Recenze, hodnocení a kompletní analýza ICO CryptoProfile

Podvody, tvrdá konkurence a nedostatek finančních prostředků v posledních několika letech vytlačily z podnikání mnoho slibných projektů ICO. Cílem projektu CryptoProfile ICO je pracovat s ICO a investory tím, že nabízí konsolidované tržiště pro airdrops a ICO kampaně. Díky této platformě uvidí ICO jejich tokeny celosvětovou popularitu, zatímco investoři budou těžit z airdrops a dalších odměn.

CryptoProfile: Ekosystém, z něhož mají prospěch všichni

CryptoProfile není váš běžný web výsadku. Jedná se o ekosystém založený na blockchainu, jehož cílem je stimulovat zájem o nové inovativní projekty ICO. Jejich obchodní plán je přímočarý. Nový ICO, který se chce zapojit, platí za marketing 100 000 $.

CryptoProfile ICO uzamkne tokeny CryptoProfile (CP) v hodnotě 100 000 USD do inteligentní smlouvy na šest měsíců. Zahájena marketingová kampaň, aby se nové ICO stalo populárním. CryptoProfile bude také vyžadovat 10% ICO klienta pro airdrops. Když je ICO klienta dostatečně populární a dostane se na uznanou bitcoinovou burzu, uvolní se mu tokeny CP 100 000 USD držené v chytré smlouvě.

Registrovaní členové na platformě CryptoProfile neustále získávají airdropy od ICO, které jsou partnerem CryptoProfile. Platí se pomocí CP tokenů, které jsou v souladu s ERC20.

  • Podrobný dokument

CryptoProfile podrobně popisuje vše o svém ekosystému v 59stránkovém dokumentu Whitepaper. Všechny hlavní podrobnosti o projektu a o tom, jak CryptoProfile plánuje, aby byl jeho ekosystém úspěšný, jsou přesně vysvětleny. Ilustrace, obrázky a diagramy dále poskytují jasné podrobnosti o programech výsadku CryptoProfile a systémech sdílení příjmů.

Podle hodnotové nabídky CryptoProfile spolupracují investoři, ICO, lovci a autoři odměn – a všichni z toho mají prospěch. Jedinou kvalifikací je držet CP tokeny a aktivně se účastnit komunitních projektů.

Jako každý seriózní Whitepaper, CryptoProfile poskytuje podrobný popis toho, jak budou získané prostředky použity. 18,6% fondů bude použito jako poplatky za zařazení do seznamu, pokud spuštění dosáhne pouze Soft Cap ve výši 1,2 milionu dolarů. Tým, který poskytuje obsah na platformě, získá 14,5%, zatímco marketingový tým 14,3%. Tržby obdrží 10,1%, zatímco ostatní oddělení budou sdílet zbývající částku. Dále jsou uvedeny další podrobnosti o tom, jak budou prostředky použity, pokud by CryptoProfile dosáhl svého pevného limitu 30,46 milionu dolarů.

CryptoProfile ICO Explainer Video vám ukáže, jak to funguje

Profil globálního týmu

Tým CryptoProfile se skládá ze sedmi členů. Šest z nich je spoluzakladatelem, zatímco sedmý bude působit jako ředitel globálního rozvoje podnikání startupu. Ve společnosti nejsou žádní poradci a CryptoProfile tvrdí, že je nepotřebuje, protože ICO budou spolupracovat s CryptoProfile, který bude sestávat z odborníků a poradců v různých oblastech.

  • Max Ng—Max je jednatelem společnosti a je jedním ze šesti spoluzakladatelů projektu. Má zkušenosti z podnikového marketingu a správy značek. Je také pedagogem, což je role, kterou vykonával od doby, kdy se dozvěděl o kryptoměnách.
  • Alan Lew—CTO a také spoluzakladatel. Alan se může pochlubit rozsáhlými znalostmi v oblasti vývoje webových aplikací pro malé podniky. Jeho hlavní silnou stránkou je schopnost vést začínající firmy, aby se spojily se spotřebiteli a vhodně rozmístěly své předky.
  • Jaclyn Lim Zástupce generálního ředitele, spoluzakladatel. Je to sériová podnikatelka, která vedla několik startupů, má hluboké zkušenosti s včasnou koordinací a implementací administrativních strategií. Mezi její manažerské dovednosti patří správa obsahu, navazování nových vztahů s klienty, správa kanálů obchodů a poskytování marketingové podpory stávajícím i potenciálním klientům.
  • Charles Ram Odbyt & Marketingový ředitel, spoluzakladatel. Byl bývalý singapurský agent „Pools as Lottery“, kde působil více než 30 let. 23 let je také vlastníkem společnosti „Goshcomfort“ a od Spirit of Enterprise získal řadu ocenění. Vzhledem k tomu, že měl vždy talent na marketing, navštěvoval mnoho kurzů ve stejné oblasti a začal investovat do kryptoměny před dvěma lety.

Tým CryptoProfileTým CryptoProfile

Silné stránky

  • Lukrativní tržní potenciál:

Trh s kryptoměnou je jedním z nejrychleji rostoucích průmyslových odvětví na světě, a to i v době, kdy trh po zbytek roku 2018 zažil medvědí trh. Přestože je vývoj blockchainové technologie volatilní, přilákal mnoho lidí do vesmíru, s tržní kapitalizací trhu s obecnými kryptoměnami. přesahuje 150 miliard dolarů.


  • Nový ekonomický model:

CryptoProfile je jedním z mála projektů v okolí, který se snaží vylepšit mechanismus výsadku, který je jedinečný pro trh kryptoměn. Zajištění, aby všechny zúčastněné strany v procesu marketingu ICO byly finančně sladěny a z dlouhodobého hlediska přidává silnou hodnotu jejich nativním tokenům, CP.

  • Mechanismus náležité péče:

Platforma CryptoProfile zajišťuje, že jsou na palubě pouze důvěryhodné projekty. Projekty budou hodnoceny pomocí přísného standardu, který se skládá z jeho potenciální životaschopnosti, metrik technologie, síly týmu a užitečnosti tokenu. To je pozitivní bod, protože důvěryhodnost platformy CryptoProfile je jen tak silná jako důvěryhodnost jednotlivých projektů ICO v rámci ekosystému.

Obchodní model: CP Token

CryptoProfile neplánuje využívat na své platformě žádné zisky z marketingu ICO. Pokud něco, společnost vrátí 100% dosaženého zisku. Za účelem vydělávání peněz bude spuštění marketingu ICO využívat růst CP tokenů.

Ekosystém CryptoProfile bude poháněn tokeny CP. Ať už jde o nové ICO, které chce své marketingové služby, nebo o výsadkové investory – vlastnictví CP je v ekosystému požadavkem. Členové týmu, včetně zaměstnanců, získají část CP tokenů. A jak ekosystém roste, mohou je prodávat za účelem zisku.

Cryptoprofiel Business modálníRecenze ICO CryptoProfile & Analýza

Podpůrná technologie: spuštění Testnet

CryptoProfile je podporován blockchainem Ethereum. Funguje jako decentralizovaná aplikace a je poháněn inteligentními smlouvami a tokeny ERC. Projekty však nevydrží jako dApp. Jakmile je projekt spuštěn, společnost přejde na mainnet. Rovněž přidají službu nákupu CP tokenů přímo, aniž by se spoléhaly na jednu burzu.

Kryptoodolnost

Ověření KYC bude důležitým krokem při připojování a provádění jakýchkoli nákupů v ekosystému CryptoProfile. Investoři, kteří pocházejí ze zemí, jako je Čína, kde jsou ICO legální, také nejsou na platformě přijímáni.

Distribuce tokenů

Oba CryptoProfile web a Whitepaper podrobně vysvětluje, jak plánuje spuštění distribuovat své tokeny. Největší část bude distribuována ve fázích soukromého prodeje, předprodeje a osazení 2 kampaní ICO.

Tyto tři fáze uvidí, že CryptoProfile v každé fázi uvolní 17,7% svých tokenů. Tým získá 6,5%, zatímco odměna 10%. Hlavní fáze ICO obdrží 23,5%, zatímco Seed 1 získá 2%. Měkká čepice CryptoProfile je odhadována na 1 162 milionů dolarů, zatímco pevná čepice je 30 milionů dolarů.

Přijetí komunitou

Navzdory tomu, že se jedná o nový projekt, CryptoProfile již na Redditu nashromáždil 1600 fanoušků. Na Facebooku má skupina 6 000 fanoušků, zatímco jejich telegramový kanál má také několik tisíc uživatelů. Jejich twitterový tým je také velmi aktivní, což projektu pomáhá rychle získat popularitu.

Cestovní mapa

  • Fáze projektu

V této fázi pořádá CryptoProfile crowdfundingovou kampaň za účelem získání finančních prostředků pro svůj nadcházející projekt. Již vytvořili profesionální web (jejich MVP) a platební bránu pro investory. Další fází je vybudování testovací sítě a doufejme, že první výsadek zahájíme v prvním čtvrtletí roku 2019.

Hodnocení ICO kryptoprofiluHodnocení ICO kryptoprofilu

Poznámka pro investory

CryptoProfile má robustní obchodní plán a kvalifikovaný tým připravený posunout jej na další úroveň. Tým již pomohl desítkám ICO s marketingem. Jeho nový ekosystém je pouze doplňkem toho, čím je společnost známá.

Se stovkami ICO, které vycházejí každý měsíc, existuje velký trh, který je třeba využít. Největší výzvou, které CryptoProfile čelí, je přimět tyto ICO k partnerství s nimi a věřit v jejich nápady. Jakmile je hotovo, v projektu CryptoProfile je velký potenciál.

Exshell Exchange a MUXE  poskytuje plnou podporu a je financován v CryptoProfile ICO. Zakladatelé Exshellu jsou ex Huobi vice CTO Raymond Shen a CMO Hugo Hu.  Tyto 2 kombinace poskytují ExShellu silnou podporu na trhu a tech. Zakladatelem MUXE a Real Estate Blockchain Platform je Jaimy de Vries.

CryptoProfile je nyní k dispozici v 5 jazycích a další jazyky budou k dispozici velmi brzy.

Další informace najdete na webových stránkách CP: https://cryptoprofile.io

Připojit na Facebooku: https://www.facebook.com/cryptoprofile

Sledujte na Twitteru: https://twitter.com/cryptoproglobal

Chat na telegramu: https://t.me/cryptoprofile

Získejte nejnovější aktualizace na médiu: https://medium.com/cryptoprofile

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map