Jedním z důvodů, proč IEO dohánějí ICO, protože jsou bezpečnější při připojení k burze a její platformě launchpad. Investoři mají rádi IEO, protože existuje jistota, že platforma / burza provedla nezbytnou náležitou péči o projekty, které uvádí, a šance na ztrátu peněz podvody nebo nepravdivými informacemi jsou minimální.

Jak IEO získává páru, je důležité pochopit, která platforma IEO nebo launchpad jsou skutečně dobré a poskytují nejlepší služby jak investorům, tak projektům.

Aby bylo možné být označeny jako nejlepší platformy určené pro spuštění IEO, musí mít platformy IEO určité funkce, aby nabízely nejlepší investiční výsledky a příležitosti.

Zatímco investoři a projekty by se podívali na některé společné body, jako jsou platformy, měly by mít snadno použitelný řídicí panel, kde je vše, co potřebujete, na jednom místě a možná trochu odborné rady o každém spuštění IEO, vždy budou existovat některé konkrétní body, které je třeba je třeba vzít v úvahu.

Kritické funkce pro dobrou spouštěcí platformu

Výběr správné spouštěcí platformy IEO dává projektu nejlepší příležitost přilákat do vašeho projektu investory. Zatímco většina tvrdí, že má správnou sadu investorů, nejlepší z platforem IEO se odlišují na základě –

  1. Snadné použití – Platforma musí být jednoduchá a snadno použitelná. Ať už je to nováček nebo zkušený investor, snadno použitelné platformy získávají větší poptávku.
  2. Bezpečnost a stabilita – Jedním z důvodů, proč investoři přecházejí na IEO, je stabilita a bezpečnost. Jejich očekávání od platformy je tedy stejné. Investoři rozhodně váhají obchodovat na platformě, která je méně bezpečná nebo náchylná k útokům, protože mají tendenci prohrát.
  3. Vysoká likvidita – Očekává se, že platforma s pevnými vztahy s vedoucími představiteli odvětví přinese více investorů, kteří vytvoří dostatek likvidity pro prodej tokenů.
  4. Podpora více mincí – Zatímco většina platforem vypadá, že poskytuje předplatné IEO prostřednictvím předních kryptoměn a jejich nativních tokenů, platforma pro podporu více mincí rozhodně usnadňuje život investorům, kteří mohou chtít použít jakýkoli ze svých tokenů k upisování IEO.
  5. Silná technologie – Technické závady brání plynulosti jakéhokoli procesu, a tak je tomu i v případě platformy IEO. Silná platforma s vynikající technologií je určitě něco, co nejen investoři, ale i projekty hledají, aby mohl být IEO hladce proveden.

Úplný seznam výměn s platformami IEO & Launchpady:

Binance Launchpad je exkluzivní spouštěcí platforma pro burzu Binance. Launchpad je nejpopulárnější, protože je podporován jednou z předních kryptoměn, Binance. Binance Launchpad se může pochlubit špičkovou špičkovou technologií a partnerstvími, které přinášejí více investorů, což vede k vyšší likviditě. Podle webu je certifikovaný vyhledávací modul společnosti Binance schopný zpracovat 1 400 000 objednávek za sekundu, díky čemuž je Binance jednou z nejrychlejších burz na současném trhu.

Rovněž zmiňuje, že burza má pevné vztahy s vedoucími představiteli oboru a má záviděníhodný seznam investorů a poradců, kteří jsou ochotni stát si za svou platformou. Launchpad je pro Binance důležitým projektem a je veden společností CZ, která stojí v čele týmu, který má zkušenosti jak s wall-street, tak s krypto finance. Tento tým má také obrovské zkušenosti s přípravou úspěšných startupů.

Platforma podporuje všechna zařízení a více jazyků a nabízí bezproblémové uživatelské prostředí.

Binance LaunchpadBinance Launchpad

Společnost OKEx, která je jednou z předních burz podle objemu obchodu, se rozhodla sledovat Binance a Huobi a zahájila burzu IEO. Platforma OKEx, která je označována jako OK Jumpstart, plánuje poskytnout platformu, která pomůže kvalitním blockchainovým projektům vstoupit na veřejnost a dostat se na likvidní a světový trh, a zároveň podpořit růst trhu blockchainu a zdravého ekosystému..

Pro zajištění jedinečnosti své platformy používá OK Jumpstart přístup předplatné + přidělení. V rámci tohoto přístupu se předplatné otevírá na 30 minut a před dosažením limitu předplatného se předčasně uzavře. Po skončení předplatného následuje přidělení. Pro účast společnost OKEx stanovila některá základní pravidla, která jsou následující –

  • Minimální prahová hodnota: Investor musí držet minimálně 500 OKB po dobu 7 po sobě jdoucích dnů, nebo nakoupit za 3500 OKB před časem snímku v den prodeje tokenu.
  • Zabezpečení předplatného: Investor musí držet alespoň 2 500 OKB po dobu 7 po sobě jdoucích dní nebo nakoupit 17 500 OKB před časem snímku v den prodeje tokenu.
  • Chcete-li získat maximum: Investor musí rozdělit své OKB na různé účty (vašich přátel a rodiny). Musí si ponechat 2 500 OKB na každém účtu po dobu 7 po sobě jdoucích dní nebo nakoupit 17 500 OKB pomocí různých účtů před časem snímku v den prodeje tokenu.

Dobře, JumpstartDobře, Jumpstart

Vzhledem k tomu, že růst IEO a konkurence Binance postupuje vpřed, spustila společnost Huobi v březnu 2019 také platformu IEO nazvanou Huobi Prime. S touto platformou má Huobi plány poskytnout skvělým krypto projektům šanci získat kapitál u některých kvalifikovaných a skutečných investorů.

Společnost Huobi také umisťuje svůj launchpad na platformu Direct Premium Offering (DPO), která poskytuje uživatelům řadu výhod. Všechny mince zakoupené prostřednictvím Huobi Prime jsou okamžitě uloženy na uživatelské účty a jsou obchodovatelné na Huobi Global proti Huobi Token (HT), našemu nativnímu tokenu. Není třeba čekat na předprodeje nebo podobná zpoždění. Burza prochází pečlivým prověřováním a má přísný proces, který zajišťuje, že budou zahrnuty pouze prémiové projekty, které dosud nebyly uvedeny na žádné významné burze. Platforma také poskytuje rovný přístup velkým i malým hráčům tím, že otevírá dveře osobním uživatelům, nejen profesionálům nebo VIP.

Huobi PrimeHuobi Prime

Dlouho zavedená a populární burza, Bittrex, oznámila své první IEO v únoru 2019. Neměla však snadné otevření svého IEO debetu, protože první a zatím jediný IEO – pro projekt RAID – byl zrušen. Bittrex má nicméně záviděníhodnou základnu uživatelů a investorů a očekává se, že v blízké budoucnosti bude usilovat o další IEO.

BittrexBittrex

KuCoin je bývalá burza Top 10, ale zůstává jednou z nejznámějších burz po celém světě. Vzhledem ke ztrátě své pozice v důsledku sníženého objemu obchodování v poslední době se zdá, že burza míří cestou IEO, aby získala zpět své bohatství. Nedávno ohlásili své první IEO pro projekt MultiVac na své zcela nové platformě s názvem Spotlight. Cílem společnosti KuCoin Spotlight je pomáhat blockchainovým projektům při získávání potřebných finančních prostředků, získávání pozornosti trhu a zlepšování průmyslového vlivu.

KucoinKucoin

Probit zaznamenal na své rychle se rozvíjející platformě IEO solidní úspěch. Po provedení svého prvního IEO v únoru 2019 již hostil více než 70 kol IEO. Probit ukázal některé úžasné výsledky, jako je Linix IEO, které se vyprodalo za pouhých pět sekund a pokračovalo ve získávání 300 000 $ za 30 minut a nejnovější masivní úspěch v Boltt Coin, který během 4 po sobě jdoucích vyprodaných kol vynesl 795 000 $.

Jejich první Launchpad Premium IEO pro SportX pomohl decentralizovanému sportovnímu IP ekosystému vyprodat všech 5 000 000 jejich tokenů SOX a zároveň pomohlo jeho hodnotě prudce stoupnout o 300%

ProbitProbit

Coinbene je často uveden mezi Top 10 burzami a má velkou komunitu, takže se jeho přítomnost na trhu IEO s jeho launchpadem očividně očekávala. Ačkoli výměna byla ve zprávách o spuštění vlastní platformy IEO v roce 2018, její první IEO bylo oficiálně oznámeno v březnu 2019. Coinbene už měl své nervozity a otřesy, když RedFOX Labs, vietnamský blockchain Venture Builder, měl nahradil Coinbene Coinealem, aby spustil IEO. RedFOX oznámil zrušení poté, co několik portálů s kryptografickými zprávami oznámilo podezřelé aktivity spojené s CoinBene, včetně zpoždění při zpracování výběrů a vkladů.

CoinbeneCoinbene

Na rozdíl od Probitu je Coineal poměrně velká burza s denním objemem obchodování téměř 700 milionů USD. Have A stejně jako další větší burzy, i oni skočili v závodě o startovací plochu IEO. Společnost Coinreal, která má pevnou pozici na trzích v jihovýchodní Asii s investory v Číně, Japonsku, Koreji, Vietnamu a dalších, již dokončila IEO pro IPW Token, Levolution a Kizuna Global Token.

CoinealCoineal

Platforma ExMarkets je jedním z posledních účastníků závodu, ale závodila docela vpřed. Samotná burza je díky své vynikající technologii, která pomáhá poskytovat tlusté knihy objednávek a hlubokou likviditu díky backendovému rámci. Platforma uvádí 5 dokončených IEO a zobrazuje 6 IEO jako probíhajících a další 3 budou. I když burza nezveřejňuje výsledek každého IEO, počet zde uvedených projektů hovoří o úspěchu.

TRHYTRHY

Další velká výměna a další její vedlejší projekt, který se zaměřuje na IEO. Stejně jako úspěch jeho burzy ZB.com, která byla v roce 2018 nováčkem, ale rychle se dostala do Top 10 CoinMarketCap, ZB očekává, že její launchpad učiní totéž. Ačkoli byli obviněni z předstírání svých objemů obchodu, společnost ZBG přesto dokončila dvě IEO na svém vlastním start-upu s projekty V Systems a Kamari.

ZBGZBG

Stejně jako její strategický partner burzy ZB.com se i burza BW.com chlubí silnou základnou v asijském regionu. Launchpad BW Tokens Launchpad dosud podporoval tři projekty IEO, přičemž dva z nich byly dokončeny na konci března 2019 (Blockbuster a V Systems) a jeden stále probíhá (Grabity).

BWBW

Poměrně neslýchané jméno, BGOGO je první burza digitálních aktiv s autoritou výpisu supernode. Bgogo.com je registrována na Kajmanských ostrovech a jejími zakladateli jsou členové předních internetových společností, jako jsou Facebook, Twitter, IBM, Alibaba atd. Jádrový inženýrský tým se skládá z několika mistrů světa v ACM International Collegiate Programming Contest, což dává veškerý potenciál na burzu uspět jako platforma tokenů IEO. Platforma již oznámila dvě akce prodeje tokenů pro projekty ARM a X-Block.

BogoBogo

IDAX je globální platforma digitálních finančních služeb zaměřená na potřeby obchodníků s bitcoiny s vysokými denními objemy obchodování. Díky již zavedené investorské základně byl vstup IDAXu na trhy IEO poznamenán, když platforma oznámila první IEO pro projekt ZeroBank, který se uskuteční v dubnu 2019..

IDAXIDAX

Relativně nová burza, ale silná derivátová platforma, která má přístup k poměrně velkým investorům s vysokými vstupenkami. Jejich první projekt IEO s názvem DOS Network neudělal moc pro vzrušení komunity a už nyní existuje pocit, že tyto projekty se mohou snažit udržet svou cenu, jakmile budou uvedeny na burze. Pro Bitmax Launchpad je začátek, který ještě může přinést některé vítěze.

BitmaxBitmax

Mohlo by vás také zajímat: Bittrex Hosting First Initial Exchange Offering (IEO), Is Like a Binance Launchpad?

  • LATOKEN Launchpad

Společnost LATOKEN se proslavila, když oznámila, že bude obchodovat tokenizované akcie společností Apple, Tesla, Google a dalších modrých žetonů, jakož i zlata, ropy a realitních ETF prostřednictvím kryptoměny. Burza, která dává držitelům kryptoměny příležitost diverzifikovat své portfolio získáním přístupu k tokenům spojeným s cenou skutečných aktiv, burza také tlačí svou platformu IEO. Po spuštění příručního panelu IEO již dávno v roce 2018, propagační činnost pro jeho platformu IEO právě v roce 2019 vzrostla..

LaTokenLaToken

Závěr

Očekává se, že IEO zde na chvíli zůstanou a vypadá to, že to může změnit bohatství většiny těchto burz, které nejen poskytují pomoc s předplatným, ale také pomáhají při poskytování nejlepších projektů pro prodej tokenů a nakonec čistí ekosystém blockchainu a kryptoměny od podvodníků a falešných projektů.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me