Gamdom: Nejlepší platforma pro hazardní hry s kůží a bonusy

gamdom

Gamdom hledá talentované vývojáře

Tak jako Gamdom společnost se neustále snaží zdokonalit svoji platformu pro zkušenosti svých uživatelů, společnost nyní hledá nové vývojáře. Chtějí rozšířit svůj tým o talentované front-endové a back-endové vývojáře, kteří mohou pomoci s funkčností a údržbou jejich online kasina.

Pokud umíte kódovat v React.js a Node.js a mluvíte také plynně anglicky, jste vhodným kandidátem na jejich vývojový tým. Ti, kteří budou najati, budou přispívat k vytváření nových softwarových produktů a řídit technické zkoušky.

Zájemci mohou zaslat e-mail na následující adresu a dozvědět se více o pozici [chráněno e-mailem].

Obecné informace o gamdomu

Gamdom.com je jedno z nejlepších online kasin a věnuje se hazardnímu hraní na kůži. Hráči mohou používat své skiny CSGO, skiny VGO, skiny Dota 2 a bitcoiny a převádět je na měnu hazardních her, aby vyhrály mince a bonusy zdarma.

Nemusíte se starat o spravedlnost a legitimitu tohoto webu, protože je licencován a má prokazatelně spravedlivou politiku, podle níž nabízí bezpečné a zabezpečené hazardní hry.

Každá hra může být kdykoli ověřena férovostí kterýmkoli uživatelem. Musí pouze zadat hash SHA 256 hry a zkontrolovat její platnost.

Funkce nabízené společností Gamdom

Poutavé hry

Gamdom má čtyři herní režimy, které uživatelům umožňují hazardovat s bitcoiny, VGO & položky vIRL, skiny CSGO a skiny Dota 2. Aby bylo možné hrát hry, jsou uložené skiny nejprve převedeny na mince Gamdom, virtuální měnu používanou ve hrách platformy..

Web umožňuje uživatelům hazardovat se svými skiny ve čtyřech hrách: Tradeup, Ruleta, Crash nebo HiLo. Design rozhraní a hry jsou velmi kvalitní a zaujmou uživatele mnoha zvuky a vizuálními prvky.

Mince a bonusy zdarma

Gamdom nabízí různé dárky a bonusy pro své uživatele:

  • Rainbot

Rainbot je funkce, která odlišuje tento sázkařský web CSGO od konkurence. Tato bonusová funkce zahrnuje robota, který automaticky distribuuje coiny aktivním uživatelům chatu a je rozdáván opakovaně každých 2-28 minut. Ceny každého uživatele závisí na sázkách, které do té doby uzavřel.

Bonus lze získat kliknutím na cloudové vyskakovací okno v chatu a lze jej zvýšit o 50% připojením „Gamdom.com“ k libovolnému jménu.

  • Denní bonusy

Denní odměny jsou přidělovány uživatelům s ověřenými účty a závisí na úrovni účtu. Získání bodů XP zvyšuje úroveň vašeho účtu a v důsledku toho můžete získat více mincí v denních odměnách.

Účty lze ověřit pomocí telefonu pomocí ověření SMS.

  • Dárky

Gamdom pořádá na svých účtech na sociálních médiích mnoho soutěží a dárků, ve kterých odměňuje všechny uživatele a následovníky. Účastníci musí splnit jednoduché úkoly, jako je sledování jejich oficiální stránky na Twitteru nebo Instagramu nebo sdílení tweetu.

  • Bonusová kola jackpotu

Tento CSGO sázení Stránka obsahuje bonusová kola pro své progresivní jackpoty. The Crash Jackpot je dána hráčům Crash hry, přičemž velké procento z banku je dáno vítězi. Zbytek jackpotu je rozdělen mezi ostatní hráče.

The Ahoj a Ruletové jackpoty fungují na podobných principech. Uživatelé, kteří hrají jednu z her, mohou buď vyhrát první místo a získat většinu jackpotu, nebo získat nižší procento z banku. Rozdíl u těchto dvou jackpotů spočívá v tom, že rozdělení banku závisí na tom, jaké barvy a karty jste ve hře vsadili.

Obchodování s kůží

Hra Tradedom od společnosti Gamdom je ideální pro hráče, kteří se chtějí zapojit do obchodování s CSGO. Uživatelé mohou vyměnit stanovené množství mincí za skin na tržišti platformy.

Šance na výhru hry Tradeup se počítají na základě sázené částky a ceny skinů, na které jste vsadili.

Pokud vyhrajete, můžete skin později prodat zpět a získat 5% bonus, nebo si jej můžete vybrat. K dispozici je také možnost pokračovat v upgradu položky se zvýšenou šancí na další výměnu.

Všechny hry jsou prokazatelně spravedlivé

Gamdom je prokazatelně férová stránka hazardních her. Společnost přidělila samostatný server k ověření každé hry a také vygenerovala řetězec 10 milionů hash SHA256.

Hodnoty hash výsledků hry jsou veřejně dostupné, takže uživatelé mohou zkontrolovat, zda během minulých výsledků nedošlo k žádným změnám.

Výsledky všech budoucích her jsou programovány kryptografickými distribucemi funkce SHA 256. Všechny hry lze ověřit zadáním hash SHA256. To dokazuje, že Gamdom není schopen změnit žádný z výsledků a že jsou spravedlivými provozovateli kasin.

Rychlé vklady a výběry

Platforma umožňuje uživatelům provádět vklady v bitcoinech, VGO, vIRL položkách a CSGO a DOTA 2 skiny okamžitě. Výběry jsou prováděny stejně rychle po splnění požadavků na sázení. Uživatelé musí přejít do sekce „Tržiště“ a vybrat si množství skinů nebo bitcoinů, které chtějí vybrat.

Při výběru pomocí bitcoinu je převod proveden rychleji a za transakční proces nejsou účtovány žádné další poplatky. Pokud jsou časy, kdy je proces výběru pomalejší, je to kvůli provozu blockchainové sítě, který nemá nic společného s Gamdom.

Užitečný tým podpory

Pracovníky podpory společnosti Gamdom lze kontaktovat prostřednictvím tří adres pro běžnou, technickou a marketingovou podporu. Tým podpory rychle reaguje na jakékoli problémy, se kterými se uživatelé mohou setkat v souvislosti s jejich účtem, nebo na dotazy týkající se bonusů.

Hráči také mohou přejít do sekce FAQ tohoto webu, kde najdou odpovědi týkající se plošinových her a bonusů.

Gamdom je důvěryhodné a prokazatelně férové ​​online kasino pro hazardní hry a obchodování VGO, Dota 2, vIRL a CSGO. Držitelé bitcoinů mohou také použít své krypto fondy k hazardu a šanci znásobit své podíly na tomto webu s hazardními hrami.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map