Průvodce pro začátečníky k bitcoinovým kasinům 2021 – Jak začít hrát!

Pokud jste v bitcoinových kasinech nováčkem, jste na správném místě! Toto je můj průvodce, jak začít hrát v žádném okamžiku – Průvodce pro začátečníky k bitcoinovým kasinům 2021!

průvodce pro začátečníky po bitcoinových kasinech 2021

Toto je průvodce určený pro začátečníky. Pravděpodobně o bitcoinech něco víte a rádi byste vyzkoušeli bitcoinová kasina. Mohou však být některé věci, které byste chtěli před zahájením potvrdit. Tato příručka obsahuje vše, co potřebujete vědět o bitcoinových kasinech, vysvětleno krok za krokem:

 • Jak získat bitcoiny pomocí bezpečné bitcoinové burzy?
 • Jak vybrat bitcoinovou peněženku a převést bitcoiny do vaší peněženky?
 • Jak si vybrat bitcoinové kasino?
 • Jak vložit bitcoiny do bitcoinového kasina podle vašeho výběru?
 • Jak vybrat bitcoiny zpět do své bitcoinové peněženky?

Vítejte v mém Průvodci pro začátečníky k bitcoinovým kasinům 2020!

Vítejte v mé příručce pro začátečníky k bitcoinovým kasinům 2020!

1. Výběr bitcoinové burzy

Nejprve musíte získat nějaké bitcoiny. Na burzách bitcoinů můžete své eura, americké dolary nebo jiné běžné měny směnit za bitcoiny online. Existuje mnoho různých z nich a některé z nejpopulárnějších a nejbezpečnějších jsou uvedeny zde:

Osobně jsem použil Kraken a Bitstamp, ale Coinbase je také velmi dobrá volba.

Coinbase byla založena v roce 2012 a sídlí v San Fransisco, USA. Coinbase přijímá všechny debetní nebo kreditní karty. Můžete také převést běžnou měnu ze svého bankovního účtu. Coinbase přijímá platby SEPA v rámci EU. Osobně nemám žádné zkušenosti s Coinbase, ale podle zpětné vazby na fórech o kryptoměně by to mělo fungovat velmi dobře.

Výměna kryptoměny coinbase.

Takto vypadá směnárna kryptoměn Coinbase.

Kraken je také americká burza založená v roce 2011. Po 2 letech testování a vývoje byla burza otevřena v roce 2013. Kraken nabízí možnosti vkladu bankovním nebo bankovním převodem prostřednictvím plateb SWIFT nebo SEPA. Kraken však nenabízí vklady na kreditní karty. Kraken má velkou podporu mnoha kryptoměn a má velmi nízké poplatky. Proto je Kraken již dlouhou dobu jednou z mých oblíbených bitcoinových burz.

Výměna kryptoměny Kraken.

Výměnu kryptoměny Kraken si můžete prohlédnout zde.

Bitstamp je bitcoinová burza se sídlem v Lucembursku, Evropě a Velké Británii. Společnost byla založena v roce 2011, takže Bitstamp má za sebou také dlouhou historii. Bitstamp podporuje všechny kreditní karty, mezinárodní bankovní převody a bankovní převody SEPA v regionu EU. Také jsem použil Bitstamp a má opravdu snadno použitelné rozhraní, protože nepodporuje příliš mnoho různých kryptoměn.

Výměna kryptoměny bitstamp.

Výměna kryptoměny bitstamp vypadá takto.

Dále vám ukážu, jak získáte své první bitcoiny z Bitstamp.

Jak nakupovat bitcoiny od Bitstamp

Zde jsou všechny kroky, které musíte podniknout při nákupu bitcoinů Bitstamp. I když se tento příklad týká bitstampu, fáze jsou velmi podobné při použití jiných bitcoinových burz, jako jsou Coinbase nebo Kraken.

Nejprve musíte vytvořit svůj účet pro Bitstamp. Potřebujete e-mail a heslo.

Po otevření účtu a ověření e-mailu kliknutím na tento odkaz musíte zadat své osobní údaje. Bitstamp potřebuje vaše jméno, adresu a některé informace KYC, jako obrázek ID nebo pasu.

Platba kreditní kartou na Bitstamp

Nejjednodušší způsob, jak získat bitcoiny na Bitstampu, je vydělat platba kreditní kartou. Obrazovka vkladu na kreditní kartu vypadá takto.

Obrazovka pro vklad kreditní karty vypadá na Bitstamp takto.

Obrazovka pro vklad kreditní karty vypadá na Bitstamp takto.

V zásadě provede okamžitý nákup, který převede přímo na kryptoměnu, která se vám líbí, s nejlepším směnným kurzem v tuto chvíli.

Můžete si vybrat přednastavené částky jako 100, 250 nebo 500 USD / EUR nebo nastavit vlastní částku. Je to opravdu snadné a funguje to jako kouzlo.

Místo platby kreditní kartou můžete také zkusit bankovní převod.

Bankovní převody na Bitstamp

Pokud nechcete použít kreditní kartu, můžete také provést bankovní převod na Bitstamp. To vyžaduje trochu více pozornosti, protože musíte být velmi opatrní při zadávání správných údajů o vašem bankovním převodu.

Tato metoda obvykle trvá 1 den, ale pokud jste platbu provedli brzy během dne, mé převody někdy prošly během několika hodin.

Zde je několik snímků obrazovky, jak tato platební metoda vypadá na Bitstampu.

Obrazovka bankovního převodu pro převody v USD na Bitstamp.

Obrazovka bankovního převodu pro převody v USD na Bitstamp.

Obrazovka bankovního převodu pro převody EUR (SEPA) na Bitstamp.

Obrazovka bankovního převodu pro převody EUR (SEPA) na Bitstamp.

Při platbě buďte opravdu opatrní, zejména musí být uvedena zpráva napsaná oranžově.

POZNÁMKA! Z těchto snímků obrazovky neberte žádné platební údaje, protože podrobnosti se mohly změnit. Při provádění platby si tedy vezměte podrobnosti z obrazovky Bitstamp.

Provedení pokynu k obchodování eur nebo amerických dolarů s bitcoiny

Pokud jste provedli bankovní převod, musíte svou běžnou měnu vyměnit za bitcoiny. Takto se to dělá na Bitstampu.

Přejít na Trhy v nabídce. Nejjednodušší je udělat okamžitá objednávka. V tomto typu objednávky musíte uvést pouze to, kolik eur nebo amerických dolarů chcete utratit. Poté bude objednávka provedena s aktuálním směnným kurzem. V obchodě je malý poplatek, jako ve všech burzách kryptoměn.

Okamžitá objednávka na obrazovce Bitstamp. To najdete na trzích v hlavní nabídce.

Okamžitá objednávka na obrazovce Bitstamp. To najdete na trzích v hlavní nabídce.

Pokud chcete být konkrétnějším směnným kurzem bitcoinů, můžete zkusit Omezit objednávku. V tomto typu objednávky musíte určit, kolik bitcoinů chcete koupit a za jakou kupní cenu.

Pokud kliknete na tlačítka 25%, 50% atd., Nejnovější kupní cena se zobrazí v poli jako na obrázku níže. Můžete také zobrazit aktuální nákupní a prodejní objednávky pro daný okamžik.

Když nastavíte limitní objednávku, pokud někdo chce prodávat bitcoiny za tuto cenu, byla uzavřena dohoda a vy nyní vlastníte bitcoin.

Omezte typ objednávky na Bitstamp.

Omezte typ objednávky na Bitstamp.

Jakmile vaše objednávka proběhne, můžete zkontrolovat zůstatek bitcoinu od Účet -> Přehled.

Tady je Účet - & gt; Přehledová obrazovka na Bitstamp.

Tady je účet -> Přehledová obrazovka. Váš zůstatek bitcoinů je vidět v červeném kruhu. Zde byla moje rovnováha rozmazaná, takže nic neukazuje.

Nyní byste měli být zcela novým vlastníkem čerstvých bitcoinů! Dále vám dám několik tipů na výběr vaší bitcoinové peněženky.

2. Výběr bitcoinové peněženky

Bitcoinové burzy vám obvykle neumožňují převádět bitcoiny do bitcoinového kasina. Samozřejmě je možné, že v tom uspějete, ale moje doporučení je převést bitcoiny nejprve do svých Bitcoinová peněženka.

Při používání bitcoinové peněženky jste jediní, kdo ovládá bitcoiny. Takže v případě narušení bezpečnosti na bitcoinové burze (velmi nepravděpodobné, ale možné), budou vaše bitcoiny v bezpečí, pokud je přenesete do své vlastní bitcoinové peněženky.

Existuje obrovské množství různých bitcoinových softwarových peněženek (což znamená, že fungují například na vašem zařízení iPhone nebo Android) a také hardwarových peněženek (potřebují speciální USB zařízení, jako je Ledger Nano S, který používám). Hardwarové peněženky jsou trochu komplikovanější při nastavování a používání, takže se zde soustředím na nejlepší softwarové peněženky.

Nejlepší softwarové bitcoinové peněženky pro iPhone a Android

Zde je seznam nejpopulárnějších bitcoinových peněženek pro iPhone a Android:

 • BRD (Formerly Breadwallet) – Works in iPhone and Android and I have used this for years. Funguje obvykle velmi dobře. BRD najdete v App Store a Google Play.
 • Mycelium – Funguje v iPhone a Androidu a lze jej najít v App Store a Google Play. Osobně jsem Mycelium nepoužíval, ale zdá se, že je to dobrá, bezpečná a oblíbená volba, když jsem zkoumal.
 • Jaxx – Funguje v iPhone a Androidu a lze jej najít v App Store a Google Play. Nezkoušel jsem také Jaxx, ale zdá se, že funguje také opravdu dobře.

Jelikož jsem dobře obeznámen s bitcoinovou peněženkou BRD, v tomto článku se soustředím na používání BRD.

Bitcoinová peněženka BRD pro iPhone a Android

Toto je softwarová peněženka, kterou používám roky a BRD (dříve Breadwallet) obvykle vždy fungoval skvěle. Lze jej najít pro telefony iPhone nebo Android.

Při prvním spuštění aplikace musíte vytvořit šestimístný přístupový kód. K přístupu k účtu BRD můžete také použít rozpoznávání obličeje.

Co když ztratíte telefon nebo si koupíte nový telefon? Žádný problém! Při vytváření účtu BRD musíte napsat seznam 12 frází. Tato kombinace slouží jako záloha pro váš účet BRD a pokud je tento seznam zapsán někde v bezpečí, můžete svůj účet BRD a bitcoiny s tímto seznamem kdykoli obnovit.

Bitcoinová peněženka BRD vypadá na iPhonech takto.

Bitcoinová peněženka BRD vypadá na iPhonech takto.

BRD obvykle fungovalo dobře a neměl jsem žádné větší problémy. Jednou negativní stránkou je, že někdy synchronizace účtu BRD bude trvat dlouho, když spustím aplikaci po přestávce. Někdy synchronizace proběhne rychle. Takže nemám představu, co je důvodem, ale BRD obecně funguje.

Dále vám řeknu, jak převést své bitcoiny z bitcoinové burzy (jako Bitstamp) do vaší nové bitcoinové peněženky (jako BRD).

3. Převod bitcoinů do peněženky

Zde je návod, jak převést své bitcoiny z bitcoinové burzy (jako Bitstamp) do vaší nové bitcoinové peněženky (jako BRD). V tomto příkladu budu používat Bitstamp a BRD, ale kroky jsou velmi podobné, pokud používáte jinou směnárnu nebo bitcoinovou peněženku.

Nejprve musíte zkontrolovat adresu vkladu bitcoinů od BRD. Tuto obrazovku najdete na BRD výběrem Bitcoin a Dostávat.

Zkopírujte tuto dlouhou adresu do schránky.

Obrazovka BRD Příjem bitcoinů.

Toto je obrazovka přijímání bitcoinů v aplikaci BRD Bitcoin peněženka. Kliknutím na adresu zkopírujte adresu uložení bitcoinu do schránky. Zde je adresa částečně rozmazaná, ale samozřejmě ji uvidíte plně.

TIP 2: Pokud používáte Bitstamp na stolním počítači, obvykle jsem odeslal adresu pro uložení bitcoinu z iPhone do stolního počítače prostřednictvím aplikace Notes. K odeslání textu můžete také použít Airdrop. Stačí zvýraznit adresu pro vklad z aplikace Notes a kliknout na „sdílet“. Poté můžete vybrat Airdrop a adresa bude ve vašem stolním počítači. V této situaci bude dobře fungovat i e-mail, protože vkladová adresa nepředstavuje bezpečnostní riziko, pokud ji někdo najde. Používal jsem produkty Apple, ale podobné metody fungují i ​​ve světě Androidu a PC.

Dobře, nyní máte adresu pro vklad bitcoinů BRD. Pak jděte na Bitstamp -> Vybrání -> Kryptoměna. Odtud vyberte bitcoin jako kryptoměnu a vložte svůj vkladový kód z BRD na cílovou BTC adresu. Štítek adresy není nutný, je volitelný.

Zadejte množství bitcoinů, které chcete převést, a zasáhněte Ověření a výběr.

Obrazovka výběru kryptoměny Bitstamp.

Obrazovka výběru kryptoměny Bitstamp.

Nyní by vaše bitcoiny měly brzy dorazit do vaší bitcoinové peněženky BRD. Převod obvykle vidíte za pár minut a je plně potvrzen za 5-30 minut v závislosti na provozu bitcoinového blockchainu.

Bezpečnostní tipy pro bitcoinové adresy:

Obvykle není dobré psát adresu po jednotlivých znacích dobrý nápad. Je velmi pravděpodobné, že v určitém okamžiku uděláte chybu. Nejrozumnějším způsobem je vždy použít funkci Kopírovat a Vložit. Také několikrát zkontroluji začátek a konec adresy, abych zkontroloval idiota, zda jsem náhodou neodstranil první nebo poslední znak adresy.

Nexp up, jak si vybrat bitcoinové kasino!

4. Výběr bitcoinového kasina

O tom, jak si vybrat bitcoinové kasino, se zde brzy zabývám. Tato webová stránka je plná tipů, jak si vybrat ten správný pro vás, ale zde je několik bodů, kde můžete zahájit cestu bitcoinovým kasinem!

Bitcoinová a kryptoměnová kasina lze rozdělit do několika různých typů.

Pravidelná bitcoinová kasina

Říkám těmto kasinům běžná bitcoinová kasina. Nabízejí možnost hrát plně s bitcoiny nebo jinými kryptoměnami. Zároveň však nabízejí obrovské množství běžných kasinových her od standardních poskytovatelů kasinových her, jako jsou Pragmatic Play, Booming Games nebo Yggdrasil.

Můžete si zahrát například velmi oblíbený slot Dog House od Pragmatic Play.

Slot Dog House Pragmatic Play

Toto je Dog House z Pragmatic Play.

Tato pravidelná bitcoinová kasina nabízejí také spoustu bonusů za vklad. Zde se dočtete více o bonusech. Vezměte prosím na vědomí, že téměř všechny bonusy mají požadavky na sázení, které musíte vymazat, než budete moci vybrat své možné výhry.

Skvělá volba pro běžná bitcoinová kasina jsou například:

 • BitStarz
 • mBit Casino
 • King Billy Casino

Tyto typy bitcoinových kasin jsou pravděpodobně nejoblíbenějším typem mezi krypto hráči. Pokud tedy máte rádi širokou škálu vysoce kvalitních kasinových her, mohou být pro vás dobrou volbou.

Zde si můžete přečíst více o dalších recenzovaných bitcoinových kasinech.

Prokazatelně spravedlivá bitcoinová kasina a kostky

Tyto typy bitcoinových a kryptoměnových kasin jsou velmi jedinečné a nelze je najít mimo svět kryptoměn. Tyto prokazatelně spravedlivá kasina pro kryptoměny mají také svou důvěryhodnou fanouškovskou základnu.

To, co vám chybí ve srovnání s běžnými bitcoinovými kasiny, je množství her a obecná kvalita kasinových her. Ale místo toho získáte velmi nízkou výhodu kasina, což je dobré plus. Na druhou stranu prokazatelně spravedlivá kasina obvykle nemají žádné bonusy za vklad pro žádné hráče.

Prokazatelně spravedlivé znamená, že všechny hry lze prokázat jako spravedlivé a zcela náhodné. To vyžaduje určité odborné znalosti v oblasti počítačových věd a matematiky, ale obecně je vždy dobré vědět, že hry fungují férově.

Zde je několik příkladů prokazatelně spravedlivých kasin s kryptoměnou, které doporučuji:

 • CryptoGames – byla založena v roce 2014 a nabízí 8 prokazatelně férových her, jako jsou kostky, výherní automaty, blackjack, ruleta a mnoho dalších.
 • Primedice – byla založena v roce 2013 a byla to jedna z prvních bitcoinových kostek. Nabízí podporu pro 6 kryptoměn a jednu prokazatelně spravedlivou kostkovou hru.
 • Stake.com – Nabízí 12 prokazatelně férových her, jako jsou kostky, video poker, blackjack, ruleta, keno, doly a mnoho dalšího!

Ruleta Stake.com

Toto je ruleta na Stake.com

Kasina, která nabízejí pouze vklady v bitcoinech nebo kryptoměnách

Tato kasina jsou poněkud napůl bitcoinová nebo napůl kryptoměna. Kasina jako Diamond Reels nebo Vegas Crest Casino nabízejí pouze vklady v bitcoinech, které se okamžitě převedou na eura nebo americké dolary.

Vaše hraní v kasinu tedy probíhá v eurech nebo amerických dolarech. Některá kasina mají možnost vybrat si běžné měny zpět do bitcoinů, pokud chcete vydělat peníze.

Další krok, jak vložit bitcoiny do bitcoinového kasina.

5. Vkládání bitcoinů do bitcoinového kasina

Jak tedy vložit bitcoiny do bitcoinového kasina? Je to docela jednoduché.

Nejprve přejděte do bitcoinového kasina podle vašeho výběru. V tomto příkladu používám BitStarz, což je jeden z mých oblíbených webů. Stačí jít na Jídelní lístek -> Pokladní -> Vklad (Bitcoiny).

Poté se vám zobrazí obrazovka jako níže.

Obrazovku vkladu bitcoinů BitStarz si můžete prohlédnout zde.

Obrazovku vkladu bitcoinů BitStarz si můžete prohlédnout zde.

Zde máte svoji vlastní adresu pro vklad bitcoinů (na obrázku je však jeho část rozmazaná). Zkopírujte tuto adresu do schránky.

Pak přejděte na BRD nebo do jakékoli bitcoinové peněženky, kterou jste si vybrali.

Jak posílat bitcoiny pomocí aplikace BRD Bitcoin Wallet.

Jak posílat bitcoiny pomocí aplikace BRD Bitcoin Wallet.

V aplikaci BRD vyberte Bitcoin jako měna a hit Poslat. Potom vložte adresu pro vklad bitcoinů z BitStarz do části, která říká Na.

Vyberte si množství bitcoinů, zvolte Rychlost zpracování například na Běžné (nebo jiné, které si přejete) a stiskněte Poslat.

Není třeba tam vkládat poznámky, to je jen pro vás jako připomenutí.

Za pár minut byste měli vidět bitcoiny v pokladně bitcoinového kasina. Všechna ověření bitcoinů by měla projít za 5-30 minut v závislosti na provozu bitcoinového blockchainu.

6. Výběr bitcoinů z bitcoinového kasina

Výběr bitcoinu z bitcoinového kasina zpět do bitcoinové peněženky je snadná operace. Je to jako vklad provedený pozpátku.

Nejprve přejděte do své bitcoinové peněženky (například BRD) a zkontrolujte adresu vkladu bitcoinů. To najdete kliknutím Bitcoin a Dostávat.

Získejte obrazovku bitcoinů z bitcoinové peněženky BRD.

Získejte obrazovku bitcoinů z bitcoinové peněženky BRD.

Klikněte na svoji vlastní adresu pro vklad bitcoinů a zkopíruje se do vaší schránky.

Pak přejděte do bitcoinového kasina (jako je BitStarz zde). Udeřil Pokladní, najděte řádek s bitcoiny a vyberte Proplatit.

Zadejte množství bitcoinů, které chcete vybrat. Vložte svou vlastní adresu pro vklad bitcoinů (z bitcoinové peněženky) do pole Adresa. lis Žádost o výplatu když vše důkladně zkontrolujete. Bitcoiny by měly dorazit do vaší bitcoinové peněženky (BRD) brzy za 5-30 minut, když BitStarz aktivuje převod.

POZNÁMKA! Pokud jste měli vkladový bonus, ujistěte se, že jste bonus vymazali jeho sázením.

Myslím, že byste nyní měli znát téměř všechny nejdůležitější kroky, jak hrát v bitcoinových kasinech. Pokud se vám tento článek líbil, dejte mi prosím vědět do níže uvedeného pole pro komentář. A pokud mi něco uniklo, klidně se zeptejte!

Zdroje pro tento článek:

Byla tato stránka užitečná??

Hodnotit od 1 do 5 hvězdiček.

Vase hodnoceni: Výsledky hodnocení:

Další čtení:

 • Průvodce bitcoinovými kasiny (nejlepší bitcoinové kasinové weby roku 2020)
 • Nejlepší uvedené bonusy v kasinu pro bitcoiny
 • Průvodce sázením na bitcoinové sporty
Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map