Zpráva o kontrole a analýze ICO Metronome

 Recenze metronomu ICO

Bitcoiny a ethereum mimo jiné v kryptoměnách způsobily v krypto prostoru spoustu rozruchu. Bohatí na funkce, ale zároveň postrádají i některé aspekty, jedním z nich je neschopnost těchto krypt přenášet se do jiných blockchainů. S ohledem na tuto myšlenku plánuje nový projekt ICO vstoupit do odvětví kryptoměn. Ambiciózní projekt, Metronome ICO si klade za cíl stát se první kryptoměnou, kterou lze přenášet napříč různými blockchainy, přičemž se zaměřuje na přenositelnost, rychlost a volatilitu kryptotrhů. Docela ctižádostivý projekt ICO, že! Stojí to ale opravdu za vaši investici? Pojďme prozkoumat tento projekt prostřednictvím našeho Recenze metronomu ICO.

Důležité podrobnosti:

 • Ticker: MTN
 • Typ tokenu: ERC20
 • Celkový počet žetonů: 10 000 000
 • Datum zahájení počáteční aukce: Květen 2018
 • Datum ukončení počáteční aukce: Vydrží 7 dní
 • K dispozici pro prodej tokenů: 80%
 • Přijímá: ETH

Metronome (MTN): The built-to-last Cryptocurrency

Metronome pracuje na vytvoření kryptoměny, kterou lze převést přes různé blockchainy. Cílem je vyvrátit izolaci různých blockchainů, existující volatilitu cen a nízkou rychlost transakcí přetrvávající v prostoru kryptoměny prostřednictvím přenositelnosti, spolehlivosti a samosprávy.

The ICO metronomu Projekt se definuje jako „nová kryptoměna, navržená pro vytrvalost na institucionální úrovni.“ Dokonce tvrdí, že nabízí příležitost rovného přístupu pro veřejnost, ale nulová oprávnění zakladatelům a zároveň má spolehlivou zásobu tokenů.

Tím, že hlavním cílem je dlouhověkost, se tým domnívá, že vytváří kryptografii, která je postavena na poslední.

Čas vyhodnocení!!

 • Whitepaper

Dokument nebo uživatelská příručka poskytuje scénář, který má potenciálním investorům sdělit, do čeho se dostanou. Pokud však jde o technické podrobnosti projektu, zjistili jsme, že chybí.

Neposkytuje základní informace, kterými by se myšlenka realizovala. Dalším negativním faktorem pro projekt je absence prototypu. Ačkoli členové týmu mají silné a populární zázemí, nemá prototyp, aby investoři porozuměli projektu a rozhodli se investovat.

S cílem kříže-blockchain kryptoměna, whitepaper se chlubí „Je to první kryptoměna, která má potenciál být zajištěna nejlepšími blockchainovými sítěmi, bez trvalého závazku vůči komukoli blockchainu.“

Na rozdíl od jiných tokenů není dodávka metronomu omezena, pokud v systému inteligentního kontraktu zůstane 100 procent výtěžku z počáteční aukce dodávek.

Společnost navíc uvádí, že 100% výtěžek z počáteční aukce bude použit na podporu komunity. I když je to hezká myšlenka, správné rozdělení rozpočtu rozpočtu by poskytlo mnohem jasnější obrázek.

 • Vysoký profil týmu

Projekt s týmem 15 lidí přináší spoustu talentu a zkušeností. Skládají se z datových vědců, hlavních inženýrů, obhájců komunit, marketingu a partnerství, k tomuto projektu přispívají kvalifikovaní odborníci.

metronom ICOMetronome ICO: Team

 • Jeff Garzik – výkonný ředitel & Spoluzakladatel, hlavní designér, je také spoluzakladatelem Bloq, blockchainové firmy, která vyvíjí software a dříve spolupracovala s BitPay.
 • Matthew Roszak – Předseda & Roszak, spoluzakladatel, je také spoluzakladatelem společnosti Bloq a má velké jméno v blockchainovém průmyslu.
 • Peter Vessenes – Je hlavním kryptografem projektu.

Na projektu se rovněž podílí šest poradců, všichni z různých dynamik blockchainového průmyslu. Tým má na trhu rozhodně dobrou pověst a reputaci.

Na webových stránkách však není k dispozici žádný profil na sociální síti ani odkazy na něj. Pokud tedy o nich chcete vědět, prozkoumejte internet.

Nezapomenout na pěkný seznam partnerů, včetně New Alchemy, Smith + Crown, Jaxx, Delta Strategy Group, Zeppelin Solutions a Perkins Coie.

metronom ICORecenze metronomu ICO

 • Obchodní model: cross-blockchain kryptoměna

Koncept Metronomu je inovativní a má bezpochyby obrovský potenciál. Díky definici pojmu „nová kryptoměna navržená pro samosprávu a dlouhověkost, dlouhodobou spolehlivost a maximální přenositelnost“ má myšlenka projektu jistou hodnotu. Věřit, že to bude „1 000letá kryptoměna“, by bylo natahování, aniž by byla stanovena správná strategie a proces implementace.

Metronom je kryptoměna jako každá jiná, například bitcoin, ethereum mimo jiné se speciální funkcí cross-blockchainu, na rozdíl od jiných krypt.

 • Podkladová technologie: Ethereum Blockchain, ERC827

Koncept Metronome ICO je cross-blockchain, který majiteli Metronome umožní převést MTN přes různé blockchainy. Zpočátku bude vydáván na Ethereum s Ethereum Classic, který bude následovat později na Rootstocku Bitcoin, a Qtum.

Metronome bude používat ERC827, což je nová nadmnožina ERC20. Je vybaven nejnovějšími standardy a nabízí vylepšené zabezpečení a decentralizovaný přenos. Tyto nové standardy navíc umožní také přenos dat a hodnot, což u ERC20 nebylo možné.

Dokument Metronome ICO poskytuje dlouhý seznam „Poděkování a odmítnutí odpovědnosti“, kde je kupujícímu MTN poskytnuto mnoho pokynů a souvisejících rizik.

 • Odolnost proti kryptoměnám

Počáteční dodávka tokenu by byla 10 000 000 tokenů, pro které by byla cena určena na základě aukce sestupné ceny. Z celkové nabídky bude 20 procent, tj. 2 miliony, věnováno autorům Metronome ICO, zatímco zbývajících 80 procent by šlo na veřejnou nabídku. Na úvodní aukci zásob bylo přiděleno 7 dní, poté bude aukce ukončena.

Společnost zajišťuje asi 6 lidí jako poradce, viz. Gustav Simonsson, Jim Newsome a Don Tapscott mezi mnoha dalšími, kteří pocházejí z různých sfér krypto a blockchainového sektoru.

Pokud jde o zabezpečení, pro začátečníky si společnost vybrala stížnost ERC827, což je nejnovější standard ethereum, který nabízí vylepšené zabezpečení a decentralizované přenosové funkce. Kromě toho tým nemluví o tom, jak budou zajišťovat lepší bezpečnostní opatření.

 • Přijetí komunitou

Být dobře známý v komunitě přichází s jeho výsadami, jako v případě generálního ředitele Jeffa Garzika, který má na Twitteru přes 50 tisíc sledujících. Poté, co již zahájili společnost Bloq založenou na blockchainu, si hlavní členové týmu vytvořili jména v komunitě blockchainu. S ohledem na to je nad některými z těchto členů také spousta negativních názorů.

Komunita metronomů je k dispozici potenciálním investorům, kteří se mohou obrátit také na Github, Twitter, Reddit, Facebook a Medium. S téměř 18 000 členy na svém telegramovém kanálu si určitě získává velkou pozornost.

 • Cestovní mapa

Fáze projektu:

Časová osa projektu není příliš inkluzivní a futuristická. Projekt již pokrýval tři fáze rozvoje myšlenky, zahájení partnerství s Alchemy a uvedení metronomového webu a whitepaperu do života, zatímco přeskočil prostřední, kterým je zahájení inteligentní smlouvy. Metronome je na páté fázi (minus třetí jako dosud) a počáteční aukci dodávek zahájí v květnu 2018.

Červené vlajky:

Jelikož jde o první cross-blockchain, zejména na platformě Ethereum, tento projekt ještě musí vzbudit důvěru v investory. Bez implementace specifikací si nejsme jisti, jak tým plánuje dosáhnout. Nezapomeňte, že chytré smlouvy, které měly být spuštěny v lednu, ještě nebyly uvolněny.

metronom ICOHodnocení metronomu ICO

Průměrné hodnocení: 7/10

Poznámka pro investory

Metronome ICO je opravdu ambiciózní projekt s myšlenkou kryptoměny cross-blockchain. Projekt nabízí legitimní koncept a je vybaven týmem, který má v krypto prostoru velkou popularitu. Přináší také vylepšené funkce zabezpečení na stole s využitím ERC827 spolu s komunitou otevřených zdrojů, autonomií a přenositelností.

ICO však vzbuzuje některé vážné obavy, pokud jde o nedostatek informací o technické implementaci a neomezené dodávky tokenů. Tento projekt vyžaduje, aby jeho potenciální investoři mohli učinit rozhodnutí, protože v současné době to vypadá, že projekt Metronome ICO letí vysoko na své extrémně ambiciózní myšlence a zavedeném týmu.

Metodologie

Při hodnocení ICO sledujeme seznam parametrů, které jsou v zásadě KPI (klíčové ukazatele výkonu) projektu, viz:

 • Bílý papír – Dostupnost kódu nebo prototypu, rozdělení finančních prostředků, peněženka pro crowdsale
 • Profil týmu – Síla a pověst týmu
 • Obchodní model – Problém vyřešen, účel & užitečnost tokenu a ekonomický model
 • Podkladová technologie – Blockchainová infrastruktura, jasnost pojmů & podmínky a tokenový software
 • Odolnost proti kryptoměnám – Začlenění, distribuce tokenů, právní rizika a bezpečnostní aspekt
 • Přijetí komunitou – Jasnost & frekvence komunikace a přítomnosti na sociálních médiích

Položením správných otázek udržujeme integritu a životaschopnost našich Recenze ICO při dodržování metody hodnocení, která je založena na kritičnosti konkrétního faktoru. Například prvkům, jako je tokenový nástroj a rozpis prostředků, byla přikládána nejvyšší důležitost, zatímco reputace členů týmu a plán přilákání uživatelské základny mají střední kritičnost.

Máme tým robustních profesionálů, kteří hodnotí projekty ICO zcela nezaujatým způsobem.

Pozor: Coingape zveřejňuje recenze projektů ICO pouze pro informační účely. Není to výzva k investování. Při přijímání investičních rozhodnutí proveďte individuální posouzení a konzultujte s poradcem.

Chcete, aby vaše ICO bylo přezkoumáno společností Coingape? Dej nám vědět

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map