Recenze herních automatů Tom Horn (2021) – Kniha Ba, Dragon Egg a další!

Tom Horn Gaming je poskytovatel online kasinových her s výběrem video automatů, stolních her a stíracích losů, her keno a bingo.

Téměř všechny hry jsou vyráběny pomocí moderní technologie HTML5, takže fungují dobře na všech zařízeních, včetně stolních počítačů, tabletů a mobilních zařízení. Celkový počet výherních automatů HTML5 ve výběru Toma Horna je 33 a zbytek je vytvořen pomocí Flash.

Některé starší hry jsou vyráběny se zastaralou technologií Adobe Flash, která je plná bezpečnostních nedostatků a ke stažení je nutný externí plugin. Flash hry vůbec nemohu doporučit, takže pokud na ně narazíte, přeskočte je.

Hry Tom Horn jsou plně lokalizovány a jsou k dispozici ve 22 jazycích.

Tom Horn má pobočky na Maltě, Ukrajině, Slovensku a v České republice. Společnost byla uvedena na trh v roce 2005. Tom Horn Gaming má licence od UKGC (United Kingdom Gambling Commission) a MGA (Malta Gaming Authority).

Procenta RTP (návrat k hráči) jsou na průměrné úrovni kolem 96%, ale existuje jedna výjimka. Výherní automat Trůny Persie nabízí super dobrý RTP 98,83%. U běžných poskytovatelů her jsem neviděl tak dobrý RTP, takže je to pravděpodobně nějaký rekord.

Slot Dragon Egg od Tom Horn Gaming.

Tady je automat Dragon Egg s bonusovou hrou Free Spins v akci. Toto je podle mého názoru jeden z nejlepších slotů, které Tom Horn udělal.

Logo Tom Horn Gaming

Hodnocení uživatelů herních automatů Tom Horn:

Nové herní sloty Tom Horn

Zde jsou uvedeny některé z nejnovějších herních automatů Tom Horn Gaming.

1. Book of Ba – The Secret of the Netherworld (Publikováno v dubnu 2020)

Ne, tentokrát to není Book of Ra, ale Book of Ba. Podívejme se na tento nový slot od Tom Horn Gaming, který byl zveřejněn v dubnu 2020.

Kniha Ba je automat se tematikou starověkého Egypta, jehož cílem je odpovědět na tvrdou konkurenci v tomto žánru automatů. Konkurence je tvrdá a podívejme se, zda to Book of Ba dokáže.

Book of Ba slot od Tom Horn Gaming.

Book of Ba slot od Tom Horn Gaming.

Jen aby si osvěžil paměť z hodin historie, byl Ra starověký Egyptské božstvo slunce. Ba však byl nějaký druh ptáka s lidskou hlavou. Pták Ba byl často ukazován vznášející se nad mumií zesnulého nebo opouštějící hrob podle libosti.

Slot Book of Ba se skládá ze základní desky slotů 5 x 3 a je zde 9 pevných výherních linií.

Specialitou je, že výherní symboly explodují a další padají shora. Násobitel výhry se zvyšuje každým rozbitím o jeden, až na 4. Režim rozbití končí, když multiplikátor dosáhne x4 nebo se na válcích neobjeví žádné další výherní kombinace.

Book of Ba slot od Tom Horn Gaming.

Zde je symbol rozbíjející se po výhře. Všimněte si lišty Multiplikátoru v pravém horním rohu kotoučů. Multiplikátor se po každém rozbití zvýší o jednu úroveň až do x4.

Pokud dostanete 3 symboly knihy to se spustí 10 zatočení zdarma. Avšak bezplatná otočení nejsou udělena, pokud jsou nashromážděna během režimu Shatter. Otáčení zdarma lze znovu spustit během bonusové hry o otočení zdarma.

Book of Ba slot od Tom Horn Gaming.

Tři symboly knihy vám poskytnou 10 zatočení zdarma.

The Symbol knihy působí také jako a Divoký symbol kromě toho, že Symbol scatter.

Během zatočení zdarma speciální Rozšiřující se symbol je vybrán na začátku zatočení zdarma. Roztahuje se a pokrývá celý kotouč, pokud je součástí výherní kombinace.

Book of Ba slot od Tom Horn Gaming.

Na začátku bonusové hry Free Spins je vybrán speciální rozšiřující symbol. Pokud je tento symbol součástí výherní kombinace, během Free Spins se rozšíří na plné kotouče.

Book of Ba slot od Tom Horn Gaming.

Zde se rozšiřuje symbol probíhající v bonusové hře Free Spins.

Při testování hry došlo k jedné chybě (nebo chybě), obrazovka s možnostmi byla prázdná. Nevím, co tam mělo být, ale alespoň jsem nemohl najít režim Fast nebo Quick Play.

Závěrem Kniha Ba je celkem slušná hrací automat. Nemá žádné zásadní nedostatky a vše funguje dobře. Existuje dostatek speciálních funkcí, aby byla hra zajímavá.

Pokud se podíváte pozorněji, Book of Ba v žádné sekci nesvítí. Grafika, animace, hratelnost, zvuky jsou na průměrné úrovni. Jen dost, ale nic zvláštního. Špička soutěže (čtěte například TOP 5 poskytovatelů her) jsou ve všech těchto oblastech o hodně napřed.

Book of Ba je každopádně jedním z nejnovějších a nejlepších slotů hry Tom Horn Gaming a je dobrým místem pro zdokonalování her a jejich lepší a plynulou budoucnost.

Jděte se podívat, jestli chcete ještě jeden automat se starověkým Egyptem, Book of Ba určitě stojí za pohled!

Hra vydána: Duben 2020

RTP (návrat k hráči): 96,0%

Varianta: Vysoký

Rozložení: 5 x 3

Sázkové řady / kombinace: 9 (pevné)

Maximální výhra: 500x sázka

2. Spinball (zveřejněno v prosinci 2019)

Spinball není hrací automat, ale byla tak odlišná, že jsem se musel podívat. Spinball je klasická arkádová hra Pinball, která se změnila v hru o peníze. Každé „otočení“ znamená jednu uvolněnou kouli, která se odrazí kolem stroje.

Každý zásah nebo trasa uvnitř automatu Pinball má za následek malou výhru. Čím více se míč odrazí uvnitř, tím více vyhrajete.

Spinball od Tom Horn Gaming.

Spinball od Tom Horn Gaming.

Můžete také mít bezplatná „zatočení“ ze Spinball, pokud narazíte na zelené sloty v pravém horním rohu. Můžete mít až 5 zatočení zdarma.

Spinball od Tom Horn Gaming.

Zde jsou bezplatná „roztočení“ v akci. Můžete získat maximálně 5 zatočení zdarma.

Na dalším obrázku vidíte oblasti zásahů a multiplikátory sázek podle jednotlivých zásahů. Jak vidíte, nejlepší oblast je vlevo nahoře, kde vám tři kulatí vyhazovači za každý zásah sázejí 0,3x.

Spinball od Tom Horn Gaming.

Zde zobrazené platební oblasti. Každý zásah zaplatí tyto částky sázené časy.

Závěrem je Spinball opravdu něco jiného a inovativního. Spinball dobře kombinuje pinball arkádovou hru do formátu automatu. Tato hra byla ve skutečnosti docela zábavná.

Grafika a zvuk jsou na průměrné úrovni. Nic zvláštního, ale ani to nevypadá, ani nezní hrozně. Vertikální herní stůl však ve stolních počítačích nefunguje příliš dobře, protože hrací plocha je poměrně malá.

Pokud chcete po slotech něco jiného a osvěžujícího, Spinball opravdu stojí za vyzkoušení. Spinball přináší rychlou akci ve stylu arkádové haly Pinball z 80. let.

Hra vydána: Prosince 2019

RTP (návrat k hráči): 96,0%

Varianta: Nízký

Rozložení:

Sázkové řady:

Maximální výhra: 1440x

Nejzajímavější herní automaty Tom Horn

Zde jsou některé z nejzajímavějších herních automatů Tom Horn, které jsem při výběru našel. Všichni stojí za to se podívat!

1. Dragon Egg (publikováno v dubnu 2015)

Dračí vejce je automat s tematikou fantasy v hlavní roli … Dragon Eggs! Slot je v zásadě slot 5 x 3 s 9 pevnými výherními liniemi. Maximální výhra je s 10 000x docela velká a míra RTP (návrat k hráči) je také na průměrné / dobré úrovni s 96,44%.

Slot Dragon Egg od Tom Horn Gaming.

Slot Dragon Egg od Tom Horn Gaming. Zde také můžete vidět symboly dračích vajec a divokých zvířat.

Podívejme se na speciální funkce. Pokud dostanete 3, 4 nebo 5 symbolů Scatter spusťte Bonusová funkce Dragon Egg.

Pokud sbíráte 3 vejce od stejného draka, odhalíte počet zatočení zdarma a multiplikátor, který získáte. Symbol Scatter je také pravidelně platící symbol.

Slot Dragon Egg od Tom Horn Gaming.

Ve hře je bonusová funkce Dragon Egg. Vejce musíte vybírat náhodně jednu po druhé. Pokud získáte 3 symboly jednoho typu draka, bude to rozhodovat o tom, kolik otočení zdarma a s jakým multiplikátorem získáte. Tady jsem měl šanci získat ten nejlepší (The Red Dragons) za 30 zatočení zdarma a obrovský multiplikátor x5 …

Slot Dragon Egg od Tom Horn Gaming.

… ale nakonec jsem dostal prostřední s Modrými draky. 20 zatočení zdarma a multiplikátor x3 byly také celkem dobré.

V Bonusová hra s roztočením zdarma dostaneš 10 až 30 zatočení zdarma celkem a multiplikátor se bude lišit mezi 3x až 5x.

Slot Dragon Egg od Tom Horn Gaming.

Bonusová hra s roztočením zdarma v akci. Dostal jsem 20 roztočení zdarma a multiplikátor x3 ke všem výherám roztočení zdarma.

The Divoký symbol je Divoký drak. The Wilds nahradí všechny symboly kromě Scatter. Všechny divoké výhry platí dvojnásobně. Divoký drak je také nejlépe platícím symbolem. Pokud dostanete 5 divokých draků na stejnou výherní linii, zaplatí to obrovských 10 000x.

Slot Dragon Egg obsahuje také funkci Gamble / Collect, kde můžete své výhry zdvojnásobit, pokud chcete.

Závěrem Dračí vejce slot vypadá dobře s grafikou. Ale v plynulosti hry, animací a zvuků & hudba tento slot hodně zaostává za nejlepší konkurencí. Ale jinak to nebylo příliš rušivé a celková hra to hodně vymyslela.

Bonusové funkce jsou jednoduché a pronásledování bonusové hry Free Spins byla zábavná. Zvláště bonusová funkce Dragon Egg je v pohodě s výběrem Dragon Eggs po jednom. Výsledek je samozřejmě stále náhodný, ale líbí se mi iluze, že si můžete vybrat a ovlivnit svůj osud. Nebo alespoň mít z toho pocit.

RTP je celkem dobrý a variabilita je nastavena na High, takže Dragon Egg má možnost vyhrát ohromně, pokud budete mít štěstí.

Celkově si myslím, že se jedná o jeden z nejlepších slotů, které Tom Horn Gaming vytvořil. V určité oblasti má své vlastní nedostatky, ale při testovací hře mi nevadily. Výborně, Tom Horn!

Hra vydána: Dubna 2015

RTP (návrat k hráči): 96,44%

Varianta: Vysoký

Rozložení: 5 x 3

Sázkové řady: 9

Maximální výhra: 10 000x

2. Diamond Hill (publikováno v listopadu 2019)

Diamond Hill je drahokamový automat zveřejněný v prosinci 2019 se skutečně zajímavou strukturou symbolů. Symboly jsou rozloženy v pořadí 1-3-4-3-1 kotoučů.

Slot Diamond Hill od Tom Horn Gaming.

Slot Diamond Hill od Tom Horn Gaming.

K dispozici je 36 sázkových řad. Vítězné symboly musí sousedit počínaje od levého kotouče směrem doprava, ve výherní linii nejsou povoleny žádné mezery. Maximální výhra je 200x sázka.

Divoké symboly se objevují pouze na válcích 1 a 5 a nahrazují všechny ostatní symboly. Wilds se náhodně mění multiplikátory od x1 do x9.

Slot Diamond Hill od Tom Horn Gaming.

Divoké symboly (zde vlevo) se mění také na multiplikátory v rozmezí od x1 do x9. Tentokrát byla všechna vítězství vynásobena x7.

Jakákoli výhra skládající se z divokého symbolu spouští a Funkce Respin. Všechny výherní symboly drží na svém místě a všechny nevýherní symboly respektují. Nové symboly, které jsou součástí výherní kombinace, se zafixují na místě a kotouče se znovu roztočí. Respin pokračuje, dokud se neobjeví další výherní kombinace.

Slot Diamond Hill od Tom Horn Gaming.

Tady je funkce Respin v akci. Všechny výhry, které jsou součástí divokého symbolu, budou mít Respin.

Závěrem Diamond Hill je docela cool automat. Rozložení symbolů je zajímavé a Divoký multiplikátor může přinést velké výhry. Obecně můžete cítit, že je rozptyl nastaven na Vysoký, protože výhry se staly poměrně zřídka, ale byly větší než obvykle.

Grafika a zvuky nepřináší hře nic zvláštního, ale jsou na slušné úrovni. Na obrazovce možností byl režim Turbo (rychlé přehrávání), ale po kliknutí na něj se nic nestalo. Celkově vzato je Diamond Hill základní drahokamový slot s několika funkcemi a zcela odlišným rozložením symbolů.

Hra vydána: Prosince 2019

RTP (návrat k hráči): 96,0%

Varianta: Vysoký

Rozložení: Cívky 1-3-4-3-1

Sázkové řady: 36

Maximální výhra: 200x

3. Triple Joker (publikováno v lednu 2017)

Triple Joker je pravděpodobně jedna z nejošklivějších výherních automatů všech dob, takže jsem se musel podívat na tento kousek excelence!

Slot Triple Joker od Tom Horn Gaming.

Slot Triple Joker od Tom Horn Gaming.

Triple Joker je výherní automat se strukturou 5 x 3 válců a poměrně dobrým poměrem RTP (návrat k hráči) 97,0%. Tato hra byla vydána v roce 2017, ale vypadá to, že byla vyrobena v roce 1995 v době Netscape a Altavista. Online automaty tehdy pravděpodobně neexistovaly, ale vyhlídky jsou pravdivé v 90. letech. To je určitě velké plus. Triple Joker je tak ošklivý, vypadá opravdu skvěle!

Slot obsahuje a Divoký symbol což je Šašek (klaun). Symbol Wild je také nejlépe platícím symbolem.

Slot Triple Joker od Tom Horn Gaming.

Grafika a zvuky Triple Joker pocházejí přímo z východoevropského kamenného kasina z 90. let.

Triple Joker má také a Funkce hazardu. Pokud jste po každé výhře nedosáhli svého limitu hazardu, zobrazí se vám tlačítko Gamble. Můžete si vybrat Sbírejte své výhry nebo Hazardovat je zdvojnásobit.

Slot Triple Joker od Tom Horn Gaming.

Velmi zajímavá funkce hazardních her vypadá takto. Máte odvahu se toho zúčastnit?

Celkově ve všech funkcích v Triple Joker jsou opravdu jednoduché. Existují pouze funkce Wilds a Gamble, to je ono. Ale je to také trochu osvěžující. Triple Joker je jen stará školní výherní hra, která vypadá a zní hrubě, ale přesto má docela dobrý RTP 97,0%.

Triple Joker je opravdová legenda. Pokud máte rádi automaty, musíte zkusit Triple Joker. To je výzva – jak dlouho to můžete vydržet?

Triple Joker má také jednu velmi pozitivní stránku. Po jeho přehrání zní každý druhý slot a cítí se skvěle. Možná je to známka opravdu dobrého slotu, protože kolem něj svítí všechny ostatní sloty?

10/10 k tomuto slotu, skvělá práce, Tom Horn Gaming, že nám přinesl toto mistrovské dílo!

Hra vydána: Ledna 2017

RTP (návrat k hráči): 97,0%

Varianta: Střední

Rozložení: 5 x 3

Sázkové řady: 5

Maximální výhra: 1000x sázka

Nejvyšší herní sloty RTP Tom Horn

Tohle jsou nejvyšší procento slotů RTP (návrat k hráči) Našel jsem od Tom Horn Gaming. Seznam je uspořádán od nejvyššího RTP po nejnižší procento RTP. Varianta je také zahrnuta.

Zde jsou uvedeny pouze hry založené na HTML5, zastaralé hry založené na Flash nebyly zahrnuty, protože je nemohu doporučit kvůli bezpečnostním problémům.

 1. Trůny Persie – Odchylka: Vysoká – RTP 98,83%
 2. Značná výhra – Odchylka: Střední – RTP: 97,36%
 3. Opice 27 – Odchylka: Střední – RTP: 97,0%
 4. Hořící ovoce – Odchylka: Nízká – RTP: 97,0%
 5. Triple Joker – Odchylka: Střední – RTP: 97,0%
 6. 243 křišťálového ovoce – Odchylka: Střední – RTP: 96,55%
 7. Dračí vejce – Odchylka: Vysoká – RTP: 96,44%
 8. Shaolinův tygr – Odchylka: Nízká – RTP: 96,44%
 9. Savannah King – Odchylka: Střední – RTP: 96,41%
 10. Blackbeard’s Quest – Odchylka: Střední – RTP: 96,31%
 11. Hrnek – Odchylka: Střední – RTP: 96,31%
 12. Gejša je fanoušek – Odchylka: Vysoká – RTP: 96,13%
 13. Kniha kouzel – Odchylka: Vysoká – RTP: 96,13%
 14. Don Juan’s Peppers – Odchylka: Střední – RTP: 96,08%
 15. Kongo Bongo – Odchylka: Vysoká – RTP: 96,07%
 16. Joker Reelz – Odchylka: Nízká – RTP: 96,0%
 17. Kniha Ba – Odchylka: Vysoká – RTP: 96,0%
 18. Spinball – Odchylka: Nízká – RTP: 96,0%
 19. Diamond Hill – Odchylka: Vysoká – RTP: 96,0%
 20. Žhavé ‚n‘ ovoce – Odchylka: Střední – RTP: 96,0%
 21. Inkův poklad – Odchylka: Nízká – RTP: 96,0%
 22. Sherlock: Skandál v Čechách – Odchylka: Střední – RTP: 96,0%
 23. Červená světla – Odchylka: Střední – RTP: 96,0%
 24. Dračí bohatství – Odchylka: Střední – RTP: 96,0%
 25. Monster Madness – Odchylka: Střední – RTP: 96,0%
 26. Černá mumie – Odchylka: Střední – RTP: 96,0%
 27. Hot Blizzard – Odchylka: Střední – RTP: 95,8%
 28. Panda’s Run – Odchylka: Střední – RTP: 95,74%
 29. Oheň ‚n ‘horký – Odchylka: Střední – RTP: 95,74%
 30. Feng Fu – Odchylka: Vysoká – RTP: 95,2%
 31. Sky Barons – Odchylka: Vysoká – RTP: 95,01%
 32. Frozen Queen – Odchylka: Střední – RTP: 94,0% / 96,0%
 33. Divoké počasí – Odchylka: Střední – RTP: 94,0% / 96,0%

Doporučená bitcoinová kasina s herními automaty Tom Horn

Tato bitcoinová kasina nabízejí při výběru herní automaty Tom Horn.

CasinoBonusFeatures Přejít na web

1. Bitcasino.io

Logo Bitcasino.io

1 BTC bonus

Bonus za první vklad je 100% až do 1 BTC. Celkový bonus je 2 BTC. Sázení: 35x.

Herní sloty Tom Horn podporovány

Bleskově rychlá lobby kasina

Sázení s nízkým bonusem (35x)

2270 kasinových her

Recenze Bitcasino.io

Přidej se teď

uživatelské recenze

Zde je souhrn hodnocení uživatelů herních automatů Tom Horn Gaming:

Jak se vám líbí Tom Horn Gaming? Sdělte nám prosím své myšlenky níže ve formuláři pro komentář!

Závěrečné myšlenky

Toto byl náš článek o herních automatech Tom Horn. Neváhejte poslat e-mail, napsat zprávu prostřednictvím kontaktního formuláře nebo zde napsat své připomínky či návrhy!

Děkuji za přečtení!

Zdroje pro tento článek:

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map