Muzika ICO recenze a kompletní analýza

Přehled

Hudební průmysl roste rychlým tempem s celosvětovým růstem tržeb z digitální hudby 17,7%. Vzhledem k tomu, jak se digitální hudební průmysl vyvíjí a bude vyvíjet, vstupuje toto nové ICO na trh s velkým potenciálem. Vytvořením nového ekosystému digitální hudby jako posunu k decentralizaci plánuje společnost Muzika převzít roli stávajících zprostředkovatelů a zaktualizovat spravedlivou distribuční strukturu. Pojďme se tedy ponořit přímo do Muzika ICO, abychom poznali veškerou jeho hodnotu!

Muzika: Blockchain integrovaný do digitální hudby

Muzika vstupuje do krypto světa, aby se vypořádal s výzvou hudebníků a fanoušků, kteří jsou skutečnými tvůrci hodnot v dnešním hudebním průmyslu, ale nejsou řádně odměňováni za vytváření hodnot přímo.

V tomto světě, kde hudebníci nedostávají své příspěvky a fanoušci jsou „zastrčeni jako spotřebitelé“, zatímco zprostředkovatelé využívají zisků, usiluje společnost Muzika o inovaci v hodnotovém řetězci v odvětví digitální hudby.

Plán je „reformovat způsob, jakým hodnotu vytvářejí a zachycují různí aktéři v tomto odvětví.“ Odměny budou vráceny těm, kteří vytvářejí hodnotu a zároveň získávají podíl ztracený z digitálního pirátství prostřednictvím technologie blockchain.

Čas vyhodnocení!!

 • Detailní & bílý dokument založený na datech

Muzika poskytuje podrobné a jasné informace prostřednictvím vysvětlující bílé knihy. S profesionálním vzhledem k tomuto dokumentu dále nabízí podrobnou studii hudebního průmyslu, jeho hodnoty a růstu. Snadno jsou pokryty i technické aspekty technologie blockchain, přičemž jsou fakta prezentována pomocí dat a grafů.

Softwarová ukázka Muzika Studio v0.1.0 byla zpřístupněna veřejnosti ke stažení pro různá zařízení, viz. Mac, Windows a Linux.

 • Silný profil týmu

Začátek týmu Muzika je dobrý, protože jeho spoluzakladatelé jsou jedním z nejmladších a úspěšných podnikatelů. V průměru ve věku 22 let byli všichni oceněni Forbes 30 Under 30 Asia 2018.

Inseo Chung- Spoluzakladatel a generální ředitel: Chung je sériový podnikatel se zkušenostmi z hudebního i blockchainového světa. Jako profesionální pianista získal 2. místo v Národní studentské hudební soutěži. Byl také jedním z prvních těžařů Ethereum v Koreji.

Sangmin Heo- Spoluzakladatel a CTO: Díky vzdělání v oboru počítačových věd byl Heo také globálním finalistou veletrhu Intel Science and Engineering Fair. Kromě příslušných technických zkušeností byl jediným vývojářem „The Bamboo Network“.

Jangwon Lee- Spoluzakladatel a provozní ředitel: Lee také spoluzakládal společnosti Shadal Inc. a Youthglobe Korea, přičemž byl trojjazyčným podnikatelem s globálními sítěmi. Vystudoval obchodní administrativu na Soulské národní univerzitě.


Společnost uvedla 12 svých vedoucích oddělení zahrnujících blockchain, rozvoj podnikání, UX designing, marketing, vývojáře, správu hudby, výzkum a dodržování předpisů.

Investoři & partneři: NEO Global Capital, Ontology, BlackHorse, Everest Ventures, 256 Ventures, V3 Ventures, Ulysses Capital, Vestigium a Divergence Digital Currency Fund (DDC) Fund.

 • Obchodní model: MZK – token utility

Muzika je podpořena již zavedenou platformou Mapiacompany, která má přibližně 2 miliony aktivních uživatelů pokrývajících více než 150 zemí, pokud jde o předplatitele a umělce z více než 30 zemí. Nyní, aby se vytvořila loajální a motivovaná komunita, společnost jde cestou blockchainu.

Inspirován komunitou populárního projektu Steemit, byla vytvořena mince Muzika (MZK). Jediným prostředkem výměny v rámci ekosystému Muzika bude vykonávat čtyři funkce, viz. budování komunity, transakční prostředky pro komerční zboží a služby, sponzorské příležitosti a komunitní programy.

Za účelem získání MZK existují tři možnosti, a to účast na ICO, burzách kryptoměn a věrnostních bodech.

 • Podkladová technologie: Blockchain založený na ontologii

Muzika využívá platformu Ontology k vybudování svého decentralizovaného projektu. Se zaměřením na transparentnost a zabezpečení funguje výběr platformy Ontology pro projekt skvěle. Pokud jde o inteligentní smlouvy, tým se nejprve snaží uchopit funkčnost a postup implementace.

 • Odolnost vůči kryptoměnám

Tento projekt je začleněn do Singapuru, zatímco společnost stojící za společností Muzika sídlí v Koreji, která je nejen vybavena špičkou v oblasti digitálních technologií, ale korejský hudební trh je podle příjmů také 10. největší na světě.

S přibližně 12 poradci uvedenými na jeho webových stránkách pokryl všechny body. Se jmény jako Michael Cho – nevýkonný ředitel Kakao, JoonKee Hong – nevýkonný ředitel Kakao Bank, Yoonwoo Lee – (EX) CEO & Místopředseda Samsung Electronics a Stella Kung – CMO QTUM a mnoho dalších, vytvořila Muzika dobrý dlouhý seznam poradců.

Distribuce tokenů

Z celkové 1 miliardy MZK tokenů bude na prodej 20,5 procenta, tj. 205 000 000 tokenů. Hlavní část tokenů, tj. 40 procent, je přiděleno pro ekosystém odměn. Partnerství a tým oba získají po 10 procentech tokenů MZK. Asi 14,5 procenta půjde do rezervy, zatímco zbývajících 5 procent je určeno pro poradce.

 • Přijetí komunitou

Společnost nabízí svým potenciálním investorům dobrý dosah prostřednictvím stránek Reddit, Facebook, Twitter, Medium a GitHub. Kanál Čínský telegram má více než 280 členů, zatímco anglická verze má přibližně 2160 členů a korejská verze má více než 1480 členů.

 • Cestovní mapa

Fáze projektu:

 • Projekt představuje funkční a proveditelný plán, který má v každém čtvrtletí zásadní vývojový přírůstek do platformy. Počínaje 1. čtvrtletím 2017 právě teď projekt uvede svůj tokenový prodej do provozu.
 • Budoucími cíli projektu jsou výpisy na burze, testnet a poté spuštění platformy ze sítě.

Poznámka pro investory

Myšlenka revoluce v hudebním průmyslu za miliardy dolarů při zaměření na jeho bolestivé body má dobrý start do projektu. Dále postupuje vpřed se silným a zkušeným týmem a nabízí divákům své softwarové ukázky. Tým navíc představil dobře stanovený a proveditelný plán, který představuje progresivní růst.

Klíčovým bodem, který stojí za zmínku, je existence platformy s 2 miliony uživatelů za Muzikou, která využívá decentralizovanou povahu blockchainové technologie.

Metodologie

Abychom mohli hodnotit ICO, sledujeme seznam parametrů, které jsou v zásadě KPI (klíčové ukazatele výkonu) projektu, viz:

 • Whitepaper – dostupnost kódu nebo prototypu, rozdělení finančních prostředků, peněženka pro crowdsale
 • Profil týmu – síla a reputace týmu
 • Obchodní model – problém vyřešen, účel & užitečnost tokenu a ekonomický model
 • Záložní technologie – blockchainová infrastruktura, jasnost pojmů & podmínky a tokenový software
 • Odolnost proti kryptoprodeji – začlenění, distribuce tokenů, právní rizika a bezpečnostní aspekt
 • Přijetí komunitou – jasnost & frekvence komunikace a přítomnosti na sociálních médiích

Položením správných otázek udržujeme integritu a životaschopnost naší kontroly ICO a zároveň používáme metodu hodnocení založenou na kritičnosti konkrétního faktoru. Například prvkům, jako je tokenový nástroj a rozpis prostředků, byla přikládána nejvyšší důležitost, zatímco reputace členů týmu a plán přilákání uživatelské základny mají střední kritičnost.

Máme tým robustních profesionálů, kteří hodnotí projekty ICO zcela nezaujatým způsobem.

Pozor: Coingape zveřejňuje recenze projektů ICO pouze pro informační účely. Není to výzva k investování. Při přijímání investičních rozhodnutí proveďte individuální posouzení a konzultujte s poradcem.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map