Přezkoumání a úplná analýza ICO v síti likvidity

Recenze ICO v síti likvidity

Přehled

Ve srovnání s běžnými platebními platformami, jako je MasterCard, které dokáží zpracovat tisíce transakcí za sekundu, bitcoiny a ethereum blockchain ještě nejsou schopny provádět takovou úroveň transakcí. Tyto blockchainové sítě čelí problému škálovatelnosti a nyní více, protože jejich přijetí se významně zvyšuje. Je třeba se vypořádat s pomalými a nákladnými transakcemi. Naše dnešní ICO to dělá právě proto, že poskytuje okamžité a levné transakce a zároveň nabízí decentralizované řešení výměny a škálování. Chcete-li znát všechny naléhavé body nebo nedostatky, přečtěte si naše Kontrola ICO v rámci likvidity učinit informované investiční rozhodnutí.

Liquidity.Network: Blockchainové platby pro každého

Liquidity Network je platební řešení, které umožňuje více uživatelům posílat mikroplatby Ethereum poprvé. Jedná se o vůbec první off-chain platební systém, kde mohou uživatelé provádět obousměrné převody etherea.  

Likvidita. Síť v zásadě využívá off-chain platební centra, která umožňují dvěma uzlům komunikovat přímo mezi sebou. To znamená rychlejší transakce a čím více uživatelů na této platformě, tím rychlejší transakce proběhnou.

V tradičním blockchainu vyžaduje každá transakce pro ověření vysoké náklady na energii, ale u platebních center mimo řetězec bude platba rychlejší, což znamená, že převody nemusí stát téměř nic.

Tato síť a všechny související informace budou zabezpečeny využitím technologie blockchain, protože všechny informace o uživateli budou na blockchainu Ethereum.

Nyní je čas na vyhodnocení!!

 • Interaktivní bílá kniha

Zpráva o projektu je vysvětlující a přinejmenším atraktivní. Se správným zázemím, cílenými problémy, řešeními a srovnáními porovnávanými s konkurencí tým odvedl dobrou práci. Kromě toho pokrývá také technické aspekty, ale bez balení technickými jargony.

Nejlepší na tomto ICO je, že již mají funkční MVP, který je dnes těžké najít. Peněženka MVP běží na testnet, který je k dispozici pro testování. Připraveno pro Ethereum, lze jej nasadit také na Ethereum classic nebo Rootstock. Dfinity a NEO jsou navíc další možné blockchainy.

Kódy však nejsou k dispozici na GitHubu, což je zde trochu off point vzhledem k tomu, že blockchain zahrnuje open-source projekty.

Neexistuje vysvětlení ohledně rozpočtování takto shromážděných finančních prostředků během crowdsale. Sdílené je však použití finančních prostředků v klasifikaci 10 mil. $ A 20 mil. $, Které se zaměří na inženýrství, výzkum, marketing a komunikaci, rozvoj podnikání a právní služby.

 • Profil talentovaného týmu

Tým má sedm lidí kromě spoluzakladatele a vynálezce, který patří do oblasti vývoje, blockchainu, marketingu & komunikace a strategie. Společnost v současné době najímá pozici COO a vývojový tým spolu s poradci.

Liquidity.network teamLiquidity.network team

Arthur Gervais, Ph.D.. Spoluzakladatel, Je také spoluzakladatelem nástroje pro formální ověřování smart kontraktů security.ch a získal titul Ph.D. v blockchainové bezpečnosti z ETH Curych.


Rami Khalil – Rami je vynálezcem REVIVE, což je první decentralizovaný protokol k vyvážení platebních kanálů bez transakcí v řetězci. Jeho vzdělávací a profesní zázemí je primárně zaměřeno na bezpečnostní aspekt.

Oba spoluzakladatelé pocházejí z akademické oblasti a znalost blockchainového prostoru určitě funguje v jejich prospěch. Tým je nedílnou součástí úspěchu projektu a likvidity. Síť nemusí mít velký tým, ale pracuje na expanzi.

Účast VC: Projekt již přilákal fondy VC, jako jsou zk Capital, Danhua Capital (DHVC), YouBi Capital a ZMT Capital.

Likvidita. SíťLiquidity.network podrobnosti

 • Obchodní model: Utility token

Nativní token Liquidity.Network je token LQD, který bude tokenem ERC20. Tyto tokeny LQD budou použity k přístupu k prémiovým funkcím platformy, jako je zaručený počet transakcí za sekundu, přístup ke službě AOI nebo dohoda o úrovni služeb pro vysokou dobu provozuschopnosti

Tento token bude přijat Likvidita. Síť výměnou za služby s přidanou hodnotou.

Použitelnost nebo zabezpečení protokolu systému se však nespoléhá na použití tokenu. S počtem členů se také zvýší užitečnost tokenu jako přístupového tokenu ke zpracování plateb mimo řetězec.

 • Podkladová technologie: Ethereum blockchain

Liquidity.Network ekosystém je založen na platformě Ethereum a je přenosný na jakýkoli inteligentní blockchain kontraktu. To také znamená, že platforma těží ze stávající vývojové a výzkumné komunity.

Pokud jde o podmínky, minimální investiční limit pro účast je 300 USD. Rovněž zahájili opatření KYC, aby vyhověli švýcarským finančním regulačním orgánům (FINMA), která jsou prováděna u všech účastníků. Budou existovat dvě samostatná opatření KYC, u příspěvků nižších než 3000 CHF bude proveden lehký KYC, zatímco u příspěvků nad tento počet bude muset projít celý KYC, který zahrnuje ověřenou kopii ID / pasu nebo video.

 • Odolnost vůči kryptoměnám

Po začlenění Švýcarska je společnost v kryptoměnové zemi. ICO je omezeno na USA, Čínu, Kanadu a Tchaj-wan. Kromě toho spolupracují s advokátní kanceláří Bratschi ve Švýcarsku, aby splnili požadavky předpisů. V dokumentu nebo na webových stránkách však nejsou uvedení žádní poradci.

Distribuce tokenů

Z celkového počtu 100 milionů LQD bude 15 procent tokenů uvolněno pro veřejný předprodej, zatímco 50 procent bude použito na veřejný prodej.

Se zaměřením na rozvoj Síť likvidity ekosystém a jeho komunita, LiquidChain si ponechá 35 procent z celkové zásoby tokenů. V současné době je ve fázi výstavby společnost LiquidChain GmbH pro vývoj platformy. Tyto tokeny budou vyplaceny po dobu 2 let a členům týmu nebudou rozděleny žádné finanční prostředky.

Liquidity.Network ICO – hodnocení

Průměrné hodnocení: 7,7 / 10

 • Přijetí komunitou

Projekt se stal součástí médií Medium, Telegram, GitHub a Twitter. S více než 1700 sledujícími na Twitteru a téměř 13 000 členy skupiny Telegram je společnost na tom dobře, pokud jde o budování komunity kolem jejich projektu. Chybí však širší přístup, protože v sociálním profilu projektu chybí kanály jako Bitcointalk.

Aktivně také poskytují aktualizace svého projektu prostřednictvím blogů. Vzhledem k tomu, že se jedná o holandskou aukci, však tento projekt není tak nadšený, jak by měl být.

 • Cestovní mapa

Fáze projektu:

Plán projektu začal od 3. čtvrtletí loňského roku jeho verzí alfa. Podle plánu je společnost na správné cestě, když již uvedla svou verzi MVP. Plán však nezmiňuje nic o crowdsale a zaměřuje se pouze na milníky, u nichž příští je spuštění oficiální Liquidity.Network verze příští měsíc.

Hlavní překážky:

Nizozemská aukce, která má své klady, může ovlivnit potenciální návratnost investic projektu. Není to poprvé, co je zaveden systém transakcí mimo řetězec, a proto bude řešení konkurence již fungujících systémů, jako jsou Raiden a Lightning Network, spolu s připravovanými projekty pro společnost překážkou..

Poznámka pro investory

Přijatá myšlenka je určitě solidní a nejdůležitější je zde fungující MVP, který je k dispozici pro testování potenciálním investorům. Zaměřuje se na zlepšenou rychlost transakcí pro různé blockchainy jako Ethereum, Bitcoin a NEO, mimo jiné v budoucnu, zaměřuje se na podstatný prvek. Do konce roku 2018 bude uveden na trh plně funkční produkt.

Navzdory tomu, že mají dobré zakladatele, nejsou zde zmínění žádní poradci. Dalším důležitým bodem je současná konkurence na trhu platebních systémů mimo řetězec. Kódy projektu také nejsou k dispozici na GitHubu a týmu chybí širší přítomnost v sociálních médiích. Celkově má ​​tento projekt potenciál, který si jistě vyžaduje pozornost.!

Metodologie

Abychom mohli hodnotit ICO, sledujeme seznam parametrů, které jsou v zásadě KPI (klíčové ukazatele výkonu) projektu, viz:

 • Bílý papír – Dostupnost kódu nebo prototypu, rozdělení finančních prostředků, peněženka pro crowdsale
 • Profil týmu – Síla a pověst týmu
 • Obchodní model – Problém vyřešen, účel & užitečnost tokenu a ekonomický model
 • Podkladová technologie – Blockchainová infrastruktura, jasnost pojmů & podmínky a tokenový software
 • Odolnost proti kryptoměnám – Začlenění, distribuce tokenů, právní rizika a bezpečnostní aspekt
 • Přijetí komunitou – Jasnost & frekvence komunikace a přítomnosti na sociálních médiích

Položením správných otázek udržujeme integritu a životaschopnost našich Recenze ICO při dodržování metody hodnocení, která je založena na kritičnosti konkrétního faktoru. Například prvkům, jako je tokenový nástroj a rozpis prostředků, byla přikládána nejvyšší důležitost, zatímco reputace členů týmu a plán přilákání uživatelské základny mají střední kritičnost.

Máme tým robustních profesionálů, kteří hodnotí Projekty ICO zcela nezaujatým způsobem.

Chcete, aby vaše ICO bylo přezkoumáno společností Coingape? Dej nám vědět

Pozor: Coingape zveřejňuje recenze projektů ICO pouze pro informační účely. Není to výzva k investování. Při přijímání investičních rozhodnutí proveďte individuální posouzení a konzultujte s poradcem.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map