Recenze ICO Enigma CatalystRecenze ICO Enigma Catalyst

Ahoj kluci,

V pokračování naší řady recenzí ICO vám přinášíme jeden z nejžhavějších rozhovorů ICO, Enigma Catalyst. Dobrou chuť!

O společnosti

Společnost Enigma Project Company, založená skupinou absolventů MIT, je americký začínající podnik, který je úspěšný na trhu zabezpečeného sdílení dat a nyní nedávno ohlásili svůj projekt „Catalyst“. Stimulovaný rychlým vývojem a explozí kryptoměn lze katalyzátorový projekt dobře definovat jako první investiční pódium, které investorům umožňuje utvářet, testovat a implementovat mikro kryptoměny. Ve skutečnosti s pomocí katalyzátoru budou mít vývojáři nejen přístup k decentralizovanému datovému trhu Enigmy, ale také si mohou pomoci při vytváření a implementaci nových strategií. Ve skutečnosti nebude špatné zmínit, že Catalyst je první aplikace, která je umístěna na vrcholu protokolu enigma.

Recenze ICO Enigma Catalyst

„Catalyst je platforma pro obchodníky s kryptoměnou, kurátory dat, vývojáře a investory. Obchodníci vyvíjejí výkonné kvantitativní strategie využívající datové sady spravované komunitou a investoři investují kapitál do nejlepších obchodníků a strategií. Catalyst v podstatě umožňuje komukoli vytvořit si vlastní krypto-zajišťovací fond. “

Zatímco většina by mohla věřit opaku, algoritmické obchodování a strojové učení se rozhodně ukazují jako problémové v oblasti správy investic. Abych řekl pravdu, tradiční průmysl správy aktiv spočíval v zachování mlčenlivosti a neprůhlednosti, ale věci se nyní mění. Ve skutečnosti by bylo rozumné konstatovat, že tradiční prostředky pro správu aktiv již více nevládnou světu, ale byly spíše zpochybněny volnějším přístupem k finančním údajům, který prosperoval v umožnění rozšíření rizikových metod získávaných davem.

Ve skutečnosti, abychom přidali další do seznamu, dokonce se blokády rychle stáhnou na kousky, které tam byly při vstupu do algoritmického obchodování a nové investiční příležitosti se nabízejí rostoucí komunitě vývojářů, kvantů, obchodníků a investorů.

V návaznosti na tuto stále rostoucí poptávku po kryptoměnách se tým Enigma Catalyst domnívá, že se také zvyšuje počet zajímavých příležitostí. A aby se zajistilo, že tyto příležitosti budou využity nejlepším způsobem, Catalyst má příležitost spojit se s burzami kryptoměn do sloučeného decentralizovaného systému, který byl navržen jako účelný a přímý způsob, jak dosáhnout a kontrolovat prostředky.

Slovy týmu „Hlavním cílem naší platformy je sloužit jako jednotné kontaktní místo pro vývojáře (nebo kvantitativní obchodníky), kteří mají zájem o rozvoj obchodních strategií, které fungují v rozšiřující se doméně kryptoměn.“

Na rozdíl od většiny automatizovaných obchodních systémů se Catalyst nezastaví jen nad tím, protože jeho zakladatelé se rozhodli sloužit také se službami investičních fondů. I když lze tento projekt srovnávat s předchozími projekty, jako je Malenport, Catalyst slibuje, že bude sloužit s lepší dobou zpracování a kvalitou transakcí. Celkově vzato nebude chybné konstatovat, že s novými obchodními strategiemi si Catalyst užívá neomezené konkurenční pole, na kterém bude pracovat.

Studie trhu

Všichni víme, že algoritmické obchodování se používá již dlouhou dobu, ať už jde o vyspělý finanční trh nebo amatérský trh kryptoměn. A stejně jako není tak snadné vybrat strategie, je i vývoj algoritmů pro stejné úkoly náročný. Znovu a znovu se však průmysl vždy snažil poskytovat doporučená řešení, která pomáhají vývojáři softwaru i se základními znalostmi při vytváření algoritmů. Catalyst je tu, aby s takovými řešeními sloužil sám. Ve skutečnosti je tento projekt primárně založen na Quantopian, což znamená, že to samé může fungovat jako most mezi kryptoobchodníkem a Quantopian přístupy.

Technické vlastnosti platformy – tento projekt je decentralizovaný výměnný protokol podporující křížové atomové swapy.

Čas na vyhodnocení!

  • Profil týmu

Tor Bair – vedoucí růstu a marketingu MIT Sloan MBA | Bývalý obchodník s opcemi a data @ Snapchat, TOR řídí růst a marketing projektu.

Guy Zyskind – Tvůrce Enigmy a výzkumník Blockchain / Multi-Party Computation. Dříve Guy strávil více než 10 let v softwarovém průmyslu, včetně role CTO ve společnosti Endor, spin-off MIT. Guy je držitelem MAS z MIT Media Lab.

Může Kisagun– Bývalý konzultant změnil podnikatele v blockchainovém prostoru. Může strávit 3 roky prací v McKinsey & Společnost se zaměřením na bankovnictví a finance a je držitelem titulu MBA na MIT Sloan School of Business.

Victor Grau Serrat – Senior Software Engineer – MIT D-Lab | Více než 15 let vývoje softwaru

Rozpis fondů získaných prostřednictvím prodeje tokenů bude shromážděn v inteligentní smlouvě a bude použit následovně:

60% na vývoj produktů a technologií

15% na blockchainový výzkum

10% na provoz

10% pro marketingové účely

5% na právní a správní náklady

Enigma Catalyst ICORecenze ICO Enigma Catalyst

  • Obchodní model

Vize Enigma spočívá v vytvoření decentralizovaného datového trhu a v revoluci ve způsobu sdílení, agregace a monetizace dat. V 21. století jsou data nejcennější měnou. V současné době je však monopolizován v rukou několika málo. Facebook a Google vybudovaly tržní kapitalizaci 1 $ 1T na shromažďování a zpeněžení uživatelských dat. Pak existují společnosti jako Bloomberg a Reuters, obě s příjmy +10 miliard $, které byly postaveny především na agregaci finančních dat. Tým Catalyst buduje infrastrukturu decentralizovaného, ​​bezpečného a otevřeného datového trhu a zavádí Catalyst jako první aplikaci postavenou na vrcholu této infrastruktury. Platforma Catalyst umožňuje komukoli založit svůj kryptoměnový investiční fond pomocí našich dat, zpětného testování a výzkumných nástrojů. To zajistí počáteční poptávku po jejich datovém trhu a kurátoři dat zajistí dodávku vytvořením a licencí prémiových datových sad pro komunitní použití..

  • Mechanismus tokenů

Na základě Etherea a distribuovaného inteligentní smlouvou se tokeny používají k přístupu ke zdrojům dat na trhu. Tokeny plynou od spotřebitelů dat k poskytovatelům dat. Spotřebitelé dat jsou kvantoví obchodníci, kteří chtějí získat přístup ke zdrojům dat, aby si vytvořili výhodu buď v soutěžích Catalyst, nebo v reálném obchodování s konkurencí. Jejich výdělečný potenciál přímo souvisí s tím, kolik žetonů spotřebují. Tím se vytvoří motivační struktura pro konzumaci ECAT tokenů

Funkce a užitečnost tokenu

Primární: ECAT se používá pro přístup ke zdrojům dat na decentralizovaném Enigma Catalyst Data Marketplace. Platba probíhá na úrovni předplatného.

Sekundární: Žetony ECAT se používají k pobídkám k růstu a zajištění stability sítě.

Tokeny ECAT se používají k vytvoření poptávky na datovém trhu: Tokeny odměn jsou poskytovány kvantům s výherními strategiemi. To stimuluje více poptávek, aby přišli na platformu a spotřebovali data, aby vylepšili své strategie a získali výhodu.

  • Bezpečnostní

Zatímco se tým Catalyst spoléhá na inteligentní kontrakt a nezávislé audity zabezpečení, na žádost o zjevné, vnímané nebo skutečné regulační riziko nám bylo řečeno, že „náš token je token utility založený na našem právním poradci (Cooley – Patrick Murck, Marco Santoni)“ názor. Cooley je jednou z nejuznávanějších společností ve vesmíru. Chceme dodržovat všechny regulační pokyny “.

Externí a interní audity – podle našeho rozhovoru se členy týmu plánují získat 1 nebo 2 nezávislé audity jejich inteligentních smluv.

  • Přijetí komunitou

Díky pravidelným blogům a přímé komunikaci s investory a hledači informací prostřednictvím slacku a telegramu jsme si zcela jisti, že tým docela úspěšně vybudoval komunitu kolem jejich projektu. Slovy týmu „V současné době máme pro náš produkt silnou komunitní a uživatelskou základnu – náš Slack je aktivní a roste (aktuálně u 900+ uživatelů) a máme živou alfa verzi k dispozici na www.enigma.co/catalyst s více než 1 500 registracemi a stažením “.

  • Náš projekt

Catalyst lze nepochybně zmínit jako projekt, který byl představen ve správný čas. Totéž poskytuje řešení pro současné závazky a principy blockchainového průmyslu, díky nimž je tento projekt v poptávce. Zatímco zkušení členové týmu, technologicky vyspělá řešení a implementace projektu lze označit jako plusové body, absence finančního plánu poskytuje něco, co je třeba vzít v úvahu také v části negativní.

Průměrné hodnocení: 8/10

Pro více dotazů kontaktujte:

Redakční tým CoinGape ve společnosti [chráněno e-mailem]

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me