Crypto 101: Is Moon Litecoin – nejlepší litecoin

Vzestup kryptoměnového obchodování a obchodování s mincemi přinesl světu mnoho nových konceptů. Patří mezi ně ICO, Atomic Swaps a ano Airdrops. Zatímco každý z nich byl pro svět stejně fascinující vidět a byla tu jedna věc, která každého stejně vzrušovala. Zadejte krypto faucety. Kryptoměny byly od jejich počátků spojovány se slovy „kryptoměna zdarma“. Ačkoli to v žádném případě není špatné spojovat to s Free, ten si musí také pamatovat, kolik toho free je ve skutečnosti zdarma. Před tím by článek navštívil některé z předních litecoinových faucetů, včetně velmi slavného litecoinu Moon –

Co je to krypto faucet?

Crypto Faucet je web, aplikace nebo software, který pomáhá člověku generovat kryptoměny plněním jednoduchých úkolů. Uživatel si obvykle zdarma vyzvedne coiny z faucetu kliknutím na tlačítko a vyplněním captcha nebo provedením dalších mikroúloh. Mince se pomalu vytvářejí v uživatelském účtu na webu, dokud nedosáhnou minimálního limitu pro výběr.

Tyto webové stránky jsou obvykle obchodníci nebo poskytovatelé marketingových řešení. Jiné společnosti se s nimi spojí přímo, nebo web získá pouze odkaz na přidružení, zveřejní jej na své platformě a nechá lidi „dělat těžké práce“. Všechny faucety mají své jedno období uvolňování mincí zdarma. Některé faucetové stránky umožňují uživatelům reklamovat každých 15 minut, jiné každou hodinu a některé pouze jednou denně. Četnost, s jakou mohou uživatelé nárokovat, souvisí s výplatou.

Co dělá krypto faucety tak populární?

I když myšlenka freebies není nová a stala se skvělým nástrojem používaným obchodníky, krypto faucety měly určité výhody. Pokud jde o freebies, seznamují lidi s konceptem kryptoměn jako nezávislé měny. Tím, že umožňují lidem vydělávat a ukládat své vlastní žetony, jim faucety poskytují praktický přístup, takže když si v budoucnu kupují žetony, nebudou mít problémy s jejich zpracováním. Kryptoměny jsou stále nové a mnoho lidí, kteří mají zájem o jejich vlastnictví, nemají ponětí, jak je ukládat nebo investovat. Faucety také otevírají dveře nováčkům a fungují také jako zdroje relevantních informací o bitcoinech, ke kterým by uživatelé mohli mít jinak obtížný přístup.

Běžné typy odměn na faucetech

  1. Odměny za věrnost: Jedná se o odměny, které uživatel dostane jednou denně za návštěvu faucetu alespoň jednou denně.
  2. Odměny za doporučení: Toto je nastaveno tak, aby odměňovalo uživatele za odkazování nových uživatelů na faucet. Za každé doporučení získají uživatelé procentní bod a budou se dále hromadit.
  3. Mystery Rewards: Toto je odměna, která se objeví nečekaně, obvykle v dolní části stránky, když se uživatelé pokusí získat zdarma bitcoiny. Jeho obsah není odhalen, dokud není čas, aby jej faucet vydal, takže uživatelé obvykle neví, co mohou očekávat.
  4. Nabídka odměn: Jedná se o speciální odměny, které mohou uživatelé získat vyplněním nabídek a průzkumů z několika možností. Čím více nabídek je dokončeno, tím více může uživatel potenciálně vydělat.
  5. Odměny za těžbu: Jedná se o druh 100% bonusu, když faucet používá počítač uživatele pro proces Proof-of-Work, který těží bitcoiny. Vypočítává se na základě toho, kolik výpočetního výkonu uživatel přispěl.

Přední litecoinový faucet – je litecoin litecoin ve skutečnosti nejlepší

Jelikož je stanoveno, jak fungují faucety, je nutné pochopit, že ne všechny faucety poskytují všechny coiny. Většina faucetů je věnována jedné kryptoměně, ale nedávné inovace také zrodily faucety s více mincemi. I když je k dispozici tolik faucetů, následující článek se snaží zaměřit na nejlepší litecoinové faucety.

MoonLitecoin

MoonLitecoin je nejpopulárnější litecoinový faucet. Každý, kdo možná použil faucet s litecoinem, by na tomto faucetu určitě alespoň jednou přistál, což je jeho popularita. Kromě toho, že je populární, umožňuje faucet uživatelům požadovat až 1 000 litoshi každých pět minut. Aby uživatelé mohli vydělat LTC zdarma, musí vyřešit captcha a funguje na 5minutovém časovači.

Stránka tvrdí, že uživatelé mohou zvýšit své výdělky o 300 procent využitím výhod stupňovitých bonusových schémat. Všechny platby jsou prováděny okamžitě a přímo do uživatelské peněženky CoinPot. Registrace je jednoduchá a vše, co je požadováno, je adresa peněženky uživatele Litecoin nebo účet CoinPot.

Litecoin-Faucet.com

Litecoin-Faucet.com poskytuje uživatelům služby faucetů pro generování litecoinů řešením captcha. Čas faucetu je umístěn za 240 minut a umožňuje uživatelům požadovat bezplatný litecoin až do 0,00000888 LTC. K dispozici je také denní loterie, kde mohou uživatelé vydělat více litecoinů.

Znovu, populární faucet, tento web má více než 100 000 uživatelů a dosud zpracoval téměř sedm milionů reklamací. Celková částka vyplacená k dnešnímu dni přesahuje 6 000 $. Platby se provádějí prostřednictvím mikropeněženky hubu faucetu.

Litecoinový faucet

Stejně jako Litecoin-Faucet.com, i Litecoin Faucet umožňuje uživatelům vydělávat LTC zdarma řešením captcha. Stránka má odstupňovaný platební systém s až 2 500 000 litoshi, které jsou k dispozici každých 60 minut. Stránka má integraci Changelly pro ty, kteří chtějí převést své litecoiny na jiné kryptoměny.

Jantarový litecoin

Amber Litecoin je bezplatný litecoinový faucet, který uživatelům umožňuje vydělat LTC zdarma řešením captcha. Uživatel může nárokovat až 3 300 litoshi a časovač pro faucet je 5 minut. Výplaty jsou velmi okamžité a jsou realizovány prostřednictvím mikro peněženky faucethub. Přestože se Amber Litecoin pustil do dalších aktiv, je převážně koncipován jako litecoinový faucet.

Litecoinfaucet.co

Litecoinfaucet.co je uživatelsky přívětivý faucet, který umožňuje uživatelům vydělat až 0,00001176 LTC každou hodinu. Většina uživatelů zde přitahuje to, že faucet poskytuje captcha a řeší mediální mikroúlohy, které jsou poměrně snadné. Stejně jako ostatní i tento web nabízí denní výplaty prostřednictvím mikropeněženky faucethub. Tyto platby jsou téměř okamžité.

TreasureBits

TreasureBits je další populární litecoinový faucet zdarma, který odměňuje uživatele v LTC za řešení captcha a solvemedia. Stránka v současné době podporuje i další digitální aktiva kromě Litecoinu, který zahrnuje bitcoiny (BTC), dogecoiny (DOGE) a další. Uživatelé mohou každých pět minut požadovat až 2651 litoshi.

Stránka se neomezuje pouze na faucety, ale nabízí také hry, hradby a přístup k žetonům výsadku. Přidáním této položky mohou uživatelé také těžit LTC pomocí funkce webového horníka na webu. Výplaty se provádějí prostřednictvím mikropeněženky rozbočovače faucetu.

Claimulike – LTC

Claimulike je faucet s více měnami, který je mezi uživateli litecoinového faucetu opět velmi oblíbený. Faucet umožňuje uživatelům vydělávat litoshi zdarma řešením captcha. Faucet umožňuje reklamace až 1400 litoshi s časovačem nastaveným na pět minut. Faucet vyžaduje registraci, která v zásadě zahrnuje pouze poskytnutí adresy litecoinů uživatelům. Výplaty se provádějí prostřednictvím mikropeněženky rozbočovače faucetu.

ClaimLTC

ClaimLTC je také faucet s více aktivy, který odměňuje uživatele bezplatným LTC za řešení captcha. Uživatelé mohou nárokovat až 2071 litoshi každých pět minut a všechny platby se provádějí prostřednictvím mikropeněženky s faucetovým rozbočovačem. Nastavený časovač pro tento faucet je také 5 minut a zdá se, že je to perfektní volba, pokud uživatel preferuje multicurency faucet s vysokými výplatami litecoinů.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me