Recenze Unibright ICO a kompletní analýza

UNIBRIGHT ICO recenze

Stávající společnost s dobrou pověstí v kombinaci s působivým seznamem partnerů a klientů, Unibright ICO má toho hodně za sebou. V prostředí, kde má blockchain tolik potenciálu a obdivu, se projekt, který dokáže integrovat stávající podniky s blockchainovou technologií, jistě zdá lákavý. Proto jsme se rozhodli, že vám poskytneme Recenze Unibright ICO pochopit, co přesně má investorům nabídnout.

Důležité body

 • Datum zahájení prodeje tokenů– 10. dubna 2018 v 13:00 UTC (14:00 SEČ)
 • Maximální dodávka – 150 milionů žetonů
 • Cena – 1 UBT = 0,14 USD
 • Minimální limit (včetně všech předprodejů) – 2 200 000 USD
 • Maximum Cap (prodej veřejného tokenu) – 13 542 375 USD
 • Přijímané kryptoměny – ETH, BTC, další prostřednictvím Shapeshift.io

Cenová nabídka: obchodní integrace založená na blockchainu

Společnost definuje Unibright jako „jednotný rámec pro obchodní integraci založenou na blockchainu a soubor aplikací využívajících tento rámec.“

Tým vývojářů, který má více než dvě desetiletí zkušeností s obchodní integrací, je cílem UBT ICO je integrovat se blockchain technologie do existujícího podniku.

S vírou, že technologie blockchain se teprve stane všudypřítomnou, je cílem projektu umožnit bezpečnou a účinnou obchodní integraci zvýšením ziskovosti a proveditelnosti používání této technologie. Společnost se dále chlubí tím, že je „přesvědčena, že bude mít dobrou pozici, aby se stala prvním poskytovatelem obchodní integrace založené na blockchainu.“

Čas vyhodnocení!!

 • Složitý bílý papír

Dokument projektu je velmi podrobný při vysvětlování jeho konceptu, rámce a ekosystému, jak přesně Unibright provede integraci business-blockchainu. Prezentace publika výzvám a příslušným řešením, bílý papír hovoří o více případech použití projektu a poskytuje také různé šablony.

K dispozici je prototyp projektu, který aktuálně propojuje systém SAP společnosti s inteligentními smlouvami Ethereum. Ve druhém čtvrtletí se zaměří na část nástrojů, která bude do konce června připravena jako beta verze. Backendové části, jako je mapovací modul a generování kódu, jsou již pro prototyp vyvinuty, zatímco frontend je teprve integrován.  

Pokud jde o crowdsale, společnost používá webovou peněženku. Dokument společnosti poskytuje jasnou distribuci tokenů, kde přibližně 50 procent z těchto prodejů půjde na vývoj platformy, až 20 procent bude vyhrazeno pro generování šablon pro případy obchodního použití, oddělení PR a marketing dostane 15 procent podíl a zbývajících 15 procent z výnosů z prodeje poputuje pilotním zákazníkům bootstrap a naváže partnerství v tomto odvětví.

 • Profil týmu & Působivý seznam partnerů & klienty

Projekt má tým 14 lidí zaměřený na Německo a má generálního ředitele, technologického ředitele spolu s dalšími odděleními, jako je strojírenství, marketing a komunikace. Asi polovina týmu pracuje jako poradce projektu.

Recenze Unibright ICOUNIBRIGHT ICO: Tým

 • Marten Jung – generální ředitel, zakladatel a vedoucí vývoje blockchainu
 • Stefan Schmidt – CTO, spoluzakladatel, vedoucí softwarové architektury
 • Patrick Lowry – Vedoucí partner & CEO, rizikový kapitál s 8 lety zkušeností. Auditor PwC a začínající spoluzakladatel / finanční ředitel s licencí MBA, CPA.
 • Prof. Günter Schmidt – Model Advisor, více než 40 let zkušeností v oblasti matematického modelování, abstrahování a konkretizace

Tým se v zásadě může pochlubit vysoce kvalifikovanými a kompetentními lidmi s dlouholetými zkušenostmi v příslušných oborech. Pokud jde o poradní tým, je bohatý na široké průmyslové zkušenosti.

Partnerství: Se jmény jako Microsoft Partner, Chainium, Ambisafe, Iconiq lab a Zuhlke je tato německá společnost připravena.

Klienti – Stejně jako partneři má Unibright již své velké klienty, viz. Samsung, Lufthansa, Unilever, Siemens, ABB, Nestle Waters, Radeberger, DG Verlag, RHI Magnesita a OpenStorage AG.


Recenze Unibright ICOUNIBRIGHT ICO: Parametry

 • Obchodní model

Vzhledem k rostoucí poptávce a růstu technologie blockchain má myšlenka představená Unibrightem podstatnou váhu. Kromě toho, s cílem zmírnit obtíže týkající se dostupnosti kvalifikovaných techniků blockchainu, aplikace inteligentní smlouvy na blockchainy, integrace blockchainu do stávajícího podnikání a transformace dat blockchainu na něco užitečného, ​​projekt řeší platné problémy a přináší legitimní řešení.

The Unibright token (UBT) uvolní celkem 150 milionů, jejichž účelem je posílit rámec Unibright. Abyste se mohli zaregistrovat k chytrým smlouvám Unibrightu, musíte platit v Unibright Tokenech, což je jediná dostupná možnost.

Navíc, pokud chcete využít další služby Unibright, řekněme inteligentní adaptéry pro integraci současného systému ERP do blockchainu, je Unibright Token jediným způsobem, jak toho dosáhnout.

Prodej tokenů bude spravován poskytovatelem služeb blockchain a poskytovatelem řešení ICO, Ambisafe Financial, který v minulosti úspěšně řídil více než 15 prodejů tokenů.

 • Záložní technologie: ERC20 na bázi etherea

Projekt je založen na blockchainu Ethereum, který je v současné době dobře známou a nejpoužívanější technologií pro projekty ICO. Projekt má tým 7 poradců s dynamickými průmyslovými zkušenostmi z oborů, jako je blockchain, kryptoměna, systém ERP, spuštění a strategie, a vykazuje tak dobrý potenciál.

UBT ICO neposkytuje žádné takové podmínky, které musí investor dodržovat, přestože uvedl všechny podrobnosti týkající se celého jejich projektu, cíle, kterého chtějí dosáhnout, rámce a budoucích očekávání.

 • Odolnost vůči kryptoměnám

Společnost je zapsána v Německu, kde jsou tokeny v zásadě užitečné a provozovatelé ICO musí splňovat určité podmínky.

Distribuce tokenů Unibright ve výši 150 milionů tokenů bude mít největší část, která je u veřejného prodeje 67 procent z těchto tokenů. Pro první kupující bude 9 procent vyčleněno, zatímco 12 procent půjde do rezervy likvidity chladírenského skladu. Pokud jde o tým, 6 procent žetonů půjde do tohoto oddělení, které bude uzamčeno na 12 měsíců a zbývajících 6 procent je na legální výdaje nebo výdaje na prodej tokenů.

Zabezpečení je pro společnost rozhodujícím bodem, protože jak obchodní integrace, tak blockchain zahrnují zabezpečení, pokud jde o šifrování a ověřování, pro stejné informace však neexistují žádné zvláštní informace.

 • Přijetí komunitou

Tým zpřístupnil své profily LinkedIn spolu s Xing, kde můžete získat podrobnou veškerou odbornou a vzdělávací kvalifikaci členů. Pokud jde o společnost, jsou přítomni na kanálu Telegram s více než 7000 členy. Kromě Telegramu je lze kontaktovat také na Facebooku, Twitteru, médiu a Redditu.

Recenze Unibright ICOUNIBRIGHT ICO: Hodnocení

Průměrné hodnocení: 8,5 / 10

 • Cestovní mapa

Fáze projektu:

Mateřská společnost poskytuje řešení SAP od roku 1989 a má zkušenosti s podnikovou integrací již více než 20 let, které se do blockchainové technologie dostaly asi před 4 lety.

Právě teď, podle plánu projektu, bude prodej tokenů v první polovině tohoto roku, tj. V dubnu 2018. Fáze implementace bude ve druhém čtvrtletí tohoto roku, zatímco plně funkční produkt přijde do roku 2020.

Červené vlajky:

Společnost nemá na Githubu k dispozici své kódy, které by s ní mohly pracovat, i když v budoucnu chtějí zavést testovací strategii a nechat své šablony otestovat jinými společnostmi. Vzhledem k inherentní složitosti blockchainu není myšlenka obchodní integrace tak jednoduchá a hladká, jak se zdá, výzvou by bylo dosáhnout toho.

Přitahujícím prvkem projektu jsou jeho partneři a tým, ale provedení tak sofistikovaného produktu bude trvat značnou dobu. Být investorem vyžaduje více než jen myšlenku, na kterou se lze spolehnout.

Poznámka pro investory

The Unibright ICO Projekt nám poskytuje jasný, ale velmi technický bílý papír spolu se šablonami a technickým papírem, který hovoří o Unibrightově rámci a ekosystému v extrémních detailech. Mít mateřskou společnost a být v poněkud podobném oboru po celá desetiletí, určitě funguje ve prospěch projektu. Obchodní model spolu se svým týmem také ukazuje důvěryhodnost. Navzdory atraktivní myšlence však problém přichází ve skutečné integraci. Společnost rozhodně hovoří velkými rozhovory, ale provedení je tam, kde společnost potřebuje ukázat něco podstatného.

Metodologie

Při hodnocení ICO sledujeme seznam parametrů, které jsou v zásadě KPI (klíčové indikátory výkonu) projektu viz:

 • Bílý papír – Dostupnost kódu nebo prototypu, rozdělení finančních prostředků, peněženka pro crowdsale
 • Profil týmu – Síla a pověst týmu
 • Obchodní model – Problém vyřešen, účel & užitečnost tokenu a ekonomický model
 • Podkladová technologie – Blockchainová infrastruktura, jasnost pojmů & podmínky a tokenový software
 • Odolnost vůči kryptoměnám – Začlenění, distribuce tokenů, právní rizika a bezpečnostní aspekt
 • Přijetí komunitou – Jasnost & frekvence komunikace a přítomnosti na sociálních médiích

Položením správných otázek udržujeme integritu a životaschopnost našich Recenze ICO při dodržování metody hodnocení, která je založena na kritičnosti konkrétního faktoru. Například prvkům, jako je tokenový nástroj a rozpis prostředků, byla přikládána nejvyšší důležitost, zatímco reputace členů týmu a plán přilákání uživatelské základny mají střední kritičnost.

Máme tým robustních profesionálů, kteří hodnotí projekty ICO zcela nezaujatým způsobem.

Pozor: Coingape vydává Recenze projektů ICO pouze pro informační účely. Není to výzva k investování. Při přijímání investičních rozhodnutí proveďte individuální posouzení a konzultujte s poradcem.

Chcete zkontrolovat své ICO společností Coingape? Dej nám vědět.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map