Recenze, hodnocení a kompletní analýza ICO společnosti Quanta Networks

Nikoho nebaví platit tuny hotovosti za pomalé, nespolehlivé internetové služby. A i když se platby za přístup k lepším rychlostem internetu zdají být lepší volbou, všichni si přejeme, aby připojení bylo cenově dostupné a bezpečné.

Quanta Networks, spuštění blockchainu v Kanadě, doufá, že tento problém vyřeší vývojem telekomunikačních ekosystémů založených na blockchainu s nulovými poplatky za zařízení nebo věž. Prostřednictvím těchto systémů budou uživatelé internetu moci rychle a bezpečně pronajmout připojení k internetu přátelům a cizím lidem pomocí systémů typu peer to peer.

Quanta Networks: Revoluční web pro sdílení internetu

Sítě Quanta věří, že si každý zaslouží přístup na internet, aniž by zahrnoval své právo na soukromí nebo bezpečnost. Je to myšlenka, kterou předtím sdílel zakladatel World Wide Web, Tim Berners-Lee. Cenově dostupný a bezpečný přístup k internetu však po celá desetiletí zůstal pro většinu světa fraškou.

Společnost Quanta Networks si klade za cíl využívat zabezpečenou digitální knihu blockchainu a inteligentní smlouvy k šíření připojení k internetu po celém světě. Společnost nebude investovat do šířky pásma jakéhokoli druhu. Místo toho budou majitelé chytrých zařízení připojeni k jedné síti, kde mohou sdílet své internetové šířky pásma s ostatními v nouzi. Ekosystém bude volně fungovat jako Airbnb nebo Uber. Lidé s rychlým připojením se mohou rozhodnout pronajmout své služby přímo zájemcům.

Platby budou prováděny prostřednictvím inteligentních smluv Ethereum. Ověření bude provedeno na blockchainu a ověření KYC bude povinné. Podle Quanta Networks krok k ověření identity každého pomůže zlepšit zabezpečení a usnadnit zadržení těch, kteří porušují pravidla komunity.

Podrobný dokument

Quanta Networks uvádí všechny důležité podrobnosti o svém projektu v 18stránkové bílé knize. Dokument definuje projekt startupu a označuje jej za „nekonvenční přístup k telekomunikacím“. Poskytuje přehled o telekomunikačním průmyslu, výzvách souvisejících s distribucí dostupného připojení a o tom, jak se k problému postaví společnost Quanta Network.

Podle whitepaperu nová telekomunikační architektura Quanta Networks pomůže mobilním uživatelům mít kdykoli přístup k neomezenému připojení k internetu. Jsou zvýrazněny informace o obchodním modelu společnosti, jejích strategiích zpeněžení, jedinečných inovacích a cílech fondů ICO.

Dokument Whitepaper jde dále a vysvětluje svůj plán. Podle prvních projekcí budou služby Quanta Networks k severoamerickým uživatelům k dispozici do ledna 2020. Mezi její marketingové strategie patří nejen online marketing, ale také prodejní hovory a e-mailové propagace. Dokument končí seznamem projektového týmu vedoucích pracovníků a poradců.

Profil globálního týmu

Jádro týmu manažerů, manažerů a poradců Quanta Networks se skládá ze 17 členů. To je mnohem vyšší číslo než průměrné ICO, které má 12 nebo méně členů.

  • Dan Gahlinger—Je popsán jako hlavní vynálezce projektu, Dan je certifikovaný IT specialista s více než 43 lety zkušeností. Je CTO Quanta Networks a bude dohlížet na vývoj technických aspektů projektu. Vzdělaný technologický expert na Západní univerzitě se může pochlubit množstvím znalostí ve všech záležitostech IT, znalosti, které doufá, pomohou nasměrovat Quanta Networks do velkých výšek.
  • Marc Hurst—Marc, spoluzakladatel a prezident týmu, povede celý tým, když každý člen hraje svou roli při oživování ekosystému Quanta Networks. Marc je manažerem již více než 25 let, většinou spravuje startupy související s bezdrátovým širokopásmovým připojením a televizními službami.
  • Antonio Carvalho— Populárně známý jako Tony, je Carvalho poradcem v projektu Quanta Networks. Má zázemí v bankovnictví a pracoval pro dvě z 5 největších kanadských bank. Pracoval také v online herním průmyslu, ve zdravotnictví a sportu. Zatímco má malé zkušenosti v blockchainu, Carvalhovy bohaté zkušenosti v různých oblastech se mu budou hodit během vývojových fází projektu.
  • Danny Manu – Danny Manu, zakladatel společnosti Mymanu®, pracoval mnoho let jako hudební producent se špičkovými světovými hudebníky a hity dosáhly první desítky v hitparádách. Poté se připojil k jedné z předních světových společností v oblasti leteckého inženýrství, jako letecký inženýr a vývojář produktů. Rozhodl se spojit svou vášeň pro hudbu, programování a inovace s technickými dovednostmi. Vynalezl tak první skutečně bezdrátová sluchátka do uší a systém živého hlasového překladu, aby obohatil životy lidí pomocí zvuku. Od té doby pracoval s několika globálními technologickými giganty.

Obchodní model: Tokeny QN


Quanta Networks plánuje uzavřít partnerství s propojovacími sítěmi po celém světě, aby pomohla šířit své myšlenky po celém světě. Zatímco roste, ekosystém bude používat jednoduchý obchodní model. Pro přístup ke službám budou platby ověřovány prostřednictvím blockchainu.

Ekosystém bude podporovat několik metod šifrování dat a členové komunity budou mít svobodu zvolit si jakoukoli metodu. Data o šířce pásma se budou přenášet prostřednictvím sítě Quanta, ale protože bude provoz šifrován, nebude Quanta schopna ohrozit data uživatelů.

Všechny platby v ekosystému budou dokončeny pomocí tokenů QN. Společnost Quanta doufá, že vybuduje interní burzu a uvede seznam tokenů na tržištích třetích stran, aby uživatelům pomohla je koupit a prodat. Mince QN jsou kompatibilní s ERC20 a lze je uložit do jakékoli peněženky Ethereum.

Technologie zálohování: Testovací síť spuštěna

Společnost Quanta Networks má ambiciózní cíl využít blockchain společnosti Ethereum k šíření globálního připojení k internetu. Nemá však žádné plány na spuštění mainnetu v nejbližší době. Místo toho se všechny jeho aktivity budou opírat o blockchain společnosti Ethereum prostřednictvím decentralizované aplikace.

Kromě inteligentních kontraktů chce Quanta zahájit decentralizovanou burzu, aby pomohla svým členům komunity pohodlně nakupovat a prodávat QN tokeny.

Kryptoodolnost

Ověření KYC bude povinným požadavkem pro připojení k ekosystému Quanta Networks. To pomůže udržet všechny v bezpečí a zajistí, že ke službám projektu budou mít přístup pouze členové dobré vůle. Kromě toho bude Quanta spolupracovat s lidmi z celého světa, včetně USA.

Distribuce tokenů

Pokud jde o rozdělení fondů, 67% získaných peněz půjde na dokončení projektu ICO Quanta. Tým a poradci si ponechají 15% fondu, zatímco zbývajících 18% bude přiděleno na marketing a další výdaje.

Společnost Quantum si klade za cíl získat nejméně 20 milionů dolarů prostřednictvím ICO, které bude probíhat od 15. dubna tohoto roku. Pevná hranice projektu je stanovena na 300 milionů $. Zainteresovaní investoři musí do projektu investovat alespoň 100 $, přičemž každý token QN se bude prodávat za cenu 0,70 $.

Přijetí komunitou

Ačkoli společnost Quanta byla zahájena v roce 2017, její ICO je zcela nový projekt. Společnost jako taková právě začíná nabízet své služby. Tým má existující účet Reddit, Medium a Twitter, ale sotva jsou aktivní. Zatím nejaktivnějším kanálem sociálních médií ICO je Twitter.

Cestovní mapa

Síť Quanta je v současné době ve fázi před ICO. Stále však nemůžete kupovat tokeny jako soukromý investor. Fáze tokenů ICO odstartuje 15. srpna a bude probíhat po nespecifikovaný počet dní. Poté bude projekt dokončen. Spuštění již vytvořilo předběžnou síť založenou na blockchainu a token QN.

Tým doufá, že do října 2019 uvede své tokeny na třech burzách, zatímco jeho hlavní služby budou nabízeny od ledna 2020.

Poznámka pro investory

Síť Quanta byla spuštěna v roce 2017 a na svém projektu pracuje až dosud. Startup zatím vyvinul webovou síť a token QN, které usnadňují získávání finančních prostředků. Veřejné ICO proběhne tento měsíc a finanční prostředky dále pomohou aktualizovat Quanta.

Projekt má neomezený potenciál vzhledem k tomu, že na světě je více než 5 miliard uživatelů smartphonů. Nebude však snadné narušit současný telekomunikační průmysl, pokud jeho ekosystém „bez zařízení“ nebude objektivně dostupný po celém světě.

Pokud by společnost přesvědčila severoamerické a evropské zákazníky, že její myšlenka sdílení P2P internetu stojí za to, neexistují výšky, kterých by Quanta nemohla dosáhnout.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map