Kontrola protokolu ICO protokolu Sentinel a analýza tokenů UPP

Recenze ICO protokolu Sentinel

Jednou z největších hrozeb současnosti je napadení hackery. Nyní, když to kombinujeme se světem kryptoměn, je hrozivé riziko, které představuje. Decentralizovaná povaha kryptoměn, která je její nejlepší vlastností, má také své nevýhody. Postrádá vhodný systém obrany před hrozbami, díky němuž jsou kryptoměny zranitelné vůči krádežím, podvodům a hackerům. To je místo, kde Sentinel Protocol přichází do obrazu, který plánuje „překonat nevýhodu decentralizace tím, že se z ní stane výhoda pro bezpečnost.“ Co je to za projekt? Poznejte jeho plný potenciál prostřednictvím našeho komplexního Recenze ICO protokolu Sentinel!

Důležité podrobnosti

Celkový počet žetonů: 500 000 000

K dispozici pro prodej tokenů: 300 000 000 (60%)

Předprodej tokenů: 23. května

Token crowdsale: 27. května

Cena tokenu: 1 UPP = 0,16 USD (0,00020 ETH)

Sentinel Protocol: Ochrana před hackery & podvody

Cílem Sentinel Protocol ICO je vybudovat „crowdsourcingovou databázi zpravodajských informací o hrozbách na blockchainu využitím jejího konsensu a motivačního systému“.

Tým ověřovatelů zahrnuje bezpečnostní odborníky a organizace, které využívají sílu decentralizace k vytvoření bezpečného ekosystému. Rozpoznáním tří hlavních bezpečnostních problémů viz. vystavení hackerům, identifikace útočníků a odpovědnost za takto způsobenou škodu, tým vyvinul řešení.

Tato bezpečnostní zpravodajská platforma chrání jednotlivé uživatele kryptoměny a zajišťuje kryptoburzy, peněženky a platby prostřednictvím svých jedinečných funkcí, včetně databáze reputace hrozeb, bezpečnostní peněženky strojového učení a distribuovaného sandboxu pro analýzu malwaru, přičemž odměňuje bezpečnostní profesionály za jejich příspěvek.

Nyní je čas na vyhodnocení!!!

 • Podrobný dokument s fondy zaměřenými na R.&D

Dokument ICO protokolu Sentinel poskytuje podrobný popis problému, kterým jsou bezpečnostní problémy s decentralizací, speciální bezpečnostní prvky platformy a ekosystém Sentinel Protocol..

Společnost vytváří svou peněženku, která je S-Wallet, která je poháněna strojovým učením. S funkcí antivirového softwaru S-wallet také proaktivně reaguje na neznámé hrozby.

Pokud jde o prototyp, tým na něm pracuje, ale na GitHubu nejsou k dispozici žádné kódy, jak je uvedeno v FAQ na webu, kde se uvádí, že kódy budou zpřístupněny, ale některé nebudou z bezpečnostních důvodů publikovány.

Dokument představuje největší část získaných finančních prostředků, tj. 50 procent bude přiděleno na výzkum a vývoj. Náklady na vybavení kybernetické bezpečnosti, obecné operace & administrativní a účetní, právní & sekce dodržování předpisů získají každý z fondů 10 procent. Zbývajících 20 procent půjde na prodej & marketing, který pokrývá jak online, tak offline marketingové úsilí.

 • Profil týmu se sídlem v Singapuru

Tým mluví dobrou inspirací pro tento projekt jako zakladatel nadace Uppsala Foundation, týmu bezpečnostních odborníků v oblasti IT, který se snaží umožnit decentralizovaný, ale propojený krypto svět, Patrickovi Kimovi bylo ukradeno 7218 etherů, které vedly k tomuto nápadu.

SENTINEL ICO – tým

Patrick Kim – Zakladatel & CEO, S desetiletou zkušeností v oblasti zabezpečení sítí a systémové architektury, Patrick Kim také založil Uppsala Foundation a pracoval v Cisco, Palo Alto Networks a F5 Network. Rovněž konzultoval vládu a velké korporace, jako je Samsung.

HM Park – Spoluzakladatel / vedoucí provozu, Park má dlouholeté zkušenosti v oblasti IT bezpečnosti, fintech bezpečnosti a strojového učení. Navrhl architekturu DB v bance KB a vedl globální obchodní operace ve společnostech F5 Networks a Darktrace.

John Kirch – Hlavní evangelista, John Kirch, má více než 25 let mezinárodních zkušeností se softwarovými řešeními a dříve pracoval v Softbank, Watchguard a Darktrace.

Dayeol Lee – Core Development, Lee v současné době sleduje titul Ph.D. o zabezpečení hardwaru a systému, který získal 3. místo v simulované hackerské soutěži na DEFCON 2010, což je největší konvence hackerů na světě. Simuloval hacky také pro podniky, vlády a univerzitní weby.

Tým se skládá z osmi dalších lidí v designérských, vývojářských, marketingových, finančních, bezpečnostních a zpravodajských odděleních.

ICO protokolu Sentinel - podrobnostiICO protokolu Sentinel – podrobnosti

 • Obchodní model: Token nástroje

Protokol Sentinel má svou vlastní kryptoměnu s názvem UPP, tj. Pro Uppsala, kterou lze použít k platbě za zboží a služby poskytované platformou. Tokeny UPP lze také využít k využití pokročilých bezpečnostních funkcí peněženky mimo jiné služby, jako je posouzení zranitelnosti, poradenství a podrobné kybernetické forenzní služby.

Za účelem povzbuzení těch, kteří pomoc potřebují, a těch, kteří ji poskytují, budou včasní přispěvatelé odměněni většími pobídkami. Rovněž bude nastaven počáteční poměr inflace mezi 3 až 7 procenty ročně, který bude postupně snižován až k bodu 0 procentního podílu inflace. 30 procent příjmů UPP poputuje komunitním přispěvatelům.

 • Podkladová technologie: ICON blockchain

Protokol Sentinel bude používat blockchain ICON, tým však nemá žádného vlastního specialisty na blockchain. Projekt má vývojáře s plným zásobníkem a hlavního vývojáře, ale sami o sobě nemají žádné znalosti o blockchainu.

S jasným souborem podmínek se projekt řídí opatřeními KYC a objasňuje použitelný minimální / maximální limit příspěvku, který je 30–300 ETH. Registrace KYC je nezbytným krokem jak pro předprodej, tak i pro crowdsale, který požaduje adresu peněženky Ethereum, která by neměla být centralizovanou adresou pro výměnu. Z důvodu identifikace je navíc řidičský průkaz nepřijatelný, za platné možnosti se považuje spíše národní průkaz totožnosti a cestovní pas.

 • Odolnost vůči kryptoměnám

Registrovanou společností je Uppsala Foundation se sídlem v Singapuru, která se stala centrem ICO. Vláda má pozitivní postoj k fintech a daňovým pravidlům. V listopadu 2017 vydal měnový úřad země soubor pokynů pro prodej tokenů a uvedl, že nereguluje digitální měny, spíše je vítá jako inovaci.

Dokument jasně uvádí, že lidé z Číny a USA se nebudou moci této ICO účastnit spolu s občany zemí, kde je omezená nebo neoprávněná účast na ICO.

Distribuce tokenů: Z celkového počtu 500 000 000 bude 15 procent, což je 75 milionů, věnováno Nadaci Uppsala, zatímco dalších 15 procent půjde na rozvoj podnikání. První přispěvatelé budou mít 33,7 procenta původního UPP a 26,3 procenta z celkového počtu tokenů půjdou veřejným přispěvatelům. Distribuce veřejných tokenů ve výši 131 500 000 UPP se dále dělí na veřejné předprodeje (33,25%), crowdsale (28,7%), strategické přispěvatele (33,25%) a předběžné hlídky (3,8%). 8 procent z celkového počtu žetonů bude zvýšeno pro vyhrazenou alokaci, zatímco zbývající 2 procenta budou přidělena pouze poradcům.

Pokud jde o poradce, tým se skládá ze 6 lidí, viz. JH Kim, který je v radě nadace ICON, Simon Kim, John Ng, Kenneth Oh, Hongzhuang Lim a Wong Lee Hong, který je výkonným poradcem společnosti Kyber Network.

Vzhledem k tomu, že ICO protokolu Sentinel Protocol je platformou zpravodajských informací o zabezpečení pro blockchain, je bezpečnost hlavním faktorem celého tohoto projektu. Má tři jedinečné bezpečnostní funkce, jmenovitě databáze reputace hrozeb (TRDB), integrovaná bezpečnostní peněženka stroje Engine Learning (ML) (S-Wallet) a sandbox pro analýzu distribuovaného malwaru (D-Sandbox), který zajišťuje bezpečný ekosystém Sentinel Protocol.  

Přijetí komunitou

Projekt Sentinel Protocol má svou sociální přítomnost na Facebooku, Twitteru, médiu, Redditu a Youtube. Jejich telegramový kanál má přes 30 tisíc členů, což je dobré číslo. Ačkoli mají zavedenou sekci blogů, není příliš aktivní. Když už mluvíme o členech týmu, mají kompletní biosy aktualizované a připravené k analýze.

ICO - Sentinel Protocol - HodnoceníICO – Sentinel Protocol – Hodnocení

Průměrné hodnocení: 7,7 / 10

 • Cestovní mapa

Fáze projektu:

 • Projekt byl zahájen v lednu tohoto roku, kdy zvítězil také v soutěži Kyber Network Developer’s Competition. Plán uvádí březen za vydání tokenu, ale předprodej i crowdsale se uskuteční koncem května.
 • Projekt má údajně prototyp ve službě testnet, ale není k dispozici veřejnosti. Svůj prototyp také představili na summitu ICON. Podle plánu bude mainnet spuštěn v červenci, zatímco strojové učení a Sandbox budou spuštěny na konci tohoto roku.

Červené vlajky:

 • Projekt musí ještě učinit jakákoli oznámení o partnerství, která jsou nutná pro jeho změnu velikosti. Pro úspěch sentinelového protokolu to bude záviset na výměnách využívajících protokol a opět nedošlo k žádným takovým oznámením partnerství s výměnami.

Poznámka pro investory

S nárůstem počtu hackerů a krádeží kryptoměny má toto ICO silný význam. Trh však potřebuje více povědomí a ohleduplnosti k tomuto konceptu. Protokol Sentinel je v té době nepochybně potřebou kryptoměnového průmyslu. Projekt má dobrý tým s dlouholetými zkušenostmi, ale chybí mu relevantní tým v Blockchainu. Pokud jde o prototyp, tým na něm již pracuje, ale na GitHubu zatím nejsou k dispozici žádné kódy. Vzhledem k tomu, že společnost již zmínila kvůli citlivé povaze projektu, nebude zcela zveřejněna. Celkově jde o projekt s potenciálem a dobrým týmem!

Metodologie

Abychom mohli hodnotit ICO, sledujeme seznam parametrů, které jsou v zásadě KPI (klíčové ukazatele výkonu) projektu, viz:

 • Bílý papír – Dostupnost kódu nebo prototypu, rozdělení finančních prostředků, peněženka pro crowdsale
 • Profil týmu – Síla a pověst týmu
 • Obchodní model – Problém vyřešen, účel & užitečnost tokenu a ekonomický model
 • Podkladová technologie – Blockchainová infrastruktura, jasnost pojmů & podmínky a tokenový software
 • Odolnost proti kryptoprodeji – Začlenění, distribuce tokenů, právní rizika a bezpečnostní aspekt
 • Přijetí komunitou – Jasnost & frekvence komunikace a přítomnosti na sociálních médiích

Položením správných otázek udržujeme integritu a životaschopnost našich Recenze ICO při dodržování metody hodnocení, která je založena na kritičnosti konkrétního faktoru. Například prvkům, jako je tokenový nástroj a rozpis prostředků, byla přikládána nejvyšší důležitost, zatímco reputace členů týmu a plán přilákání uživatelské základny mají střední kritičnost.

Máme tým robustních profesionálů, kteří hodnotí Projekty ICO zcela nezaujatým způsobem.

Chcete, aby vaše ICO bylo přezkoumáno společností Coingape? Dej nám vědět

Pozor: Coingape zveřejňuje recenze projektů ICO pouze pro informační účely. Není to výzva k investování. Při přijímání investičních rozhodnutí proveďte individuální posouzení a konzultujte s poradcem.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map