Recenze a úplná analýza COTI ICO

Recenze COTI ICO

Ahoj kluci,

Na základě požadavků našich čtenářů jsme vybrali COTI jako naši další recenzi ICO. ICO vypadá na základě datové struktury DAG jako IOTA a vypadá slibně. Pojďme se ponořit hlouběji a podívat se blíže.

Přehled

Dnešní odvětví online plateb má miliardy lidí zapojených do objemu transakcí přes bilion dolarů, u nichž se v příštích letech očekává další růst. Ačkoli tradiční online platební systémy online mohou nabídnout škálovatelnost a rychlejší transakce, účtují si vysoké poplatky. To je místo, kde digitální měny mohou nabídnout úžasnou alternativu díky větší bezpečnosti a nízkým poplatkům. Čelí však výzvě škálovatelnosti a nízké míry adopce. Náš dnešní přehled ICO je o společnosti, která se zaměřuje na tyto překážky tím, že vytvoří decentralizovanou síť, která integruje výhody obou systémů.

Zůstaňte naladěni na naši COTI ICO Review, abyste věděli, jak to plánuje dosáhnout!

Důležitá data

 • Začíná předprodej tokenů: 4. června
 • Bílá listina předprodeje tokenů: 21. května až 23. května
 • Max. Napájení: 2 000 000 000
 • Token na prodej: 600 000 000
 • Pevná čepice: 30 000 000 USD
 • Cena: 1 COTI = 0,1 USD
 • Přijímá: ETH, BTC

COTI: Digitální měna vytvořená pro platby

COTI (Currency of the Internet) je síť platebních transakcí, která je podporována svou nativní digitální měnou. Spojuje to nejlepší z tradičních plateb i blockchainové technologie a nastavuje standard pro platební systém.

Je to víc než jen platforma nebo digitální měna, je to digitální platební ekosystém, který se skládá z modelu konsensu založeného na DAG, systému mediace, směnárny, Trust Scoring Engine a decentralizovaného řízení.

Tato platební síť umožňuje efektivní globální obchod prostřednictvím svého okamžitého, spolehlivého a nízkonákladového platebního řešení. Výhodná volba pro obchodníky i spotřebitele, dále zrychlí trhy na vyžádání a mobilní platby a umožní hromadné přijetí digitálních měn pro platby.

Nyní je čas na vyhodnocení!!!

 • Podrobný bílý dokument

COTI má podrobný technický dokument spolu se dvěma dalšími dokumenty, které popisují obchodní přehled a ekonomiku tokenů. Chybí zde prototyp, který je nedílnou součástí projektu. Tým nemá na GitHubu nic, co by investorům neposkytlo něco konkrétního, do čeho by mohli vkládat důvěru.

Součástí projektu je také peněženka s více měnami spolu se službami levného účtu multisig a escrow, nicméně nejsou k dispozici žádné informace o tom, kam půjdou počáteční prostředky.

Rozpočty fondů ICO

Projekt poskytuje jasný rozpis prostředků, které přidělují největší část fondů, tj. 30 procent na R&D. 15 procent prostředků půjde na marketing, zatímco bude legální & oddělení dodržování předpisů získá 15 procent.

Za účelem vytvoření fungujícího trhu pro COTI jde 7 procent na tvůrce trhu, zatímco 8 procent bude přiděleno obchodním službám, jako jsou zajišťovací služby. 7 procent fondů bude pokrývat provozní náklady a dalších 7 procent bude vyčleněno pro fond COTI, zatímco zbývajících 5 procent výnosů z prodeje bude směřovat na kybernetickou bezpečnost.

 • Profil týmu

Tým 21 lidí, COTI jistě ví, že lidé jsou to, co je zapotřebí k tomu, aby byl projekt úspěšný. Od vědy o datech, výzkumného inženýrství, softwarového inženýrství, financí, legality & shoda, rozvoj podnikání, marketing pro komunitu, sociální & provoz, vývoj softwaru a blockchain, tým COTI má bohaté zkušenosti s průmyslem.

Recenze COTI ICO – tým

Shahaf Bar-Geffen – Generální ředitel, Shahaf již dříve spoluzaložil společnost zabývající se reklamou na digitální média a získal titul B.Sc v oboru biotechnologie a ekonomie na univerzitě v Tel Avivu a zároveň byl důstojníkem izraelského letectva (major, rezervy).

Dr. Nir Haloani – CTO, inovátor v oblasti strojového učení, AI a komprese dat, má Nir více než 19 let zkušeností v předních výzkumných a vývojových týmech. Vystudoval informatiku a matematiku a Ph.D. v aplikované matematice.

Idan Lakritz – Blockchain Expert, Idan je v blockchainovém prostoru od roku 2013 s profesionální zkušeností jako CPA v PwC a E&Y.

Recenze COTI ICO – podrobnosti

 • Obchodní model

Zpočátku budou vydávány tokeny ERC20, které mají oficiální záznam o prodaných tokenech. Jakmile se spustí její síť Mainnet, budou tokeny ERC20 převedeny na token COTI. Rovněž se očekávalo, že tokeny ERC20 budou kótovány alespoň na jedné hlavní burze do konce září 2018.

Nativní měna COTI spustí síť a interakce mezi obchodníky, mediátory, spotřebiteli a provozovateli uzlů. Tuto měnu lze použít k různým účelům:

Ačkoli síť COTI podporuje další digitální i fiat měny, COTI nabízí transakční poplatky od nízké k nule. Pro zprostředkování je třeba mít COTI coiny a operátoři uzlů budou také motivováni v nativní měně a budou je dále potřebovat k ověření jakékoli aktivity uzlu. Všechny poplatky lze navíc platit pouze mincemi COTI a v těchto mincích jsou rovněž uvedeny valivé prostředky obchodníka.

 • Podkladová technologie

Distribuovaná účetní kniha COTI je založena na datové struktuře řízeného acyklického grafu (DAG), podobně jako IOTA. Tato struktura umožní COTI provádět více než 10 000 transakcí za sekundu.

Projekt sleduje opatření typu „know-your-customer“ a standardy proti praní špinavých peněz.

Co se týče omezených oblastí, COTI neumožňuje celkem velkému počtu zemí účastnit se tohoto ICO, viz. Čínská lidová republika, Afghánistán, Bosna a Hercegovina, Středoafrická republika, Kuba, Demokratická republika Kongo, Korejská lidově demokratická republika, Eritrea, Etiopie, Guinea-Bissau, Írán, Irák, Izrael, Libye, Libanon, Somálsko, Jižní Súdán , Súdán, Sýrie, Uganda, Spojené státy americké, Vanuatu a Jemen, jak je uvedeno na stránce s často kladenými dotazy.

Projekt má kromě hlavního týmu šest podporovatelů a poradců, mezi něž patří Dr. Matt McBrady, Steven Heilbron, Avi Chesed, Stas Oskin, Sebastian Stupurac a Ophir Gertner, kteří jsou odborníky v oblasti investic a blockchainu.

 • Odolnost vůči kryptoměnám

COTI je registrována na Gibraltaru, který se zaměřuje na regulaci propagace, prodeje a distribuce digitálních tokenů. Gibraltar je národ vstřícný ke krypto, který pracuje na poskytování přiměřených a vyvážených informací investorům kupujícím tokeny.

Distribuce tokenů: Z celkových 2 miliard tokenů COTI bude 30 procent použito na prodej veřejných nebo soukromých tokenů, tj. 600 milionů. 440 000 000 (22%) žetonů COTI získá do rezervy pro vývoj a stabilitu ekosystému.

Týmu bude přiděleno 15 procent tokenů jako kompenzace za včasné zapojení, které bude uzamčeno na 6 měsíců a poté bude proporcionálně vydáno čtvrtletně.

13 procent tokenů půjde na motivační program pro obchodníky, partnery, uživatele a validátory k brzkému přijetí, který nemá žádnou dobu zamykání. Podporovatelé, partneři a poradci získají 10 procent tokenů, zatímco dalších 10 procent bude přiděleno na zajištění likviditních opatření.

Bezpečnostní: Pokud jde o zabezpečení jeho směnárny, směnárna implementuje víceúrovňovou bezpečnostní architekturu, která omezuje vektory útoku a útoky. Veškerý provoz ve výměně COTI je šifrován end-to-end pomocí Transport Layer Security (TLS) 1.2 (s využitím klíčů SHA256) a veškerá data v klidu jsou zabezpečena šifrováním AES-256

 • Přijetí komunitou

Tým sleduje širší komunikační přístup tím, že je k dispozici na řadě platforem, jako je Twitter s 12,4 tis. Sledujícími, Facebook, Youtube se 742 předplatiteli, více než 2 tis. Sledovatelů na LinkedIn a přibližně 29 000 členů na Telegramu. Jsou také přítomny na Steemit, Medium, Reddit, Bitcointalk, Bountyox a GitHub.

 • Cestovní mapa

Fáze projektu

Síť Alpha, kterou bude provádět 10 uzlů, bude spuštěna ve 3. čtvrtletí tohoto roku. Plán projektu hovoří také o jeho dalším milníku, testovací síť služeb COTI se očekává ve 4. čtvrtletí roku 2018, zatímco Mainnet přijde během druhého čtvrtletí roku 2019.

Recenze COTI ICO – hodnocení

Průměrné hodnocení: 8,2 / 10

Poznámka pro investory

COTI se zaměřuje na odvětví online plateb, které má velký potenciál. Poskytnutím důkladného řešení, které nabízí výhody, jako je decentralizace, zabezpečení, nízké poplatky a škálovatelnost, spolu s přidanou vrstvou důvěry a výměnou nativní měny. To vše a dynamický tým s kryptoměnovým Gibraltarem jako registrovanou zemí, COTI má spoustu potenciálů.

Nejnaléhavějším problémem je nedostupnost prototypu, jehož verze Alpha bude vydána až po ICO.

Metodologie

Abychom mohli hodnotit ICO, sledujeme seznam parametrů, které jsou v zásadě KPI (klíčové ukazatele výkonu) projektu, viz:

 • Bílý papír – Dostupnost kódu nebo prototypu, rozdělení finančních prostředků, peněženka pro crowdsale
 • Profil týmu – Síla a pověst týmu
 • Obchodní model – Problém vyřešen, účel & užitečnost tokenu a ekonomický model
 • Podkladová technologie – Blockchainová infrastruktura, jasnost pojmů & podmínky a tokenový software
 • Odolnost proti kryptoměnám – Začlenění, distribuce tokenů, právní rizika a bezpečnostní aspekt
 • Přijetí komunitou – Jasnost & frekvence komunikace a přítomnosti na sociálních médiích

Položením správných otázek udržujeme integritu a životaschopnost našich Recenze ICO při dodržování metody hodnocení, která je založena na kritičnosti konkrétního faktoru. Například prvkům, jako je tokenový nástroj a rozpis prostředků, byla přikládána nejvyšší důležitost, zatímco reputace členů týmu a plán přilákání uživatelské základny mají střední kritičnost.

Máme tým robustních profesionálů, kteří hodnotí Projekty ICO zcela nezaujatým způsobem.

Chcete, aby vaše ICO bylo přezkoumáno společností Coingape? Dej nám vědět

Pozor: Coingape zveřejňuje recenze projektů ICO pouze pro informační účely. Není to výzva k investování. Při přijímání investičních rozhodnutí proveďte individuální posouzení a konzultujte s poradcem.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map