Top 5 IOTA faucetů – vše, co potřebujete vědět

Nejlepší 5 faucetů IOTA

Kryptoměny nakoupily do světa spoustu nových konceptů, o kterých se dříve nikdy nesetkalo ani neslyšelo.

Crypto faucety v jednom takovém nástroji, který k sobě přitahuje mnoho lidí díky své bezplatné nabídce a také se stal skvělým způsobem inzerce a prodeje mince. Pro lidi, kteří nevědí, jsou krypto faucety webové stránky nebo weby, které poskytují krypta výměnou za dokončení mikroúloh, jako je prohlížení reklam nebo řešení malých hádanek nebo captchas.

Existovaly různé faucetové weby, které se staly slavnými a přilákaly k nim mnoho lidí, ale ne všechny byly skutečně ziskové kvůli neplánované činnosti nebo práci na faucetech, které vydávaly ne tak cenné mince.

Zatímco v prvních letech se všechny faucety soustředily pouze na bitcoiny, v posledních letech se objevilo mnoho altcoinových faucetů, které k nim přilnuly spoustu nadšenců. Mezi těmito altcoiny získaly IOTA faucety také hodně trakce, protože mnoho lidí věří, že IOTA by mohla být mince, která by mohla mít v příštích letech velký cenový skok.

Co je IOTA?

IOTA byla vynalezena v rámci nadace IOTA Foundation, která úspěšně debutovala na trhu kryptoměn kolem roku 2015.

Celým cílem projektu a mince bylo umožnit internet věcí. Zakládající společnost, která stojí za projektem, nadace IOTA je nezisková organizace a má úplnou odpovědnost za to, jak síť funguje a jak bude v budoucnu dále růst. Nadace má také odpovědnost za vytváření jakéhokoli strategického partnerství, které je ve zdokonalení projektu. I když vývoj jde skvěle, projekt se již rozrostl a navázal některá vynikající partnerství s významnými společnostmi po celém světě, mezi něž patří společnosti Volkswagen, Samsung, Bosch a Fujitsu.

Podle mnoha analytiků na ulici je technologie IOTA as docela revoluční, protože se pokouší vytvořit novou vrstvu pro přenos dat a vypořádání transakcí pro internet věcí (IoT), která sama byla označována jako budoucnost technologie. Mince je založena na nové technologii distribuované účetní knihy (DTL), která se nazývá Tangle a předpokládá se, že překonává nedostatky a neefektivní konstrukční chyby současných blockchainů. To znamená, že není nutná žádná těžba, protože zde nejsou žádné bloky a blockchainy. Místo toho IOTA přináší extrémně nový způsob, jak dospět ke shodě, což je ve skutečnosti systém typu peer to peer a zcela decentralizovaný.

S cílem eliminovat systém bloků se skupina IOTA snaží najít řešení směřující k lepším možnostem škálování. Na Tangle musí každý tvůrce transakcí provést nějakou výpočetní práci a schválit alespoň dvě předchozí transakce, než jeho transakce projde. To lze považovat za transakci v IOTA bez jakýchkoli poplatků, které lze považovat za odměnu za spolupráci a pomoc druhým a zabezpečení sítě.

Ilustrovaná ukázka IOTA Tangle– Ilustrovaná IOTA Tangle

Proč je komunita ohledně IOTA optimistická?

IOTA je považována za světlou budoucnost mezi ostatními kryptoměnami, protože je to zařízení, o kterém se sama říká, že je budoucností technologie – Internet věcí.

Projektový tým podniká všechny správné kroky, aby dokázal, že to bude mince budoucnosti. Základní kroky, které tým podniká, ve skutečnosti přitahují spoustu lidí při nákupu IOTA a udržení aktivní také jejích faucetů.


 • Skvělá partnerství: Tým IOTA má spoustu skvělých partnerství, která mohou přinést jeho využití ve skutečném světě – sen, po kterém většina krypto projektů chce. Její CISCO, Samsung a Volkswagen si pro testování své technologie vybrali IOTA. Ve skutečnosti dokonce i město Tchaj-pej testuje IOTA, aby svým občanům vydávala občanské průkazy, které budou založeny na Tangle.
 • IoT je další velká věc: IoT je všude, a tak by mohla být jeho zprostředkovatelkou IOTA a proto se jí svět pomalu dostává. Očekává se, že výdaje B2B na technologie, software, aplikace a řešení IoT dosáhnou 250 miliard EUR (267 miliard USD) do roku 2020. A to je druh trhu, kterému se IOTA věnuje.
 • Špičková technologie: V době, kdy ani největší z blockchainů nedokázal udržet problém a bojuje, IOTA právě dala světu řešení, které může být dobrou alternativou. IOTA tedy neposkytuje pouze alternativní technologii, ale něco je výraznějšího a výše.

I když je na týmu IOTA a jeho Tangle stále ještě hodně práce, ale ve hře je dostatek masa, díky kterému jsou všichni připojeni k mincím, a proto se spousta lidí připojuje k faucetům IOTA. Proto jsme uvažovali o tom, že vám je přineseme nejlépe tam, kde můžete získat zdarma IOTA.

Nejlepší faucety IOTA

V jednom pohledu jsou uvedeny nejlepší faucety IOTA a jejich klíčové vlastnosti –

Název faucetu Hlavní funkce
MojeIOTA
 • Od uživatele vyžaduje velmi malou nebo prakticky žádnou práci.
 • Je to velmi jednoduché a snadno použitelné 
 • Faucet je jedním z nejlepších plátců a bez omezení
 • Nezdržuje platby, které jsou obvykle do jednoho dne.
IOTAfaucet
 • Pomáhá lidem učit se a porozumět IOTA a Tangle.
 • Pro výběr je třeba vyplnit formulář žádosti
 • Jednou denně výběr
 • Omezuje šance na podvod, protože další pokyny jsou zasílány prostřednictvím e-mailu, na kterém je třeba jednat 
IOTA Faucet Reddit
 • Distribuuje odměny uživatelům, když zveřejní příspěvek.
 • To vyžaduje velmi méně práce, kterou musí udělat uživatel
 • Extrémně jednoduché a snadno použitelné pro uživatele
 • Faucety vydávají dobrou výplatu ve výši přibližně 20 IOTA za příspěvek
 • Umožňuje limit šesti příspěvků za den
IOTA Boombitcoiny
 • Uživatel musí pracovat každých 5 minut, aby vyřešil nový Captcha.
 • Faucet je velmi uživatelsky přívětivý 
 • Výplata za faucet je slušná a platí až 1 200 za hodinu
 • Jakmile uživatel dosáhne 100 000 IOTA, může požádat o výběr a výplata je hotová za 12 hodin 
IOTAlottery Reddit
 • Přidělení loterie je pouze jeden tiket pro jednoho uživatele
 • Cena za letenku je +10 000 IOTA
 • Losování loterie probíhá pouze jednou za měsíc 

1. MioneIOTA

Jedná se o web faucetů, díky němuž uživatelé skutečně těží Monero a platí jim v IOTA. To je případ většiny faucetů IOTA, které od svých uživatelů požadují těžbu Monero pro IOTA, protože Monero je stále blockchain a IOTA není. Čím se však MioneIOTA liší, vyžaduje od uživatele mnohem méně práce. Je to také jeden z nejlépe platících faucetů, kterým je těžební síla, kterou může systém uživatele poskytnout. Faucet také vyplácí okamžitě a nemá denní limit pro výběry

2. IOTAfaucet

Tento faucet je experimentální a beta projekt, který byl vytvořen s cílem vyvinout skutečný faucet, aby mohl vydávat zdarma IOTA pro distribuci a také umožnit více lidem získat vzdělání a seznámit se s IOTA, její technologií Tangle a tím, jak se liší. Protože je faucet experimentální, má některá pravidla, která se mírně liší, protože se očekává, že každý uživatel bude denně vybírat pouze jedny a aby dostával coiny, musí uživatel vyplnit a odeslat formulář žádosti o výběr. Příspěvek, který uživatel obdrží e-mailem o pokynech

3. IOTAFaucet Reddit

Další faucet, který dává uživatelům celkem slušné platy bez práce. Rozhraní webu je velmi jednoduché a jeho navigace je velmi snadná. Faucet žádá své uživatele, aby zveřejnili nový příspěvek s aktuální frází a obdrželi zdarma žetony. Každý uživatel dostane limit šesti příspěvků za den. Platba z faucetu je docela slušná a za každý příspěvek dostanou uživatelé až 20 IOTA.

4. IOTA Boombitcoiny

Boombitcoins je jedním z nejlépe platících webů pro IOTA a dává uživatelům šanci čerpat více než 100 000 IOTA s výplatou za méně než 12 hodin. Aby uživatel maximalizoval své výplaty, musí si nárokovat 100 IOTA 1000krát. Faucet vyžaduje, aby se uživatelé snažili každých pět minut, a tak udržují uživatele v plné míře zaneprázdněni a na špičkách každých pět minut. I s námahou každých pět minut je faucet velmi snadno použitelný, a proto je jeho navigace napříč webem.

5. IOTAlottery Reddit

Tento faucet je postaven jako loterie, kde vše závisí na štěstí. Toto losování loterie se koná pouze jednou za měsíc a rozhodně, pokud se uživateli líbí loterijní systém a jeho vzrušení kolem něj. Šťastný výherce této loterie je placen v IOTA, které lze vyměnit a získat peníze kdykoli chce uživatel. Aby se uživatel mohl zúčastnit a získat tiket k účasti v loterii, musí vložit 10 000 IOTA. Tento faucet je považován za dobrou investici pro osoby podstupující riziko.

Mohlo by se vám také líbit: Crypto faucety 101: Je Moon Litecoin nejlepším litecoinovým faucetem

Závěr

Je zcela jasné, že IOTA je mince, která by tu mohla chvíli zůstat a lidé budou lovit stále více faucetů, které v IOTA najdou cenu. Je stále obtížné najít čistý faucet IOTA, protože mince není vytěžitelná, ale stále se všemi souvisejícími aktivitami a pokud uživatelé dostanou IOTA, je to docela dobré.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map