Recenze slotů Quickspin (2021) – Zde jsou nejlepší sloty Quickspin!

Quickspin je švédské vývojářské studio her, které má pobočky také na Maltě, v Kyjevě na Ukrajině a ve švédském Stockholmu. Quickspin založili v roce 2011 tři (anonymní) kluci ve Stockholmu, kteří se rozhodli, že je čas začít vytvářet hry, které si rádi hrají sami podle webových stránek Quickspin.

V roce 2016 společnost Quickspin získala průmyslový gigant Playtech, největší světový dodavatel softwaru pro online hraní. Quickspin zaměstnává přibližně 100 lidí z 29 zemí, takže je dnes docela slušný poskytovatel kasinových her.

Quickspin má v době psaní tohoto článku 62 výherních automatů. V roce 2020 bude vydáno 12 slotů, takže Quickspin je docela aktivní při vydávání nových titulů.

Nero's Fortune slot od Quickspinu.

Zde je Bonusová hra Flames of Nero z epického automatu Nero’s Fortune zveřejněného v březnu 2020.

Logo Quickspin

Hodnocení uživatelů slotů Quickspin:

Nové sloty Quickspin

Zde jsou uvedeny některé z nejnovějších slotových her Quickspin.

1. Panther’s Reign (zveřejněno v únoru 2020)

Panther’s Reign je nový automat na téma amazonských deštných pralesů, publikovaný ve Februry 2020. Slot je plný ponořujícího pocitu džungle a zvířat z džungle, jako jsou panteři, opice, papoušci a žáby. Nejsem biolog a nikdy jsem nebyl na Amazonu, ale Panther’s Reign se v tomto smyslu cítí docela důvěryhodně.

Slot Panther's Reign od společnosti Quickspin.

Slot Panther’s Reign od společnosti Quickspin.

Grafika, zvuky a hudba jsou podle mého názoru provedeny bezchybně a pocit džungle je prostě skvělý. Také animace a speciální efekty fungují opravdu dobře a vidím, že Quickspin tam má nějaký talent.

Hudba se skládá z klidných atmosférických strunných zvuků v běžné hře. Během bonusové hry Free Spins bude soundtrack intenzivnější s džunglovými bubny. To funguje velmi dobře a vytváří dobrý pocit ze slotu Panther’s Reign.

Uživatelské rozhraní je také velmi snadné a tlačítka jsou označena jasným způsobem. K dispozici je také funkce Quick Spin, pokud chcete rychlejší akci.

K dispozici je 50 pevných výherních linií a struktura válců je 5 x 4 s jednotlivými válci na místě každého symbolu.

Slot Panther's Reign od společnosti Quickspin.

Zde vidíte zelené symboly Scatter. Pokud získáte 3 nebo více Scatterů, spustí se bonusová hra s otočením zdarma.

3 nebo více symbolů Scatter (zelený drahokam) spouští otočení zdarma. Pokud dostanete 3 symboly scatteru, budete oceněni 5 zatočení zdarma. Každý další symbol Scatter udělí +1 roztočení zdarma po maximálně 22 roztočení zdarma.

Během roztočení zdarma každá výherní kombinace spustí Funkce Respin. Jakékoli symboly ve výherní linii jsou uzamčeny a zbytek se znovu roztočí. Funkce končí, když se již neobjeví žádné výherní symboly.

Slot Panther's Reign od společnosti Quickspin.

Toto je funkce Respin v akci v bonusové hře Free Spins. Vítězné symboly jsou uzamčeny a dokud nedostanete žádné další výherní symboly, výhru vyplatíte.

Také během Otáčení zdarma, až do 7 divokých symbolů mohou být náhodně přidány k válcům na začátku nového roztočení.

Slot Panther's Reign od společnosti Quickspin.

Probíhá bonusová hra s otočením zdarma.

Divoké symboly náhrada za všechny symboly kromě symbolů Scatter. Wilds jsou také jedním z nejlépe platících symbolů. Funkce Wild Spray dochází náhodně. Během této funkce je na kotouče umístěno až 10 náhodných divokých zvířat.

Panther’s Reign je velmi kvalitní výherní automat s dostatkem bonusových funkcí, aby byla hra zajímavá. Velká variabilita znamená, že v této výherní hře můžete vyhrát, pokud budete mít štěstí. Tento slot je důkazem toho, že Quickspin je schopen produkovat některé sloty na vysoké úrovni, skvělou práci!

Míra RTP (návrat k hráči) je na průměrné úrovni s 96,25%.

Hra vydána: Únor 2020

RTP (návrat k hráči): 96,25%

Varianta: Vysoký

Rozložení: 5 x 4

Sázkové řady / kombinace: 50 (pevné)

Maximální výhra: 5202x sázka

2. Divoký kotel (zveřejněno v lednu 2020)

Divoký kotel je slot se strukturou 6 x 4 kotoučů se spoustou zajímavých zvratů ve hře. Tato hra mi trochu připomíná slot Reactoonz od Play’n GO.

Slot Wild Cauldron od společnosti Quickspin.

Slot Wild Cauldron od společnosti Quickspin.

Zamykací symbol bubnové je funkce, při které je jakákoli výherní kombinace uzamčena a hromadí se na dně válců. Poté jsou všechny nevýherní symboly odstraněny a nahrazeny novými symboly.

Každý buben s výherní kombinací zvýší počet cest v bubnu přidáním 1 další řady symbolů. Maximum je 8 řádků.

Slot Wild Cauldron od společnosti Quickspin.

Zde můžete vidět funkci Locking Symbol Tumble, kde jsou výherní symboly uzamčeny a rozbalovány do spodní části válců. Poté seshora padají další symboly a můžete vygenerovat další výhry.

Výplaty symbolů se liší od 3 do 6 symbolů stejného druhu. Nejsou zde žádné tradiční výherní linie, ale symboly musí prostě sousedit vedle sebe, počínaje od levého kotouče.

Na svislé poloze symbolu tedy nezáleží, ale pro přiznání výhry nemohou existovat žádné mezery.

The Symbol scatter je symbol zeleného lektvaru. Pokud dostanete 4 nebo více symbolů Scatter, který spustí Bonusová hra s roztočením zdarma. Částky otočení zdarma jdou takto:

 • 4 symboly Scatter – 8 otočení zdarma
 • 5 symbolů Scatter – 10 zatočení zdarma
 • 6 symbolů Scatter – 12 zatočení zdarma

Během roztočení zdarma vám přistání 2 symbolů Scatter udělí +2 otočení navíc. Také během Free Spins jsou Locking Symbol Tumble a Wild Multipliers permanentní, takže na konci Free Spins pravděpodobně máte desku slotů 8 x 6 a aktivní multiplikátor.

Slot Wild Cauldron od společnosti Quickspin.

Zde je bonusová hra s roztočením zdarma v akci. Zamykací symbol Tumble a multiplikátor jsou během roztočení zdarma trvalé, takže zvýší vaše výhry.

Slot Wild Cauldron od společnosti Quickspin.

Bonusová hra s roztočením zdarma v akci. Vítězné symboly se chystají rozbalit.

Divoké symboly nahrazuje všechny symboly kromě symbolů Scatter. All Wilds zvyšuje Vyhrajte multiplikátor x1. Maximální multiplikátor je x7.

Závěrem Divoký kotel je velmi zábavný a velmi dobře vyrobený automat s neustálou akcí. Poměrně často vyhráváte menší výhry, ale zdá se, že k větším výhrám dochází velmi zřídka, jak naznačuje vysoký rozptyl. Bylo také těžké spustit Bonusovou hru Free Spins, ale výplaty v Bonusové hře byly v mých testech opravdu vysoké.

Pokud máte rádi Reactoonz nebo jiné sloty se spoustou symbolů, které padají a explodují, může to být slot pro vás.

Hra vydána: Leden 2020

RTP (návrat k hráči): 96,09%

Varianta: Vysoký

Rozložení: 6 x 4

Sázkové řady: 4096 v základní hře, až 262144, když je ve hře více řádků během výherních pruhů

Maximální výhra: 21 120x sázka

Nejzajímavější sloty Quickspin

Zde jsou některé z nejzajímavějších slotů Quickspin, které jsem při výběru našel. Všichni stojí za to se podívat!

1. Divine Dreams (Zveřejněno v lednu 2019)

Božské sny je hrací automat s maximální mírou klidu a relaxace. Ten pocit je opravdu klidný díky plynulé grafice a atmosférické a relaxační hudbě. Cítíte se, jako byste byli v luxusních asijských lázních a sníte například o Božských snech. Podívejme se nyní na slot!

Divine Dreams má běžnou strukturu slotů 5 x 3, ale 6. kotouč je speciální. To je Bonusový naviják který roztočí každé kolo hry a nasměruje multiplikátor, pokud dosáhnete výhry.

Slot Divine Dreams od Quickspinu.

Slot Divine Dreams od Quickspinu.

Bonusový naviják vám kromě multiplikátoru může poskytnout i další bonusy. Zde jsou uvedeny všechny uvedené bonusy:

 • Vyhrajte multiplikátory lze vyhrát od x1 do x10.
 • Yin Yang Wilds uděluje vám 2 divočiny s náhodným multiplikátorem mezi x1 až x10. Je k dispozici během základní hry, zatočení zdarma a posvátných odpovědí.
 • Posvátné odpovědi (symbol Super Respin) se skládají ze dvou částí:
 • Super Respin může být zasažen ve hře Base a roztočení zdarma. To umožňuje multiplikátory mezi x4 až x10 a x20.
 • Během Super Respin můžete zasáhnout a Mega Respin. To vám umožní chytit multiplikátory nejvyšší úrovně, které jsou x7, x8, x9, x10, x20 a x30.

Slot Divine Dreams od Quickspinu.

Zde je příklad toho, jak Bonus Reel funguje. Existují multiplikátory mezi x1 až x10 a šance vyhrát Super Respin jako tady.

Jsou tu také Božská otočení zdarma. Lze je odemknout, pokud chytíte 3, 4 nebo 5 symbolů roztočení zdarma. Odmění vám 8, 12 nebo 20 otočení zdarma.

Během Divine Free Spins můžete přistát +3 Spiny na 6. kotouči a odemknout +3 Spiny.

Slot Divine Dreams od Quickspinu.

Tady jsou Božská otočení zdarma v akci. Odtud můžete také vyhrát Super Respin a ze Super Respin můžete vyhrát Mega Respin jako tady. Tím se odemknou multiplikátory až do x30.

Slot Divine Dreams od Quickspinu.

Toto je Mega Respin v akci.

Závěrem Božské sny je jiná výherní hra s dokonale uvolněným a klidným tématem. Bonusové funkce také dobře padnou a pro tento druh hracích automatů se příliš nechlubí. Přesto budete mít vzrušení, ale vše je uvolněné a funguje to dobře.

Rozptyl je nastaven na Vysoký, takže můžete mít velkou výhru, pokud máte štěstí (samozřejmě méně často). Procento RTP (návrat k hráči) je na průměrné nebo dobré úrovni s 96,51%, což je vždy příjemné.

Pokud se chcete ochladit a trochu si odpočinout v automatu, Divine Dreams vám to jistě přinese. Tento slot se mi moc líbil, dobře provedený Quickspin!

Hra vydána: Ledna 2019

RTP (návrat k hráči): 96,51%

Varianta: Vysoký

Rozložení: 5 x 3

Sázkové řady: 243

Maximální výhra: 7414x sázka

2. Nero’s Fortune (zveřejněno v březnu 2020)

Nero’s Fortune je automat o posledním římském císaři z Julio-Claudianské dynastie jako uvádí Wikipedia. Slot je plný vzrušení a akce. Pokud máte rádi historické filmy s epickými bitvami a fantasy, pravděpodobně se vám bude líbit i tento slot.

Slot se skládá z desky slotu 5 x 5 s několika zvláštními zvláštnostmi a funkcemi ve hře.

Nero's Fortune slot od Quickspinu.

Slot Nero’s Fortune od Quickspinu.

Pokud chytíš 3 nebo více symbolů Bonus Scatter (Symbol BNS) spustíte Bonusová hra Flames of Nero.

V bonusové hře, Multiplikátory jsou umístěna pod náhodně vybranými symboly pro každé otočení zdarma. V celé bonusové hře se hromadí multiplikátory odhalené pod vítězným klastrem. Výhry shluků symbolů se vynásobí kumulovanou hodnotou multiplikátoru.

Nero's Fortune slot od Quickspinu.

Ve hře je funkce Burning Arrows. Označte X multiplikátory pod běžnými symboly a pokud vyhrajete, získáte jeden multiplikátor za každé X.

Zde jsou počty otočení zdarma:

 • 3 symboly Scatter bonusů – ocenění 10 otočení zdarma.
 • 4 symboly bonusových scatterů – ocenění 12 otočení zdarma.
 • 5 symbolů Scatter bonusů – ocenění 14 zatočení zdarma.

Během bonusové hry nejsou na válcích žádné symboly Scatter bonusů.

Slot Nero's Fortune od společnosti Quickspin.

Zde je bonusová hra Flames of Nero, což je v zásadě bonusová hra s roztočením zdarma.

Divoký symbol nahrazuje všechny symboly kromě symbolů Bonus Scatter.

Funkce Tumbling Reels znamená, že všechny symboly, které jsou součástí vítězného klastru, budou odstraněny. Prázdné pozice jsou vyplněny symboly padajícími z výše uvedeného. Jakákoli nová vítězství budou přidána k existující výhře, a to může pokračovat mnohokrát. Omílání končí, když nejsou žádné nové výherní klastry.

The Funkce Burning Arrows znamená, že po odstranění vítězného klastru z válců existuje šance, že na prázdných pozicích symbolů bude vytvořen multiplikátor. Pokud se pak na zasažených místech šipky objeví vítězný klastr, můžete odtamtud odhalit multiplikátor.

Pokud je odhaleno mnoho multiplikátorů, jsou akumulovány až do konce rotace.

Nero's Fortune slot od Quickspinu.

Některé pravidelné hry hry Nero’s Fortune. Symbol BNS je symbolem Bonus Scatter, který může spustit bonusovou hru s otočením zdarma.

Celkově Nero’s Fortune je opravdu kvalitní hrací automat plný vzrušení a akce. Kvalita animací a speciálních efektů je jen na jiné úrovni. Také si myslím, že na samotných efektech nezáleží, ale vytvářejí velmi dobré prostředí pro slot. Pocit, který jsem dostal, byl něco jako „příprava na největší a nejdokonalejší bitvu“ nebo tak něco.

Hudba také zapadá do slotu jako rukavice (nebo jako pěst v oku, jak říkáme ve finštině). Je to klidné a klidné, ale stále hrozivé správným způsobem.

Také bonusové funkce jsou velmi bohaté a jsou alespoň podle mého názoru zcela jedinečné. Kombinují některé známé prvky, ale čerstvým novým způsobem. Například funkce multiplikátoru Burning Arrows.

Nero’s Fortune je jako sledovat dobrý epický fantasy bitevní film. Pokud máte rádi takové věci, rozhodně si vyzkoušejte tento epický slot!

Hra vydána: Březen 2020

RTP (návrat k hráči): 96,24%

Varianta: Vysoký

Rozložení: 5 x 5

Sázkové řady:

Maximální výhra: 8168x sázka

Nejvyšší sloty RTP Quickspin

Tohle jsou nejvyšší procento slotů RTP (návrat k hráči) Našel jsem z Quickspinu.

Seznam je uspořádán od nejvyššího RTP po nejnižší procento RTP. Varianta je také zahrnuta.

 1. Velký zlý vlk – Odchylka: Vysoká – RTP: 97,34%
 2. Ostrov pokladů – Odchylka: Střední – RTP: 97,07%
 3. Sindibád – Odchylka: Nízká / Střední – RTP: 97,06%
 4. Mocný Artur – Odchylka: Střední / Vysoká – RTP: 96,94%
 5. Genies Touch – Odchylka: Střední – RTP: 96,9%
 6. Polární tlapky – Odchylka: Střední / Vysoká – RTP: 96,84%
 7. Zlatovláska – Odchylka: Střední / Vysoká – RTP: 96,84%
 8. Příběhy Dr. Dolittle – Odchylka: Střední – RTP: 96,73%
 9. Wild Chase – Odchylka: Střední – RTP: 96,73%
 10. Pohádková brána – Odchylka: Střední – RTP: 96,66%
 11. Tři mušketýři – Odchylka: Středně vysoká – RTP: 96,64%
 12. Mayana – Odchylka: Velmi vysoká – RTP: 96,63%
 13. Velký – Odchylka: Vysoká – RTP: 96,58%
 14. Sakura Fortune – Odchylka: Vysoká – RTP: 96,58%
 15. Východní smaragdy – Odchylka: Velmi vysoká – RTP: 96,58%
 16. Lepkaví bandité – Odchylka: Středně vysoká – RTP: 96,58%
 17. Velký – Odchylka: Vysoká – RTP: 96,58%
 18. Král Colossus – Odchylka: Střední – RTP: 96,57%
 19. Ohnivá bouře – Odchylka: Středně vysoká – RTP: 96,57%
 20. Dračí svatyně – Odchylka: Střední – RTP: 96,55%
 21. Epická cesta – Odchylka: Nízká / Střední – RTP: 96,54%
 22. Sedmý vysoký – Odchylka: Střední – RTP: 96,54%
 23. Svítící – Odchylka: Střední – RTP: 96,54%
 24. Severní obloha – Odchylka: Vysoká – RTP: 96,53%
 25. Jewel Blast – Odchylka: Střední – RTP: 96,53%
 26. Archa tajemství – Odchylka: Střední – RTP: 96,53%
 27. Vstupenka ke hvězdám – Odchylka: Velmi vysoká – RTP: 96,52%
 28. Bigbot Crew – Odchylka: Vysoká – RTP: 96,51%
 29. Božské sny – Odchylka: Vysoká – RTP: 96,51%
 30. Cukrová stezka – Odchylka: Střední – RTP: 96,5%
 31. Titan Thunder – Odchylka: Středně vysoká – RTP: 96,5%
 32. Skřítek kopce – Odchylka: Velmi vysoká – RTP: 96,49%
 33. Pirátské kouzlo – Odchylka: Vysoká – RTP: 96,49%
 34. Skryté údolí – Odchylka: Střední – RTP: 96,47%
 35. Joker Strike – Odchylka: Středně vysoká – RTP: 96,64%
 36. Břitva – Odchylka: Střední – RTP: 96,6%
 37. Bohatství sopky – Odchylka: Střední / Vysoká – RTP: 96,43%
 38. Dragon Chase – Odchylka: Střední – RTP: 96,39%
 39. Dwarfs Gone Wild – Odchylka: Střední / Vysoká – RTP: 96,38%
 40. Krysař – Odchylka: Střední / Vysoká – RTP: 96,32%
 41. Hot Sync – Odchylka: Velmi vysoká – RTP: 96,29%
 42. Ivan a Nesmrtelný král – Odchylka: Velmi vysoká – RTP: 96,29%
 43. Síň krále hory – Odchylka: Velmi vysoká – RTP: 96,29%
 44. Prime Zone – Odchylka: Střední – RTP: 96,28%
 45. Royal Frog – Odchylka: Střední – RTP: 96,26%
 46. Lebky NAHORU – Odchylka: Vysoká – RTP: 96,26%
 47. Panther’s Reign – Odchylka: Vysoká – RTP: 96,25%
 48. Rapunzel’s Tower – Odchylka: Střední / Vysoká – RTP: 96,25%
 49. Lepkaví bandité – Odchylka: Střední / Vysoká – RTP: 96,22%
 50. Druhý úder – Odchylka: Střední / Vysoká – RTP: 96,22%
 51. Durianský dynamit – Odchylka: Velmi vysoká – RTP: 96,22%
 52. Nero’s Fortune – Odchylka: Vysoká – RTP: 96,21%
 53. Zlatý glyf – Odchylka: Střední – RTP: 96,19%
 54. Crystal Queen – Odchylka: Střední – RTP: 96,16%
 55. Divoký kotel – Odchylka: Vysoká – RTP: 96,09%
 56. Zlatá laboratoř – Odchylka: Střední – RTP: 96,09%
 57. Phoenix Sun – Odchylka: Střední / Vysoká – RTP: 96,08%
 58. Plážová párty Spinions – Odchylka: Vysoká – RTP: 96,04%

Doporučená bitcoinová kasina s automaty Quickspin

Tato bitcoinová kasina nabízejí při výběru sloty Quickspin.

CasinoBonusFeatures Přejít na web

1. King Billy Casino

Logo kasina King Billy

1,5 BTC + 200 otočení zdarma

Bonus za první vklad je 155% až do 1,5 BTC + 200 zatočení zdarma do hry Wolf Moon Rising. Celkový bonus je 5,5 BTC + 200 otočení zdarma. Sázení: 30x bonus.

Podporovány sloty Quickspin

Exkluzivní bonus: 155%

Sázení s nízkým bonusem: 30x

3500+ kasinových her

Recenze King Billy

Přidej se teď

2. FortuneJack Casino

Logo kasina FortuneJack

1,5 BTC + 250 zatočení zdarma

Bonus za první vklad je 110% až do 1,5 BTC + 250 zatočení zdarma. Celkový bonus je 5 BTC + 250 zatočení zdarma. Bonus bez vkladu: 25 zatočení zdarma. Sázení: 40x bonus.

Podporovány sloty Quickspin

Celkově vynikající kasino

1492 kasinových her

4 vlastní prokazatelně férové ​​hry

FortuneJack recenze

Přidej se teď

3. Kasino Betcoin.ag

Logo kasina Betcoin.ag

1 BTC + 10 otočení zdarma

Bonus za první vklad je 100% až do 1 BTC + 10 zatočení zdarma. Celkový bonus je 3 BTC + 12 otočení zdarma. Sázení: 50x.

Podporovány sloty Quickspin

Rychlé vklady a výběry

Spousta stolních her

Také živý poker

Recenze Betcoin.ag

Přidej se teď

4. Kasino Oshi

Logo kasina Oshi

1,25 BTC + 180 otočení zdarma

Bonus za první vklad je 100% až do 1,25 BTC + 180 otočení zdarma. Celkový bonus je 5 BTC + 225 otočení zdarma. Sázení: 40x.

Podporovány sloty Quickspin

Obrovské množství her

2528 kasinových her

57 jackpotových slotů

Recenze kasina Oshi

Přidej se teď

5. Bitcasino.io

Logo Bitcasino.io

1 BTC bonus

Bonus za první vklad je 100% až do 1 BTC. Celkový bonus je 2 BTC. Sázení: 35x.

Podporovány sloty Quickspin

Bleskově rychlá lobby kasina

Sázení s nízkým bonusem (35x)

2270 kasinových her

Recenze Bitcasino.io

Přidej se teď

uživatelské recenze

Zde je souhrn hodnocení uživatelů slotových her Quickspin:

Jak se vám líbí Quickspin? Sdělte nám prosím své myšlenky níže ve formuláři pro komentář!

Závěrečné myšlenky

Toto byl náš článek o slotech Quickspin. Neváhejte poslat e-mail, napsat zprávu prostřednictvím kontaktního formuláře nebo zde napsat své připomínky či návrhy!

Děkuji za přečtení!

Zdroje pro tento článek:

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map