Recenze burzy Binance Dex | Poplatky, bezpečnost, výhody a nevýhody

Binance Dex

V dnešním článku se budeme zabývat Výměna Binance Dex, při pohledu na to, jaké funkce tato platforma pro krypto obchodování nabízí.

Přehled Binance Dex

Decentralizovaná burza DEX | Binance DEXPopulární burza Binance byla spuštěna 20. února 2019, testnet pro Binance DEX, decentralizovanou platformu pro porovnávání objednávek založenou na technologii Binance Chain. Binance Chain je nový blockchain a distribuovaný systém peer-to-peer vytvořený týmem, který slouží jako prostředí, kde se provádí porovnávání objednávek v blockchainových uzlech. Všechny transakce se zaznamenávají do řetězce, aby se zajistila zcela auditovatelná účetní kniha a umožnil převod mezi vydanými digitálními aktivy a uvedenými na DEX.

Prostřednictvím Binance Chain mohou společnosti a další projekty vydávat vlastní digitální aktiva. Projekty mohou navrhnout zařazení nových obchodních párů mezi dva různé tokeny na Dexu a také zahrnout objednávky těchto nových párů.

Podporované měny a dostupné země

Platforma obsahuje 135 párů, které jsou rozděleny na 4 trhy: trhy BNB, trhy BTC, trhy altcoinů a trhy Fiat. Na trzích BNB se proti Binance Coin obchodují následující aktiva: VRAB, AVA, AERGO, RUNE, TRXB, ARN, CRPT, CAS, UND a EOSBEAR.

BTC se obchoduje proti BNB, ANKR, BOLT a COS. Jediným párem na trhu ALTS je BNB / ETH. Na fiat trzích jsou kryptoměny obchodovány se stabilními coiny, jako jsou Rupiah Token (IDRT), Binance USD (BUSD) a StableUSD (USDS). BTC, ETH, LTC, BCH a BNB se obchodují proti BUSD.

Uživatelé z následujících zemí nemohou používat Binance DEX: Spojené státy americké, Albánie, Bosna a Hercegovina, Bělorusko, Kongo (KDR), Pobřeží slonoviny, Krym, Kuba, Irák, Írán, Severní Korea, Libérie, Makedonie , Myanmar, Srbsko, Súdán, Sýrie, Zimbabwe.

Kompatibilita systému

Na obchodní platformu lze přistupovat a používat ji z libovolného prohlížeče otevřeného na jakémkoli desktopovém systému. Pro Binance DEX neexistuje žádná mobilní aplikace; funkce obchodování DEX však byla integrována do mobilní aplikace peněženky Trust.

Uživatelské rozhraní a zkušenosti

Uživatelské rozhraní platformy DEX je podobné jako na serveru Binance.com, obsahuje grafy TradingView a řadu technických indikátorů.

Obrazovka obchodování Binance DEX

Uživatelské rozhraní umožňuje uživatelům vytvářet nevázané peněženky a podporuje také externí softwarové a hardwarové peněženky, včetně integrace s Trust Wallet a Ledger Nano S.

Jak získat účet Binance Dex

 • Přejděte na https://binance.org/ a klikněte na „Vytvořit peněženku“ umístěnou v pravé horní části obrazovky.
 • Budete mít tři alternativní metody, kterými získáte přístup do své peněženky:
 1. Soubor úložiště klíčů + heslo;
 2. Mnemotechnická fráze;
 3. Soukromý klíč.

 • Soubor úložiště klíčů + heslo je vyžadováno od všech uživatelů Binance. Jako sekundární metodu si budete muset vybrat mezi mnemotechnickou frází nebo soukromým klíčem.
 • Chcete-li vytvořit a stáhnout soubor úložiště klíčů, zadejte heslo o délce nejméně osmi znaků, které má velké písmeno, symbol a číslo.
 • Zapište si mnemotechnickou frázi a nechte ji někde v bezpečí.
 • Dostanete možnost zobrazit svůj soukromý klíč. Také si to zapište a uložte na bezpečném místě.
 • Potvrďte, že jste zadali podrobnosti úložiště klíčů a soukromého klíče.
 • Odemkněte peněženku kliknutím na kteroukoli z příslušných karet.

 • Nahrajte soubor úložiště klíčů a zadejte heslo, zadejte 24slovnou mnemotechnickou frázi nebo soukromý klíč.

Jak používat účet Binance Dex

Provedení vkladu

 • Vstupte na faucet a přihlaste se ke svému účtu Binance.

 • Zadejte svoji adresu a klikněte na „+ Přidat adresu“.
 • Klikněte na „Odeslat“.
 • Prostředky budou odeslány do sekce „Transakce“ na DEX.
 • Po potvrzení přijetí můžete začít obchodovat.

Obchodování

 • Vyhledejte své preferované obchodní páry z pole v levé horní části obrazovky.
 • Klikněte na pár, se kterým chcete obchodovat.
 • Zadejte limitní objednávku.

 • Klikněte na kartu „Koupit“ nebo „Prodat“.
 • Informace o vašich otevřených objednávkách, objednávkách a obchodní historii a zůstatcích jsou uvedeny v levé dolní části rozhraní.

Poplatky za Binance Dex

Platí decentralizovaná výměna poplatky založené na systému výrobce a odběratele, ale je to o něco složitější.

Poplatky za obchodování u obchodů jiných než BNB jsou 0,10% a u obchodů, které jsou placeny v BNB, je poplatek 0,04%, což je poloviční poplatek než Binance.com..

Poplatky Binance DEX na síti Mainnet

Platforma si při výběru účtuje poplatek 0,000375 BNB za transakci. Při provádění vkladů nejsou účtovány žádné poplatky.

platební metody

Stejně jako ostatní decentralizované burzy nepřijímá Binance DEX žádnou formu fiat měny. Vklady můžete provádět pouze v podporovaných kryptoměnách.

Transakční časy

Transakční časy se budou lišit v závislosti na příslušných sítích mincí, které používáte při obchodování.

Transakční limity

Neexistují žádná omezení týkající se toho, kolik můžete vložit, vybrat nebo obchodovat.

Bezpečnostní funkce

zajistitVzhledem k tomu, že platforma nedrží žádné uživatelské prostředky, mají nad svými soukromými klíči plnou kontrolu pouze obchodníci. Binance Chain implementuje mechanismus konsensu založený na Byzantine Fault Tolerance (BFT) a Proof of Stake (PoS), který ověřuje transakce prostřednictvím sítě kvalifikovaných validátorů. Blockchain používá několik anti front running mechanismů k zachování integrity svých obchodů.

Tým také obsahuje část vysvětlující jejich Disaster Recovery a Emergency protokoly, které platí pro různé nouzové případy.

Zákaznická podpora

Ikona zákaznické podporyBinance DEX jako decentralizovaná burza nemá systém lístků na zákaznickou podporu, jako jsou Binance.com a Binance.US. Místo toho může uživatel kontaktovat tým prostřednictvím oficiálního telegramu burzy nebo Twitteru ohledně DEX problémů. K dispozici je také stránka Github a sekce FAQ, které lze konzultovat ohledně řady klíčových témat.

Jelikož však Binance představuje velkou výměnu s podporou v celé řadě zemí, je tým schopen poskytnout vyšší úroveň podpory ve srovnání s jinými decentralizovanými výměnami.

Reputace Binance Dex

Vzhledem k obecné pověsti projektu Binance je Binance DEX také považován za důvěryhodnou platformu.

Recenze Binance Dex: Verdikt

Binance DEX je skvělá volba pro obchodníky s kryptoměnami, kteří hledají decentralizovaný způsob výměny různých tokenů, protože má nízké poplatky a podporu renomované krypto společnosti. Platforma však nemusí být pro každého, protože existuje několik párů a začátečníci nemohou použít fiat k uskutečnění svého prvního nákupu kryptoměny.

Doporučený obrázek: blockonomi.com

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map