Recenze, hodnocení a úplná analýza YPTOSPACE ICO

V posledních několika letech přišel značný počet ICO s nápady budování revolučních ekosystémů pro kryptoměny a selhal. Liší se YPTOSPACE? YPTOSPACE se sídlem na seychelských ostrovech plánuje spustit trh s digitální měnou, online obchod, krypto kartu, bankovní systém, sázkovou stránku, obchodního robota a mnoho dalších služeb.

YPTOSPACE: Finanční ekosystém poháněný krypto

YPTOSPACE je ambiciózní projekt založený na blockchainu, který plánuje vybudovat ekosystém pro všechna hlavní využití kryptoměny. Pomocí tokenu společnosti (YPTO) mohou kryptoměnoví investoři obchodovat s altcoiny a bitcoiny na obchodní platformě, která bude brzy spuštěna. Budou mít také přístup ke speciálnímu obchodnímu robotu, který automatizuje všechny jejich činnosti.

Mohou číst krypto zprávy a komunikovat s ostatními investory na zpravodajském webu ekosystému a na chatovacích fórech. Ti, kteří milují streamování obsahu, získají novinky na platformě YPTO TV, zatímco investoři budou mít speciální platformu pro obchodování nápadů.

Unikátní bankovní platforma známá jako BankYPTO pomůže investorům projektu držet své peníze na účtu integrovaném do více peněženek. Budou také moci odesílat a přijímat peníze pomocí fiat a většiny kryptoměn.

Jako každá moderní banka budou mít uživatelé BankYPTO i neuživatelé přístup k debetní kartě, která vám umožní nakupovat a vybírat peníze na jakýchkoli bankomatech po celém světě. Majitelé karet ji dobijí pomocí kryptoměny, eur nebo amerických dolarů. Stále v bankovnictví budou mít investoři přístup k PayYPTO, aplikaci elektronické peněženky, která vám umožní okamžitě odesílat a přijímat prostředky pomocí krypto nebo FIAT.

Poslední součástí YPTOSPACE bude nákupní web, kde lidé nakupují a prodávají různé produkty. Představte si to jako platformu podobnou eBay – pouze to, že je poháněno blockchainem a krypto je standardní platební metodou.

  • Podrobný dokument

YPTOSPACE podrobně popisuje všechny aspekty svého projektu v jasném 31stránkovém dokumentu White Paper. Začíná to zvýrazněním všech průmyslových odvětví, která kryptoměna narušila, než se ponoří do ekosystému YPTOSPACE a jak se staví.

Inteligentně je zdokumentováno vše, co YPTOSPACE chce, aby jeho investoři věděli. Hlavní cíl ICO, budování platformy, která spojuje služby v reálném světě s blockchainem, je vysvětlen do hloubky. Použití tokenu ICO a hodnota, kterou z něj investoři získají, jsou řádně uvedeny. Technické aspekty jsou vysvětleny jasnými a výstižnými slovy. Dokument dále vysvětluje služby YPTOSPACE a jejich výhody profesionálním způsobem. Neexistuje žádný pocit přehánění a nereálných slibů.

Dokument bohužel vynechává zásadní podrobnosti, které by mnoho investorů chtělo vědět. Například dokument tvrdí, že YPTOSPACE se skládá z kvalifikovaných členů týmu, ale neuvádí jména žádného člena týmu.

Rovněž vynechává informace o tom, jak budou získané prostředky použity. Dokument uvádí, že cílem ICO je těžit 150 miliard YPTO mincí. 60% z nich je již předtěženo. 30% se prodá během ICO, zbývajících 30% si ponechá YTPOSPACE. Kromě toho však nezmiňuje, na jaké účely budou peníze získané ve fázi ICO použity.

Video ICO YPTOSPACE


Profil globálního týmu

Mnoho ICO sdílí informace o svých členech týmu a jejich pověřeních. Z neodhalených důvodů YPTOSPACE odhaluje pouze podrobnosti o svém zakladateli.

  • Gregory STOOS—Zakladatel a generální ředitel. Gregory má zázemí ve vývoji softwaru. Předtím založil několik společností a před zahájením YPTOSPACE pracoval jako webový vývojář na volné noze. Jeho vzdělání se také týká počítačových věd a dovedností, které, jak doufá, pomohou postavit se do čela jeho kryptoměny do globálních výšin.

Silné stránky YPTOSPACE

  • Zaměřuje se na služby prokázané pro práci v prostoru blockchainu

Přestože je blockchain uváděn jako schopnost řešit širokou škálu problémů v reálném světě, v některých sektorech uspěl více než v jiných. YPTOSPACE se zaměřuje na všechny klíčové oblasti, které blockchain uspěl: bankovnictví, obchodování, hazardní hry a online nakupování.

Pokud je ICO schopna vybudovat fungující ekosystém založený na blockchainu, je velká šance, že projekt uspěje ve všech sektorech, na které cílí.

  • Využívá blockchain

Celý ekosystém YPTOSPACE bude založen na blockchainu. To je důležitý bonus pro úspěch každého ICO. Od zabezpečení až po platební systémy bude projekt integrován a chráněn bezpečným a neměnným blockchainovým projektem.

  • Obrovský tržní potenciál

Všechna průmyslová odvětví zaměřená na YPTOSPACE jsou průmyslová odvětví v hodnotě miliard dolarů. Trhy online bankovnictví a hazardních her rostly od doby, kdy byly spuštěny. Obchodování s kryptoměnami se hemží miliony, zatímco nakupování je po desetiletí globálním průmyslovým odvětvím.

V zásadě má ekosystém obrovský a připravený trh. Jediné, co musí udělat, je splnit své sliby a vhodně uvést na trh své služby a hodnota YPTO by mohla vyletět z hodnoty.

Obchodní model: Token YPTO

YPTOSPACE plánuje profitovat ze svého ekosystému tím, že si ponechá zlomek tokenů YPTO a účtuje nízké obchodní poplatky za některé ze svých služeb. Zakladatelé společnosti budou držet 30% ze 150 miliard tokenů YPTO. Během jeho ICO fází bude prodáno 45 miliard žetonů, zatímco zbývajících 40% bude vytěženo později.

Ekosystém společnosti bude téměř u každého nákupu záviset na tokenech YPTO. Žetony budou někde použity, ať už se jedná o obchodování na tržišti nebo o převod peněz v bance. Pokud by YPTOSPACE uspěl, uspěje také společnost. Pokud se zhroutí, utrpí tím společnost a všichni investoři tokenu.

Aby bylo zajištěno, že projekt uspěje, marketingové oddělení startupu v současné době pořádá program doporučení, který odměňuje každého, kdo popularizuje token YPTO. Tým je také aktivní na kanálech sociálních médií, pořádá pravidelné kampaně a další propagační metody.

Technologie zálohování: Testnet zahájen

YPTO bude pracovat na blockchainovém ekosystému vybudovaném od základu a integrovaném s tradičními softwarovými programy. Startup bude využívat blockchain k zabezpečení svého ekosystému a podpoře rychlých plateb s nízkými poplatky.

Mainnet společnosti bude spuštěn později. Bude navržen tak, aby snadno zvládl expanzi společnosti, integroval více měn a výměny mezi blockchainy. To dále umožní uživatelům ekosystému YPTO efektivně obchodovat s fiatem a kryptoměnami.

Kryptoodolnost

Ověření KYC je pro investory povinné k účasti na projektu YPTOSPACE. Existují však také výhody, že jste časným investorem. Ti, kdo si koupí tokeny YPTO před 25. březnem, zaplatí pouze 0,01 $ za token. Ostatní investoři zaplatí více. Investoři mohou také vydělat více žetonů účastí v programu doporučení.

Distribuce tokenů

YPTO v současné době vytěží pouze 60% ze svých odhadovaných 150 miliard tokenů. I když to neukazuje podrobně, jak budou tokeny sdíleny, poskytuje náznak toho, jak budou distribuovány. 30% z předem vytěžených tokenů bude společnosti zadrženo, pravděpodobně bude sdíleno mezi jejími zaměstnanci. Zbývajících 30% bude prodáno během jeho ICO fází.

ICO neříká, jaké procento tokenů získávají jeho poradci a zda budou z bezpečnostních důvodů uzamčeny akcie členů týmu. Mnoho ICO sdílí tyto informace z důvodu transparentnosti a pro ujištění investorů, že generální ředitel neunikne, jakmile ICO skončí.

Přijetí komunitou

Projekt YPTOSPACE právě začíná a v současné době propaguje své služby na platformách sociálních médií. Aktivní jsou správci společnosti Facebook, Twitter, Instagram a Telegram.

Cestovní mapa

  • Fáze projektu

 Mají profesionální web a whitepaper, který sdílí jeho vizi, existuje několik čtvrtí od dokončení jejich služeb. V tuto chvíli je společnost ve své ICO fázi a plánuje za čtyři týdny zvýšit pevnou hranici 1,05 miliardy USD.

S hlavním městem společnost uvede svou mainnetovou platformu na trh ve 2. čtvrtletí roku 2019. Platforma bude zahrnovat PayPTO, BetPTO, TradePTO a CardPTO. Ve čtvrtém čtvrtletí zahájí své platformy chatu a nápadů a další služby zahájí na konci roku 2019 a v prvním čtvrtletí roku 2020.

Poznámka pro investory

YPTOSPACE je ambiciózní projekt, který spojuje mnoho služeb, které si fanoušci kryptoměn užívají jinde. ICO přichází s příslibem nižších poplatků a nulových poplatků za výpis pro své obchodníky a partnerské altcoiny.

S přidáním mediálních kanálů, sázkových služeb a bankovních systémů, vícejazyčné podpory vypadá YPTOSPACE jako příliš dobrý nápad. Časem se ukáže, zda se jejich agresivní cíle stanou realitou nebo ne.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map