Recenze, hodnocení a úplná analýza NuCypher ICO

Recenze NuCypher ICO

Dnes vám přineseme další Recenze ICO který si v krypto prostoru postupně získal velkou pozornost. Jelikož digitální data rychle rostou, stala se problémem zabezpečení. S nástupem technologie blockchain nyní tradiční opatření nefungují tak efektivně. Zaměřením na systém správy klíčů (KMS) tedy NuCypher umožňuje sdílení soukromých dat a delegování dešifrovacích práv prostřednictvím opětovného šifrování proxy, což je opravdu skvělé. Pojďme tedy k našemu Recenze NuCypher ICO abyste zjistili, zda to opravdu vyžaduje vaši pozornost!

Datum prodeje tokenu: Žádná aktualizace

Pevná čepice: Žádná aktualizace

Měkká čepice: Žádná aktualizace

Předprodej: 30% prodáno, 4,3 milionu USD

Přijímá: ETH

O společnosti NuCypher

Decentralizovaný systém správy klíčů (KMS) nabízí NuCypher KMS vrstvu soukromí pro distribuované systémy a decentralizované aplikace. Prostřednictvím služeb opětovného šifrování proxy a kontroly přístupu umožňuje NuCypher KMS vývojářům DAPP ukládat, sdílet, spravovat a zabezpečovat svá data na blockchainu.

Body armor pro data, dále umožňuje uživateli delegovat dešifrovací práva, kterých nelze dosáhnout tradičními šifrovacími schématy. Nativní token společnosti NuCypher se používá jako poplatky a pro motivaci účastníků sítě k provozování uzlů.

Nyní je čas na vyhodnocení!!!

 • Technický dokument, zaměření na vývoj produktů

Tým NuCypher zaujal podrobný přístup svým dokumentem, který vás provede pozadím, architekturou a zabezpečením sítě. Dlouho hovořící o funkčnosti projektu poskytuje jasný vhled do jeho případů použití, což je příjemný dotek. Přesto je to prošpikováno technickými podrobnostmi o šifrování a distribuci tokenů horníků, což je pro laického investora dost těžké pochopit.

Tým již začal pracovat na svých produktech, jako jsou implementace Hadoop a Kafka, které můžete požádat o ukázku. Nedávno tým představil své schéma opětovného šifrování proxy Umbral, které napájí jejich síť KNS.

Přestože projekt ještě nepřišel s daty zahájení činnosti ICO, je správné rozložení finančních prostředků vždy dobrým krokem, než se pohneme vpřed, ale neexistují žádné informace o oddělení finančních prostředků.

 • Profil týmu Nucypher

Tým je hlavním hnacím faktorem úspěchu projektu, protože musí realizovat myšlenku a poté dodat produkt. NuCypher má sílu 8 lidí jako hlavního člena jejich týmu kromě poradců.


Recenze Nucypher ICONuCypher (NKMS) – Tým

MacLane Wilkison – Spoluzakladatel a generální ředitel – softwarový inženýr, MacLane dříve pracoval v Morgan Stanley jako investiční bankéř ohledně M.&A a finanční služby.

Michael Egorov, Ph.D. – Spoluzakladatel a CTO – Michael je vědec z Moskevského institutu fyziky a technologie se zkušenostmi s programováním v Pythonu.

David Nuñez, Ph.D. –  Nuñez je kryptografem projektu, který pracoval v Research Staff v NICS Lab v oblasti Security in Cloud Computing.

Po připojení jejich profilů Linkedin bylo snadné získat jejich vzdělávací a profesionální zkušenosti, zatímco jejich účty na Twitteru nám poskytly pohled na jejich sociální aktivitu. Většina týmu zahrnuje inženýry, ale nezmiňuje nic o obchodním rozvoji a marketingovém oddělení.

Partneři a podporovatelé – Tento projekt již získal velkou podporu mezi jinými jako Polychain Capital, Y Combinator, Satoshi Fund, FBG Capital, Semantic Ventures, Compound, Amino Capital, Galaxy a CoinFund..

 • Obchodní model za tokenem NU

Token Economy: Myšlenkou Tokenu je odměnit je do sítě horníků, kteří přispívají k poskytování omezených zdrojů poté, co jsou spotřebováni. Kromě odměňování tokenů NU za přispívající práci by vlastníci dat museli také platit v tokenech NU, aby získali přístup ke službám opětovného šifrování.

Účel tokenu: Účelem tokenu je distribuovat důvěru v systém. Dokument také poukazuje na to, že token je těžké získat, aby byla zachována decentralizační povaha systému, protože žádný horník se nemůže přiblížit 50 procentům důvěry. Žetony NU lze navíc použít také jako kolaterál proti chování horníka.

Primárním důvodem pro zavedení tokenů NU je zvýšit bezpečnost systému a odrazit všechny útoky, které by mohly vést k získání většiny důvěryhodnosti. Tokeny NU budou použity k získání služeb projektu a k odměně těžařům, kteří poskytují operace opětovného šifrování.

Nucypher ICO NKMSNuCypher ICO – parametry

 • Technologie zálohování: Technologie podporovaná etherem

NuCypher je založen na blockchainu Ethereum, což je nejpopulárnější platforma pro spouštění ICO. Místo použití Etheru se tým rozhodl použít vlastní tokeny NU, které pomáhají při zabezpečení jejich platformy před jakýmkoli útokem.

Se zaměřením na inženýry v týmu se projekt primárně zaměřuje na vytvoření produktu před pokračováním v jakékoli jiné části. Pokud jde o podmínky, na tomto faktoru není nic, žádná zvláštní zmínka nebo omezení, i když je vyžadován KYC.

 • Odolnost prodeje kryptoměny

Založení společnosti není známo, protože není nikde uvedeno v bílé knize ani na webových stránkách.

Distribuce tokenů: ICO dosud neposkytlo žádné informace o struktuře distribuce tokenů, kterou budou sledovat. Dokument však poukazuje na distribuci tokenů horníkům. Miner je placen v žetonech buď vlastníkem nebo uživatelem dat.

Asi 4 poradci byli jmenováni NuCypher ICO včetně Dave Evansa, profesora výpočetní techniky na Virginské univerzitě, Giuseppe Ateniese, Stevensova technologického institutu se specializací na opětovné šifrování proxy, Johna Bantlemana se třemi desetiletími zkušeností s řízením rychle rostoucích softwarových společností a Tonyho Bishopa, který je viceprezidentem společnosti Equinix a bývalý globální vedoucí datových center ve společnosti Morgan Stanley.

Bezpečnostní: Vzhledem k povaze projektu tým nepochybně bere bezpečnost vážně. Dokument, který stanoví samostatnou část pro zabezpečení sítě, vysvětluje řešení různých bezpečnostních hrozeb, pokud jde o pseudoanonymitu přešifrovacích klíčů, přešifrování děleného klíče proxy a protokol výzvy.

Červené vlajky: Společnost nemá plán, který ztěžuje pochopení, kde přesně se projekt nachází a co od něj může očekávat. Největším nedostatkem nejsou žádná data.

 • Přijetí komunitou

Tým pravidelně zveřejňuje informace o projektu a má přítomnost na Twitteru, Discordu, Telegramu, Redditu a poště. Projekt má přes 5 000 sledujících na Twitteru a 25 000 členů na Telegramu a jistě si získal pozornost investorů a komunity. Lze snadno oslovit lidi, kteří jsou součástí projektu, prostřednictvím různých mediálních kanálů a komunikovat s nimi.

Tým, který má profesionála věnovaného komunitě, také vyvíjí úsilí v šíření slova a znalostí o této myšlence.

Nucypher ICONuCypher ICO – hodnocení

Průměrné hodnocení: 7,8 / 10

Poznámka pro investory

NuCypher ICO zacílí na skutečný problém s pevným řešením prostřednictvím opětovného šifrování proxy, které umožňuje decentralizovanou správu klíčů a kryptografickou kontrolu přístupu. Ačkoli je bílá kniha plná technických detailů, nejlepší na projektu je jejich odhodlání a zaměření na vývoj produktu před zveřejněním ICO. GitHub společnosti NuCypher je velmi aktivní a testnet bude spuštěn za několik týdnů, zatímco se očekává, že produkt bude uveden na trh brzy.

Projekt chybí v oblastech, kde je tým pro rozvoj podnikání a poskytuje informace o datech, rozpočtování fondů, distribuci tokenů, začlenění mimo jiné aspekty. Společnost již získala partnery, kteří budou jejich produkt používat. NuCypher ICO je projekt, který nejen mluví, ale také chodí!

Metodologie

Abychom mohli hodnotit ICO, sledujeme seznam parametrů, které jsou v zásadě KPI (klíčové ukazatele výkonu) projektu, viz:

 • Bílý papír – Dostupnost kódu nebo prototypu, rozdělení finančních prostředků, peněženka pro crowdsale
 • Profil týmu – Síla a pověst týmu
 • Obchodní model – Problém vyřešen, účel & užitečnost tokenu a ekonomický model
 • Podkladová technologie – Blockchainová infrastruktura, jasnost pojmů & podmínky a tokenový software
 • Odolnost proti kryptoměnám – Začlenění, distribuce tokenů, právní rizika a bezpečnostní aspekt
 • Přijetí komunitou – Jasnost & frekvence komunikace a přítomnosti na sociálních médiích

Položením správných otázek udržujeme integritu a životaschopnost naší kontroly ICO a zároveň používáme metodu hodnocení založenou na kritičnosti konkrétního faktoru. Například prvkům, jako je tokenový nástroj a rozpis prostředků, byla přikládána nejvyšší důležitost, zatímco reputace členů týmu a plán přilákání uživatelské základny mají střední kritičnost.

Máme tým robustních profesionálů, kteří hodnotí projekty ICO zcela nezaujatým způsobem.

Chcete, aby vaše ICO bylo přezkoumáno společností Coingape? Dej nám vědět

Pozor: Coingape zveřejňuje recenze projektů ICO pouze pro informační účely. Není to výzva k investování. Při přijímání investičních rozhodnutí proveďte individuální posouzení a konzultujte s poradcem.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map