Recenze Keplertek ICO

Přehled

Budoucnost je základem robotiky a umělé inteligence (AI). V současné době má Robotics více než miliardový trh, který v kombinaci s AI přináší revoluci ve světě inovací. S příchodem technologie blockchain tento sektor otevřel nové příležitosti ke změně budoucnosti lidstva. Kepler ICO se snaží dosáhnout přesně tohoto. Zní to zajímavě, správně! Dostatečně silný, aby vám umožnil investovat. Ale co přesně vám platforma Kepler nabízí? Naše důkladné Recenze Keplertek ICO což zahrnuje podrobné je najít odpovědi na vaše investiční otázky.

Důležitá data:

 • Zahájení prodeje tokenů: 26. června 2018 – 17. července 2018
 • Předprodej tokenů: 22. května 2018 – 5. června 2018
 • Max. Napájení: 100 000 000
 • Token na prodej: 50 000 000
 • Měkká čepice: 10 000 000 USD
 • Tvrdá čepice: 62 500 000 USD
 • Cena: 1 KEP = 1,25 USD
 • Přijímá: ETH, BTC

Keplertek: AI využívající blockchain & robotický ekosystém

Kepler Technology si klade za cíl vybudovat inovativní a mezinárodní ekosystém pro rozvoj AI & Robotika. Využitím technologie blockchain platforma překoná propast mezi lidmi s nápady a technickým know-how a těmi, kteří mají finanční zdroje, aby tuto myšlenku uvedli do života.  

Podle týmu Keplertek je to „rozbočovač, kde se mohou podobně smýšlející jednotlivci spojit a vytvořit právně závazné týmy, které budou usilovat o nápad od fáze vývoje až po masovou výrobu s využitím zdrojů Keplerteku a požádat o financování v síti andělských investorů a rizikových fondů společnosti Keplertek. . “

Technologie Kepler spojuje vývojáře, investory a zákazníky z celého světa registrací uživatelů do konkrétních skupin na základě cílů, pozadí a účelu.

Nyní je čas na vyhodnocení!!!

 • Podrobný bílý dokument

Dokument o technologii Kepler je profesionální, podrobný a velmi dobře sestavený. Skládá se z 59 stránek a hovoří o platformě, obchodním modelu ekosystému, struktuře tokenů, výhodách pro různé účastníky a hodnocení a správě rizik.

Projekt neposkytuje žádné informace o prototypu. Na GitHubu není k dispozici žádný kód, takže jsme oslovili tým Keplertek, který řekl:

“V současné době pracujeme na beta verzi platformy, která bude debutovat před ICO.”

To je progresivní, pokud vydají beta verzi před ICO, ale zatím můžeme jen čekat a sledovat.

Rozpočtování fondů ICO

Prostředky takto získané v ICO budou alokovány takovým způsobem, že 12 procent z toho by šlo na vývoj produktů platformy Kepler. 8 procent finančních prostředků bude přiděleno na rozvoj podnikání a strategická partnerství, která budou zahrnovat zapojení nových organizací, zabezpečená partnerství a spolupráce.

Na výstavbu prostor, nákup vybavení pro testování a výrobu robotiky a výstavbu infrastruktury bude přiděleno po 20 procent finančních prostředků.

Oddělení komunikace a marketingu získá 9 procent z těchto fondů, které zahrnují budování komunity, marketingové kampaně, PR a najímání, zatímco 10 procent jde do rezervních fondů, které „zajistí likviditu pro budoucí měnové politiky a funkce platformy“.

 • Profil týmu

Tým 21 lidí se zkušenostmi v softwarovém inženýrství, vývoji webů, marketingu, rozpočtování, výzkumu & vývoj a blockchain. Bylo snadné oslovit tým, stejně jako jsme se k němu dostali, abychom projektu důkladně porozuměli.

Keplertek ICO - týmKeplertek ICO – tým

Giorgi Topuria– CEO, s dvojnásobným magisterským titulem v mezinárodním obchodním právu a korporátním a obchodním právu se Topuria v roce 2014 dostala do krypto průmyslu investováním do bitcoinů.

Givi Dolidze– Spoluzakladatel a viceprezident, Dolidze s diplomem v oboru auditu a účetnictví dříve pracoval ve společnosti PwC.  

Irakli Eliashvili– CTO, Eliashvili pracoval v oboru informačních technologií a služeb s odborným diplomem v oboru bakalář umění se specializací na matematiku a fyziku.

 • Obchodní model

Technologie Kepler zavádí svůj vlastní token KEP token, který je jeho výchozí měnou pro všechna sídla v jeho ekosystému. Token kompatibilní s ERC20, KEP lze použít k nákupu produktů, robotů, předplatných služeb AI a licencí spolu s financováním nápadů.

Nezbytnou vlastností tohoto tokenu je vysoká likvidita, která bude posílena hodnotou aktiv společnosti, která bude dále zajištěna pozemkem.

Token bude uveden také na burze, což znamená, že jak platforma Kepler roste, jeho nativní token také vzroste na hodnotě. Byli jsme trochu skeptičtí ohledně „burzy“, na které bude kótována, a ke které se výkonný pracovník společnosti Kepler s jistotou vyjádřil „Budeme kótováni na jedné z pěti nejlepších burz“, takže se rozhodně je na co těšit.

podrobnosti keplertex ICOKeplertek ICO – podrobnosti

 • Podkladová technologie

Projekt je založen na populárním blockchainu Ethereum, ačkoli jakmile vydá své ICO, tým začne pracovat na svém vlastním blockchainu. Po jmenování odborníka na blockchain a vyčlenění 8 procent prostředků ICO pro účely blockchainu je tým věnován hned od začátku.

Je také uvedena minimální investice, která je 50 USD nebo 0,1 ETH.

Dokument definuje jasné podmínky pro ICO a podrobně popisuje potřebu požadavku KYC. Z důvodu náležité péče budou muset žadatelé o registraci platformy projít manuálním prověřováním.

 • Odolnost vůči kryptoměnám

Kepler Technology je společnost založená v Gruzii, která omezila prodej tokenů na občany USA.

Distribuce tokenů: Z celkového počtu 100,00 000 žetonů KEP bude k dispozici 61 procent žetonů. Týmu bude přiděleno 10 procent tokenů, které budou na 12 měsíců uzamčeny. Dalších 10 procent připadne vrcholovému managementu a poradcům, kteří přispěli k úspěchu projektu. 20 procent z této akcie jim bude převedeno hned po skončení ICO, zatímco zbývajících 80 procent bude uzamčeno na 6 měsíců.

Společnost Keplertek získá 10 procent tokenů, které budou použity na partnerství, rozvoj podnikání, marketing, budoucí výdaje a strategické akvizice. Zbývající 4 procenta tokenů by šly do rezervních fondů, které jsou spravovány týmem Kepler, a byly by na 12 měsíců uzamčeny.

Bezpečnostní: Platforma Kepler implementuje inteligentní kontrakty v investičním sektoru, které investicím poskytnou vrstvu zabezpečení. Navíc si vytvořením vlastního blockchainu klade za cíl zabezpečit informace, omezit podvody a zvýšit důvěru.

Kepler Technologies má 6 lidí působících jako poradci a má odborníky na blockchain a ICO s rozsáhlými zkušenostmi v oboru.

 • Přijetí komunitou

Společnost má oficiální „počáteční fázi budování komunity“ přidělenou na únorový měsíc před předprodejem ICO v květnu. Facebook, Twitter, Youtube a Bitcointalk jsou možnosti sociálních médií provedené týmem. Oficiální telegramová skupina společnosti Kepler Technologies má téměř 15 000 členů, což je dobré číslo.

 • Cestovní mapa

Fáze projektu:

Počínaje rokem 2016 s cílem shromáždit tým pro Kepler Technologies se plán řídí základním přístupem. V současné době je projekt ve fázi ICO, která je včasná, ale má několik milníků přicházejících s alfa spuštěním produktu, testováním blockchainu a výstavbou kampusu. Každý z těchto hlavních kroků je však složitý proces, který vyžaduje podrobný popis, který chybí.

Hlavní překážky:

V plánu je vybudovat vlastní blockchain, což není snadný výkon v kombinaci s výstavbou kampusu. Z pohledu Keplerteku je překážkou získání „dostatečné expozice v high-tech komunitě k získání nezbytných dohod o partnerství se špičkovými venture fondy a technologickými parky po celém světě“..

Keplertek ICO – Hodnocení

Průměrné hodnocení: 7,7 / 10

Poznámka pro investory

Tým je nejdůležitější součástí úspěchu projektu a tým Keplertek má také dynamické průmyslové zkušenosti s odborníky na blockchain. Díky pokročilému nápadu spojit Robotiku a AI a Blockchain má projekt solidní koncept, který by mohl být revoluční. Projekt však postrádá prototyp, ačkoli se očekává jeho brzká verze beta, na kterou musíme dávat pozor. A vývoj vlastního blockchainu se snadno řekne, než udělá. Faktor likvidity tokenu KEP, jehož tržní hodnota bude posílena hodnotou společnosti, která bude dále uvedena na burzách, je jistě vzrušující.

Metodologie

Abychom mohli hodnotit ICO, sledujeme seznam parametrů, které jsou v zásadě KPI (klíčové ukazatele výkonu) projektu, viz:

 • Bílý papír – Dostupnost kódu nebo prototypu, rozdělení finančních prostředků, peněženka pro crowdsale
 • Profil týmu – Síla a pověst týmu
 • Obchodní model – Problém vyřešen, účel & užitečnost tokenu a ekonomický model
 • Podkladová technologie – Blockchainová infrastruktura, jasnost pojmů & podmínky a tokenový software
 • Odolnost proti kryptoměnám – Začlenění, distribuce tokenů, právní rizika a bezpečnostní aspekt
 • Přijetí komunitou – Jasnost & frekvence komunikace a přítomnosti na sociálních médiích

Položením správných otázek udržujeme integritu a životaschopnost našich Recenze ICO při dodržování metody hodnocení, která je založena na kritičnosti konkrétního faktoru. Například prvkům, jako je tokenový nástroj a rozpis prostředků, byla přikládána nejvyšší důležitost, zatímco reputace členů týmu a plán přilákání uživatelské základny mají střední kritičnost.

Máme tým robustních profesionálů, kteří hodnotí Projekty ICO zcela nezaujatým způsobem.

Chcete, aby vaše ICO bylo přezkoumáno společností Coingape? Dej nám vědět

Pozor: Coingape zveřejňuje recenze projektů ICO pouze pro informační účely. Není to výzva k investování. Při přijímání investičních rozhodnutí proveďte individuální posouzení a konzultujte s poradcem.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me