Co je to Ripple (XRP)? | Recenze kryptoměny pro začátečníky

“Co je to Ripple (XRP)?” je jednou z nejčastějších otázek, které nadšenci obvykle dělají. Odpověď je jasná. Vlnění, také známý jako XRP, je jednou z největších kryptoměn na světě. Hlavním cílem této virtuální měny je pomoci jednotlivcům a finančním společnostem zpracovat rychlé a levné přeshraniční převody.

V tomto článku odpovíme na otázku: „Co je to Ripple?“ a ukáže vám, jak to funguje a jak jej můžete začít používat. Ripple má určitě velký růstový potenciál a vy musíte být informováni o tom, co nabízí.

Co je zvlnění?

Jak již bylo zmíněno dříve, Ripple je jednou z nejpopulárnějších kryptoměn na trhu. Bylo vydáno v roce 2012, jen několik let po bitcoinu (BTC). To umožnilo společnosti Ripple rychle se stát jedním z nejpoužívanějších a nejrespektovanějších digitálních aktiv.

Po téměř 9 letech uvedení na trh je Ripple čtvrtou největší virtuální měnou.

Stojí za zmínku, že Ripple má velký vliv na celý krypto trh. V mnoha případech Ripple fungoval jako zajištění proti poklesu cen bitcoinů. Kromě toho společnost Ripple v minulosti mnohokrát zaznamenala náhlé výkyvy a její cena je o více než 3 900% vyšší, než když byla vydána.

Ripple chce povolit internet hodnoty prostřednictvím virtuální měny XRP. Ve srovnání s jinými digitálními měnami je Ripple mnohem rychlejší a levnější. Například bitcoinové transakce stojí hodně za to, aby byly zpracovány, a jejich převod může trvat dlouho.

V tuto chvíli pracuje s Ripple více než 300 společností z různých kontinentů. To jim umožnilo nabídnout uživatelům lepší služby a snížit jejich výdaje.

Co je cílem Ripple?

Co je zvlněníethereumworldnews.com

Nemůžeme odpovědět na otázku „Co je zvlnění“, aniž bychom vysvětlili její hlavní cíle. Ripple si klade za cíl pomáhat společnostem a jednotlivcům provádět rychlé a levné přeshraniční transakce.

“Stále žijeme ve světě, kde dnes posíláme peníze do Londýna z New Yorku, nejrychlejší způsob, jak to udělat, je letět tam.” To je šílené. Žijeme v éře internetu a nemůžeme přesouvat peníze v reálném čase a náklady mohou být opravdu vysoké. “

Brad Garlinghouse, generální ředitel společnosti Ripple

Ripple chce změnit způsob, jakým jsou převody zpracovávány po celém světě. Pro banky a finanční instituce je velmi obtížné posílat finanční prostředky přes hranice. To je důvod, proč Ripple může pomoci, aby byl rychlejší a levnější. I když lze informace posílat okamžitě do jiných zemí, u peněz to neplatí.

Zvlnění tento problém řeší. Banka může jednoduše začít používat tuto virtuální měnu a již bude schopna snížit náklady. Výhodou budou navíc jejich klienti. V tuto chvíli musí mít banky v zemi určení peněz předfinancované účty. To je velmi drahé a nenáročné na údržbu.

Nicméně s Ripple je možné získat likviditu na vyžádání a snížit potřebu mít předfinancované účty. Tato hotovost, která se nachází v těchto zemích a destinacích, by mohla být použita na investice. Je zde však na to, aby poskytovala likviditu těm, kteří ji potřebují.

U Ripple se to už neděje. Instituce mohou zakoupit XRP v místní měně, provést převod a vyměnit XRP za místní měnu v místě určení. To lze provést za pár sekund a za pár centů. Hlavní cíl rychlejšího odesílání a přijímání peněz lze tedy již dosáhnout pomocí XRP.

Pan Garlinghouse se domnívá, že Ripple může pomoci urychlit globální obchod. Může změnit způsob fungování globální finanční infrastruktury. Někteří lidé v chudých zemích potřebují utratit velké množství peněz, aby mohli přesunout prostředky přes hranice. Naštěstí Ripple umožňuje institucím přesouvat hodnotu po celém světě, jak v současné době proudí informace.

V budoucnu by Ripple mohl pracovat s novými kryptoburzami. To jim pomůže získat větší likviditu pro produkt likvidity na vyžádání, který nabízejí. Pokud chce společnost provést transakci, bude muset pojmout část likvidity na tomto trhu. Partnerství s burzami je dobrá strategie, jak dlouhodobě zefektivnit tyto trhy.

Další důležitá iniciativa prosazovaná společností Ripple je známá jako RippleNet. Tato velká bankovní síť umožňuje bankám a dalším finančním společnostem více se propojovat. Namísto jednání s tradičními partnerstvími mohou firmy tuto síť jednoduše využít. Pokud chtějí ještě větší integraci, mohou také využít virtuální měnu XRP.

Co je Ripple’s Role na trhu kryptoměn?

techxplore.com

Ripple hraje ve světě digitální měny důležitou roli. Pomáhá nejen rozšiřovat virtuální měny, ale také poskytuje případy použití ve virtuálních měnách v reálném světě. Společnosti využívající Ripple mají první kontakt s digitálním aktivem. Poté by však bylo možné, aby se přesunuli také do jiných virtuálních měn.

Tato virtuální měna usnadňuje přeshraniční obchody a převody mezi stranami. Zatímco bitcoiny (BTC) lze použít jako virtuální měnu k ukládání hodnoty, Ripple by hrál jinou roli. Ripple bude ve skutečnosti odpovědný za napájení finančního trhu. Jednotlivci i velké firmy mohou bitcoiny snadno nakupovat a dlouhodobě je ukládat.

S XRP mohou stejné firmy a jednotlivci zpracovávat rychlé transakce do různých míst a míst na světě. Ripple tedy hraje na kryptotrhu ústřední roli. Každá z virtuálních měn, alespoň pět nejlepších, má konkrétní cíl.

Jak již bylo zmíněno dříve, bitcoin se stává uchovávačem hodnoty trhu. Ethereum (ETH) je virtuální měna pro decentralizované aplikace (dApps) a inteligentní smlouvy. Ripple se stává kryptoměnou, která posune investice do reálné ekonomiky vpřed.

Vzhledem k tomu, že firmy nebudou muset financovat své nostro a vostro účty, mohou tyto peníze uvolnit na trh. To by mohlo být pro hospodářství velmi pozitivní. Ripple bude mít na starosti prosazování finančních investic v mnoha různých zemích uvolněním těchto fondů.

To ukazuje, že Ripple má vedoucí úlohu v krypto ekonomice. Pomáháme nejen kryptoměnám dosáhnout nových horizontů, ale také zvyšujeme efektivitu na tradičních trzích.

Kde si mohu koupit Ripple (XRP)?

Ačkoli se jedná o průvodce o tom, co je XRP, řekneme vám také, kde jej koupit. Existuje mnoho výměn, které by vám to umožnily. Mezi platformy podporující Ripple patří Coinbase, Bitstamp a Binance. Všechny vám umožní přístup k široké škále obchodních párů XRP. Tyto burzy ve skutečnosti mají jednu z největších likvidit pro Ripple na světě.

Zvlnění si můžete zakoupit v hotovosti a také v mnoha dalších virtuálních měnách, včetně bitcoinů a etherea. To zvyšuje vaše šance na přístup k Ripple, pokud již jste držitelem kryptoměny. Některé platformy navíc mají možnosti kreditní a debetní karty. To je velmi užitečné pro nováčky, kteří chtějí tuto virtuální měnu kdykoli snadno koupit.

Proč bych si měl koupit XRP?

Co je XRPmedium.com

Nákup Ripple může být dobrým způsobem, jak diverzifikovat své krypto portfolio. Pokud vlastníte bitcoiny a ethereum, může být rozšíření vašeho portfolia přidáním XRP logickým dalším krokem. Pokud však nevlastníte Ripple, neznamená to, že musíte nejprve koupit bitcoin.

Ve skutečnosti můžete jednoduše vstoupit na trh zakoupením aktiva, které má případy použití v reálném světě. Jak bylo zmíněno v článku, Ripple pomáhá nejen finančním společnostem, ale také lidem z celého světa. To je zvláště důležité pro tradičnější investory, kteří mají pocit, že musí vidět Ripple v akci.

Nákup digitálních měn je vždy riskantní. Historické maximum společnosti Ripple se nicméně 4. ledna 2018 blížilo k 3,84 USD. To umožnilo virtuální měně dosáhnout na několik měsíců druhé pozice na trhu..

Závěr

V tomto článku jsme se zaměřili na vysvětlení „Co je XRP.“ Jak jsme ukázali, Ripple je čtvrtá největší kryptoměna a jedna z nejpopulárnějších. Tato virtuální měna zároveň zefektivňuje celý finanční systém. Tím, že bankám umožníte přesouvat prostředky během několika sekund, se trh stane mnohem užitečnějším.

Také jsme vám řekli, jak nakupovat Ripple a jaké jsou burzy, které mají obchodní páry XRP. To vám pomůže začít na trhu kryptoměn a v komunitě Ripple.

Poznámka: Tento příspěvek byl původně publikován 18. prosince 2017 a byl kompletně aktualizován kvůli úplnosti a pravdivosti obsahu 7. ledna 2021.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map