Co je 3commas?    

3commas je robot pro obchodování s kryptoměnou, který pomáhá obchodníkům maximalizovat své zisky z obchodování s kryptoměnou. 3commas si dabuje robota SmartTrading.

Platforma byla spuštěna v roce 2014 a sídlí v Miami. Od svého vydání se platformě podařilo přilákat více než 33 000 uživatelů a dosáhnout denního objemu obchodování 10 mil. USD. Obchodní robot má v současné době strategická partnerství s přibližně 12 burzami, včetně Coinbase, Coinbase Pro, Binance, Bitfinex a Huobi. Tato partnerství umožňují obchodním robotům 3Commas provozovat na některé z největších burz na světě prostřednictvím protokolu API.

3Commas Funkce

Společnost 3Commas začlenila na svou platformu celou řadu nástrojů a jedinečných funkcí ke zlepšení efektivity a zisků svých obchodníků:

– Stop Loss

Funkce stop-loss vám umožní předem naprogramovat procento ztráty a po dosažení tohoto procenta vám váš robot automaticky prodá krypto. Stop ztráty mohou být velmi účinné a mohou vám ušetřit ztráty zisku.

– Trailing Stop Loss

Funkce stop stop loss je podobná stop-loss, ale má další faktory. Tyto faktory mohou zahrnovat jakékoli zisky, které jste dosáhli před dosažením procenta. Funkce stop stop loss automaticky znovu nastaví procentuální zastávku z vaší buy-in ceny na bod s nejvyšší hodnotou dne. Tím je zajištěno, že budete dostávat zisky dosažené po celý den.

– Vezměte si zisk

Funkce take profit automaticky prodá vaše kryptoměny, jakmile je dosaženo předem nastaveného procenta zisků. Systém má své výhody, ale často vede ke ztrátě zisku.

– Trailing Take Profit

Funkce trailing take profit také přidává do rovnice cenové trendy dne během prodeje vaší kryptoměny. Pokud je váš robot nastaven tak, aby přijímal zisk na určitém procentu, tato funkce vezme vaše procento zisku v nejvyšším bodě trendu.

Proces registrace

1. Zaregistrujte si účet

Proces registrace je poměrně přímočarý. Po vstupu na web budete muset zadat svůj e-mail a heslo pro registraci účtu. Poté budete požádáni o potvrzení účtu kliknutím na odkaz v e-mailu. Jakmile kliknete na odkaz, dostanete se na hlavní panel svého účtu.

2. Vyberte typ robota

Budete si muset vybrat ze čtyř typů obchodních robotů, krátkých, jednoduchých, složených a složených krátkých robotů. Jednoduchý obchodní robot používá pouze jeden obchodní pár a je nejsnadnější jej nastavit.

3. Připojte se k serveru Exchange

V tomto kroku budete muset do svých výměn integrovat platformu 3Commas. Budete požádáni, abyste klikli na tlačítko pro připojení a vyplnili příslušné informace, jako je vaše API, pro výměnu vašich preferencí.

4. Inteligentní obchod

Dále budete muset vytvořit funkci stop loss a zisk. Platforma spravuje vaše kryptoportfolio v reálném čase na více burzách. Funkce inteligentního obchodu usnadňuje práci tím, že zaměňuje vaše zisky a udržuje vaše ztráty na minimu.

5. Automatizovaný obchodní robot

Pokud máte účty na obou Binance nebo Huobi, můžete si vydělat další příjem s funkcí automatického obchodního robota. Budete muset určit procento ztráty nebo zisků, které má váš robot použít. V této části můžete skutečně nastavit pokročilejší funkce, jako je například stop stop loss a trailing take profit.

3 Poplatky za Commas

Služby 3Commas přicházejí se čtyřmi plány předplatného, ​​ze kterých si můžete vybrat. Plány se pohybují od začátečníků po podnikovou úroveň. Plány mají následující ceny a funkce:

– Startér

Cena plánu je 29 $ za měsíc a zahrnuje přístup k chytrému obchodnímu terminálu, neomezenou integraci burz a upozornění na chyby a zrušení. Nezahrnuje roboty.

– Pokročilý

Za 49 $ měsíčně má Pokročilý plán všechny funkce Starter pack plus přístup k jednoduchým robotům, vlastní signály TradingView (proprietární obchodní rozhraní), stejně jako rozhraní pro správu portfolia.

– Pro

Předplatné Pro je měsíčně 99 $ a zahrnuje vše v rozšířeném plánu plus jednoduché, složené a bitmexové roboty. Zahrnut je také kompletní software pro správu portfolia a přístup k vlastním signálům TradingView.

– Enterprise

Plán na úrovni Enterprise je na vyžádání vybaven všemi roboty a vlastními funkcemi. U tohoto předplatného není uvedena žádná cena, protože je vyráběna na míru každému klientovi, ale je to pravděpodobně více než 99 $.

Možnosti platby

Za předplatné můžete zaplatit pomocí: Advcash, Crypto přes CoinPayments a Yandex.Checkout. Další akceptované způsoby platby jsou kreditní karta, převod peněz a dokonce i kryptoměny.

Závěr

Obchodní roboti jsou poměrně nedávným přírůstkem na krypto trhu, ale počet obchodníků, kteří je používají, se každým dnem zvyšuje. Ať se vám to líbí nebo ne, udržet krok s trhem nyní vyžaduje trochu pomoci robotů, takže zůstaňte ve hře s inovativním obchodním robotem, jako jsou 3Commas.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me