Recenze Play’n GO Slots (2021) – Reactoonz, Book of Dead a další!

Hrajte n ‘GO je softwarová společnost pro online kasino založená v jihošvédském městě Växjö v roce 2007. Společnost nabízí více než 100 her, což je docela dost. Všechny hry běží s moderní technologií HTML5, takže fungují dobře na všech moderních zařízeních, včetně stolních i mobilních.

V současné době má Play n ‘GO pobočky ve Švédsku, ale také v Maďarsku, na Maltě a na Filipínách. Hry Play n ‘GO mají herní licence od Malty (MGA) a Velké Británie (UK Gambling Commission).

Hrajte logo n 'GO

Hodnocení uživatelů slotů n ‘GO:

Hrajte funkce automatu n ‘GO

Zde jsou některé funkce herních automatů Play n ‘GO.

  • Velmi široký výběr výherních automatů a každý měsíc vychází mnoho nových her.
  • Play n ‘GO nabízí kromě video automatů také stolní hry, stírací losy a videohry.
  • Všechny hry běží na moderní technologii HTML5, takže ke stažení nepotřebují žádné ovladače ani software. Také hry HTML5 fungují dobře na všech stolních a mobilních zařízeních v moderních prohlížečích.
  • Automaty mají velmi dobré informační obrazovky s animacemi, které vyprázdňují funkce automatů.
  • Některé sloty mají poměrně nízké procento RTP (návrat k hráči) kolem 94%. Mnoho dalších poskytovatelů her má sazby RTP kolem 96% nebo dokonce přes 97%.

Nové sloty Play n ‘GO

Zde jsou některé z nejnovějších výherních automatů Play n ‘GO.

1. Anhk z Anubisu

Ankh z Anubisu je zbrusu nový slot s tématem starověkého Egypta od Play n ‘GO. Ve staroegyptské mytologii je Anubis bůh smrti, mumifikace a podsvětí. V mytologii je Anubis zobrazen jako psí muž nebo muž s psí hlavou.

Ve slotu Ankh of Anubis je celkem 576 výherních kombinací. Neexistují žádné tradiční výherní linie, ale místo toho k výhře stačí pouze sousední kombinace symbolů zleva doprava.

Slot Ankh of Anubis z Play n 'GO.

Toto je automatová hra Ankh of Anubis od Play n ‘GO. Symboly pyramidy jsou symboly Scatter. Tři nebo více z nich spustí bonusovou hru s roztočením zdarma.

Zlo vypadající fialovo-zlatý Anubis je Divoký symbol. Funkce Anubis’s Power se také aktivuje náhodně a přidává do hry divoké symboly.

Slot Ankh of Anubis z Play n 'GO.

Fialové a zlaté symboly Anubis jsou divokým symbolem.

Tři nebo více Scatterů (Symbol Pyramida) spouští bonusovou hru 10 otočení zdarma.

Pokud během bonusové hry získáte 3, 4 nebo 5 Symboly scatteru, aktivujete 3, 4 nebo 5 otočení zdarma. U extra zatočení zdarma není žádný limit.

V průběhu zatočení zdarma se sbírá každý symbol Ankh. Pokaždé, když se nasbírá 5 anků, dostanete divočiny na kotouče.

Slot Ankh of Anubis z Play n 'GO.

Toto je bonusová hra s roztočením Ankh of Anubis. Sbírá se každý symbol Ankh a 5 z nich spustí na palubu symboly Wild. Také 3 nebo více symbolů Scatter spustí více zatočení zdarma.

Ankh of Anubis je velmi pěkný doplněk k automatům s tematikou starověkého Egypta. Slot je plynulý a velmi zábavný díky skvělé bonusové hře s roztočením zdarma. Jinak podle mého názoru neexistují žádné negativní věci, kromě toho, že procento RTP (návrat k hráči) by mohlo být vyšší než 94,2%, což je poměrně nízké.

Celkově vzato, skvělá práce Play n ‘GO ještě jednou!

Hra vydána: Prosince 2019

RTP (návrat k hráči): 94,2%

Varianta: Vysoký

Rozložení: 5 válců se počtem symbolů 3-4-4-4-3

Sázkové řady / kombinace: 576

Nejoblíbenější automaty Play n ’GO

Zde jsou některé z nejpopulárnějších představených slotů Play n ’GO.

1. Reactoonz

Hrajte n ‘GO Reactoonz je výherní automat na 7 válcích s roztomilými mimozemskými tvory … a obrovským mimozemským tvorem zvaným Gargantoon. Reactoonz je pokračováním další výherní hry Play n ‘GO s názvem Energoonz.

Reactoonz nemá tradiční výherní linie. Výhry jsou dosaženy s 5 nebo více odpovídajícími symboly, pokud se dotýkají vodorovně a / nebo svisle. Vítězné symboly jsou odstraněny a další symboly padají shora, aby zaplnily mezery. Výhry jdou až na 15 sousedních symbolů.

Slot Reactoonz od Play n 'GO.

Toto je slot Reactoonz od Play n ‘GO. Barevné energetické pruhy se zaplňují vpravo a mohou spouštět kvantové funkce.

Slot Reactoonz přináší obrovské množství různých funkcí.

Nestabilita může nastat při jakémkoli nevýherním otočení. Velký mimozemšťan Gargantoon může na síť umístit 4 až 8 divokých symbolů.

Pokud Kvantová fronta dosáhne Gargantoon, monstrum o velikosti 3 x 3 se objeví jako velký divoký symbol na mřížce a nahradí všechny symboly. Poté se Gargantoon rozdělí a pohybuje se s každou kaskádou. Nejprve se stanou dvěma divokými symboly 2 x 2, poté devíti samostatnými divokými symboly.

Nové symboly kaskádovitě sestupují z výše uvedeného a vyplňují mřížku před každým tahem Gargantoon.

Slot Reactoonz od Play n 'GO.

Toto je funkce Gargantoon. Nejprve velký Gargantoon skočí do mřížky jako jeden velký divoký symbol …

Slot Reactoonz od Play n 'GO.

… pak 2 menší Gargantoons kráčejí po mřížce jako Wilds …

Slot Reactoonz od Play n 'GO.

… a nakonec 9 jednotlivých malých Gargantoonů přichází do hry jako Wilds.

Náhodné Kvantová vlastnost se přidá do fronty po výhře na 25 symbolech v jednom otočení včetně kaskád. Pokud na rotaci nedostanete 25 symbolů, energetické tyčinky jsou zbytečné a můžete zkusit znovu další rotaci.

Do fronty lze zařadit až 4 kvantové funkce. Pokud již nejsou k dispozici žádné další výhry, spustí se kvantové funkce ve frontě. Popáté nabíjení přidá funkci Gargantoon!

Zde jsou různé kvantové funkce:

  • Imploze (žlutá) přemění 3 až 6 symbolů na divoké symboly a zničí také všechny sousední symboly.
  • Řez (modrá) vystřihne divoký symbol do středu a vytvoří dvě protínající se diagonální čáry v mřížce. Oba řádky budou zobrazovat stejný náhodný symbol.
  • Demolice (červená) zničí všechny jednooké symboly a všechny odpovídající symboly.
  • Změna (zelená) vybere 1 náhodný jednooký symbol a všechny odpovídající symboly se změní na jiný symbol.

Slotová hra Reactoonz.

Toto je jeden příklad kvantových funkcí: Incision. Také se zde uvnitř koule vpravo vytváří zelená funkce Quantum (Alteration).

Když se vedle sebe ve čtvercovém tvaru vyskytnou 4 odpovídající normální symboly, vytvoří velký volaný symbol 2 x 2 Giantoonz. Výhry se zdvojnásobí v jakékoli výherní kombinaci, jejíž součástí je Giantoonz.

V Funkce fluktuace jeden náhodný jednooký typ symbolu je v každém otočení označen jako kolísavý symbol. Pokud je některý z označených symbolů součástí výherní kombinace, zanechá za sebou 2 divoké symboly.

Závěrem je Reactoonz velmi zábavná a chaotická výherní hra v dobrém slova smyslu. Procento RTP (návrat k hráči) je trochu nízké s 94,51%. Superhladké animace a skvělé bonusové hry jsou skvělé a nyní vidím, proč je tento Reactoonz mezi hráči tak trochu hitem.

Hra vydána: Října 2017

RTP (návrat k hráči): 94,51% (nízká)

Varianta: Vysoký

Rozložení: 7 x 7

Sázkové řady:

2. Bohatý Wilde a Kniha mrtvých

Rich Wilde and the Book of Dead je ještě jeden typ automatu „Indiana Jones hledá poklady v Egyptě“, ale proč ne. Vždy je tu prostor pro dobrý automat s tematikou starověkého Egypta.

Kniha mrtvých byla tak populární, že dala vzniknout spoustě podobných slotů, jako je John Hunter & Hrob Scarabské královny z Pragmatic Play. Pojďme se ale teď podívat na Knihu mrtvých.

Slot Bohatý Wilde a kniha mrtvých Play'n GO

Toto je slot Rich Wilde a slot Book of Dead z Play’n GO.

Pokud dostanete 3 nebo více rozptýlených knih spusťte 10 zatočení zdarma. Kniha je také Divoký symbol: může nahradit jakýkoli jiný symbol. A to není vše, Kniha také platí jako normální symbol, pokud shromáždíte 3-5 Knih do stejné řady.

V Bonusová zatočení zdarma, náhodně vybraný symbol je rozšiřující symbol. Pokud tento symbol zasáhnete kdekoli na válcích, rozšíří se na celý kotouč.

Slot Bohatý Wilde a kniha mrtvých Play'n GO

Pokud získáte bonusovou hru s roztočením zdarma, je vybrán náhodný symbol, zde 10.

Slot Bohatý Wilde a kniha mrtvých Play'n GO

Pokud tento symbol zasáhnete během Bonus Free Spins, symbol se rozšíří na celý kotouč a pomůže vám vyhrát více v roztočeních zdarma.

Herní mechanika Book of Dead je velmi jednoduchá. Stačí hledat symboly Knihy, protože jsou Scatter a Wild ve stejném balíčku.

Celkově je Book of Dead celkem v pořádku. Osobně si myslím, že je to trochu zastaralé s velmi málo bonusovými funkcemi, protože novější sloty se v této oblasti skutečně vyvinuly. Také procento návratnosti hráče (RTP) je trochu nízké s 94,25%. Ale zkuste Book of Dead a dejte mi vědět, co si myslíte?

Hra vydána: Leden 2016

RTP (návrat k hráči): 94,25%

Varianta: Vysoký

Rozložení: 5 x 3

Sázkové řady: 10

Nejvyšší RTP Play n ‘GO automaty

Zde jsou některé z nejvyšších slotů RTP (návrat k hráči), které jsem našel z výběru slotů Play n ‘GO.

1. Wildhound Derby (RTP 96,93%)

Wildhound Derby je hrací automat s tematikou psích závodů se spoustou skutečných starých časů anglického ducha a cítění.

Slot Wildhound Derby z Play'n GO.

Toto je slot Wildhound Derby z Play’n GO.

Divoký symbol je symbol zlaté ceny, který nahrazuje všechny ostatní symboly.

Slot Wildhound Derby z Play'n GO.

Chcete-li získat bonusovou hru s roztočením zdarma, musíte získat divoké psy s pozicemi 1-2-3-4 na válci 5. Zde je umístěn pouze jeden pes, takže to pro bonusovou hru nestačí.

Když divokí psi zaujmou své výchozí pozice 1-2-3-4 na kotouči 5, the Psí závod začíná. Můžete si vybrat, který divoký pes vyhraje závod psů. Otáčení zdarma pokračují, dokud závod nevyhraje divoký pes.

Zlatý zajíc určuje, kdy se divokí psi pohnou kupředu. To je určeno hodem mince na kotoučích vlevo. Wild Dogs jsou také symboly Wild během bonusové hry, která nahrazuje všechny ostatní symboly. Když nějaký divoký pes zasáhne branku nalevo od válců, bonusová zatočení končí.

Slot Wildhound Derby z Play'n GO.

Toto je bonusová hra s otočením zdarma Wildhound Derby. Na začátku si můžete vybrat svého psa a psí závod začíná! Všichni psi jsou zároveň divokými symboly. Psi jdou vpřed o jedno políčko, pokud má hod mincí vlevo symbol Zajíce (zde se všemi psy). Když jeden pes zasáhne branku nalevo, bonusová zatočení končí. Pokud váš pes vyhraje, je tu další cena s kolečkem vítězů.

Pokud váš divoký pes vyhraje, získáte přístup k Vítězové kolo. To může znásobit vaše celkové výhry.

Celkově je Wildhound Derby celkem zajímavá hra s pěknou bonusovou hrou. V mých testech bylo tentokrát opravdu těžké spustit bonusovou hru. Pokud se věnujete psům a psím závodům obecně, může to být slot pro vás.

Hra vydána: Leden 2020

RTP (návrat k hráči): 96,93%

Varianta: Vysoký

Rozložení: 5 x 4

Sázkové řady / kombinace: 30

Doporučená bitcoinová kasina s automaty Play n ‘GO

Tato bitcoinová kasina nabízejí při výběru sloty Play n ‘GO.

CasinoBonusFeatures Přejít na web

1. BitStarz Casino

Logo BitStarz Japonsko o úroveň výš Dobrodružství

2 BTC + 180 otočení zdarma

Bonus za první vklad je 152% až do 2 BTC + 180 roztočení zdarma. Celkový bonus je 6 BTC + 180 otočení zdarma. Bonus bez vkladu: 20 zatočení zdarma. Sázení: 40x bonus.

Podporované sloty Play n ‘GO

Důvěryhodné kasino od roku 2014

2600+ kasinových her

Rychlé vklady a výběry

Recenze BitStarz

Přidej se teď

2. King Billy Casino

Logo kasina King Billy

1,5 BTC + 200 otočení zdarma

Bonus za první vklad je 155% až do 1,5 BTC + 200 zatočení zdarma do hry Wolf Moon Rising. Celkový bonus je 5,5 BTC + 200 otočení zdarma. Sázení: 30x bonus.

Podporované sloty Play n ‘GO

Exkluzivní bonus: 155%

Sázení s nízkým bonusem: 30x

3500+ kasinových her

Recenze King Billy

Přidej se teď

3. FortuneJack Casino

Logo kasina FortuneJack

1,5 BTC + 250 zatočení zdarma

Bonus za první vklad je 110% až do 1,5 BTC + 250 zatočení zdarma. Celkový bonus je 5 BTC + 250 zatočení zdarma. Bonus bez vkladu: 25 zatočení zdarma. Sázení: 40x bonus.

Podporované sloty Play n ‘GO

Celkově vynikající kasino

1492 kasinových her

4 vlastní prokazatelně férové ​​hry

FortuneJack recenze

Přidej se teď

4. 7Bit Casino

Logo 7Bit Casino

1,5 BTC + 100 zatočení zdarma

Bonus za první vklad je 100% až do 1,5 BTC + 100 zatočení zdarma. Celkový bonus je 5 BTC + 100 zatočení zdarma. Sázení: 40x.

Podporované sloty Play n ‘GO

Zkušené kasino od roku 2014

704 kasinových her

39 jackpotových slotů

Recenze 7Bit Casino

Přidej se teď

5. Kasino Oshi

Logo kasina Oshi

1,25 BTC + 180 otočení zdarma

Bonus za první vklad je 100% až do 1,25 BTC + 180 otočení zdarma. Celkový bonus je 5 BTC + 225 otočení zdarma. Sázení: 40x.

Podporované sloty Play n ‘GO

Obrovské množství her

2528 kasinových her

57 jackpotových slotů

Recenze kasina Oshi

Přidej se teď

6. Bitcasino.io

Logo Bitcasino.io

1 BTC bonus

Bonus za první vklad je 100% až do 1 BTC. Celkový bonus je 2 BTC. Sázení: 35x.

Podporované sloty Play n ‘GO

Bleskově rychlá lobby kasina

Sázení s nízkým bonusem (35x)

2270 kasinových her

Recenze Bitcasino.io

Přidej se teď

7. Kasino Mars

Logo kasina Mars

1 BTC + 50 zatočení zdarma

Bonus za první vklad je 100% až do 1 BTC + 50 zatočení zdarma. Celkový bonus je 2 BTC + 50 zatočení zdarma. Sázení: 40x.

Podporované sloty Play n ‘GO

741 kasinových her

16 jackpotových slotů

Recenze kasina Mars

Přidej se teď

uživatelské recenze

Zde je souhrn hodnocení uživatelů automatů Play n ’GO:

Jak se vám líbí hrací automaty Play n ‘GO? Sdělte nám prosím své myšlenky níže ve formuláři pro komentář!

Závěrečné myšlenky

Toto byl náš článek o slotech Play n ‘GO. Neváhejte poslat e-mail, napsat zprávu prostřednictvím kontaktního formuláře nebo zde napsat své připomínky či návrhy!

Děkuji za přečtení!

Zdroje pro tento článek:

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map