SecuX Stone a Ledger Nano X patří mezi nejlepší hardwarové kryptoměnové peněženky na trhu. Tato analýza se zaměří na srovnání obou peněženek a určí, která z nich je bezpečnější. Při rozhodování o nejlepším krypto hardware pro vás budete muset vzít v úvahu faktory, jako je velikost vašeho portfolia; zda budete potřebovat přístup na web, kompatibilitu s mobilem a stolním počítačem; nebo potřebujete integrovat peněženku třetí strany. Tyto faktory použijeme k rozhodnutí o lepší kryptografické hardwarové peněžence mezi SecuX Stone a Ledger Nano.

SecuX Stone: První dojem

Kryptoměnová hardwarová peněženka SecuX Stone se dodává ve třech verzích – SecuX Stone V20, SecuX Stone W20 a SecuX Stone W10. 

Kryptoměnová hardwarová peněženka SecuX Stone V20

Kryptoměnová hardwarová peněženka SecuX Stone V20 je vlajkovou lodí peněženky pro značku SecuX. Má příjemně velkou 2,8palcovou barevnou dotykovou obrazovku ve tvaru dodekagonu s hliníkovým rámem a gumovou základnou. Esteticky je to mnohem lepší a kompaktní než jiné kryptografické hardwarové peněženky, které se zdají křehké a levně vyrobené. Má 600mAH baterii, kterou lze plně nabít do 2 hodin. Gumové polstrování poskytuje funkce pohlcující nárazy, které zajišťují, že peněženka vydrží určité fyzické zneužití, pokud spadne nebo je přitlačena na jiné předměty. Neříkáme, že jste nemotorní, ale o krypto peněženku SecuX Stone V20 byste se nemuseli příliš starat, pokud jste.

Peněženka má jeden port micro USB a je také podporována technologií Bluetooth. Peněženku můžete spravovat pomocí mobilní aplikace SecuX pro Android i iOS. Pokud máte v úmyslu spravovat svou peněženku online, můžete k připojení k počítači použít port USB nebo připojení Bluetooth k počítači nebo telefonu. Peněženka SecuX Stone V20 a Stone W20 vám umožní bezdrátově spravovat vaše portfolio nebo provádět transakce na velké dotykové obrazovce. Tyto vlastnosti jsou důvodem, proč je SecuX Stone V20 známý také jako „cross-platform“ zařízení. 

Peněženka nativně podporuje Ripple (XRP), Stella Lumens (XLM), DigiByte (DGB), Groestlcoin (GRS) a další běžné kryptoměny. Většina krypto hardwarových peněženek tyto jedinečné kryptoměny nativně nepodporuje. 

Z bezpečnostního hlediska je krypto peněženka SecuX Stone V20 dodávána s Infineon (německá společnost) CC EAL 5+ Certified Security Element (SE), která zaručuje vaše soukromé klíče a PIN kódy. Mezi další bezpečnostní funkce patří: 

  • Předinstalovaný firmware odolný proti neoprávněné manipulaci, který lze upgradovat 
  • Fyzické potvrzení pro každou transakci provedenou z peněženky
  • Randomizovaná digitální klávesnice, která zabrání hackerům ve stisknutí kláves 
  • Jednorázové heslo používané ke spárování s hostitelským zařízením, jako je počítač nebo telefon, při použití Bluetooth. A co je nejdůležitější, umožňuje vám generovat hesla o 12, 18 a 24 slovech, která můžete použít k získání finančních prostředků v případě poškození peněženky.

SecuX Stone V20 podporuje BTC, BCH, ETH, LTC, XRP, XLM, DASH, DOGE, BNB, DGB, GRS a všechny tokeny ERC-20, například USDT. S každou aktualizací firmwaru je zahrnuta další podpora coiny. Maloobchodní cena za SecuX Stone V20 začíná na 139 $, což je docela výhodná cena. 

Kryptoměnová hardwarová peněženka SecuX Stone W20

W20 má stejnou velikost obrazovky jako SecuX Stone V20, který se zdá být kompaktnější a lehčí, který je dodáván s obdélníkovým zadním krytem vlasové linie ABS s integrovaným tavným lepidlem v ultrazvukovém formování jako integrální celek.

Všechny funkce W20 jsou stejné jako u V20, včetně podpory coinů, duálního připojení k počítači nebo bezdrátového připojení k telefonu. Má také dobíjecí lithium-polymerovou 600mAH baterii, která vydrží až 7 hodin provozu. Nejvýraznějším rozdílem mezi peněženkami SecuX Stone W20 a V20 je fyzický design a složení materiálu. SecuX Stone W20 začíná na 119 $.

SecuX Kámen Kryptoměnová hardwarová peněženka W10

Kryptoměnová hardwarová peněženka SecuX Stone W10 je základní peněženka ze série SecuX. Jeho základní úroveň však neznamená, že je nižší než u verzí W20 nebo V20. Má 2,8palcovou barevnou dotykovou obrazovku, stejně jako ostatní modely SecuX. Jeho exteriér je zcela stejný s SecuX Stone W20, který je vyroben z ABS plastu a má studierší vzhled.

Na rozdíl od W20 a V20 nemá SecuX Stone W10 Bluetooth. To znamená, že nemůžete používat mobilní aplikace ke správě nebo transakci ze své peněženky SecuX Stone W10. Aby to kompenzoval, má port micro USB pro připojení k externím počítačovým zařízením pro správu vaší peněženky. Tímto způsobem se můžete připojit k webu.

Bezpečnostní funkce zabudované do hardwarové krypto peněženky SecuX Stone W10 jsou stejné jako u peněženek W20 a V20. Zabudovaný bezpečnostní čip je zabezpečený prvek CC EAL5 + na vojenské úrovni od německé společnosti Infineon, který poskytuje nedobytný trezor kryptoměn pro jakýkoli fyzický nebo kybernetický útok. Podporuje také stejné mince jako ostatní peněženky SecuX. Má základní cenu 99 $.

Hardwarová krypto peněženka Ledger Nano X

Hardware Ledger Nano X je ve formě USB flash disku. Je malý, kompaktní a snadno se vejde do kapsy. V současné době je hardwarová peněženka Ledger Nano X pro kryptoměny jednou z předních krypto peněženek na trhu. Podporuje přes 1100 kryptoměn; a díky designu USB flash disku můžete spravovat své portfolio z jakéhokoli počítačového zařízení. Je také vybaven technologií Bluetooth, což znamená, že máte přístup k funkcím vaší peněženky pomocí aplikací pro iOS a Android. 

Ledger Nano X má také zabezpečený čip s certifikací CC EAL5 + s proprietárním OS BOLOS. Peněženka nativně podporuje přibližně 200 mincí, ale můžete spravovat až 1100 kryptoměn. Kromě toho můžete HODL až 100 kryptoměn současně. Běží na 100mAh baterii. Má základní cenu 150 $.

Závěr: SecuX Stone Vs Ledger Nano X

Z výše uvedených srovnání je zřejmé, že obě tyto peněženky jsou svým způsobem skvělé. Opravdu záleží na tom, co hledáte v krypto peněžence. Zatímco obě peněženky mají působivé bezpečnostní funkce a funkce, zdá se Ledger nano X o něco působivější, protože podporuje více než 1100 kryptoměn a funkcí HODLing. Na zdraví. 

Porovnání specifikací 

Srovnání SecuX Stone V20 Ledger Nano X
Materiál Hliníkový rám s gumovou základnou Plast a nerezová ocel
Velikost obrazovky 2,8 palce  0,96 palce
Dotyková obrazovka Současnost, dárek Žádný. 2 tlačítka pro funkčnost
Dimenze 98 mm x 15 mm 72 x 18,6 x 11,8 mm
Hmotnost 120 gramů 34 gramů
MCU Severské SVATÝ
CC EAL5+  Infineon SVATÝ
USB Typ C. Typ C.
Bluetooth Povoleno Povoleno
baterie 600 mAh 100 mAh
Webová aplikace K dispozici N / A
iOS Podporováno Podporováno
Android Podporováno Podporováno
Podpora mincí Dvanáct hlavních kryptoměn s až 820 žetony 100 hlavních kryptoměn s přibližně 1000 žetony
Počet účtů v hardwarové peněžence Podporuje až 500 účtů Pouze 100 účtů
Screening QR kódu Podporováno offline i online K dispozici pouze na externím zařízení, když je online
Semena fráze 24 slov 24 slov
Heslo pro obnovení fondu Potvrďte postupně sadu 4 slov z 24slovné úvodní fráze Potvrďte jeden po druhém 24 slov
Základní cena  139 $  150 $

Jako bonus pro naše čtenáře můžete získat 10% nebo 15% slevu z vaší objednávky od SecuX zadáním kupónových kódů v pokladně v online obchodě SecuX:  https://shop.secuxtech.com/

Chcete-li získat slevu 15%, použijte kód kupónu: „coingape“ pro modely V20 a W20

Chcete-li získat 10% slevu, použijte kód kupónu: „coingapew10“ pro W10

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me