Habanero je výrobce softwaru pro kasinové hry založený v roce 2010. Společnost má pobočky na Ukrajině, v Bulharsku, Jižní Africe a na Filipínách. Sloty a backendové systémy Habanero byly certifikovány BMM Testlabs a iTech Labs které hodnotí férovost online her.

Do konce roku 2016 byly všechny hry Habanero převedeny na HTML5. HTML5 poskytuje plynulé a moderní hraní, které funguje bez jakýchkoli pluginů ve všech zařízeních včetně tabletů a mobilních zařízení.

Slot London Hunter od společnosti Habanero.

Toto je výherní automat London Hunter od společnosti Habanero.

Logo Habanero

Hodnocení uživatelů slotů Habanero:

Funkce slotů Habanero

Zde jsou některé funkce herních automatů Habanero.

 • Výběr výherních automatů Habanero má v současné době 105 titulů. K dispozici je také 13 stolních her jako blackjack, ruleta a baccarat a 10 video pokrových her.
 • Hry Habanero podporují 21 jazyků.
 • Hry běží na moderní technologii HTML5 bez nutnosti stahování ovladačů nebo pluginů. Sloty HTML5 fungují také dobře na všech zařízeních, včetně stolních zařízení, stolů a mobilních telefonů.
 • Habanero má certifikáty nebo licence pro 16 trhů: Bulharsko, Chorvatsko, Estonsko, ostrov Man, Lotyšsko, Malta, Rumunsko, Švédsko, Kolumbie, Dánsko, Gibraltar, Itálie, Litva, Portugalsko, Španělsko a Velká Británie.
 • Sloty Habanero byly testovány BMM Testlabs a iTech Labs pro náhodnost a férovost hry.
 • Některé hry mají velmi vysoké procento RTP (návrat k hráči), například London Hunter (více níže) s 97,94%.
 • Některé obrazovky s informacemi o funkcích slotů jsou těžko srozumitelné a je třeba je mnohokrát znovu číst.

Nové automaty Habanero

Zde jsou některé z nejnovějších výherních automatů Habanero.

1. Loony Blox

Loony Blox je zbrusu nový automat ve stylu komiksu založený v únoru 2020.

Loony Blox je v pohodě Funkce postavy. Během základní hry je na obrazovce viditelná postava Elephant, Dog nebo Bunny až pro 250 otočení. Poté bude znak nahrazen jiným znakem.

Slot Loony Blox od Habanera.

Toto je hrací automat Loony Blox. Zde je znakovou funkcí Pes (nebo co to je?), Který aktivuje výhry a platí oběma způsoby.

Pro postavy jsou různé funkce:

 • Pokud Slon je viditelný: Jakýkoli divoký symbol, který se objeví ve výherní kombinaci, se rozšíří na všechny pozice na válci.
 • Pokud Pes je viditelné: Výhry platí oběma způsoby.
 • Pokud Králíček je viditelný: Jakýkoli 2 – 5 kotoučů se uzamkne pro jakékoli náhodné roztočení a dopadne se stejnými symboly.

Slot Loony Blox od Habanera.

Postava slona umožní, aby se symboly Wilds rozšířily na celý kotouč.

The Funkce mapy se spustí, pokud se během základní hry objeví některý ze symbolů postavy ve výherní kombinaci. Poté se 3 různé symboly automobilu budou pohybovat o 1 tečku za každý spouštěcí symbol postavy. Pokud je k dispozici více směrů, bude náhodně vybrán jeden směr.

Slot Loony Blox od Habanera.

Toto je funkce mapy. Pokud narazíte na některý ze symbolů postav (pes, slon nebo zajíček), auto, které patří k postavě, přesune částku, kterou jste dostali. Pokud se auto zastaví na zeleném místě, získáte bonusovou hru 12 otočení zdarma.

Získáte Bonusová hra s 12 zatočeními zdarma pokud jeden ze 3 symbolů automobilu dopadne na symbol Zelené tečky. Jakýkoli symbol automobilu během bonusové hry aktivuje symboly postav po dobu trvání bonusové hry. Během bonusové hry lze také kombinovat více postav.

Slot Loony Blox od Habanera.

Takto vypadá bonusová hra.

Celkově má ​​Loony Blox opravdu skvělé a speciální funkce, jako jsou postavy a funkce mapy. Celkový pocit je opravdu šťastný a hudba a grafika jsou jako z vysoce kvalitního Disneyho karikatury.

Také procento RTP (návrat k hráči) je celkem dobré s 96,71%. Rozhodně se podívejte na tento slot, pokud máte rádi komiksové sloty.

Hra vydána: Únor 2020

RTP (návrat k hráči): 96,71%

Varianta: Vysoký

Rozložení: 5 x 3

Sázkové řady / kombinace: 243

2. Divoká nákladní vozidla

Wild Trucks je výherní automat na testosteron s chladnými kamiony, lebkami, písty a naftovým kouřem. A staré dobré rednecky plamenné kšiltovky a fuzzy kostky samozřejmě. Jako petrolhead je to pro mě hra!

Slot Wild Trucks od společnosti Habanero.

Jedná se o slot na čerpání adrenalinu Wild Trucks od společnosti Habanero.

Pokud nasbíráte 4 z nákladních vozidel v pořadí červená – žlutá – fialová – oranžová – modrá na válcích, získáte divoký symbol celého kotouče. The Wild se stane náhodně na jakémkoli kotouči.

Divoký symbol nahrazuje všechny symboly.

Slot Wild Trucks od společnosti Habanero.

Wilds se rozšiřují na plné kotouče.

Pokud narazíte na stejný symbol kamionu na válcích 1, 3 a 5, který spouští a Bonusová hra s roztočením zdarma. V tomto případě mohou kamiony nahradit také divoké symboly.

Počet otočení zdarma je založen na typu kamionu. Pokud tyto vozy zasáhnete na válcích 1, 3, 5, získáte:

 • Red truck uděluje 25 zatočení zdarma.
 • Yellow truck uděluje 20 zatočení zdarma.
 • Purple truck uděluje 15 zatočení zdarma.
 • Orange truck uděluje 12 zatočení zdarma.
 • Blue truck uděluje 10 zatočení zdarma.

K dispozici je také obrovský Jackpot roztočení zdarma. Pokud na válcích 1, 3 a 5 stisknete symbol Wild, budete odměněni 75 zatočení zdarma!

Slot Wild Trucks od společnosti Habanero.

Bonusová hra s bezplatnými zatočeními je až 25 nebo dokonce 75 otočení zdarma velmi velkorysá!

Pokud se během bonusové hry o roztočení zdarma objeví na stejném řádku 2 nebo více stejného symbolu kamionu, všechny symboly mezi stejným symbolem kamionu zcela vlevo a úplně vpravo se před přidělením výplaty změní na symbol kamionu. To platí pro nejdelší a nejlépe platící symbol kamionu pouze pro každou řadu.

Závěrem je Wild Trucks svěží výherní automat s dobrým duchem petrolheadu. Také bonusové funkce jsou zajímavé a udržují průběh. Pocit je, že se neustále něco děje, takže v tomto slotu je spousta funkcí. Moje doporučení pro Wild Trucks!

Hra vydána: Červen 2019

RTP (návrat k hráči): 96,71%

Varianta: Vysoký

Rozložení: 5 x 3

Sázkové řady / kombinace: 15

Nejoblíbenější automaty Habanero

Zde jsou některé z nejpopulárnějších představených slotů Habanero.

1. Způsoby štěstí

Způsoby štěstí je 5válcový automat s tématem japonských samurajů s jedinečnou mřížkou kotoučů 3-3-4-4-4. Nejvyšší 3 symboly na válcích 3, 4 a 5 jsou vždy stejné náhodné symboly, kromě symbolu koně.

Tato hra má velmi pěknou japonskou atmosféru starých časů s poklidnou hudbou a skvělými animacemi. Ten pocit je pohlcující a dobře provedený.

Slot Ways of Fortune od společnosti Habanero.

Toto je slot Ways of Fortune od Habanera.

The Samurajský symbol je Divoký symbol a nahrazuje všechny symboly kromě symbolu koně.

The Symbol koně je Symbol scatter. Pokud zasáhnete 3, 4 nebo 5 symbolů koně kdekoli na válcích, získáte 10, 15 nebo 20 otočení zdarma.

Slot Ways of Fortune od společnosti Habanero.

Nějaká hra slotu Ways of Fortune.

Slot Ways of Fortune od společnosti Habanero.

Takto vypadá bonusová hra s roztočením zdarma.

Celkově je Ways of Fortune celkem dobrá výherní hra s jedinečnou mřížkou navijáku. Bonusové funkce by podle mého názoru mohly být trochu více vzrušující. Slot však funguje skvěle jako celek a stojí za vyzkoušení pro každého fanouška Samurai.

Hra vydána: Července 2018

RTP (návrat k hráči): 96,64%

Varianta: Nízký

Rozložení: 3-3-4-4-4

Sázkové řady: 576

2. Skok!

Skok! je 5 válcový výherní automat se zajímavou strukturou 2-2-3-4-4 válců. Kotouče jsou variabilní a neustále se zvyšují v řadách pro každou odměnu, kterou získáte.

The Symbol žolíka je symbol Wild a nahrazuje všechny symboly. Žolík se může na obrazovce během základní hry objevit pouze jednou.

Skok! slot od Habanera.

To je skok! výherní automat od Habanera.

Také jakýkoli Symbol žolík udělí a znovu točit. Jakákoli výhra během odpovědí udělí další odpověď. Cívky se budou roztahovat na každé respin.

Skok! slot od Habanera.

Navijáky se budou rozšiřovat v řádcích po každém uděleném opětovném otočení.

A bonusová hra se 7 zatočeními zdarma bude uděleno jednou poté, co budou úspěšně odehrány 4 odehraná otočení. Bonusová hra má větší kotouče s plnou mřížkou symbolů 5 x 4.

Symbol žolíka se během kotoučů a bonusové hry drží na válcích a při každém otočení skočí do sousedního bloku (kde jsou válce stejné velikosti).

Skok! slot od Habanera.

Toto je bonusová hra se zatočením zdarma, která se bude hrát s plnými válci 5 x 4.

The Skládaný Spin funkce je zajímavá. Jakýkoli výherní symbol na obrazovce aktivuje odpovídající symbol na displeji Stacked Spin nad válci. Po aktivaci všech symbolů spustíte funkci Stacked Spin.

V této funkci se 5 stejného náhodného symbolu (kromě Jokera) objeví kdekoli na obrazovce před přistáním kotoučů.

Skok! hra byla příjemným překvapením. Slot je poměrně jednoduchý, ale vzrušující je díky variabilním válcům a resp. Stále pokračuje také lov na skládaný spin. Pokud máte rádi ovocné výherní automaty, skočte! je skvělý se zajímavými funkcemi.

Hra vydána: Září 2018

RTP (návrat k hráči): 96,66%

Varianta: Vysoký

Rozložení: 2-2-3-4-4

Sázkové řady: 1024

Nejvyšší RTP Habanero automaty

Jedná se o nejvyšší procento slotů RTP (návrat k hráči), které jsem našel od Habanera.

1. London Hunter (RTP 97,94%)

London Hunter je 5-válcový automat s tématem steampunk se starými pocity viktoriánského Londýna. Existují symboly s pány s kníry s obrovskými laserovými zbraněmi … a samozřejmě dinosauři. Téma je velmi zajímavé a svěží v klasickém tématu.

Slot London Hunter od společnosti Habanero.

Toto je výherní automat London Hunter od společnosti Habanero.

The Symbol dinosaura je symbol Wild a nahrazuje všechny symboly. Zobrazuje se pouze na válcích 1 a 5.

Divoká expanze se aktivuje, když Pravá palivová nádrž je naplněn do kapacity v základní hře. Deaktivuje se, když dojde k expanzi.

Co znamená divoká expanze? Pokud je aktivní, každý symbol dinosaura spolu se symbolem knírového muže aktivuje symbol dinosaura na 2 × 2 velikost.

Také se mohou objevit 2 expanze, pokud se objeví 2 symboly knírového muže spolu se 2 symboly dinosaurů.

The Funkce multiplikátoru se aktivuje, když Levá palivová nádrž je naplněn do kapacity v základní hře. Deaktivuje se, když dojde k jakékoli výhře. Všechny výhry se znásobí 3x když je aktivní.

Je vám uděleno Bonusová hra s 10 zatočeními zdarma pokud se na válci 1 objeví symbol Mustache Man, na válci 2 se objeví symbol laserové zbraně a na válci 5 se objeví symbol dinosaura 5. V bonusové hře je vždy aktivována divoká expanze.

Slot London Hunter od společnosti Habanero.

Toto je bonusová hra o roztočení zdarma v hře London Hunter.

Bonusová hra začíná multiplikátorem x1. Další multiplikátory x1 jsou udělovány, pokud je v této funkci levá palivová nádrž naplněna na kapacitu. Rovněž +2 další otočení zdarma jsou udělována, pokud je ve funkci naplněna správná palivová nádrž.

Obě palivové nádrže se naplní do kapacity během 2 – 6 otočení ve funkci.

Obecně je London Hunter velmi cool výherní automat s čerstvým tématem. Také procento RTP (návrat k hráči) je velmi dobré s 97,94%.

Hra vydána: Dubna 2017

RTP (návrat k hráči): 97,94%

Varianta: Střední

Rozložení: 5 x 3

Sázkové řady: 25

Doporučená bitcoinová kasina s automaty Habanero

Tato bitcoinová kasina nabízejí při výběru sloty Habanero.

CasinoBonusFeatures Přejít na web

1. BitStarz Casino

Logo BitStarz Japonsko o úroveň výš Dobrodružství

2 BTC + 180 otočení zdarma

Bonus za první vklad je 152% až do 2 BTC + 180 roztočení zdarma. Celkový bonus je 6 BTC + 180 otočení zdarma. Bonus bez vkladu: 20 zatočení zdarma. Sázení: 40x bonus.

Sloty Habanero podporovány

Důvěryhodné kasino od roku 2014

2600+ kasinových her

Rychlé vklady a výběry

Recenze BitStarz

Přidej se teď

2. mBit Casino

Logo mBit Casino

2 BTC + 100 zatočení zdarma

Bonus za první vklad je 150% až do 2 BTC + 100 zatočení zdarma. Celkový bonus je 6 BTC + 100 zatočení zdarma. Bonus bez vkladu: 50 zatočení zdarma. Sázení: 40x bonus.

Sloty Habanero podporovány

Rychlý a plynulý web

2528 kasinových her

96 výherních automatů na jackpot

mBit Casino recenze

Přidej se teď

3. 7Bit Casino

Logo 7Bit Casino

1,5 BTC + 100 zatočení zdarma

Bonus za první vklad je 100% až do 1,5 BTC + 100 zatočení zdarma. Celkový bonus je 5 BTC + 100 zatočení zdarma. Sázení: 40x.

Sloty Habanero podporovány

Zkušené kasino od roku 2014

704 kasinových her

39 jackpotových slotů

Recenze 7Bit Casino

Přidej se teď

4. King Billy Casino

Logo kasina King Billy

1,5 BTC + 200 otočení zdarma

Bonus za první vklad je 155% až do 1,5 BTC + 200 zatočení zdarma do hry Wolf Moon Rising. Celkový bonus je 5,5 BTC + 200 otočení zdarma. Sázení: 30x bonus.

Sloty Habanero podporovány

Exkluzivní bonus: 155%

Sázení s nízkým bonusem: 30x

3500+ kasinových her

Recenze King Billy

Přidej se teď

5. FortuneJack Casino

Logo kasina FortuneJack

1,5 BTC + 250 zatočení zdarma

Bonus za první vklad je 110% až do 1,5 BTC + 250 zatočení zdarma. Celkový bonus je 5 BTC + 250 zatočení zdarma. Bonus bez vkladu: 25 zatočení zdarma. Sázení: 40x bonus.

Sloty Habanero podporovány

Celkově vynikající kasino

1492 kasinových her

4 vlastní prokazatelně férové ​​hry

FortuneJack recenze

Přidej se teď

6. Kasino Betcoin.ag

Logo kasina Betcoin.ag

1 BTC + 10 otočení zdarma

Bonus za první vklad je 100% až do 1 BTC + 10 zatočení zdarma. Celkový bonus je 3 BTC + 12 otočení zdarma. Sázení: 50x.

Sloty Habanero podporovány

Rychlé vklady a výběry

Spousta stolních her

Také živý poker

Recenze Betcoin.ag

Přidej se teď

7. BetChain Casino

Logo kasina BetChain

1 BTC + 200 zatočení zdarma

Bonus za první vklad je 150% až 1 BTC + 200 zatočení zdarma. Celkový bonus je 2 BTC + 200 otočení zdarma. Bonus bez vkladu: 20 zatočení zdarma. Sázení: 50x.

Sloty Habanero podporovány

2346 kasinových her

210 jackpotových slotů

Mnoho prokazatelně férových her

Recenze BetChain

Přidej se teď

8. Kasino CryptoWild

Logo kasina Cryptowild

1 BTC + 150 zatočení zdarma

Bonus za první vklad je 200% až 1 BTC + 150 zatočení zdarma. Celkový bonus je 4 BTC + 150 zatočení zdarma, sázení: 60x. Bonus bez vkladu: 20 zatočení zdarma s bonusovým kódem 20FREE, sázení 40x.

Sloty Habanero podporovány

Skvělý 200% exkluzivní bonus

1000+ kasinových her

67 video pokrových her

CryptoWild recenze

Přidej se teď

9. Bitcoin Penguin Casino

Logo bitcoinu Penguin

0,2 BTC + 40 zatočení zdarma

Bonus za první vklad je 150% až 0,2 BTC + 40 zatočení zdarma. Celkový bonus je 0,4 BTC + 65 roztočení zdarma. Sázení: 45x.

Sloty Habanero podporovány

Zkušené kasino založené v roce 2014

558 kasinových her

Recenze Bitcoin Penguin

Přidej se teď

10. Kasino Oshi

Logo kasina Oshi

1,25 BTC + 180 otočení zdarma

Bonus za první vklad je 100% až do 1,25 BTC + 180 otočení zdarma. Celkový bonus je 5 BTC + 225 otočení zdarma. Sázení: 40x.

Sloty Habanero podporovány

Obrovské množství her

2528 kasinových her

57 jackpotových slotů

Recenze kasina Oshi

Přidej se teď

11. Kasino Mars

Logo kasina Mars

1 BTC + 50 zatočení zdarma

Bonus za první vklad je 100% až do 1 BTC + 50 zatočení zdarma. Celkový bonus je 2 BTC + 50 zatočení zdarma. Sázení: 40x.

Sloty Habanero podporovány

741 kasinových her

16 jackpotových slotů

Recenze kasina Mars

Přidej se teď

uživatelské recenze

Zde je souhrn hodnocení uživatelů her s automaty Habanero:

Jak se vám líbí hrací automaty Habanero? Sdělte nám prosím své myšlenky níže ve formuláři pro komentář!

Závěrečné myšlenky

Toto byl náš článek o slotech Habanero. Neváhejte poslat e-mail, napsat zprávu prostřednictvím kontaktního formuláře nebo zde napsat své připomínky či návrhy!

Děkuji za přečtení!

Zdroje pro tento článek:

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me