Váš kontrolní seznam před zahájením obchodování s kryptoměnou

Připraveno k zahájení obchodování?

Hledáte nejlepší směnárnu kryptoměn, která by vyhovovala vašim potřebám? Nejste si jisti, která výměna bude pro vás nejlepší? Znalost nákupu bitcoinů, etherů, litecoinů nebo jiných kryptoměn je důležitým a zásadním prvním krokem při nákupu digitální měny. Vzhledem k tomu, že budete pravděpodobně investovat do bitcoinů a poté je použít k nákupu jiných měn, je zde několik rychlých tipů, které vám mohou pomoci.

Kde bydlíš?

Nejprve prozkoumejte, které burzy fungují ve kterých částech světa. Některé jsou k dispozici pouze obyvatelům určitých regionů nebo zemí a mohou mít výjimky. Berte to v úvahu při výběru toho vašeho. Není důvod obchodovat na trhu, kde nežijete. A zákaznický servis může být problém, pokud operátoři burzy nepocházejí z vašeho jazyka.

Jak vypadá trh?

Dále budete chtít udělat malý průzkum trhu. Které měny jsou na vzestupu? Které padají? Zeptejte se kolem a přečtěte si. To vám pomůže určit, které kryptoměny budete chtít koupit nebo obchodovat. Vědět, kterou měnu chcete, je velmi důležité. Důvod:

Co chcete koupit?

Některé burzy obchodují pouze v bitcoinech, éteru a zvlnění. Pokud je to vše, co hledáte, možná je to ta výměna, kterou chcete. Nebo máte zájem o spekulativnější investice? Například nesčetné množství nových altcoinů. Pokud ano, budete chtít prozkoumat burzu, která umožňuje nákup a obchodování s širší škálou měn.

Jaké jsou poplatky?

Přehnané poplatky budou hlavním znamením toho, že burza, na kterou se díváte, není pro vás to pravé. Nakupovat! S více než 125 různými výměnami po celém světě k 16. prosinci 2017 budete chtít dělat domácí úkoly.

Jak budete platit?

Výměnu si budete také vybírat na základě způsobu platby. Zeptejte se tedy sami sebe; používáte PayPal, bankovní převod nebo hotovost? Hledáte směnárnu, která vám umožní spárovat váš bankovní účet, kreditní nebo debetní kartu? Při čtení o burzách dostupných ve vaší oblasti je třeba hledat vše

A co bezpečnost?

Při výběru burzy je také nejdůležitější import. Nechcete provést nákup pouze proto, abyste zjistili, že burza byla hacknuta a vaše informace byly odcizeny. Podívejte se tedy na faktory, jako jsou bezpečnostní standardy, které každá burza používá, tj. HTTP / HTTPS, dvoufaktorové ověřování a možnosti pro Authy nebo Google Authenticator namísto pouhé SMS.

Mohu si dát na čas??

Vybírejte moudře, toto jsou vaše peníze a vaše budoucnost. Není tedy třeba spěchat. Jak však trhy rostou, čím dříve se rozhodnete, tím lepší bude vaše pozice v investování. Většina burz vám umožňuje nakupovat altcoiny pomocí bitcoinu nebo etheru. Celým účelem burzy je umožnit vám provádět širokou škálu obchodů z jedné měny do druhé.

Nestresujte se.

Takže se bavte a užívejte si tento rozvíjející se trh! Stanete se součástí globálního podniku, který mění podobu financí a měny, jak ji známe. A vaše rozhodnutí o tom, kterou burzu si vyberete, bude kapka v kbelíku, který se zaplňuje jako oceán, jak mluvíme. I když je to z hlediska celosvětového pohledu malé, vaše rozhodnutí je pro vás důležité.

Ochrana proti podvodům.

To může být vhodná doba na zmínku o podvodu. Vaše výměna by měla provádět a dodržovat standardy, které vyhovují vašim potřebám. Pokud je pro vás důležitá anonymita, zkontrolujte, jak vaše potenciální burza zpracovává standardy Know Your Customer (KYC), jak jsou stanoveny jejich příslušnou vládou. Coingape.com je dobrým zdrojem pro fóra o těchto faktorech.

Recenze?

Kromě toho můžete vždy počítat s tím, že spokojení nebo nespokojení zákazníci píší buď zářící, nebo kousavé recenze. Budete je tedy podle potřeby chtít zkontrolovat. Stejně jako hlavní obchodní hráči jako Amazon a Alibaba nabízejí recenze produktů, tak i dobré výměny zveřejňují tyto recenze a jejich pokyny KYC. Transparentnost je nakonec to, co hledáte.

Důvěra je důležitá.

To jsou vaše peníze. A dobrá výměna bude respektovat skutečnost, že jim důvěřujete ve svůj finanční blahobyt. Hledejte tedy otevřenost, snadné ovládání a pocit, že na tom, jak podnikají, není nic spletitého. Musíte jim být schopni věřit.

Myslet dlouhodobě.

Budete rádi, že jste to udělali, když po letech podnikání zůstanou vaše osobní údaje v bezpečí a vaše pověstné hnízdo se šťastně rozroste, zatímco budete sledovat z pohodlí vašeho domova nebo kanceláře. Dalším faktorem je, jak snadná je výměna v mobilním zařízení. Podívejte se na burzu v telefonu i na domácím počítači, pokud budete obchodovat na cestách.

Co na světě je kniha objednávek?

Nakonec většina burz s velkým objemem obchodů vydává knihu objednávek. Toto je jednoduše seznam objednávek na nákup a prodej, které jsou nabízeny na burze. Vysoký objem v této oblasti je mrtvým dárkem, že lidé burzu využívají a že z hlediska likvidity je burza v dobrém stavu.

Co když ještě žádný nemají

Ne všechny burzy mají jednu. Jak již bylo řečeno, i když je tento faktor důležitý pro určení, zda směna teče nebo ne, mějte na paměti, že nové směny se dějí pořád a to nejlepší může teprve přijít..

Velký vs. malý

Pokud burza nepublikuje knihu objednávek, neznamená to, že jsou automaticky pochybné nebo nelegitimní, prostě nemusí mít tuto funkci ještě zabudovanou ve své databázi webů a / nebo má menší objem než někteří z větších hráčů.

Nezapomeňte sečíst všechny náklady.

Nezapomeňte, že poplatky, které si směnárenské poplatky účtují za transakci, budou hlavním faktorem při vašem rozhodování. Tyto poplatky, zejména pokud jste obchodníkem s velkým objemem, se sčítají velmi rychle. Obchodujte tedy moudře a vyberte si burzu, která vyhovuje vašim konkrétním potřebám a vašim osobním preferencím.

Jaký je váš časový rámec?

Pokud je čas důležitý, zkontrolujte časové limity, jak rychle po zakoupení získáte bitcoiny, ether, litecoiny nebo jinou kryptoměnu. V závislosti na síťovém provozu se očekávají určitá zpoždění. Pokud však burza zpravidla drží vaše transakce po delší dobu, než je nutné, než získáte peníze, pak pro vás určitě nejsou tím pravým.

Sčítání všeho.

Pamatujte, že jde o to, kde žijete, jak budete platit za měnu, kterou kupujete / obchodujete, poplatky, které jste ochotni zaplatit za transakci, a relativní bezpečnostní opatření a ověření identity, které každá burza implementuje. Ujistěte se, že výměna staví jejich zákazníky na první místo. Pamatujte, že jsou to vaše peníze, a měli byste mít chráněné nejen své měnové transakce prostřednictvím blockchainu, ale i vaše osobní údaje.

Blockchain?

To je krása kryptoměny. Na základě velmi silného šifrování a kryptografie je blockchain velmi vzrušující novou formou nejen datového úložiště, je to nerozbitná účetní kniha. A s tím přichází klid vědomí, že jakmile je něco uzamčeno v bloku, je to tam navždy. Doufáme, že vám to pomůže při rozhodování, která výměna je pro vás to pravé. Hodně štěstí a dobrý lov!

Sdělte nám své myšlenky na bitcoiny v roce 2018 v komentářích níže nebo nám napište na adresu [chráněno e-mailem]

Prezentovaný obsah může zahrnovat osobní názor autora a je předmětem tržních podmínek. Před investováním do kryptoměn si proveďte průzkum trhu. Autor nebo publikace nenese žádnou odpovědnost za osobní finanční ztrátu.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map