Jak vysoko může zvlnění (XRP) jít? | Budoucnost XRP

Předpoklad, že kryptoměny v budoucnu vzroste, je do značné míry založen na skutečnosti, že tyto drobné inovace naleznou případy použití v reálném životě. Zatímco mnoho ICO a tokenů, které se zrodily na konci roku 2017, zmizelo, protože neměly případ použití. Pokud je třeba oddělit muže od chlapců v krypto průmyslu v závislosti na jejich případech použití, Ripple’s XRP rozhodně bude na prvním místě v seznamu mužů. Společnost Ripple podnikla všechny kroky k propojení tradičního světa podnikání s budoucím světem decentralizace a kryptoměn, a to také díky nervům podniků – financí a bankovnictví.

Tento článek by vás mohl zajímat: Budoucnost etherea: Je mrtvá, nebo vzroste??

Zatímco XRP vypadá jako nejslibnější kryptoměna, má řadu problémů, kde se snaží dokázat, že je skutečnou decentralizovanou mincí. To je to, co drží mnoho investorů stranou, protože XRP se ocitá ve skutečně choulostivé zóně, ať už mince skutečně vzroste jako fénix, nebo shoří na popel kvůli své určité „bezpečnosti“ a nedělá „decentralizované“ funkce.

Co je to Ripple a její mince XRP?

Společnost Ripple jako společnost byla založena v roce 2012 se svými stanovenými cíli a investory. Zatímco v počátečním roce byla mince srovnávána s bitcoiny, svět pomalu přicházel s diferenciací. I když existují další hostitelé důvodů, klíčovým rozlišovacím faktorem bylo to, že bitcoiny fungovaly pomocí těžby (proof-of-work), zatímco Ripple na druhé straně používal iterativní konsenzuální knihu a ověřoval síť serverů spolu s tokeny kryptoměny XRP.

Hlavní myšlenkou společnosti Ripple bylo vytvořit systém přímých převodů aktiv v reálném čase, který by byl levnější, transparentnější a bezpečnější než stávající platební metody, jako jsou platby SWIFT. Společnost Ripple měla dnes pobočky v Austrálii, Lucembursku a Velké Británii a dostatečně dobré bankovní partnery, jimž mohla poskytnout zkušenost s globálním obchodem bez jakéhokoli tření a zcela bezpečným způsobem s využitím blockchainu. Spojením rukou s rostoucí sítí společnosti Ripple mají nyní banky a další finanční instituce tolik potřebné schopnosti zpracovávat platby svých zákazníků kdekoli na celém světě, a to nejspolehlivějším a nákladově nejefektivnějším způsobem..

Klíčové předpovědi na XRP

Se spoustou pozitiv ve prospěch bylo na XRP několik předpovědí.

Roman Guelfi, renomovaný nadšenec kryptoměn, prosadil svou myšlenku, že rok 2019 je rokem Ripple a společnost a její mince dosáhnou větších milníků. Podle něj, jak trh začíná vidět obrovské projekty, které čekají na provedení, většina kryptoměn běžících na přední straně nakonec zaujme zadní sedadlo a trh XRP zde bude vládnout kvůli jeho reálným aplikacím.

A není to jen Roman Guelfi, další zdroje jsou velmi optimistické ohledně vzestupu XRP. Podle předpovědi Oracle Times, která se nedávno zmínila v jednom ze svých článků, může XRP zaznamenat obrovský nárůst až 2 000%, přičemž předpokladem Ripple je každý prvek, který by mu mohl pomoci stát se nejlepší volbou pro přeshraniční platby finančními institucemi. Podle nich je společnost Ripple připravena zachytit pole position v odvětví přeshraničních plateb, u nichž se předpokládá, že bude dosahovat až 9,8 bilionu dolarů.

I když neměnný Ripple s jeho blockchainem a XRP může změnit životy bankovního systému, má nějaké vlastní problémy, s nimiž se musí vypořádat. Proto je v tomto stavu vyvozování příliš optimistického závěru ohledně ceny o něco složitější.

Proto jsme se pokusili dát dohromady relevantní „stahováky“ a „posunovače“ ceny za XRP.

Stahováky, které vytáhnou XRP nahoru

1. RippleNet

RippleNet je síťová síť, která je zcela decentralizovaná a založená na dohodě mezi společností Ripple a ostatními účastníky sítě. Tito účastníci také používají stejnou technologii jako Ripple a dodržují poměrně konzistentní sadu pravidel a standardů pro platby. Díky tomu, že jsou banky na RippleNet, mohou banky po celém světě zažít globální zážitek s jednoduchým a bezproblémovým fungováním. Banky a další finanční instituce také těží z dynamické a robustní konektivity, běžné a standardní technologie a bohatých datových příloh u každé transakce. Distribuovaná technologie společnosti Ripple je i v počátcích mnohem lepší než dnešní přeshraniční platební infrastruktura na míle, protože to snižuje náklady, zvyšuje rychlost zpracování a poskytuje komplexní přehled o platebních poplatcích, načasování a doručení.


RippleNet

Software Ripple vytváří propojenou síť, která spojuje tyto jednotlivé sítě Siled prostřednictvím otevřeného a neutrálního protokolu, který se nazývá Interledger Protocol (ILP). Tento protokol přináší do finančního vypořádání novou účinnost, protože umožňuje vypořádání v reálném čase, čímž zajišťuje jistotu transakce. Tento protokol také odstraňuje riziko vypořádání. Software a protokol společnosti Ripple také poskytují tolik potřebné zprávy bohaté na data mezi všemi transakčními stranami, což koncovým uživatelům přináší zážitek z plateb v reálném čase.

zkušenosti s platbami v reálném čase koncovým uživatelům

Ukázka: Jak funguje RippleNet – přehled produktu

2. xCurrent

Software společnosti Ripple, xCurrent, umožňuje bankám se nadřazeně oddělit poskytováním nových přeshraničních platebních služeb a snižováním jejich celkových nákladů vzniklých při vypořádání. Software, který je speciálně vyvinut a navržen tak, aby vyhověl potřebám bank a finančních institucí tím, že se integruje, aniž by zasahoval do stávající architektury, která zahrnuje existující rámce pro rizika, dodržování předpisů a bezpečnost informací. Produkt Ripple xCurrent je přímo nainstalován a integrován do softwarové architektury finanční instituce a je plně kompatibilní s bankovními systémy prostřednictvím rozhraní API nebo prostřednictvím překladové vrstvy, která má potenciál využívat tradiční formáty platebních zpráv a komprimovat celý časový rámec integrace do týdny.

Všichni partneři v síti RippleNet jsou připojeni prostřednictvím standardizované technologie společnosti Ripple, xCurrent, který je první svého druhu v globálním systému hrubého zúčtování v reálném čase (RTGS). xCurrent také umožňuje bankám posílat zprávy spolu se zúčtováním a vypořádáním jejich transakcí se zvýšenou rychlostí, transparentností a efektivitou napříč globální působností bank a poskytovatelů plateb RippleNet.

xCurrent má 4 komponenty řešení, které prakticky řeší a pokrývá kompletní proces bankovních transakcí. Oni jsou –

  • Posel: Messenger je nedílnou součástí xCurrent, což je modul zasílání zpráv založený na API, který umožňuje obousměrnou komunikaci mezi připojenými bankami na RippleNet. Připojuje se také k instanci přijímající banky Messengeru za účelem výměny údajů KYC a dalších plateb a transakcí.
  • FX Ticker: FX Ticker je další důležitá složka xCurrent, která umožňuje výměnu mezi dvěma účetními knihami partnerů tím, že poskytuje likviditu poskytovatelům služeb, což jim umožňuje účtovat kurzy FX. Tento modul také poskytuje směnný kurz mezi jakoukoli dvojicí účetních knih, které jsou konfigurovány se sítí.
  • Validátor: Validátor je modul, který kryptograficky poskytuje informace o úspěchu nebo neúspěchu transakce. Rovněž koordinuje pohyb finančních prostředků mezi dvěma stranami napříč knihami tak, aby se eliminovalo veškeré tradiční riziko vypořádání a také se snížila zpoždění vypořádání. Modul Validator poskytuje jednobodovým zdrojem pravdy pro transakční protistrany ohledně úspěchu nebo neúspěchu transakce.
  • Účetní kniha ILP: IP Ledger je jakousi podřízenou knihou hlavní knihy každé partnerské banky. Tento modul xCurrent se používá ke sledování kreditů, debetů a likvidity mezi stranami, které jsou do transakce zapojeny. IP Ledger umožňuje stranám, které provádějí transakce, automaticky vypořádat prostředky, což také znamená, že celá transakce je vypořádána lusknutím prstu – bez ohledu na to, kolik účastníků je do transakce zapojeno.

xCurrent

3. Partnerství Ripple s předními bankami

Společnost Ripple se ve své síti RippleNet Today RippleNet snažila a získala nejvýznamnější banky z celého světa. Přesčasy se staly skutečně výkonnou a robustní sítí, která usnadňuje připojení a transakce mezi více než 200 globálními bankami a poskytovateli plateb po celém světě. Banky nyní mají možnost snadno využít nejmodernější blockchain a decentralizovanou technologii v dnešním globálním platebním průmyslu, která poskytuje likviditu na vyžádání v přeshraničních transakcích a provozní konzistenci prostřednictvím společného rámce zvaného RippleNet. RippleNet je aktuálně –

  • Poskytnutí přístupu k standardizované síti institucí po celém světě.
  • Okamžité vypořádání jim pomohlo uskutečnit transakci během několika sekund, ne dní.
  • Poskytování komplexního přehledu o poplatcích, stavu a informacích o zákaznících.
  • Snížení kapitálových požadavků pro přeshraniční platby.

Následuje seznam zvláštních partnerství společnosti Ripple s bankami:

Partnerství Ripple s předními bankami

Partnerství Ripple s předními bankami

Partnerství Ripple s předními bankami

4. xRapid

Zatímco xCurrent hrál svou roli při zvyšování XRP na úroveň, věří se, že další jízda nahoru nyní bude v praktickém xRapidu. xRapid je druhým produktem v Ripple Labs, který bude aktivně využívat token Ripple XRP. Jedná se o běžnější službu vypořádání, kterou může použít jakýkoli poskytovatel platebních služeb nebo poskytovatel zpracování plateb a využívat výhody při zúčtování platby ve stejné zemi, regionu nebo v zámoří. Potenciál xRapid lze vidět v nedávném oznámení o partnerství mezi společnostmi Fleetcor a Ripple. Fleetcor je společnost poskytující platební služby v hodnotě 19 miliard dolarů se sídlem v USA, která počátkem tohoto roku oznámila, že bude pilotovat a testovat pomocí softwaru Ripple xRapid. Fleetcor je velmi velký hráč v platebním průmyslu, který zpracovává transakce v hodnotě miliard dolarů ročně a má obrovskou klientskou základnu podniků, které provádějí mezinárodní platby dodavatelům a zaměstnancům po celém světě.

xRapid

Posouvače, které mohou snížit XRP

I když tam byly tuny pozitiv, tam byly kritiky, které tvrdí, XRP není tak velký. Bylo k tomu několik důvodů, nejběžnější jsou centralizované XRP a Ripple. Následují důvody, které se běžně vyskytují, proč je XRP špatná investice –

1. Proti Ripple se čeká velký soudní spor

Společnost R3 Holdco LLC žalovala společnost Ripple kvůli opční smlouvě a na výsledek čeká dlouhý proces slyšení. Tento bývalý partner Ripple tvrdí, že společnost jednostranně ukončila jejich smlouvu (e-mailem, což je velmi neprofesionální) a nyní chce od Ripple až 1 miliardu $. Taková velká částka peněz by mohla vyzvat Ripple k uvolnění ještě více XRP na trhy, což by dále oslabilo jeho cenu. A mohou skládat vše, co chtějí.

2. Vzhledem k tomu, že je to v rukou několika málo, laboratoře Ripple mohou spravovat nabídku XRP na trzích

Ripple’s XRP je konsolidován v rukou několika málo lidí, kteří mohou vyložit jakoukoli částku, kterou chtějí. Objevila se oznámení, že Ripple Labs uvolní dalších „50 miliard XRP za pár let“, „diskrétním způsobem“. Pokud někdo věří v decentralizované kryptoměny a to je důvod pro investování do této mince, pak je tento předpoklad špatný nebo alespoň několikrát zpochybněný, protože XRP je v tomto ohledu horší než fiat, protože na rozdíl od bitcoinu má Ripple nadměrnou nabídku energie a může nafoukněte trh svými virtuálními mincemi, jak uznají za vhodné. Centrální banky mají přinejmenším přísná pravidla týkající se tisku peněz. XRP je korporátní kryptoměna – ale nemělo by se tomu říkat kryptoměna, ale možná „korporátní fiat“.

Závěr

Ripple’s XRP má dostatek palebné síly, aby se dostal na novější úrovně, a pokud ano, budou všechny cíle uvedené plošně pouze čísla. Ale ano, nelze popřít riziko, které ve skutečnosti může z XRP udělat „shitcoin“. Jeden bude muset počkat a sledovat, jak Ripple zmírňuje své výzvy a vstává z popelu jako fénix.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map