Kontrola a analýza protokolu ICO protokolu ENDO

Přehled

Dokumenty, certifikáty, dohody, objednávky, smlouvy a další druhy dokumentů jsou hluboce zahrnuty v našich životech, které obsahují důležité osobní i obchodní informace. Papír je však křehký materiál, který podléhá opotřebení spolu s temperováním. Protokol ENDO ICO vstupuje na trh s cílem zaměřit se na sektor osobních informací a identifikace. Vzhledem k nesmírné důležitosti těchto dokumentů a podvodům, kterým podléhají, je protokol ENDO vybaven automatickým čtením dat, integrací dokumentů a technologií blockchain, které chrání jednotlivce, instituce a společnosti před podvody.

Protokol ENDO: Certifikovaný protokol pro ověření dat

„Open-source platforma s obchodními a uživatelskými aplikacemi, využívající Blockchain“

Protokol ENDO je v zásadě protokol, jehož cílem je vyřešit řadu problémů spojených se sledováním certifikovaných informací a šifrovaným ukládáním dat. Problémy, které ENDO řeší, jsou centralizace, ověřování, úprava informací, nepohodlí při skladování, ekologie, výroba a ochrana.

Jak je definováno týmem laicky,

„Protokol ENDO je protokol, který řeší problém sledování certifikovaných informací a šifrovaného úložiště dat. Ekosystém protokolu ENDO umožňuje organizacím a uživatelům účastnit se výměny informací a služeb prostřednictvím EToken. “

Sada pravidel, algoritmů a logiky obchodního procesu, protokol ENDO reguluje interakci mezi síťovými jednotkami, umožňuje jim bezpečně komunikovat a přenášet data mezi sebou.

 • Vysvětlující bílá kniha & prototyp

Tým vytvořil jasný a přesný dokument, který definuje důležitost platformy ENDO. S různými případy použití v různých průmyslových odvětvích nám dále poskytuje pohled na to, co lze od tohoto projektu očekávat. Neposkytuje však informace o rozpočtování fondů.

Pokud jde o prototyp, projekt má úložiště „MVP pro platformu Blockchain, která implementuje protokol ENDO. Vidlice z Graphene, nyní se aktualizuje na EOS ”na GitHubu. Mít funkční prototyp je velkým bodem ve prospěch tohoto projektu.

Endo ICO

 • Profil týmu

KONEC Protocol má velký tým složený ze 72 lidí z různých oborů, včetně komunity, investic, lidských zdrojů, systémového architekta, právní podpory, návrháře UX / UI, rozvoje podnikání, obchodního analytika, vývojáře backendu, digitální reklamy, řečníka, kameramana, projektového managementu a Vztahy s investory.

Yan Palmachinskiy – Zakladatel a CEO, Yan je podnikatel v oblasti IT technologií a zakladatel mezinárodní IT společnosti spolu se službami SAAS, které používají AI.

Vladislav Utushkin – CMO, s více než 10 lety zkušeností v oblasti marketingu, poradenství a analytiky, Vladislav úspěšně uzavřel částku 12 000 000 $ prodej tokenů pro MARK.SPACE.

Michail Plyaskin – COO, Z ekonomického a manažerského prostředí je Mikhail zakladatelem společnosti, která sjednocuje organizace v komunikačním sektoru.

Pokud jde o partnerství, zdá se, že společnost jedná s velkými institucemi, které brzy odhalí.

 • Obchodní model, ET: Utility token

EToken (ET) je token interní platformy KONEC Protokol, který je nástrojovým tokenem. Toto je jediný způsob výměny, kterým lze platit za kontrolu a výměnu údajů. Dále budou tyto tokeny použity k ověření dat, k hlasování za vývoj protokolu a ke stimulaci vývojářů.

Tým také vzal v úvahu volatilitu na vysoké úrovni vlastní hodnotě tokenu. Aby se tento problém vyřešil, bude cena služby vázána na dolar. Jak uvádí společnost,

“Když změníte cenu tokenu, která je určena nezávislými zdroji, změní se počet služeb poskytovaných na jednu jednotku tokenu.” Bez ohledu na cenu tokenu to tedy nepříznivě neovlivní poptávku a jeho síla na platformě poroste. “

 • Záložní technologie: blockchain na bázi etherea

Projekt je založen na populární platformě pro vedení ICO, tj. Ethereum blockchain. V budoucnu bude ENDO Protocol také integrovat blockchain EOS, což znamená, že „chytré EOS smlouvy budou existovat jako aplikace na platformě ENDO.“

Pokud jde o poradce, i když tým dosud nezveřejnil žádná jména, podle jejich webových stránek bude 6 poradců brzy oznámeno. Dále se řídí postupy KYC k zajištění bezpečnosti a dodržování předpisů.

 • Odolnost vůči kryptoměnám

Protokol ENDO patří do singapurské jurisdikce, která je zemí příznivou pro kryptoměny a ICO, a zavedla opatření a předpisy k podpoře růstu tohoto sektoru.

Distribuce tokenů

Celková nabídka tokenů je 100 milionů za cenu 0,375 $ za token, který bude později prodán v maloobchodě s hodnotou ceny 1 $.

Velký kus tokenu, tj. 40%, bude použit při prodeji tokenu. Incentivace + C-pool je přiděleno 15 procent, zatímco dalších 15 procent jde do likviditního fondu. Tým a poradci získají 14, respektive 12 procent. Zbývající 4 procenta jsou rozdělena, každé 2 procenta, mezi odměnu a doporučení.     

 • Přijetí komunitou

Pokud jde o přítomnost na trhu, ENDO Protocol sleduje široký přístup, jak je patrné z jeho dostupnosti na více platformách. Facebook, Telegram, Youtube, Twitter, Reddit, Medium, Instagram, LinkedIn a GitHub jsou kanály sociálních médií používané protokolem Endo. S více než 11 tis. Členů na Telegramu si protokol ENDO získal velkou pozornost, která se očekává vzhledem k tomu, že jeho CMO je marketingový expert.

 • Cestovní mapa

Fáze projektu:

Podle jeho plánu je projekt ve fázi 4, kde dokončil svou marketingovou kampaň a je připraven vstoupit do jeho části MVP pro prodej tokenů a rozhraní platformy. Díky jasnému plánu budou mezi významné milníky letošního roku patřit veřejné spuštění testnetu jeho platformy a spuštění mainnetu spolu se spuštěním mnoha dalších funkcí. V roce 2019 budou mít integraci EOS, zatímco v roce 2020 se budou obracet na vládu.

Endo ICO

Poznámka pro investory

Identifikace a ověření jsou nedílnou součástí života jednotlivce i firmy. Tento sektor představuje velká rizika, ale chybí mu funkční a efektivní řešení. Zaměřením na bolestivé body tohoto segmentu vytvořil ENDO Protocol dobrý nápad. Neexistují však žádné informace o rozpočtování získaných prostředků, které by rovněž měly být prioritou týmu.

Myšlenka spojená s prototypem, zkušeným a diverzifikovaným týmem spolu s ambiciózním plánem nám dává progresivní a potenciální obraz. Zůstává však vidět, jak efektivně tým Endo Protocol implementuje své plány do praxe.

Metodologie

Abychom mohli hodnotit ICO, sledujeme seznam parametrů, které jsou v zásadě KPI (klíčové ukazatele výkonu) projektu, viz:

 • Bílý papír – Dostupnost kódu nebo prototypu, rozdělení finančních prostředků, peněženka pro crowdsale
 • Profil týmu – Síla a pověst týmu
 • Obchodní model – Problém vyřešen, účel & užitečnost tokenu a ekonomický model
 • Podkladová technologie – Blockchainová infrastruktura, jasnost pojmů & podmínky a tokenový software
 • Odolnost proti kryptoprodeji – Začlenění, distribuce tokenů, právní rizika a bezpečnostní aspekt
 • Přijetí komunitou – Jasnost & frekvence komunikace a přítomnosti na sociálních médiích

Položením správných otázek udržujeme integritu a životaschopnost naší kontroly ICO a zároveň používáme metodu hodnocení založenou na kritičnosti konkrétního faktoru. Například prvkům, jako je tokenový nástroj a rozpis prostředků, byla přikládána nejvyšší důležitost, zatímco reputace členů týmu a plán přilákání uživatelské základny mají střední kritičnost.

Máme tým robustních profesionálů, kteří hodnotí projekty ICO zcela nezaujatým způsobem.

Chcete, aby vaše ICO bylo přezkoumáno společností Coingape? Dej nám vědět

Pozor: Coingape zveřejňuje recenze projektů ICO pouze pro informační účely. Není to výzva k investování. Při přijímání investičních rozhodnutí proveďte individuální posouzení a konzultujte s poradcem.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map