Recenze, hodnocení a úplná analýza Eligma ICO

Recenze Eligma ICO

Online nakupování prochází rychlým růstem, ale v tomto odvětví existuje několik problémů, které kolidují s tradičním maloobchodním nakupováním. Dnes hodláme vyhodnotit ICO, jehož cílem je zaměřit se na tyto prvky, tj. Objevovat, nakupovat, sledovat a prodávat prostřednictvím technologie AI a blockchain. Eligma ICO propojuje podnikání s blockchainem a vytváří modulární obchodní platformu, která svým uživatelům pomůže ušetřit čas a zároveň transformuje každou domácnost v podnikání tím, že umožní uživatelům prodávat použité produkty na bezpečném a transparentním trhu z druhé ruky. Pojďme se ponořit do našeho Eligma ICO Review!

Důležitá data:

Začátek tokenového crowdsale: 17. dubna 2018

End of Token Crowdsale: 8. května 2018

Celková nabídka tokenů: 500 000 000

Dostupné k prodeji: 300 000 000

Pevná čepice: 34 180 ETH

Měkká čepice: ETH v ekvivalentu 3 000 000 USD

Cena: 1 ELI = 0,1 USD

Prodáno v předprodeji: Zvýšeno 14 550 ETH

Přijímá: ETH

Eligma: Kognitivní obchodní platforma založená na AI a blockchainu

Eligma ICO je projekt založený na blockchainu, který využívá AI k lepšímu nakupování. S cílem vyřešit problémy shodné s online nakupováním i tradičními maloobchodními službami pomůže lidem objevit, nakupovat, sledovat a prodávat zboží online.


Tři hlavní aspekty tohoto projektu jsou objev, inventář a loajalita, která mu umožňuje pracovat jako osobní obchodní agent. Poskytuje vám řešení na jednom místě, kde můžete nakupovat v jakémkoli online obchodě na světě, zkontrolovat hodnotu položek a znát nejlepší čas na jejich další prodej.

Nabízí také jednotný nákupní účet, který vám umožní platit v kryptoměnách. Prostřednictvím decentralizace plánuje Eligma posunout online tržiště na další úroveň.

“Eligma ICO si klade za cíl proměnit každou domácnost v podnikání.”

Nyní je čas na vyhodnocení!!!

 • Hladký & výzkumný dokument white paper

Eligma nabízí dokumenty Whitepaper, Lightpaper a one-pager, které poskytují dostatečné podrobnosti o vzkvétajícím odvětví elektronického obchodování, problémech v tomto sektoru a řešení, které se Eligma snaží dosáhnout. Příspěvek se zaměřuje především na analýzu trhu a funkčnost platformy.

Pokud jde o prototyp, společnost má důkaz o konceptu dostupný na GitHubu. Ačkoli společnosti chybí MVP, poskytování kódů jistě funguje v její prospěch.

Rozpočet prostředků na prodej tokenů

Společnost poskytuje křišťálově čistý obraz rozpočtu crowdsale fondů. Prostředky budou rozděleny do tří fází, které budou zahrnovat 8 milionů amerických dolarů, viz. Fáze vývoje, fáze škálování a fáze marketingu.

8 milionů USD ve fázi vývoje bude rozděleno jako: 70% půjde na náklady technického vývoje, 10% pokryje vývoj netechnických produktů, 10% pokryje náklady na přidání nových online obchodů, zatímco 5% bude financovat první marketingovou fázi a zbývajících 5% pro každodenní provoz.

Fáze škálování zahrnuje 25% fondů pokrývajících náklady na přímý prodej cílovému publiku, 15% půjde na vyjednávací partnerství a dalších 15% pokryje globální PR kampaně. Hlavní část, tj. 45%, přispěje k probíhající globální reklamní kampani ke zvýšení databáze uživatelů.

Poslední marketingová fáze bude mít 30% na technický vývoj, zatímco 10% pokryje náklady na vývoj netechnických produktů. Na vyjednávání partnerství bude použito 10% prostředků, 15% půjde na dodatečné výdaje, 10% na běžné operace a zbývajících 25% bude financováno marketingovými výdaji.

 • Velký tým pro ambiciózní projekt

Eligma ICO má velký tým, který se skládá z 26 lidí, kromě jeho 3 zakladatelů a poradců. Jejich rozsáhlý tým zahrnuje technologického ředitele, provozního ředitele, bezpečnostního ředitele, vedoucího strojového učení, vývojáře blockchainu, obchodní konzultanty blockchainu, obchodního vývojáře, designéra, odborníka na UX / UI, marketing & komunikace, tvůrce obsahu a konzultanti, konzultanti sociálních médií a vývojáři produktů.

Eligma ICOTým – ELIGMA ICO

Dejan Roljic – Zakladatel & CEO, Dejan začíná jako podnikatel, který založil ABC Accelerator, který investoval do více než 80 startupů po celém světě.

Matej Gregorcic – Spoluzakladatel, zakladatel marketingové agentury a specializuje se na strategické plánování a vedení. Matej se nedávno zapojil do úspěšného prodeje tokenů Viberate.

Joze Mermal – Spoluzakladatel, Joze, řídí společnost BTC od roku 1993 a později založil BTC City, které je jedním z největších nákupních, rekreačních a zábavních center v Evropě.

Celkově mají velký a dobrý tým se spoustou zkušeností, který takový ambiciózní projekt jistě podpoří.

Partneři: S názvy jako Microsoft, Cisco, BTC, Spartan, ABC Accelerator, IceCat, Viberate, AmaZix a Netix jako jejími partnery má Eligma jistě dobrou podporu.

Podrobnosti ICO EligmaPodrobnosti ICO Eligma

 • Obchodní model

Platforma Eligma má svůj vlastní token ELI, který je stanoven na 0,10 USD. Token lze použít k řadě věcí, které mají provádět nákupy na platformě Eligma, využívat její různé služby, jako je „lovec produktů“ a její služba úschovy. Jeden může také použít token ELI k inzerci na platformě, k nákupům u obchodníků a k dokončení prodeje zboží.

Tokeny ELI budou také odměněny uživatelům ve scénářích, kdy uživatel vytvoří příspěvky na sociálních médiích a seznamy přání Eligma, nakupovat od registrovaných obchodníků a provádět na platformě určité akce, jako je nahrávání účtenek, odkazování nových uživatelů a přidávání informací o profilu mezi ostatními.

 • Podkladová technologie: blockchain na bázi etherea

Eligma je platforma kompatibilní s ERC20, která stanoví podmínky investování. Projekt má seznam povolených a postup KYC, který vyžaduje, aby přispěvatel zveřejnil své osobní údaje, které společnost učinila povinnými.

ICO také stanoví limit 0,1 ETH jako minimální investici pro projekt, který přijímá pouze ETH.

 • Odolnost proti kryptoměnám

Projekt je začleněn do Slovinska a kvůli legislativním omezením omezuje prodej tokenů v určitých jurisdikcích, jako je Kanada, Singapur, Jižní Korea, Čína a USA (včetně Portorika, Amerických Panenských ostrovů nebo jiných území USA).

Z celkového počtu 500 milionů tokenů bude 60 procent z toho, tj. 300 milionů, použito na crowdsale. Tým Eligma dostane 19 procent z těchto tokenů, které budou převedeny na dobu 2 let, zatímco 5 procent bude věnováno poradcům s obdobím nároku 2 roky. S rozhodným obdobím 3 let bude příspěvek 4 procenta věnován budoucím partnerům, zatímco zbývajících 12 procent pokryje růst komunity a uživatelů, který nemá rozhodné období.  

Bezpečnostní opatření: Projekt se zaměřil na zabezpečení implementací vícevrstvého zabezpečení, aby se zabránilo krádeži identity a podvodům spojeným s internetem. Tím, že jde o stížnost GDPR, dále dává svým uživatelům kontrolu nad jejich vlastními informacemi tím, že jim umožňuje smazat jejich osobní údaje pouhým kliknutím. Kvůli bezpečnosti plateb kryptoměnou budou prostředky rozděleny do horkých a studených peněženek.

Tým má také tým dobrých 11 lidí s vysoce postavenými poradci, jako jsou Charlie Shrem, Hermann Eul, Nick Zaharias, Jeff Arrillaga, Sunny Saini a Mark Plesko..

 • Dobré přijetí ze strany komunity

Velký tým s dobrými praktickými zkušenostmi rozhodně hovoří ve prospěch tohoto projektu. S připojenými odkazy na profily Linkedin nabízí snadné poznání jejich talentu a profesionálního zázemí, i když je trochu těžké zkoumat členy týmu kromě zakladatelů a známých poradců, což by mohlo lidi trochu odradit..

Od Facebooku, Twitteru, LinkedIn, YouTube až po BitcoinTalk, Medium a GitHub má projekt obrovské zastoupení na sociálních médiích. Také má příjemnou podporu na Telegramu s více než 8 500 členy.

Eligma ICOEligma ICO – Hodnocení

Průměrné hodnocení: 8,05 / 10

 • Cestovní mapa

Fáze projektu:

Eligma ICO je ve velmi raných fázích svého plánu. V současné době ve fázi veřejného crowdsale společnost ještě nespustila svoji platformu MVP, která má být vydána v srpnu, tj. Zbývá ještě 3 měsíce.

Hlavní překážky:

Plán projektu staví Čtvrtletí jako první v roce 2021 jako čas zahájení celého projektu, tj. „Globální sjednocený nákupní účet s krypto platební bránou“. Konečný časový úsek je příliš daleko, což by mohlo demotivovat investory.

Poznámka pro investory

Eligma ICO přichází s pevnou myšlenkou, jak zlepšit zážitek z nakupování, což má dobrý případ použití a pokud bude provedeno dobře, může se ukázat jako velký úspěch. Projekt má bezpochyby rozsáhlý tým profesionálních odborníků, který je páteří úspěšného projektu. Tým navíc pracoval na produktivních projektech, jako je Viberate, které tomuto projektu přidávají hodnotu, přičemž jako partner má BTC city, což by usnadnilo funkčnost případu použití Eligmy. Společnost však měla nejprve pracovat na MVP a poté se dostat na trh s crowdsale, ale mít důkaz o konceptu na GitHubu dělá nedostatek funkčního prototypu poněkud stravitelným. Nyní to všechno spadá do realizace, pokud Eligma tuto myšlenku úspěšně implementuje, může projekt transformovat celý scénář online nakupování.

Metodologie

Při hodnocení ICO sledujeme seznam parametrů, které jsou v zásadě KPI (klíčové ukazatele výkonu) projektu, viz:

 • Bílý papír – Dostupnost kódu nebo prototypu, rozdělení finančních prostředků, peněženka pro crowdsale
 • Profil týmu – Síla a pověst týmu
 • Obchodní model – Problém vyřešen, účel & užitečnost tokenu a ekonomický model
 • Podkladová technologie – Blockchainová infrastruktura, jasnost pojmů & podmínky a tokenový software
 • Odolnost proti kryptoměnám – Začlenění, distribuce tokenů, právní rizika a bezpečnostní aspekt
 • Přijetí komunitou – Jasnost & frekvence komunikace a přítomnosti na sociálních médiích

Položením správných otázek udržujeme integritu a životaschopnost našich Recenze ICO při dodržování metody hodnocení, která je založena na kritičnosti konkrétního faktoru. Například prvkům, jako je tokenový nástroj a rozpis prostředků, byla přikládána nejvyšší důležitost, zatímco reputace členů týmu a plán přilákání uživatelské základny mají střední kritičnost.

Máme tým robustních profesionálů, kteří hodnotí projekty ICO zcela nezaujatým způsobem.

Chcete, aby vaše ICO bylo přezkoumáno společností Coingape? Dej nám vědět

Pozor: Coingape zveřejňuje recenze projektů ICO pouze pro informační účely. Není to výzva k investování. Při přijímání investičních rozhodnutí proveďte individuální posouzení a konzultujte s poradcem.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map