Recenze No Limit City Slots (2021) – Thor: Hammer Time a další!

No Limit City je poskytovatelem kasinových her s více než 10 lety zkušeností. Tým No Limit City se nachází na Maltě, ve Švédsku a v Indii.

No Limit City poskytuje také vlastní systémovou platformu, která funguje za výherními automaty. To umožňuje plnou kontrolu nad všemi speciálními funkcemi, marketingovými kampaněmi a technologickou kompatibilitou. Všechny sloty No Limit City fungují na všech zařízeních, včetně stolních počítačů, tabletů a mobilních zařízení.

Thor: Hammer Time slot od No Limit City.

Toto je časový slot Thor: Hammer od společnosti No Limit City.

Logo No Limit City

Hodnocení uživatelů automatů No Limit City:

Nové sloty No Limit City

Zde jsou některé z nejnovějších představených herních automatů No Limit City.

1. Gaelské zlato (zveřejněno v březnu 2020)

Gaelské zlato je zbrusu nová hrací automat 3 x 3 vydaný v březnu 2020. Tento automat obsahuje funkci Nudge Wild a bezplatnou zatočení s bonusovou hrou Rainbow Spins. Z 9 mincí, které si můžete náhodně vyzvednout, si můžete vybrat speciální funkce pro Rainbow Spins.

Slot gaelského zlata od No Limit City.

Slot gaelského zlata od No Limit City.

Na válcích 1, 2 a 3 je umístěn 3řádkový vysoký symbol divočiny. Tato funkce se nazývá Nudge Wild. Každé šťouchnutí zvyšuje multiplikátor Wild o 1.

Pokud získáte několik divokých multiplikátorů, přidá se to k celkovému divokému multiplikátoru na linii. Také multiplikátor Wild bude znásoben multiplikátorem vítězství v Rainbow Spins.

Slot gaelského zlata od No Limit City.

Zde můžete vidět celý naviják Wild, na který se vždy v plné velikosti šťouchne. Tato divočina má multiplikátor x2, protože měla 2 šťouchnutí.

Pokud přistanete Hrnec zlata symbol ve střední poloze na prostředním kotouči, aktivujete Rainbow Spins Vlastnosti. Před spuštěním Rainbow Spins mohou být přidány další modifikátory – extra spiny, přidaný multiplikátor a duhové čáry.

Slot gaelského zlata od No Limit City.

Pokud stisknete bonusový symbol (hrnec zlata) do středu, budou vám udělena Rainbow Spins.

Další funkce Rainbow Spins budou vybrány z 9 mincí. Před startem bude udělena minimálně jedna mince. Zde jsou vysvětleny funkce:

 • Duhové čáry (2 z 9 mincí) vám uděluje +2 další duhové řádky za minci.
 • Extra zatočení (3 z 9 mincí) vám uděluje až +25 zatočení za každou minci.
 • Násobitel extra výhry (3 z 9 mincí) uděluje až 5x multiplikátor za každou minci.
 • Start (1 z 9 mincí) spustí bonus a již nelze vybrat další modifikátory.

Minimální částka je 5 zatočení zdarma ve funkci Rainbow Spins. Pokud chcete, můžete si také zakoupit funkci Rainbow Spins. Cena je 50x sázková úroveň, kterou si vyberete.

Slot gaelského zlata od No Limit City.

Toto je funkce Vyberte si minci, která se stane před Rainbow Spins. Měl jsem štěstí a k roztočení zdarma jsem dostal spoustu skvělých bonusů. Extra zatočení zdarma jsou navíc k běžným 5 zatočením zdarma, takže jsem dostal celkem 13 zatočení zdarma.

Slot gaelského zlata od No Limit City.

Zde je bonusová hra s roztočením zdarma (Rainbow Spins) v akci!

Gaelské zlato je velmi cool výherní automat na závěr. Bonusové funkce nejsou obrovské, ale jsou dost dokonalé. Ve skutečnosti se na tento menší typ cívky (3 x 3) velmi dobře hodí. Je zábavné vidět také nové výherní automaty s klasickou strukturou válců 3 x 3.

Pokud máte rádi sloty s irskou fantazií, je gaelské zlato velmi dobrým automatem, který můžete vyzkoušet!

Hra vydána: Březen 2020

RTP (návrat k hráči): 96,15% v běžné hře, 96,20%, pokud si koupíte speciální funkci Rainbow Spins

Varianta: Střední

Rozložení: 3 x 3

Sázkové řady / kombinace: 5

Maximální výhra: 9837x sázka

2. Punk Rocker (publikováno v únoru 2020)

Punk Rocker je hrací automat 5 x 3 s velmi cool tématem britských punkových rockerů. K dispozici je také bonusový naviják 6, který lze odemknout během speciálních funkcí.

Slot Punk Rocker od No Limit City.

Tady je slot Punk Rocker od No Limit City.

Hudba na pozadí je vytvořena velmi dobře, uslyšíte právě ztlumenou punkrockovou hudbu – stejně, jako by pocházela z nedalekého klubu punkrockové hudby ve sklepě. Takže i když sami nedáte přednost hudbě Punk Rock, slot Punk Rocker je perfektně hratelný.

Když je některá bonusová funkce odemčena, hudba se ztlumí – velmi skvělý trik a funguje dobře, aby zvýšil pocit z hraní!

Grafický výhled je velmi cool a dobře zapadá do tématu punkrocku. Existují detaily, které mi připomínají starý Londýn ze 70. let se symboly metra a starými telefonními automaty.

Slot Punk Rocker od No Limit City.

Zde jsou symboly Wild ve slotu Punk Rocker.

Riot Respin funkce se uděluje, když přistanete 2 symboly scatteru (Symbol, který čte bonus). V respinu se symboly Scatter stanou Molotov Wilds a uzamknou kotouče.

Pro 3 symboly scatteru budete oceněni 8 Anarchy Freespins. Otáčení Anarchy Free lze také zakoupit samostatně jako Feature Buy za cenu 80x sázky.

V Anarchy Freespins existují Zesilovače na horní straně cívek. Vylepšení se udělují 3 Jumping Wilds na válcích. Vylepšení jsou:

 • Divoký multiplikátor od x2 do x25
 • Garantované 4 vysoké xWays přistávají
 • 1-3 Extra zatočení
 • Všechny navijáky jsou vysoké 6
 • Extra Jumping Wild, který zůstane po zbytek bonusové hry

Slot Punk Rocker od No Limit City.

Tady jsou Anarchy Freespins. Všimněte si 3 Jumping Wilds, kteří dostávají Enhancery podle podzemního vlaku v horní části válců.

Pokud dostanete 4 symboly scatteru, 8 bezplatných otočení občanské války bude uděleno. Občanská válka Freespins lze také zakoupit samostatně jako Feature Buy za cenu 238x sázky.

Všechny Scattery se stanou Jumping Wilds ve hře Freespins. Také 6. kotouč je odemčen pro 729 výherních způsobů.

Jaký je tedy rozdíl mezi Anarchy Freespins a Civil War Freespins? Občanská válka Freespins má standardně 4 Jumping Wilds (ve srovnání s 3) a je otevřen také 6. kotouč. Vaše šance na výhru jsou tedy mnohem větší. Jinak jsou obě funkce Freespins stejné.

Slot Punk Rocker od No Limit City.

Tady je občanská válka Freespins se 4 Jumping Wilds a odemčeným 6. kotoučem. Jinak je tato bonusová hra stejná jako Anarchy Freespins.

K dispozici je také tajemný xWays Mystery symboly. Mohou obsahovat 2 až 4 stejné symboly uvnitř a rozšíří se na kotouče. Symboly xWays mohou přistát na všech válcích a rozšířit se až na 6 symbolů vysokých. Tato funkce může být aktivní v hlavní hře a ve hře Freespins.

Když se xWays v hlavní hře rozšíří na 4 vysoké, Punková postava symbol může být super rozšířen na 20 výšek. xWays v Freespins se vždy rozšíří na 4 high.

Slot Punk Rocker od Nolimit City.

Zde jsou symboly xWays Mystery v akci. Symbol na válci 5 se tentokrát rozšířil na 10x symboly.

Jsou tu také Divoké symboly (Lebka s W přilbou). Wilds nahrazuje jakýkoli symbol kromě Scatter.

Molotov Wilds otočí všechny výše uvedené pozice na Wilds. Molotov Wilds může přistát v hlavní hře a Riot Respins.

Slot Punk Rocker od No Limit City.

Slot Punk Rocker má velmi cool výherní animační obrazovky s malou nápovědou Clash s frází London Calling.

Závěrem je Punk Rocker velmi svěží výherní automat s jedinečným tématem a herními funkcemi. I když nemáte rádi punkrockovou hudbu, je tento slot perfektně hratelný.

Množství speciálních funkcí je obrovské a existují dokonce 2 různá otočení zdarma Bonusové hry. Míra RTP (návrat k hráči) je celkem v pořádku s 96,01% a bonusové hry s bezplatnými zatočeními to tvoří s 96,54% a 96,44%. Pokud chcete, můžete si také samostatně zakoupit bonusové hry s roztočením zdarma.

Pokud bych měl vybrat 5 nejlepších výherních automatů, pravděpodobně bych si jako jednu vybral Punk Rocker. Téma, funkce, grafika, hudba – všechno do sebe zapadá a vytváří velmi dobrou výherní automat! Moje doporučení!

Hra vydána: Únor 2020

RTP (návrat k hráči): 96,01% nebo 94,18% (na obrazovce s informacemi o herních automatech zkontrolujte, kterou z nich hrajete, existují 2 verze stejné hry)

Sazby RTP v Anarchy Freespin Feature Buy jsou 96,54% a v Civil War Feature Buy 96,44%.

Varianta: Vysoký

Rozložení: 5 x 3 (+ odemykatelný extra kotouč 6)

Sázkové řady: 243 ve výchozím nastavení, lze rozšířit až na 46656, když se xWays Mystery Symbol rozšíří

Maximální výhra: 15072 x sázka

Minimální sázka: 0,25 EUR

Maximální sázka: 100 EUR

Nejzajímavější sloty No Limit City

Zde jsou některé z nejzajímavějších slotů No Limit City, které jsem při výběru našel. Všichni stojí za to se podívat!

1. Thor: Hammer Time (publikováno v červenci 2019)

Thor: Čas kladiva je automat na 5 válcích o legendě o Thorovi, který byl publikován v červenci 2019. Slot přináší vysoce kvalitní grafiku, hratelnost a spoustu speciálních bonusových funkcí. Pojďme se podívat blíže!

Thor: Hammer Time slot od No Limit City.

Toto je časový slot Thor: Hammer od společnosti No Limit City.

Divoký symbol nahrazuje jakýkoli symbol kromě symbolů Scatter a Bonus. Thor: Hammer Time má 5 speciálních funkcí.

Pokud dostanete Symbol Thorova bleskového bonusu na kotouči 5 aktivujete tuto funkci. Získáte jednu z funkcí Thora – multiplikátor, náhodný Sticky Wilds nebo naviják Sticky Wild. Tato funkce je aktivní, pokud je Thor na válcích.

Thor: Hammer Time slot od No Limit City.

Zde je Thorův bleskový bonus v akci. Thor je v kotouči 5 a tentokrát dal multiplikátor x2. Bonus je aktivní, pokud Thor zůstane v kotoučích.

Rune Haze je funkce, která se náhodně spustí při každém otočení. Po aktivaci se všechny runy změní na jeden konkrétní symbol runy.

Čas kladiva se také náhodně spustí při každém otočení. Když je tato funkce aktivována, všechny symboly s vysokou výplatou (prsten, pohár, sekera a helma) se změní na symbol Thorova kladiva. Když mě Hammer Time zasáhl poprvé, nemohl jsem na to myslet SKUTEČNÝ čas kladiva zde. (Promiňte)

Thor: Hammer Time slot od No Limit City.

Zde je aktivován bonus Hammer Time! Všechny symboly s vysokou výplatou se změní na symbol Thorova kladiva, jak vidíte zde.

Sbírejte energii rozptylu je aktivováno, pokud přistanete 2 nebo více symbolů Scatter (symboly fialového kamene). Dokud jsou na válci nějaké Scattery, Scatters se posunou o jeden krok a budou respektovat všechny kotouče bez Scatterů. Máte-li ještě jeden symbol Scatter, máte šanci vyhrát Asgard Spins.

Thor: Hammer Time slot od No Limit City.

Tady je Scatter Energy Collect v akci. Nyní mám nasbírány 2 Scattery a mám několik otočení, abych se pokusil trefit třetí a aktivoval Asgard Spins.

Asgard Spins bude aktivováno, pokud budete sbírat energie ze 3 rozptylů. Jakákoli další energie vám v Asgard Spins udělí +2 otočení navíc.

Také Thor’s Lightning Bonus bude aktivován častěji na kotouči 5 během Asgard Spins. Thor vám také může během Asgardských roztočení udělit +2 otočení navíc, multiplikátory, náhodné kotouče Sticky Wild nebo Sticky Wild. Může existovat také více funkcí naskládaných na sebe.

Thor: Hammer Time slot od No Limit City.

Asgard Spins aktivován! Hurraa!

Thor: Hammer Time slot od No Limit City.

Tady jsou Asgard Spins v akci. Thor je aktivnější na válci 5 a také několik Thorových bonusů může být aktivních současně jako tady.

Závěrem Thor: Čas kladiva je vynikající výherní automat s vysoce kvalitní grafikou a hratelností. Obzvláště se mi líbily velkorysé speciální bonusy, které je zajímavé lovit.

Tady si nemůžu stěžovat a mohu vřele doporučit Thor: Hammer Time pro všechny fanoušky automatů s tematikou Vikingů nebo Norse Mythology!

Hra vydána: Července 2019

RTP (návrat k hráči): 96,03%

Varianta: Středně vysoký

Rozložení: 5 x 3

Sázkové řady: 20

Maximální výhra: 2328x sázka

Zajímavější sloty – Rychlé tipy

Zde je několik rychlých tipů z výběru slotu No Limit City s kratšími úvody.

Kitchen Drama: BBQ Frenzy slot od společnosti No Limit City.

Nikdy jsem neviděl grilovací tematickou pozici BBQ, ale teď už ano. Tohle je Kuchyňské drama: BBQ Frenzy slot. Maximální výhra: 1050x a RTP: 96,70%.

Slot Oktoberfest od No Limit City.

Po BBQ chutná malé německé pivo. Tohle je Oktoberfest slot. Maximální výhra: 2000x sázka a RTP: 96,74%.

Slot Tractor Beam od společnosti No Limit City.

Nosník traktoru automat kombinuje téma hospodářských zvířat s … UFO a Traktorové paprsky! Maximální výhra je 3408x sázka a RTP: 96,01%.

Slot Dungeon Quest od No Limit City.

Dungeon Quest slot má určitý pocit hraní her se zajímavým rozložením symbolu slotu. Maximální výhra je 450x a RTP: 96,27%.

Slot Wixx od společnosti No Limit City.

Wixx slot je moderní Gem slot se zajímavou mřížkou slotů 4 x 3. Maximální výhra je 2796x sázka a RTP: 96,61%.

Nejvyšší sloty RTP No Limit City

Tohle jsou nejvyšší procento slotů RTP (návrat k hráči) Našel jsem z No Limit City. Seznam je uspořádán od nejvyššího RTP po nejnižší procento RTP.

 1. Kitchen Drama: Sushi Mania – Vydáno 04. 2017 – Odchylka: Střední – Maximální výhra: 697x sázka – RTP: 96,77%
 2. Oktoberfest – Vydáno: říjen 2016 – Odchylka: Střední / Vysoká – Maximální výhra: 500násobná sázka – RTP: 96,75%
 3. Casino Win Spin – Vydáno: leden 2018 – Odchylka: Střední – Maximální výhra: 2000x sázka – RTP: 96,74%
 4. Kuchyňské drama: BBQ Frenzy – Vydáno: listopad 2017 – Odchylka: Střední – Maximální výhra: 1050x – RTP: 96,70%
 5. Tesla Jolt – Vydáno: březen 2018 – Odchylka: Nízká – Maximální výhra: 582x sázka – RTP: 96,61%
 6. Wixx – Vydáno: říjen 2017 – Odchylka: Vysoká – Maximální výhra: 2796x sázka – RTP: 96,61%
 7. Punk Rocker – Vydáno: únor 2020 – Odchylka: Vysoká – Maximální výhra: 15072x sázka – RTP: 96,54%
 8. Mince štěstí – Vydáno: červen 2018 – Odchylka: Střední – Maximální výhra: 6015x sázka – RTP: 96,48%
 9. Vesmírná arkáda – Vydáno: září 2016 – Odchylka: Nízká – Maximální výhra: 535x sázka – RTP: 96,47%
 10. Hot Nudge – Vydáno: července 2018 – Odchylka: Vysoká – Maximální výhra: 2413x sázka – RTP: 96,29%
 11. Dungeon Quest – Vydáno: říjen 2018 – Odchylka: Střední – Maximální výhra: 450násobná sázka – RTP: 96,27%
 12. Ovoce – Vydáno: leden 2019 – Odchylka: Střední / Vysoká – Maximální výhra: 2910x sázka – RTP: 96,23%
 13. Sovy – Vydáno: únor 2019 – Odchylka: Střední – Maximální výhra: 1374x sázka – RTP: 96,22%
 14. Hrob Nefertiti – Vydáno: říjen 2019 – Odchylka: Střední / Vysoká – Maximální výhra: 3768x sázka – RTP: 96,19%
 15. Starstruck – Vydáno: březen 2019 – Odchylka: Střední / Vysoká – Maximální výhra: 1635x sázka – 96,19%
 16. Náhrobek – Vydáno: duben 2019 – Odchylka: Vysoká – Maximální výhra: 11 000x sázka – RTP: 96,18%
 17. Manhattan jde divoký – Vydáno: září 2019 – Odchylka: Vysoká – Maximální výhra: 2025x sázka – RTP: 96,16%
 18. Ice Ice Yeti – Vydáno: listopad 2018 – Odchylka: Vysoká – Maximální výhra: 8820x sázka – RTP: 96,16%
 19. Gaelské zlato – Vydáno: březen 2020 – Odchylka: Střední – Maximální výhra: 9837x sázka – RTP: 96,15%
 20. Harlekýnský karneval – Vydáno: duben 2020 – Odchylka: Vysoká – Maximální výhra: 5861x sázka – RTP: 96,14%
 21. Jed Eve – Vydáno: prosinec 2019 – Odchylka: Vysoká – Maximální výhra: 6091x sázka – RTP: 96,08%
 22. Strašidelný karneval – Vydáno: září 2019 – Odchylka: Střední – Maximální výhra 1595x sázka – RTP: 96,07%
 23. Barbarian Fury – Vydáno: únor 2020 – Odchylka: Vysoká – Maximální výhra: 8785x sázka – RTP: 96,06%
 24. Dračí kmen – Vydáno: listopad 2019 – Odchylka: Vysoká – Maximální výhra: 20736x sázka – RTP: 96,06%
 25. Hot 4 hotovost – Vydáno: srpna 2019 – Odchylka: Střední / Vysoká – Maximální výhra: 2400x sázka – RTP: 96,05%
 26. Mayská magie Wildfire – Vydáno: červen 2019 – Odchylka: Střední – Maximální výhra: 2000x sázka – RTP: 96,04%
 27. Thor: Čas kladiva – Vydáno: července 2019 – Odchylka: Střední – Maximální výhra: 15 000x sázka – RTP: 96,03%
 28. Nosník traktoru – Vydáno: července 2019 – Odchylka: Střední / Vysoká – Maximální výhra: 3408x sázka – RTP: 96,01%
 29. Pixies Vs Pirates – Vydáno: srpen 2019 – Odchylka: Vysoká – Maximální výhra: 11907x sázka – RTP: 95,91%
 30. Turstugan – Vydáno: Neznámé – Odchylka: Neznámé – Maximální výhra: Neznámé – RTP: 95,10%

Doporučená bitcoinová kasina s automaty No Limit City

Tato bitcoinová kasina nabízejí při výběru sloty No Limit City.

CasinoBonusFeatures Přejít na web

1. BitStarz Casino

Logo BitStarz Japonsko o úroveň výš Dobrodružství

2 BTC + 180 otočení zdarma

Bonus za první vklad je 152% až do 2 BTC + 180 roztočení zdarma. Celkový bonus je 6 BTC + 180 otočení zdarma. Bonus bez vkladu: 20 zatočení zdarma. Sázení: 40x bonus.

Podporovány sloty No Limit City

Důvěryhodné kasino od roku 2014

2600+ kasinových her

Rychlé vklady a výběry

Recenze BitStarz

Přidej se teď

2. mBit Casino

Logo mBit Casino

2 BTC + 100 zatočení zdarma

Bonus za první vklad je 150% až do 2 BTC + 100 zatočení zdarma. Celkový bonus je 6 BTC + 100 zatočení zdarma. Bonus bez vkladu: 50 zatočení zdarma. Sázení: 40x bonus.

Podporovány sloty No Limit City

Rychlý a plynulý web

2528 kasinových her

96 výherních automatů na jackpot

mBit Casino recenze

Přidej se teď

3. King Billy Casino

Logo kasina King Billy

1,5 BTC + 200 otočení zdarma

Bonus za první vklad je 155% až do 1,5 BTC + 200 zatočení zdarma do hry Wolf Moon Rising. Celkový bonus je 5,5 BTC + 200 otočení zdarma. Sázení: 30x bonus.

Podporovány sloty No Limit City

Exkluzivní bonus: 155%

Sázení s nízkým bonusem: 30x

3500+ kasinových her

Recenze King Billy

Přidej se teď

4. Bitcoin Penguin Casino

Logo bitcoinu Penguin

0,2 BTC + 40 zatočení zdarma

Bonus za první vklad je 150% až 0,2 BTC + 40 zatočení zdarma. Celkový bonus je 0,4 BTC + 65 roztočení zdarma. Sázení: 45x.

Podporovány sloty No Limit City

Zkušené kasino založené v roce 2014

558 kasinových her

Recenze Bitcoin Penguin

Přidej se teď

uživatelské recenze

Zde je souhrn hodnocení uživatelů automatů No Limit City:

Jak se vám líbí No Limit City? Sdělte nám prosím své myšlenky níže ve formuláři pro komentář!

Závěrečné myšlenky

Toto byl náš článek o slotech No Limit City. Neváhejte poslat e-mail, napsat zprávu prostřednictvím kontaktního formuláře nebo zde napsat své připomínky či návrhy!

Děkuji za přečtení!

Zdroje pro tento článek:

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map