Open Beta Is Live

Za dva měsíce od té doby jsme ušli dlouhou cestu jsme spustili COFI na KuCoinu. Od spuštění našeho telegramového kanálu koncem léta 2017 to byla ještě delší cesta.

I když se jedná o naše první veřejné vydání produktu, nejedná se o plnohodnotné spuštění platformy – je to jen první pomlčka z bloků v závodě o vybudování platformy, která bude prvním cílem v pracovním postupu každého kryptoinvestora.

Co vidíte na CoinFi.com je počáteční rámec, na kterém rychle stavíme. Tak jako podle našeho plánu, nejdůležitější funkce platformy ještě teprve přijdou. Jsme si také vědomi, že v tuto chvíli stále existují chyby – buďte si jisti, že platformu budeme neustále opravovat a leštit. Účelem této měkké beta verze je začít shromažďovat zpětnou vazbu a uživatelská data, jakmile v příštích týdnech a měsících zavedeme nové funkce.

Prozatím vás provedeme některými funkcemi, které jsou již aktivní, a probereme, co přijde.

Stránky mincí

Stránky CoinFi s mincemi jsou nyní živé! Jedná se o veřejné stránky, které budou zobrazovat celou řadu konkrétních údajů o mincích a zprávy o pohybu na trhu. Všichni budou mít přístup k těmto stránkám, i když nejsou držiteli tokenů COFI. V příštích týdnech zavedeme spoustu 100% bezplatných funkcí, které nám umožní agresivně propagovat a rozšiřovat naše publikum.

Jak zavádíme základní přístupové funkce v Q2 / Q3, které vyžadují sázení, budou brzy příznivci CoinFi, jako jste vy, těžit z růstu naší uživatelské základny.

Informační kanály o pohybu na trhu

Jednou z hlavních funkcí na těchto mincových stránkách je překrytí zpráv o pohybu trhu nad cenovými grafy, jak je popsáno v bílé knize.

V tuto chvíli obsahuje pouze 13 nejlepších coinů zpravodajské kanály a proces filtrování, který používáme k zobrazování relevantních zpráv o tvorbě trhu, se stále zdokonaluje.

Koncem dubna / začátkem května uvedeme v2.0 našeho trhu s pohyblivými novinkami, který bude podporovat celý vesmír coinů a projektů ICO. Jak zavádíme zpravodajský kanál, budeme i nadále vylepšovat naši klasifikaci a filtrování zpráv tak, aby vycházely pouze ty nejrelevantnější zprávy v reálném čase týkající se trhu relevantní pro každou minci.

Stránky mincí ICO

Naše databáze mincí také zahrnuje projekty ICO. Sledujeme projekty od počátku do uvedení na seznam i mimo něj – to nám dává spoustu příležitostí provést analýzu dat, která by nebyla k dispozici, kdybychom sledovali ICO a kótované mince samostatně.

Když jsme sami prošli procesem ICO, máme hluboké pochopení výzev, kterým investoři ICO čelí. Vyvíjíme inovativní metriky a vizualizace – některé z nich budou implementovány v příštích týdnech – abychom investorům ICO poskytli větší přehled o projektech, do kterých vkládají své těžce vydělané peníze.

Naším cílem je vnést transparentnost do prostoru, kde to nanejvýš potřebuje.


Navíc agregujeme recenze / hodnocení vlivných do naší databáze – myslete na tuto funkci jako Shnilá rajčata pro ICO.

Naše databáze ovlivňovatelů se stále naplňuje, ale očekáváme, že v příštím týdnu bude 90% kompletní. Při používání našeho produktu a poskytování zpětné vazby se velmi spoléháme na naše super fanoušky, jako jste vy, takže pokud zjistíte chyby ve stávajících datech, můžete odeslat požadavek na chybu / aktualizaci dat pomocí tento formulář zde.

A samozřejmě, sledování těchto údajů ovlivňujících nám umožní korelovat jednotlivá doporučení ovlivňujících s cenovým výkonem – více o tom přijde.

Co uvedeme v nadcházejících týdnech

Jak jsme se zmínili v poslední aktualizaci pokroku, 6. dubna je měkkým vydáním. V zákulisí stále probíhá spousta vývoje, ale toto vydání nám umožňuje zahájit vývojový cyklus zaměřený na zákazníka. V budoucnu budeme neustále zavádět nové funkce.

Inovativní metriky tokenů & Vizualizace

Před několika aktualizacemi jsme se zmínili o tom, že přijímáme data blockchainu Ethereum, a to jak pro výzkumné účely, tak pro vytvoření nových průkopnických funkcí, které poskytnou novou dimenzi analýzy pro kryptoměnové investory.

Veřejné blockchainy jsou neuvěřitelným zdrojem finančních údajů. Každá finanční transakce, která kdy proběhla v sítích Bitcoin / Ethereum, je k dispozici pro analýzu kdokoli na světě s připojením k internetu.

Blockchain se skládá z obrovského množství nezpracovaných dat na úrovni protokolu – frekvence transakcí, částky transakcí atd., Ale stále existuje značné množství off-chain dat potřebných k zajištění barvy, kterou každý kryptoměnový investor potřebuje. Jak předvídáte, zda adresa patří burze, velrybě, syndikátu nebo dokonce Ponziho schématu?

Získání využitelných poznatků z této hromady tohoto veřejného, ​​neměnného, ​​ale chaotického zdroje dat je náročným problémem – problémem, který rádi řešíme.

První generace těchto vizualizací a metrik bude uvedena do beta verze v příštích týdnech. Jak shromažďujeme zpětnou vazbu od uživatelů a naše analýza postupuje, budeme i nadále zavádět další vizualizace a nové metriky založené na datech blockchainu Ethereum.

Je vzrušující doba budovat datovou společnost v blockchainovém prostoru. Pokud jste talentovaný datový vědec, který se vášnivě věnuje kryptoměně, hledáme někoho, jako jste vy, aby se připojil k našemu týmu pro datovou vědu a pomohl nám učinit z dat velmoc CoinFi.

Signály arbitráže

Za tři a půl měsíce, co jsme zveřejnili toto video o krypto arbitráži, došlo k záplavě institucionálních fondů a jednotlivých obchodníků, kteří stavěli své vlastní roboty, aby z kryptoměny mohli těžit. Příležitosti, které teprve před několika měsíci byly tak převládající, že jste je mohli obchodovat ručně, se rychle uzavírají.

Některé z našich arbitrážních signálů jsou přesto prakticky připraveny na produkci a my je brzy vydáme spolu s výukovým obsahem, který vám ukáže, jak můžete vydělávat velká písmena. Tyto signály budou k dispozici pouze uživatelům na seznamu povolených, kteří vsadili na přístup na základní úrovni.

Je však třeba poznamenat, že jako dlouhodobá hra je krypto arbitráž nuceným závodem ve zbrojení, kde zvítězí dobře kapitalizované prostředky se strategickými a technologickými výhodami.

Dejte nám vědět, co si myslíte

Pokud máte pro nás obecnou zpětnou vazbu nebo návrhy, můžete použít tento formulář zde. Vyhněte se však navrhování funkcí, které již jsou na našem plánu.

Pokud nás chcete informovat o chybějících / nesprávných údajích, můžete použít tento formulář zde.

Pokud to stále čtete, všichni v CoinFi oceňujeme vaši dosavadní podporu, která nám pomáhá posunout se k našemu poslání přinášet do blockchainu obchodní inteligenci kalibru Wall Street.

Bez tebe by se tento projekt nedostal tak daleko, ale je to jen začátek!

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map