Recenze herních automatů Red Tiger (2021) – Vault of Anubis a další!

Red Tiger Gaming je poskytovatel online kasinových her založený v roce 2014 skupinou průmyslových veteránů jako uvádí webové stránky společnosti. Red Tiger má na výběr přes 120 výherních automatů.

Red Tiger Gaming podle společnosti zaměstnává matematiky, grafické designéry, vývojáře softwaru, zvukové inženýry, odborníky na hazardní hry, QA, manažery účtů a tajné kouzelníky. Podívejme se, jestli v automatech Red Tiger není kouzlo.

Automaty Red Tiger jsou licencovány UKGC (United Kingdom Gambling Commission), MGA (Malta Gaming Authority), Alderney Gambling Control Commission a HM Government of Gibraltar.

Slot Rio Stars od Red Tiger Gaming.

Toto je automat Rio Stars od Red Tiger Gaming.

Logo Red Tiger Gaming

Hodnocení uživatelů herních automatů Red Tiger:

Nové herní automaty Red Tiger

Zde jsou uvedeny některé z nejnovějších herních automatů Red Tiger Gaming.

1. Vault of Anubis (zveřejněno v únoru 2020)

Trezor Anubis je zbrusu nová hrací automat s tematikou starověkého Egypta publikovaný v únoru 2020.

Trezor slotu Anubis od Red Tiger Gaming.

Trezor slotu Anubis od Red Tiger Gaming. Systém výplatních linek funguje takto – stačí získat 5 nebo více vodorovně nebo svisle spojených symbolů v klastru a je to výhra! Další symboly se rozbalí poté, co tyto výherní zmizí.

Neexistují žádné tradiční výherní linie, ale místo toho je udělena výhra, pokud symboly tvoří shluk. Pět nebo více symbolů v klastru (spojujících se vodorovně nebo svisle) vám udělí výhru. Maximální výhra za symbol nastane, když do stejného klastru získáte více než 30 symbolů.

Vítězné symboly také zmizí a další symboly se rozevírají z horní části kotouče. To může generovat více výher.

Ve slotu Vault of Anubis je spousta speciálních funkcí. Všechny symboly s vysokou výplatou mají 2 x 2 a 3 x 3 Super Symbol variace. Může se také objevit několik super symbolů.

Trezor slotu Anubis od Red Tiger Gaming.

Zde je příklad 2 x 2 a 3 x 3 super symbolů, které se rovnají 4 a 9 klastrům symbolů.

Velkorysí bohové je funkce, kde sochy na každé straně válců mohou náhodně aktivovat více divokých symbolů na válcích.

Točení trezoru lze spustit 4 symboly Vault Spins kdekoli na válcích. Dostanete 10 zatočení zdarma.

Trezor slotu Anubis od Red Tiger Gaming.

Takto vyhrajete zatočení Vaultu. Pokud získáte 4 symboly Vault Spins, je to!

Během Točení trezoru každá výherní obrazovka zvýší multiplikátor výhry o 1. Pokud dojde k rozevíracímu seznamu symbolů po první sadě výher, výhra nebo vítězství po rozevíracím seznamu také zvýší multiplikátor.

Pokud tedy získáte 3 výhry po prvním roztočení, váš multiplikátor se zvýší jen o jednu. Pokud rozbalovací nabídka vytvoří například 2 výhry, získáte také multiplikátor +1.

Také každý symbol + SPIN může udělit až 8 bonusových zatočení zdarma. V multiplikátoru není horní limit, ale maximální výhra je 5469,1 x sázka na celé úrovni slotu.

Trezor slotu Anubis od Red Tiger Gaming.

Tady jsou točení Vault v akci. Každé výherní otočení zvýší multiplikátor o 1. Rovněž postupná výhra nebo vítězství s rozevíracím seznamem symbolů zvýší multiplikátor také o 1. Multiplikátor nemá horní hranici..

Trezor slotu Anubis od Red Tiger Gaming.

Tady jsou moje Trezorová otočení, která skončila pěkným multiplikátorem x11.

Závěrem Trezor Anubis je skvělým příkladem klasické hrací scény starověkého Egypta. Struktura výherního automatu je jedinečná a padající symboly vytvářejí skvělou zvrat ve hře. Také existuje dostatek bonusových funkcí, aby bylo hraní zajímavé.

Celkový pocit, animace, zvuky a hratelnost jsou bezchybné, žádné stížnosti v těchto oblastech, skvělá práce!

V trezoru Anubis je však několik nevýhod. Hra je čas od času poněkud pomalá. I při zapnutém režimu Turbo jsou rozbalovací nabídky symbolů někdy bolestně pomalé. Je frustrující sledovat pátou mikro výhru a další symboly prostě padají. Kdybych byl Red Tiger, přizpůsobil bych rychlost také rozevíracím seznamům, které by si hráči mohli vybrat, jak rychlá je hra ve všech oblastech.

Rozptyl je na vysoké úrovni podle Red Tiger. To může být pravda, ale v mých testech jsem měl často několik menších výher během několika hodin. Samozřejmě, protože jde o pravděpodobnost, může to být jen kvůli štěstí.

Spouštění bonusové hry Free Spins (Vault Spins) bylo také opravdu těžké spustit, ale samotná Vault Spins byla docela cool s rostoucími Multiplikátory.

Celkově vzato, Vault of Anubis je skvělý slot, ale není dokonalý. Pokud se vám líbí tyto sloty se starověkým Egyptem, rozhodně se podívejte na tento! Procento RTP (návrat k hráči) je na průměrné nebo nízké úrovni s 95,74%.

Hra vydána: Únor 2020

RTP (návrat k hráči): 95,74%

Varianta: Vysoký

Rozložení: 6 x 7

Sázkové řady / kombinace:

Maximální výhra: 5469,1x sázka

2. Divoký kloboučník (publikováno v dubnu 2020)

Divoký kloboučník je hrací automat 5 x 4 s některými prvky irské fantasy … a klobouky. Přinejmenším jsem tento pocit získal ze nazelenalé a barevné grafiky. Grafika je velmi barevná, ostrá a animace jsou na velmi vysoké úrovni. Zejména bonusová hra (The Wild Hatter respins) vypadá opravdu skvěle.

Mezi bonusové funkce patří „pouze“ odpovědi s několika variantami. Neexistují žádné tradiční bonusové hry s otočením zdarma, ale je osvěžující zjistit také další typy bonusových funkcí, jako je zde.

Slot Wild Hatter od Red Tiger Gaming.

Toto je slot The Wild Hatter od Red Tiger Gaming.

Divoké symboly (Divoký kloboučník) spustí alespoň jeden Respin a zablokuje jeden typ symbolu. Během Respin mohou přistávat pouze zamčené symboly a Wilds. Pokud přistanou nové symboly, zamknou se také, což spustí další Respin a multiplikátor Respin se zvýší o 1.

Slot Wild Hatter od Red Tiger Gaming.

Zde je speciální funkce ve hře. Symbol Kloboučník tentokrát spustil respin se symbolem Hodin. Dostal jsem několik dalších hodinových symbolů a multiplikátor se zvýšil až dvakrát.

Slot Wild Hatter od Red Tiger Gaming.

Na konci zatočení se symbol divokého kloboučníka změní na divoký symbol a získáte výhru za vybrané symboly.

V Funkce upgradu všichni divočáci, kteří přistanou během Respins, vymění zamčené symboly za symboly s vyšší výplatou. Ve funkci Respin se mohou objevit až 3 noví Wild Hatters.

Pokud v Respinu nepřistáli žádné nové symboly, Divoký klobouk se může náhodně aktivovat pro udělení náhodného množství symbolů uzamčeného typu pro další Respin.

Slot Wild Hatter od Red Tiger Gaming.

Nějaká hra ze slotu Wild Hatter.

Závěrem Divoký kloboučník je docela pěkná hrací automat. Pro mě osobně mě téma nechalo trochu chladným. Měl jsem problém přijít na to, o čem ta hra a téma Klobouku opravdu je. Také postava Divokého kloboučníka byla vynechána docela záhadně.

V bonusových funkcích obvykle upřednostňuji tradiční přístup „Bonusová hra s 10 zatočeními zdarma“, ale myslím, že jde o vkus. Obecná hratelnost, grafika a zvukové prvky jsou na velmi vysoké úrovni, což je skvělé.

Ale pokud se vám náhodou líbí sloty s fantasy tématikou, mohlo by to být dobré na vyzkoušení. Procento RTP (návrat k hráči) je na průměrné nebo nízké úrovni s 95,79%.

Hra vydána: Duben 2020

RTP (návrat k hráči): 95,79%

Varianta: Vysoký

Rozložení: 5 x 4

Sázkové řady: 30

Maximální výhra: 3600x

Nejzajímavější herní automaty Red Tiger

Zde jsou některé z nejzajímavějších herních automatů Red Tiger, které jsem při výběru našel. Všichni stojí za to se podívat!

1. Golden Cryptex (zveřejněno v březnu 2020)

Golden Cryptex se zdálo být velmi zajímavou výherní hrou pro všechny kryptohlavy venku. Jedná se o výherní automat inspirovaný renesancí 5 x 3 se speciálním kódem Cryptex, který je třeba prolomit! To zní zajímavě, takže se na to podívejme blíže!

Slot se skládá z celkem běžných kotoučů 5 x 3, ale je implementován opravdu skvělým způsobem s realistickými otočnými koly nebo kotouči. V horní části kotoučů je Golden Pointer, který vám pomůže rozbít Cryptex Code.

Golden Cryptex slot od Red Tiger.

Golden Cryptex slot od Red Tiger.

V Funkce Cryptex Cash, pokud na každý kotouč vyložíte jeden symbol z kódu, bude vám udělen Cryptex Cash! To lze udělit 5 x Sedm symbolů.

V horních částech cívek je Zlatý ukazatel. Pokud dostanete Pět es k zlatému ukazateli, ocení vás 10 Golden Spins.

Golden Cryptex slot od Red Tiger.

Zde je postup, jak vyhrát 10 Golden Spins. K válcům musíte dostat 5 es a objeví se také ve Zlatém ukazateli. A je to!

Během Golden Spins, když je Cryptex Code prolomen, je udělena okamžitá cena a 3 bonusová otočení a kód je upgradován. Po dosažení nejlépe platícího kódu zůstane po dobu trvání Golden Spins.

Golden Cryptex slot od Red Tiger.

Golden Spins v akci.

V Funkce Second Chance můžete získat šanci na Respin. Pokud přistanete 3 nebo 4 symboly z kódu na Zlatého ukazatele, je šance, že Respin vyplní chybějící symboly kódu.

Pokud získáte Respin se 3 symboly kódu a 4. symbolem přistane, získáte zaručený druhý respin. Ve Golden Spins jsou zaručeny odezvy pro 3 i 4 symboly kódu.

K dispozici jsou pouze 3 vodorovné výherní linie, takže v tomto smyslu je slot Golden Cryptex docela tradiční automat. Ale v tomto případě si myslím, že je to jen dobrá věc. Tady být tradičním je podle mého názoru jen osvěžující!

Závěrem Golden Cryptex je vynikající výherní automat s osvěžujícím požitkem z klasické výherní hry s několika (pouze 3) výherními liniemi. Slot nabízí také jen tolik bonusových funkcí, aby byla hra zajímavá. Některé sloty mají ten správný pocit, když vše funguje dobře – a Golden Cryptex to má. Je těžké vysvětlit proč, ale byly to mé pocity po testovacím období.

V tomto slotu je méně více a doporučuji Golden Cryptex pro všechny kryptoměnované řešitele problémů. Zde stačí stisknout pouze otočný knoflík – ale na chvíli předstírejme, že jste hrdina, který prolomil legendární Cryptex Code! Nebo máte na to?

Hra vydána: Březen 2020

RTP (návrat k hráči): 95,78%

Varianta: Středně vysoký

Rozložení: 5 x 3

Sázkové řady: 3

Maximální výhra: 1525x sázka

2. Rio Stars (zveřejněno v únoru 2020)

Rio Stars je brazilská hrací automat na téma samba s kotouči o velikosti 5 x 4. Rozptyl je nastaven na Vysoký, takže v tomto slotu můžete vyhrát větší výhry nad 2000násobnou sázkou (ale vzácněji samozřejmě). Procento RTP (návrat k hráči) je na průměrné / nízké úrovni s 95,73%.

Grafika vypadá skvěle se super bohatou a barevnou grafikou a plynulými animacemi. Zvuky a hudba se skládají ze zcela základních zvuků Samba, ale v těch žádné problémy.

Slot Rio Stars od Red Tiger Gaming.

Slot Rio Stars od Red Tiger Gaming.

Pravidelný Divoké symboly se mohou na válcích objevit kdykoli. Všechny divoké symboly jsou symboly s nejvyšší výplatou a nahrazují také všechny běžné symboly.

Když Karnevalové bubny Zdá se, že mohou spustit funkci z následujících možností:

  • Multiplikátor Rio znásobí vaše výhry až 20x. Multiplikátor platí pro další výhru. Postupné funkce multiplikátoru budou kombinovat jejich oceněné multiplikátory. Například multiplikátor x5 následovaný multiplikátorem x4 znásobí další výhru x9 (x5 + x4).
  • Mega Wild je obrovský symbol 3 x 3 Wild, který vám může dát docela pěkné výhry.
  • Samozřejmě, že je to automat na téma Samba, jak by tento automat mohl existovat bez skutečného Funkce Rio Dancers. V této funkci divoké symboly náhodně přistanou na válcích.
  • Karnevalové navijáky je funkce, při které jsou pro zaručenou výhru odstraněny všechny málo platící symboly pro aktuální roztočení.

Slot Rio Stars od Red Tiger Gaming.

Toto je funkce Karnevalové bubny, která se může objevit náhodně. Získáte jednu ze čtyř bonusových funkcí.

Slot Rio Stars od Red Tiger Gaming.

Tady je jeden možný výsledek karnevalových bubnů, multiplikátor x7 pro další vítězství. Multiplikátor může dosáhnout až x20.

Pokud dostanete 3 symboly Rio Spins na válcích 1, 3 a 5, získáte náhodnou částku Rio Spins. Během roztočení Rio se mohou náhodně objevit karnevalové bubny, které zvýší přidělené množství roztočení zdarma.

Slot Rio Stars od Red Tiger Gaming.

Tady jsem téměř dostal Rio Spins se 2 symboly Rio Spins. Ale to nestačí, musíte si pořídit i třetí.

Celkově Rio Stars je dobře vyrobený slot se skvělou a barevnou grafikou. Slot má spoustu bonusových funkcí, které se mohou objevit náhodně, aby byla hra zajímavá. Pokud máte rádi rychlé tempo se spoustou akce, Rio Stars vám to může dodat.

Rozptyl je vysoký, takže pokud máte štěstí, máte možnost vyhrát větší výhry (až 2500x sázka). Procento RTP (návrat k hráči) je průměrné nebo nízké s 95,73%.

Hra vydána: Únor 2020

RTP (návrat k hráči): 95,73%

Varianta: Vysoký

Rozložení: 5 x 4

Sázkové řady: 30

Maximální výhra: 2500x sázka

Zajímavější sloty – Rychlé tipy

Zde je několik rychlých tipů z výběru slotů Red Tiger Gaming s kratšími úvody.

Slot Diamond Blitz od Red Tiger Gaming.

Jedná se o klasický ovocný automat Diamond Blitz. Nízký rozptyl, RTP: 95,75%, maximální výhra přes 500x.

Slot Treasure Mine od Red Tiger Gaming.

Toto je slot Treasure Mine pro nějakou akci těžby zlata. Odchylka: nízká, RTP: 95,2%, maximální výhra přes 1320x.

Slot Lucky Oktoberfest od Red Tiger Gaming.

Slot Lucky Oktoberfest vám přináší trochu Bier Time. Ja, bitte! Odchylka: vysoká, RTP: 95,76%, maximální výhra přes 5 000x.

Slot Phoenix Fire od Red Tiger Gaming.

Slot Phoenix Fire se skutečně zajímavou deskou slotů 8 x 6. Odchylka: střední / vysoká, RTP: 96,22%, maximální výhra přes 1500x.

Slot Rocket Men od Red Tiger Gaming.

Toto je slot Rocket Men, pravděpodobně politicky nejefektivnější slot všech dob. Odchylka: střední, RTP: 96,12%, maximální výhra nad 624x.

Slot Rocket Men od Red Tiger Gaming.

Prostě jsem nemohl odolat zveřejnění několika dalších obrázků o tomto slotu.

Slot Rocket Men od Red Tiger Gaming.

Jak moc boom čas?

Slot Rocket Men od Red Tiger Gaming.

Nebo čas na párty?

Doporučená bitcoinová kasina s herními automaty Red Tiger

Tato bitcoinová kasina nabízejí při výběru herní automaty Red Tiger.

CasinoBonusFeatures Přejít na web

1. mBit Casino

Logo mBit Casino

2 BTC + 100 zatočení zdarma

Bonus za první vklad je 150% až do 2 BTC + 100 zatočení zdarma. Celkový bonus je 6 BTC + 100 zatočení zdarma. Bonus bez vkladu: 50 zatočení zdarma. Sázení: 40x bonus.

Herní sloty Red Tiger podporovány

Rychlý a plynulý web

2528 kasinových her

96 výherních automatů na jackpot

mBit Casino recenze

Přidej se teď

2. King Billy Casino

Logo kasina King Billy

1,5 BTC + 200 otočení zdarma

Bonus za první vklad je 155% až do 1,5 BTC + 200 zatočení zdarma do hry Wolf Moon Rising. Celkový bonus je 5,5 BTC + 200 otočení zdarma. Sázení: 30x bonus.

Herní sloty Red Tiger podporovány

Exkluzivní bonus: 155%

Sázení s nízkým bonusem: 30x

3500+ kasinových her

Recenze King Billy

Přidej se teď

3. Bitcasino.io

Logo Bitcasino.io

1 BTC bonus

Bonus za první vklad je 100% až do 1 BTC. Celkový bonus je 2 BTC. Sázení: 35x.

Herní sloty Red Tiger podporovány

Bleskově rychlá lobby kasina

Sázení s nízkým bonusem (35x)

2270 kasinových her

Recenze Bitcasino.io

Přidej se teď

uživatelské recenze

Zde je souhrn uživatelských hodnocení her Red Tiger Gaming:

Jak se vám líbí Red Tiger Gaming? Sdělte nám prosím své myšlenky níže ve formuláři pro komentář!

Závěrečné myšlenky

Toto byl náš článek o herních automatech Red Tiger. Neváhejte poslat e-mail, napsat zprávu prostřednictvím kontaktního formuláře nebo zde napsat své připomínky či návrhy!

Děkuji za přečtení!

Zdroje pro tento článek:

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map