Kontrola a analýza tokenů ABCC AT

Přehled

Jedním z populárních trendů na trhu kryptoměn právě teď jsou nativní tokeny kryptoměnových burz. Populární kryptoburzy jako Binance, Huobi a KuCoin mimo jiné spustily své vlastní kryptoměny viz. Binance Coin (BNB), Huobi Token (HT) a akcie KuCoin (KCS). V posledních několika měsících, kdy se většina kryptoměn buď snažila udržet své tempo, nebo výrazně poklesla, byly tyto burzovní mince jako BNB nejen přeživšími, ale i jedním z mála rostoucích. Nová burza kryptoměn na trhu, ABCC, burza digitálních aktiv, je nyní připravena vydat svůj nativní token AT. Pojďme na to!

Token ABCC

ABCC je kryptoburza, která si klade za cíl stát se burzou světové úrovně prostřednictvím svého rámce pro hodnocení digitálních aktiv, různých obchodních možností, jako je kryptoobchod, marginální obchodování, mimoburzovní obchod (OTC) a smluvní obchodování.

S tokenem ABCC (AT) plánuje burza motivovat své uživatele.

Burza již existuje za poslední 2 měsíce a na její platformě je uvedena řada kryptoměn. Kromě populárních kryptoměn, jako jsou Bitcoin (BTC), Ethereum (ETH), Ripple (XRP), Litecoin (LTC) a Qtum (QTUM), má také další coiny, které přidávají rozmanitost a uspokojují potřeby různých uživatelů.

  • Profil týmu

ABCC založil Calvin Cheng, který má na svém webu zkušený tým čtyř poradců, včetně Dr. Michaela Frenda, který je bývalým ministrem zahraničních věcí Malty. Jiná jména jsou, Weixing Chen je blockchainový investor, který investoval do řady blockchainových projektů, Zhang Lei je produktový manažer, který byl zakladatelem a CEO Tapas Mobile před sloučením s Baidu Mobile Security BG a sériovým podnikatelem, Forrestem Chen, který předtím spoluzaložil Umeng, který získal Alibaba.

Burza má také tři institucionální investory připsané na její jméno, viz. Funcity Capital, Dream Seeker Capital a BlockOrigin Capital.

ABCC AT Token

  • Obchodní model

Na základě blockchainu AT token je původcem burzy ABCC Digital Asset Exchange, která svým držitelům umožní přístup k řadě výhod. Pro používání produktů nebo služeb na ABCC, jako je placení transakčních poplatků nebo nákup jiných digitálních aktiv, bude použit AT. Rovněž se účastnit kampaní a aktivit spolu s odměňováním. AT dále umožní držiteli podílet se na budování komunity a navrhovat návrhy mimo jiné úkoly.

Vracejí 80% obchodního poplatku držitelům AT v USDT, BTC a ETH.

  • Podkladová technologie & odolnost vůči kryptoměnám

Tato singapurská burza byla založena v dubnu 2018, což zřejmě neúčtuje žádné obchodní poplatky. Je to nativní token AT je token založený na ERC-20, jehož celková nabídka je pevně stanovena na 210 milionů a odhadovaná počáteční cena je nastavena na 0,4 $ za token.

Distribuce tokenů

Z celkových 210 milionů tokenů je 50 procent podílu určeno pro distribuci tímto způsobem současně, 10 procent připadne investorům, 20 procent týmu a dalších 20 procent burzovní platformě.

Zbývajících 50 procent bude připadat na obchodní příspěvky, z toho 40 procent, kde členové, kteří obchodují na platformě, budou odměněni prostřednictvím mechanismu Trade-to-Mine (ToM) a 10% je na odměny za historické obchody.

Podobně jako model těžby bitcoinů, tokeny AT přijaly inflační model, který zahrnuje kroky uvolnění a distribuce. Po vzoru polovičního rozpadu bude celkem 6 období, kde každé období bude mít 120 dní. Kromě toho budou bloky generovány každých 6 hodin, což znamená přibližně 4 bloky denně.

Pokud jde o distribuci, AT bude distribuována v „bloku členům na procento jejich poplatků za obchodování v rámci tohoto bloku.“

  • Přijetí komunitou

Burza je stará dva měsíce a je přítomna na Facebooku, Twitteru a Telegramu. S více než 4500 sledujícími na Facebooku a Twitteru a 2400 členy na Telegramu ABCC postupně upoutává pozornost investorů. Má také japonské, korejské a ruské telegramové skupiny.

ABCC AT Token

Poznámka pro investory

Výměnné tokeny jsou stále populárnější, což nabízí lukrativní a bezpečnější investiční možnost. Token společnosti ABCC plánuje využít tento trh s vysokým potenciálem se zvláštním nádechem bitcoinu, jako je model těžby inflace. Burza si již vytvořila svoji přítomnost na trhu s 39 obchodními páry a 3 nejnáročnějšími kryptoměnami, tj. BTC, ETH a USDT jako základními měnami. Za krátkou dobu si burza zaregistrovala dobrá čísla, pokud jde o objem obchodování, obchodní trh a uživatele, což přidává hodnotu jeho tokenu AT.

Metodologie

Chcete-li hodnotit token, sledujeme seznam parametrů, které jsou v zásadě KPI (klíčové ukazatele výkonu) projektu, viz:

  • Bílý papír – Dostupnost kódu nebo prototypu, rozdělení finančních prostředků, peněženka pro crowdsale
  • Profil týmu – Síla a pověst týmu
  • Obchodní model – Problém vyřešen, účel & užitečnost tokenu a ekonomický model
  • Podkladová technologie – Blockchainová infrastruktura, jasnost pojmů & podmínky a tokenový software
  • Odolnost proti kryptoprodeji – Začlenění, distribuce tokenů, právní rizika a bezpečnostní aspekt
  • Přijetí komunitou – Jasnost & frekvence komunikace a přítomnosti na sociálních médiích

Položením správných otázek udržujeme integritu a životaschopnost naší kontroly a zároveň používáme metodu hodnocení založenou na kritičnosti konkrétního faktoru. Například prvkům, jako je tokenový nástroj a rozpis prostředků, byla přikládána nejvyšší důležitost, zatímco reputace členů týmu a plán přilákání uživatelské základny mají střední kritičnost.

Máme tým robustních profesionálů, kteří hodnotí projekty zcela nestranně.

Chcete, aby váš token zkontroloval Coingape? Dej nám vědět

Pozor: Coingape zveřejňuje recenze projektu pouze pro informační účely. Není to výzva k investování. Při přijímání investičních rozhodnutí proveďte individuální posouzení a konzultujte s poradcem.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map