočení zdarma

Bonus za první vklad je 150% až do 2 BTC + 100 zatočení zdarma. Celkový bonus je 6 BTC + 100 zatočení zdarma. Bonus bez vkladu: 50 zatočení zdarma. Sázení: 40x bonus.

Podporovány sloty iSoftBet

Rychlý a plynulý web

2528 kasinových her

96 výherních automatů na jackpot

mBit Casino recenze

Přidej se teď

3. 7Bit Casino

Logo 7Bit Casino

1,5 BTC + 100 zatočení zdarma

Bonus za první vklad je 157% až do 1,5 BTC + 100 zatočení zdarma. Celkový bonus je 5 BTC + 100 zatočení zdarma. Sázení: 40x.

Sloty iSoftBet podporovány

Zkušené kasino od roku 2014

704 kasinových her

39 jackpotových slotů

Recenze 7Bit Casino

Přidej se teď

4. King Billy Casino

Logo kasina King Billy

1,5 BTC + 200 otočení zdarma

Bonus za první vklad je 155% až do 1,5 BTC + 200 zatočení zdarma do hry Wolf Moon Rising. Celkový bonus je 5,5 BTC + 200 otočení zdarma. Sázení: 30x bonus.

Sloty iSoftBet podporovány

Exkluzivní bonus: 155%

Sázení s nízkým bonusem: 30x

3500+ kasinových her

Recenze King Billy

Přidej se teď

5. BetChain Casino

Logo kasina BetChain

1 BTC + 200 zatočení zdarma

Bonus za první vklad je 150% až 1 BTC + 200 zatočení zdarma. Celkový bonus je 2 BTC + 200 otočení zdarma. Bonus bez vkladu: 20 zatočení zdarma. Sázení: 50x.

Podporovány sloty iSoftBet

2346 kasinových her

210 slotů pro jackpoty

Mnoho prokazatelně férových her

Recenze BetChain

Přidej se teď

6. Kasino Oshi

Logo kasina Oshi

1,25 BTC + 180 otočení zdarma

Bonus za první vklad je 100% až do 1,25 BTC + 180 otočení zdarma. Celkový bonus je 5 BTC + 225 otočení zdarma. Sázení: 40x.

Podporovány sloty iSoftBet

Obrovské množství her

2528 kasinových her

57 jackpotových slotů

Recenze kasina Oshi

Přidej se teď

uživatelské recenze

Zde je souhrn hodnocení uživatelů slotů iSoftBet:

Jak se vám líbí hrací automaty iSoftBet? Sdělte nám prosím své myšlenky níže ve formuláři pro komentář!

Závěrečné myšlenky

Toto byl náš článek o slotech iSoftBet. Neváhejte poslat e-mail, napsat zprávu prostřednictvím kontaktního formuláře nebo zde napsat své připomínky či návrhy!

Děkuji za přečtení!

Zdroje pro tento článek:

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map