Recenze B2BinPay: Bezpečné a pohodlné řešení pro krypto platby pro firmy

B2BinPay

B2BinPay je řešení platby v kryptoměně vše v jednom, které umožňuje obchodníkům a podnikům z celého světa provádět transakce, ukládat a přijímat online platby v široké škále kryptoměn a tokenů za výhodné poplatky.

Platformu vytvořil v roce 2014 B2Broker společnost, přední poskytovatel likvidity a technologií, který zajišťuje globální krypto platby. Společnost má pobočky v Estonsku, Hongkongu a Rusku.

B2BinPay byl vyvinut, aby sloužil široké škále klientů, jako jsou forexoví makléři, zajišťovací fondy, burzy kryptoměn a online obchodníci, kteří chtějí přijímat krypto platby za své produkty a služby.

1. Nejnižší poplatky v oboru

B2BinPay nabízí svým klientům výhodné poplatky, které jsou ve srovnání s průměrem trhu účtovaným většinou krypto procesorů velmi nízké. Na obchodní a podnikové účty se vztahují různé poplatky v závislosti na objemu, typu mince a transakci, ale poplatky se obvykle pohybují pod 0,5%.

Pro obchodníky je poplatek za zpracování mincí za příjem plateb 0,5% a za odchozí transakce nevznikají žádné náklady. U stablecoinů a tokenů je za příchozí transakce účtován poplatek 1%, u odchozích transakcí 0 poplatků.

Všechny transakce s nativním tokenem platformy, B2BX Token, nemají žádné poplatky.

Poplatky za zpracování mincí pro podnikové účty jsou následující:

 • 40% < 1M
 • 25% 1 – 2 mil
 • 20% 2 – 5 mil
 • 15% 5 – 10 mil
 • 10% 10 – 50 mil
 • 05% 50+ mil

Poplatky za zpracování stablecoinů & Tokeny B2BX, BNB jsou:

 • 1% < 1M
 • 9% 1 – 2 mil
 • 7% 2 – 5 mil
 • 5% 5 – 10 mil
 • 3% 10 – 50 mil
 • 1% 50+ mil

Poplatek za zpracování likvidních tokenů:

 • 40% < 1M
 • 25% 1 – 2 mil
 • 20% 2 – 5 mil
 • 15% 5 – 10 mil
 • 10% 10 – 50 mil
 • 05% 50+ mil

Můžete se poradit s jejich webová stránka vidět ceny.

2. Více než 888 mincí, žetonů a stablecoinů

B2BinPay umožňuje klientům přijímat 13 kryptoměn, včetně bitcoinů, bitcoinových hotovostí, etherea, XRP, DASH, litecoinů, monero, NEM, NEO, Stellar, Zcash a Cardano, stejně jako tokeny jako Binance Coin, B2BX. Díky své integraci s tolika špičkovými blockchainy je schopen podporovat všechny tokeny vydané společností Ethereum.

3. Obchodníci & Účty podnikových klientů


B2BinPay obsahuje dva typy účtů – obchodní a podnikové – které lze snadno integrovat pomocí jediného rozhraní API, které lze připojit za méně než hodinu.

Obchodníci mohou těžit z účtů, které nemají žádné opakující se poplatky nebo skryté poplatky, nízké poplatky, aktualizovaný zůstatek a historii transakcí v reálném čase, stejně jako vysoce bezpečné transakce. Integrační nástroje umožňují obchodníkům včas integrovat B2BinPay do svých webových stránek a začít přijímat krypto platby.

Podnikoví klienti, jako jsou makléři a burzy, mají přístup k velmi bezpečné, spolehlivé a škálovatelné peněžence. Mezi další funkce patří automatické výběry pro klienty, zabezpečené prostředí API a karantény pro vývoj aplikací a pokročilé zprávy v reálném čase.

4. Výběry kryptoměny a kryptoměny Fiat

Do služby byly integrovány dvě možnosti platby: krypto kryptoměna a kryptoměna fiat. Platby mezi kryptoměnou a kryptoměnou vám umožňují přijímat kryptoměnu za produkty vašeho webu, přičemž prostředky se připisují přímo do vaší krypto peněženky. Možnost krypto / fiat umožňuje klientovi platit v kryptoměně a obchodníkovi získat fiatovou měnu (USD, EUR), která je poté uložena přímo do jeho zůstatku.

5. 24/7 responzivní podpora

Tým podpory B2BinPay je k dispozici nepřetržitě, v 8 jazycích: čínštině, angličtině, španělštině, ruštině, hindštině, perštině, urdštině a arabštině.

Pro klienty, kteří mají problém s konkrétní příponou (WooCommerce, Magento, PrestaShop), doporučuje se jim přímo kontaktovat vývojáře. Všechny vývojáře lze kontaktovat prostřednictvím uvedené e-mailové adresy podpory.

Na platformu se lze také dostat prostřednictvím tří telefonních čísel: +44 207 043-71-76 (GB), +7 495 108-04-71 (RU) a +357 250-308-82 (CY). Další dotazy nebo problémy týkající se účtu nebo plateb lze zaslat na následující e-mailovou adresu: [chráněno e-mailem]

6. Přímé bankovní vklady

Obchodníci mají možnost získat své nekryté prostředky přímo do svého bankovního zůstatku a vybrat uvedený kapitál prostřednictvím SEPA převodů (0,5% poplatek) a SWIFT převodů (2% poplatky).

7. Vysoce bezpečné transakce

B2BinPay umožňuje podnikům bezpečně ukládat, přenášet a přijímat online platby v kryptoměnách. Platforma obsahuje řadu bezpečnostních opatření, která zajišťují ochranu účtů před různými typy podvodů a útoků DDoS, což je činí mnohem spolehlivějšími než tradiční platební systémy.

8. Globálně přístupné

B2BinPay umožňuje obchodníkům a podnikům provádět transakce s globální sítí klientů. Za transakce jsou účtovány poplatky, které jsou jen zlomkem toho, co si tradiční platební brány online obvykle účtují. Vysoká úroveň automatizace a vysoké rychlosti transakcí až 20 sekund umožňují uživatelům z celého světa pohodlně platit za produkty a služby.

Výrok

B2BinPay je kryptografická platební brána, která umožňuje podnikům a obchodníkům přijímat a odesílat různá digitální aktiva klientům a od nich bez ohledu na jejich umístění, za velmi nízké náklady.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map