Recenze Bitladon: Nejrychlejší krypto burza na základní úrovni

Bitladon

Dnes budeme zkoumat populární krypto burzu z Evropy, Bitladon, a prozkoumat, co nabízí a v čem je tak výjimečný.

Co je Bitladon?

Logo Bitladon Bitladon sídlí a je registrován v Nizozemsku s hlavní kanceláří v Aalsmeeru. Směnárnu Bitladon vlastní a spravuje společnost Coin Meester B.V., která je rovněž registrována v Nizozemsku. Majiteli společnosti jsou Boyd Meuleman a Mitchell Zandwijken.

I když byla burza spuštěna v červnu 2017, rychle si získala velkou uživatelskou základnu, a to hlavně kvůli jejich transakcím EURO a kryptoměnám.

Podporované měny

Seznam společnosti Bitladon zahrnuje širokou škálu kryptoměn. Burza v současné době podporuje více než 190 různých kryptoměn, například Bitcoin, Ethereum, Monero, Litecoin, Electra, Storj a mnoho dalších. Jedinou podporovanou možností fiat je euro, které lze použít k nákupu nebo prodeji jakékoli mince uvedené na platformě.

Bitladon krypto

Úroky ze stablecoinů

V loňském roce společnost Bitladon představila možnost vydělávat úroky na stablecoinech, které na své platformě podporují. Mezi stabilcoiny, které jsou aktuálně k dispozici, patří Tether (USDT), TrueUSD (TUSD), Paxos Standard (PAX) a Dai (DAI) a můžete získat roční úrokovou sazbu 3%.

Chcete-li získat úrok, stačí si ponechat jeden z výše uvedených stablecoinů v příslušné bitladonské peněžence. Mince můžete také jednoduše vložit na platformu, pokud již nějaké vlastníte, nebo je můžete přesunout z jiných směnných účtů. Úroky jsou každý den připsány na účty uživatelů. Tato funkce je velmi výhodná pro majitele kryptoměn, kteří se snaží držet své mince po dlouhou dobu, protože za to dostávají prakticky zaplaceno.

Převody Fiat

Na mnoha kryptoburzách můžete obvykle provádět rychlé krypto depozita a výběry, ale u fiat vkladů vždy dojde ke zpoždění. S Bitladonem nejsou žádné takové problémy, protože si můžete koupit kryptoměnu s fiatem stejně snadno jako u jakékoli jiné kryptoměny.

Vklady v eurech budou na váš účet připsány jeden pracovní den prostřednictvím SEPA (jednotný evropský platební prostor). Tento proces obvykle trvá až 5 pracovních dnů jinými burzami.

S fiatem můžete nakupovat digitální měny nebo prodávat své kryptoměny za EURO a stejným způsobem snadno vybírat své prostředky. Kryptoměny a EURO převody na váš účet a z něj jsou automaticky odesílány na váš účet Bitladon nebo bankovní účet.

Okamžité krypto swapy

Ať už chcete koupit nebo prodat kterékoli z uvedených kryptoměn, burza tyto swapy zpracuje okamžitě. Stačí přejít do sekce „Exchange Any to Any“, vložit mince, které chcete vyměnit, a poté kliknout na „Exchange“.

Uživatelské rozhraní

Rozhraní Bitladon má čistý a funkční design zaměřený na začátečníky i pokročilé obchodníky. Uživatelé si mohou vybrat ze dvou režimů obchodování: Simple Buy & Prodejte obchodování nebo pokročilé. Jednoduchý obchodní režim umožňuje rychlou výměnu digitálních měn za aktuální tržní sazby, zatímco pokročilý režim umožňuje nastavit vlastní ceny vaší objednávky nebo zadávat stop-loss příkazy.

Android iosAplikace pro Android a iOS

Bitladon chce také poskytovat služby obchodníkům na cestách a jako takový vytvořil mobilní aplikace kompatibilní s mobilními zařízeními s nainstalovanými systémy iOS a Android. Mobilní aplikace jsou aktuálně k dispozici nizozemským uživatelům, ale brzy spustí aplikace v angličtině, španělštině, polštině a francouzštině.

Transparentní poplatky

Přestože Bitladon neplatí žádné poplatky za vklad a výběr krypt, stále budete muset při výběru platit síťový poplatek, přičemž poplatek se liší od mince k minci.

Poplatek za obchodování je 2% u všech obchodů, ale tento poplatek lze snížit na základě vašeho VIP stavu a vašeho objemu obchodování po dobu 30 dnů. Můžete snížit svůj poplatek až na 0,25% za obchod.

Zabezpečení burzy

K ochraně dat a finančních prostředků svých uživatelů implementoval Bitladon různá bezpečnostní opatření, která zabrání škodlivým útočníkům ve snaze se k nim dostat.

Data odesílaná mezi uživatelem a webem jsou chráněna šifrováním SSL. Z důvodu ochrany uživatelských účtů umožňuje platforma uživatelům povolit 2FA prostřednictvím e-mailu nebo aplikace Google Authenticator.

Pokud se pokusíte o přístup k účtu z jiného zařízení nebo z jiného místa, zašle vám Bitladon pokaždé e-mailem kód k ověření vaší identity.

Platforma ukládá 95% uživatelských prostředků do studených peněženek, které jsou trvale offline. To zabrání hackerům v tom, aby v případě útoku vzali všechny peníze z burzy najednou.

Jejich výměna dosud nikdy nebyla hacknuta.

krypto zabezpečení

freepik.com

Jazyková podpora

Za účelem uspokojení větší evropské uživatelské základny má Bitladon své stránky přeložené do nizozemštiny, angličtiny, francouzštiny, španělštiny a polštiny. Zákaznická podpora je nabízena v holandštině, francouzštině a angličtině.

Zákaznická podpora

Zákazníci společnosti Bitladon se mohou se svými pracovníky podpory spojit telefonicky, e-mailem nebo chatovat v pracovní dny mezi 9:00 a 17:00. The tým podpory byl hodnocen jako velmi zdatný a užitečný a e-mailová podpora je k dispozici i mimo pracovní dobu. Doba odezvy je obvykle do jedné hodiny od okamžiku odeslání e-mailu.

Závěr

Bitladon je rychlá a efektivní burza, která se většinou stará o evropské uživatele nebo ty, kteří mají evropské bankovní účty, protože umožňuje rychlé kryptoměnové a fiat převody.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map