Recenze BGaming Slots (2021) – Vysoce kvalitní prokazatelně férové ​​výherní automaty!

Příběh o BGaming začala v roce 2012 pod názvem Softswiss. O hrách Softswiss bylo známo, že jsou opravdu vysoce kvalitní, a společnost byla známá tím, že přinesla prokazatelný koncept spravedlnosti významnému poskytovateli kasinových her. Softswiss označil svůj herní koncentrační název na BGaming v roce 2018, takže nyní známe tyto skvělé herní automaty.

Deep Sea slot společnosti BGaming

Toto je slot Deep Sea od BGaming s pocitem pod vodou a spoustou medúz. Nebo nějaké jiné mimozemšťany.

Prokazatelný férový koncept vychází z menších kasin a míst s kostkami v kryptoměnách. Ale obecně to znamená, že hráči si mohou vždy ověřit, zda jsou hry spravedlivé a co nejnáhodnější. Tato kontrola však vyžaduje trochu znalostí matematiky nebo programování, ale pokud to nedokážete, můžete věřit, že někdo zkontroloval férovost her BGaming.

BGaming také velmi podporuje různé měny. Můžete tedy hrát hry BGaming s běžnými fiat měnami a také kryptoměnami.

Logo BGamingHodnocení uživatelů slotů BGaming:

Funkce automatu BGaming

Zde jsou některé funkce herních automatů BGaming.

  • Všechny hry jsou velmi kvalitní a mají plynulé hraní, skvělou grafiku a pohlcující zvukové stopy.
  • Všechny sloty BGaming lze hrát v kasinech s kryptoměnou.
  • Sloty BGaming jsou prokazatelně spravedlivé, takže lze zkontrolovat spravedlnost a náhodnost hry.
  • Některé hry byly docela náročné na CPU a grafické zatížení a můj testovací počítač (Macbook Pro 2017) běžel velmi žhavě. To je věc, kterou by BGaming mohl vylepšit, aby byly hry o něco optimalizovanější.

Nové herní automaty BGaming

Zde jsou některé z nejnovějších herních automatů BGaming.

1. Avalon Ztracené království

Avalon Ztracené království je zcela nová hrací automat, který bude vydán v 27. února 2020. Tuto výherní hru však již nyní můžete exkluzivně hrát v kasinu BitStarz. Zde je exkluzivní recenze tohoto úžasného fantasy automatu!

Slot Avalon the Lost Kingdom.

Takto vypadá hrací automat Avalon the Lost Kingdom.

Avalon je mýtický ostrov Arthurian. Podle legendy byl ostrov plný divokých jabloní, vinné révy a obilných rostlin a lidé tam žili v naprosté idyle. Legendy říkají, že poté, co byl král Arthur smrtelně zraněn v bitvě, byl převezen na ostrov Avalon. Zatímco tam byl král uzdraven a vyživován zpět ke zdraví. Tento slot vás zavede na cestu do pomíjivého a mýtického místa s vílami a stráží krále Artuše a jeho ráj jablek. Tomu musím věřit!


Avalon Ztracené království má standard Divoké symboly a Symboly scatteru. Se 3 Scattery vyhrajete 10 otočení zdarma, se 4 získáte 12 otočení zdarma a s celými 5 Scattery získáte 15 otočení zdarma.

Během bonusové hry s roztočením zdarma si můžete také vybrat Fateful Wild symbol ze 3 znaků: Prince, Morgana nebo Meizulina. Postava podle vašeho výběru bude v bonusových zatočeních fungovat jako divoký symbol.

Avalon The Lost Kingdom Bonus Game.

V Bonus Free Spins si můžete vybrat Fateful Wild. Postava podle vašeho výběru bude během celé bonusové hry fungovat jako divoký symbol.

Také během bonusové hry Násobitel se bude měnit náhodně. Pokud rotace končí výhrou, použije se na výsledek multiplikátor a výhra se zvýší.

Avalon The Lost Kingdom Bonus Game.

Moje volba byla samozřejmě blondýna. V levém horním rohu můžete vidět měnící se multiplikátor. Každé otočení bude mít odlišný multiplikátor mezi x1 až x7.

The Funkce Excalibur se mohou objevit během zatočení zdarma, i když máte štěstí. Excalibur umisťuje do hry další divoké symboly, což zvýší vaše možné výhry. Během bonusových otočení tedy počkejte, až se meč roztočí.

Funkce Avalon Lost Kingdom Excalibur.

Toto je funkce Excalibur. Meč Excalibur vám dá do hry pár divokých symbolů.

Funkce Avalon Lost Kingdom Excalibur.

Funkce Excalibur není nutná u každé bonusové hry. Ve svých testech jsem narazil na tuto funkci až ve třetí bonusové hře.

Celkově je Avalon The Lost Kingdom docela skvělá výherní hra. Základní hra je docela standardní, ale bonusová hra je docela zajímavá a můžete si vybrat symboly Wild. Také čekání na funkci Excalibur může být vzrušující.

Celková hratelnost, grafika a zvuk jsou špičkové. Možná by některá herní deska (která je celkem standardní 5 x 3) mohla mít další inovace v hrách BGaming, protože mnoho sdílí stejné rozložení. Také standardní hra může mít více triků a funkcí než standardní Wilds a Scatters. Ale každopádně je tato hra velmi dobrým doplňkem řady BGaming slotů!

Hra vydána: 27. února 2020 (Ale hru lze hrát exkluzivně na BitStarz již nyní)

RTP (návrat k hráči): 95%

Varianta: Neznámý

Rozložení: 5 x 3

Sázkové řady: 20

2. Hluboké moře

BGaming Hluboké moře je zbrusu nová výherní hra s tematikou hlubokých moří (omlouvám se za slovní hříčku), která byla zveřejněna v lednu 2020. Pocit, že jste pod vodou, je opravdu pohlcující skvělými animacemi a plynulými medúzami a dalšími zářivými podmořskými předměty. Slotová deska je celkem základní 5 x 3. Zvukový doprovod je opravdu uklidňující a zapadá do tématu jako ulitý.

Deep Sea slot společnosti BGaming

Toto je slot Deep Sea od BGaming s pocitem pod vodou a spoustou medúz. Nebo nějaké jiné mimozemšťany.

Z nějakého důvodu můj docela výkonný testovací notebook (Macbook Pro 2017) začal během testování Deep Sea běžet velmi horký. To se dříve nestalo, takže Deep Sea je pravděpodobně opravdu náročný na procesor nebo grafickou kartu počítače. Ale to je pravděpodobně jen špatná optimalizace od BGaming, protože to není ani tvrdá 3D hra se složitými vizuálními efekty. Jedná se v podstatě pouze o výherní automat s pěknou grafikou.

Deep Sea obsahuje mnoho známých slotových symbolů. Tady je Divoký symbol který nahrazuje jiné symboly ve hře. Pokud se shromáždíte Symboly scatteru, dostanete zatočení zdarma. Tři scattery vám poskytnou 10 zatočení zdarma, u 4 scatterů získáte 12 a u 5 scatterů 15 zatočení zdarma.

Deep Sea slot otočení zdarma

Otáčení zdarma spuštěné pomocí 3 symbolů Scatter!

V Bonusová hra s roztočením zdarma je tu zajímavý úlovek: pokud dostanete 3 bonusové scattery (Symbol ryby) během roztočení zdarma spustíte na válcích Náhodný pád 10 divokých symbolů! To by vám mělo přinést nějaké další výhry. Musíte jen sbírat bonusové scattery, aby se nemuseli objevovat současně na válcích.

Bonusová hra vás dostane hlouběji pod vodu a barvy a soundtrack se trochu změní.

Deep Sea slot bonusová hra

Toto je bonusová hra s roztočením zdarma na slotu Deep Sea. Všimněte si symbol ryby v levém horním rohu. Pokud nasbíráte 3 z nich (nemusí se objevit současně), spustíte 10 divokých symbolů, které se náhodně připojí k válcům. To se může během bonusového kola stát mnohokrát.

Deep Sea je celkově celkem dobře zpracovaná hrací automat se správnou bonusovou hrou. Pro mě osobně bych chtěl do hry složitější bonusové hry nebo nějaký jiný zajímavý prvek. Deep Sea mě trochu nudil. Ale to neznamená, že by to pro vás nefungovalo, takže jděte a vyzkoušejte, co se vám líbí!

Zjistil jsem, že návratnost hráče% je 94% z internetového zdroje (ne BGaming). Pokud je to pravda, cítím se 94% trochu nízko. Obvykle by procenta RTP měla být minimálně kolem 96%.

Hra vydána: Leden 2020

RTP (návrat k hráči): 94%

Varianta: Střední

Rozložení: 5 x 3

Sázkové řady: 15

3. Toč a kouzlo

Toč a kouzlo je karikaturní výherní automat s kouzelnickou tematikou vydaný v říjnu 2019. Z tohoto automatu jsem dostal i halloweenské vibrace, i když to není přímo uvedeno ve hře. Možná to byly dýně.

Stejně jako Deep Sea se tato hra zdá být také docela náročná na výherní automaty, protože můj Macbook Pro běžel během hry velmi žhavě. Zde je nutná určitá optimalizace!

Spin a Spell slot od BGaming

Toto je strašidelná automatová hra Spin and Spell od BGaming.

Hrací automat obsahuje symboly Wild a Scatter. Pokud dostanete 3 nebo více symbolů Scatter, spustíte Bonus Free Spins.

Bonusová hra Spin and Spell.

Zde byla spuštěna bonusová hra!

V bonusové hře je několik zajímavých funkcí. Expandující divočině se říká upír. Tato funkce se aktivuje vždy, když se na válcích objeví divoký symbol. Všechny symboly na válcích jsou nahrazeny velkým symbolem Expanding Wild.

Bonusová hra Spin and Spell.

Toto je bonusová hra Spin and Spell s rozšiřujícími se divokými symboly s názvem The Vamp. Všechny symboly Wild se rozšiřují na plné kotouče, díky nimž je tato bonusová hra docela vzrušující!

Hra vydána: Říjen 2019

RTP (návrat k hráči): 95,8%

Varianta: Neznámý

Rozložení: 5 x 3

Sázkové řady: 20

Nejoblíbenější automaty BGaming

Zde jsou některé z nejpopulárnějších představených slotů BGaming.

1. Platinový blesk Deluxe

BGaming Platinový blesk Deluxe je automat se starogréckou tematikou plný různých bohů a minotaurů z mytologií. Grafika slotů a zejména hudba na pozadí je opravdu (stereotypně) řecká. Pravděpodobně to buď milujete, nebo nenávidíte, ale to je mnohokrát případ mnoha populárních věcí, jako je tento slot.

Ale podle mého názoru by se nějaká epická bitevní hudba hodila tomuto slotu lépe než hudba na pozadí řecké restaurace strýce Giorgia? Samozřejmě záležitost vkusu.

Platinum Lightning Deluxe od BGaming.

Toto je klasická výherní hra BGaming Platinum Lightning Deluxe.

Hraní běží jinak hladce, ale není zde možnost rychlého roztočení, pokud chcete rychlejší akci. Deska slotů je vyrobena z mřížky 5 x 3 jako u mnoha slotů BGaming.

Mezi funkce slotu patří Divoké symboly který nahrazuje jakýkoli symbol kromě Scatter. Poseidon je symbol Scatter. Výhry za scatter se přidávají k aktivním výplatním řádkům, v scatteru nejsou žádné speciální funkce ani bonusové hry.

Dva bonusové symboly na válcích 1 a 5 se spustí 10 bonusových zatočení zdarma. Během bonusových zatočení zdarma jsou válce 1 a 5 sestaveny pouze z divokých symbolů.

Bonusová hra Platinum Lightning Deluxe.

Toto je bonusová hra Platinum Lightning Deluxe s pevnými divokými kotouči na válcích 1 a 5.

Celkově se zde věk projevuje trochu v grafice, animaci a výherních efektech, protože původní Platinum Lightning byl vydán v roce 2015. Slot je někdy trochu zastaralý a starý.

Automaty se během pěti let hodně vyvinuly. Still Platinum Lightning Deluxe poskytuje dobré akce a zejména bonusová hra je s plnými válci Wild docela zábavná. Běžte si vyzkoušet, zda pro vás řecká mytologie funguje!

Hra vydána: Dubna 2018

RTP (návrat k hráči): 96,29%

Varianta: Standardní až vysoká

Rozložení: 5 x 3

Sázkové řady: 1 – 25

2. Kniha pyramid

Kniha pyramid je automat s tématem Egypta se spoustou tváří Tutanchamona, symbolů Anhk a egyptských koček. Podkladovou hudbu a atmosféru tvoří rytmická bicí hudba, pravděpodobně Tablas nebo jiné egyptské bicí nástroje. Obecný pocit funguje dobře, žádné problémy v této oblasti.

Kniha pyramid BGaming

Toto je stará klasická výherní hra Book of Pyramids od BGaming.

Scarab je speciální symbol. Scarab nahrazuje jakýkoli symbol, jedná se tedy o divoký symbol ve hře. Scarab je také symbolem Scatter. Pokud máte štěstí a získáte 3, 4 nebo 5 Scarabů kdekoli na hrací desce, získáte 11, 22 nebo 33 otočení zdarma.

Bonusová hra neobsahuje žádné speciální prvky, takže otočení zdarma jsou jen … otočení zdarma. Částky však tvoří, že málo, 22 nebo dokonce 33 zatočení zdarma je hodně!

PS. Pokud jste nevěděli, co je to scarab, jedná se o velkého brouka z oblasti východního Středomoří a ve starověkém Egyptě byl považován za posvátný. Musel jsem to zkontrolovat, protože jsem to nevěděl.

Mechanik hry je tedy poměrně jednoduchý. Symboly Scarab jsou ty, které lovíte! Scarab je také nejlépe platícím symbolem, takže pravděpodobně tento symbol Scarab je symbolem Ultimate všech výherních automatů?

Book of Pyramids výherní bonusová hra.

Zde je návod, jak získat bonusovou hru. Tři symboly Scarab mi tentokrát poskytly 11 zatočení zdarma.

Herní plán představuje celkem základní desku 5 x 3. Jinak hra funguje plynule, ale neexistuje možnost rychlé rotace. Book of Pyramids se zdá být trochu klasickou výherní hrou, ale podle mého názoru se zde ukazuje věk.

Mechanik hry může být zajímavější s komplikovanějšími symboly nebo bonusovými hrami. Účinky také nejsou aktuální. Ale všechno funguje a zejména procento RTP (Return to player) je velmi dobré s 97,13%. Ani v roce 2020 tedy Kniha pyramid není špatná volba.

Hra vydána: Ledna 2015

RTP (návrat k hráči): 97,13%

Varianta: Střední

Rozložení: 5 x 3

Sázkové řady: 1 – 9

3. Lucky Lady’s Clover

Lucky Lady’s Clover je výherní automat s fantasy tématikou, který obsahuje víly, jetel a duhu. Hra byla vydána v prosinci 2015.

Slot Lucky Lady's Clover od BGaming.

Toto je automatová hra Lucky Lady’s Clover od BGaming.

Divoký symbol je šťastná dáma. The Wild nahradí jakýkoli symbol v řadě (ale ne Scatter) a zdvojnásobí výherní kombinaci řady. Symbol Wild platí sám a je nejlépe platícím symbolem. Pokud získáte 5 x Wilds, získáte multiplikátor x 10 000.

Je tam také Symbol scatter což je Zelený klobouk. Pokud zasáhnete 3, 4 nebo 5 Scatterů v kterékoli části kotouče, spustí se a Bonusová hra s 15 zatočeními zdarma. Všechny výhry z otočení zdarma se ztrojnásobí!

Slot Lucky Lady's Clover od BGaming.

Takto můžete zasáhnout bonusovou hru 15 otočení zdarma. Musíte zasáhnout 3 nebo více zelených klobouků, které jsou symbolem Scatter.

Bonusová hrací automat Lucky Lady's Clover.

Během bonusové hry 15 otočení zdarma jsou kotouče odhaleny zezadu jetelového lesa.

Herní plán se skládá z celkem standardní mřížky 5 x 3 pro hry BGaming. Grafika hry je v pořádku, ale zvuky byly opravdu základní a nemohu hudbu přimět k práci. Celkový pocit z této hrací hry byl tedy trochu znuděný.

Hra vydána: Prosince 2015

RTP (návrat k hráči): 97,31%

Varianta: Střední

Rozložení: 5 x 3

Sázkové řady: 1 – 9

Doporučená bitcoinová kasina s automaty BGaming

Tato bitcoinová a krypto kasina mají při výběru kasinové hry BGaming.

CasinoBonusFeatures Přejít na web

1. BitStarz Casino

Logo BitStarz Japonsko o úroveň výš Dobrodružství

2 BTC + 180 otočení zdarma

Bonus za první vklad je 152% až do 2 BTC + 180 roztočení zdarma. Celkový bonus je 6 BTC + 180 otočení zdarma. Bonus bez vkladu: 20 zatočení zdarma. Sázení: 40x bonus.

Podporovány sloty BGaming

Důvěryhodné kasino od roku 2014

2600+ kasinových her

Rychlé vklady a výběry

Recenze BitStarz

Přidej se teď

2. mBit Casino

Logo mBit Casino

2 BTC + 100 zatočení zdarma

Bonus za první vklad je 150% až do 2 BTC + 100 zatočení zdarma. Celkový bonus je 6 BTC + 100 zatočení zdarma. Bonus bez vkladu: 50 zatočení zdarma. Sázení: 40x bonus.

Podporovány sloty BGaming

Rychlý a plynulý web

2528 kasinových her

96 výherních automatů na jackpot

mBit Casino recenze

Přidej se teď

3. King Billy Casino

Logo kasina King Billy

1,5 BTC + 200 otočení zdarma

Bonus za první vklad je 155% až do 1,5 BTC + 200 zatočení zdarma do hry Wolf Moon Rising. Celkový bonus je 5,5 BTC + 200 otočení zdarma. Sázení: 30x bonus.

Podporovány sloty BGaming

Exkluzivní bonus: 155%

Sázení s nízkým bonusem: 30x

3500+ kasinových her

Recenze King Billy

Přidej se teď

4. FortuneJack Casino

Logo kasina FortuneJack

1,5 BTC + 250 zatočení zdarma

Bonus za první vklad je 110% až do 1,5 BTC + 250 zatočení zdarma. Celkový bonus je 5 BTC + 250 zatočení zdarma. Bonus bez vkladu: 25 zatočení zdarma. Sázení: 40x bonus.

Podporovány sloty BGaming

Celkově vynikající kasino

1492 kasinových her

4 vlastní prokazatelně férové ​​hry

FortuneJack recenze

Přidej se teď

5. 7Bit Casino

Logo 7Bit Casino

1,5 BTC + 100 zatočení zdarma

Bonus za první vklad je 100% až do 1,5 BTC + 100 zatočení zdarma. Celkový bonus je 5 BTC + 100 zatočení zdarma. Sázení: 40x.

Podporovány sloty BGaming

Zkušené kasino od roku 2014

704 kasinových her

39 jackpotových slotů

Recenze 7Bit Casino

Přidej se teď

6. BetChain Casino

Logo kasina BetChain

1 BTC + 200 zatočení zdarma

Bonus za první vklad je 150% až 1 BTC + 200 zatočení zdarma. Celkový bonus je 2 BTC + 200 otočení zdarma. Bonus bez vkladu: 20 zatočení zdarma. Sázení: 50x.

Podporovány sloty BGaming

2346 kasinových her

210 jackpotových slotů

Mnoho prokazatelně férových her

Recenze BetChain

Přidej se teď

7. Kasino CryptoWild

Logo kasina Cryptowild

1 BTC + 150 zatočení zdarma

Bonus za první vklad je 200% až 1 BTC + 150 zatočení zdarma. Celkový bonus je 4 BTC + 150 zatočení zdarma, sázení: 60x. Bonus bez vkladu: 20 zatočení zdarma s bonusovým kódem 20FREE, sázení 40x.

Podporovány sloty BGaming

Skvělý 200% exkluzivní bonus

1000+ kasinových her

67 video pokrových her

CryptoWild recenze

Přidej se teď

8. Bitcoin Penguin Casino

Logo bitcoinu Penguin

0,2 BTC + 40 zatočení zdarma

Bonus za první vklad je 150% až 0,2 BTC + 40 zatočení zdarma. Celkový bonus je 0,4 BTC + 65 roztočení zdarma. Sázení: 45x.

Podporovány sloty BGaming

Zkušené kasino založené v roce 2014

558 kasinových her

Recenze Bitcoin Penguin

Přidej se teď

9. Kasino Oshi

Logo kasina Oshi

1,25 BTC + 180 otočení zdarma

Bonus za první vklad je 100% až do 1,25 BTC + 180 otočení zdarma. Celkový bonus je 5 BTC + 225 otočení zdarma. Sázení: 40x.

Podporovány sloty BGaming

Obrovské množství her

2528 kasinových her

57 jackpotových slotů

Recenze kasina Oshi

Přidej se teď

10. Kasino Mars

Logo kasina Mars

1 BTC + 50 zatočení zdarma

Bonus za první vklad je 100% až do 1 BTC + 50 zatočení zdarma. Celkový bonus je 2 BTC + 50 zatočení zdarma. Sázení: 40x.

Podporovány sloty BGaming

741 kasinových her

16 jackpotových slotů

Recenze kasina Mars

Přidej se teď

Uživatelské recenze BGaming Slots

Zde je souhrn hodnocení uživatelů automatů BGaming:

Jak se vám líbí hrací automaty BGaming? Sdělte nám prosím své myšlenky níže ve formuláři pro komentář!

Závěrečné myšlenky

Toto byl náš článek o slotech poskytovatelů her BGaming. Neváhejte poslat e-mail, napsat zprávu prostřednictvím kontaktního formuláře nebo zde napsat své připomínky či návrhy!

Děkuji za přečtení!

Zdroje pro tento článek:

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map