Recenze hardwarové peněženky Ultimate Ledger Nano X

Ledger Nano X

Během posledních několika let se kryptoměny staly pro mnoho lidí po celém světě velkým problémem. Bez ohledu na to, že jste malý HODL-er nebo velký kryptoměnový investor, není potřeba obejít krypto peněženku, která by uchovávala vaše soukromé klíče.

Odvětví krypto peněženek prošlo od „starých“ dnů dlouhou cestu a my jsme v současné době zkaženi množstvím velmi dobrých možností. A přestože trh s hardwarovou peněženkou je pravděpodobně nejziskovější (a nejzajímavější), žádný název nevyniká víc než Ledger, dlouholetý výrobce hardwaru.

Pařížská společnost Ledger do dnešního dne prodala více než 1 milion hardwarových peněženkových zařízení Ledger, mezi něž patří slavná Ledger Nano S a nika-modrá Ledger Nano Blue. Ledger Nano X, který byl nedávno oznámen na CES 2019, je nejnovějším produktem společnosti a byl navržen tak, aby změnil hru v odvětví kryptoměnových hardwarových peněženek.

Co dělá Ledger Nano X speciálním?

Pro začátečníky stojí za zmínku, že Ledger Nano X byl navržen ke zlepšení všech aspektů Ledger Nano S. I když vypadá relativně podobně jako starší produkt (ve skutečnosti je dvakrát tak těžký a trochu větší), má spoustu nová technologie pod kapotou.Ledger Nano X koupit hnedNejvýznamnějším rozdílem mezi Nano S a novým Nano X je přívětivost k mobilním zařízením. Jedná se o peněženku s technologií Bluetooth (stejně jako CoolWallet S), což znamená, že utrácení prostředků z vašeho Nano X je stejně snadné jako připojení k telefonu přes Bluetooth, instalace nové aplikace Ledger (k dispozici pro iOS i Android), a několikrát klepnutím na obrazovku telefonu.

Ledger Nano S se stal legendárním uchazečem o trh díky kombinaci praktičnosti, všestrannosti a extrémního zabezpečení, takže Nano X jde pouze ve svých stopách. Jedním z nejatraktivnějších aspektů tohoto nového produktu je skutečnost, že podporuje více než 100 aplikací a umožňuje vám na něj uložit 100 různých kryptoměn z celkového počtu 1100.

Mezi další rozdíly kromě kompatibility Bluetooth patří mnohem větší paměť pro více aplikací a krypto úložiště (jak je uvedeno výše), kvalitnější obrazovka (nyní má 128 × 64 pixelů místo 128 × 32 pixelů) a výkonnější a bezpečnější čip.

Bezpečnostní

Zabezpečení Ledger Nano XZabezpečení je primárním zaměřením, zvláště když si chcete koupit hardwarovou peněženku. Na rozdíl od toho, čemu by mnozí věřili, nový prvek Bluetooth nepřidává produktu žádný typ bezpečnostních rizik. Je třeba mít na paměti, že připojení Bluetooth umožňuje vaší aplikaci v telefonu přistupovat k peněžence za účelem dokončení transakce (takže to nemusíte dělat ručně jako v případě Nano S prostřednictvím jejích malých tlačítek). Soukromé klíče jsou v zásadě přeneseny do vašeho telefonu.

Dobrou zprávou je, že připojení Bluetooth je end-to-end šifrované a peněženka má stále super zabezpečený systém PIN. Kromě toho jsou vaše soukromé klíče izolovány uvnitř zařízení pomocí technologie certifikované CC EAL5 + (stejný čip se používá k zabezpečení pasů a kreditních karet).

Zálohujte si hardwarovou peněženku Ledger pomocí CRYPTOTAG

Soukromý klíč a semeno jsou uloženy v zabezpečeném čipu. Izolované soukromé klíče nejsou nikdy vystaveny internetu ani žádnému zařízení, jako je počítač. Jediné, co musíte udělat, je uchovat semeno pro obnovení na bezpečném místě, které použijete pro přístup k vašim finančním prostředkům nebo k obnovení peněženky, pokud dojde ke krádeži nebo poškození. Uchovávání semene obnovy na kousku papíru nebo v počítači není dobrý nápad. Nejlepší dostupný systém pro zálohování kryptoměn můžete vyzkoušet CRYPTOTAG který používá titan a je navržen tak, aby vydržel po celý život.

CRYPTOTAG

Jak nastavím svoji knihu Ledger Nano X?


Pokud jste někdy nastavili Ledger Nano S, pak je to v zásadě totéž, pouze je tu zapojen telefonní prvek. Proces je nicméně velmi uživatelsky přívětivý. Stojí za zmínku, že peněženka je dodávána s kabelem USB, návodem / letákem, třemi listy pro obnovení soukromého klíče a řemínkem na klíčenku.

Existují dva způsoby, jak nastavit peněženku: buď ji připojíte k počítači (například Nano S), nebo ke svému smartphonu přes USB nebo Bluetooth. Chcete-li jej nastavit pomocí typického počítače (kompatibilní s Windows 8+, MAC OS 10.8+ a Linux), stáhněte si program Ledger Live a postupujte podle jednoduchých pokynů.

Chcete-li ji nastavit prostřednictvím svého smartphonu (kompatibilní s iOS 9+ a Android 5), stáhněte si aplikaci Ledger z App Store nebo Google Play Store a postupujte podle pokynů. Bez ohledu na to, kterou možnost si vyberete, je proces velmi podobný: připojte peněženku k libovolnému zařízení, vyberte nebo zadejte své přihlašovací údaje a PIN, zálohujte frázi pro obnovení nebo poskytnutý list pro obnovení, “a nainstalujte všechny požadované aplikace.

Ledger Nano X nastaven

99bitcoins.com

Jak si jeden pořídím?

Nano X je k dispozici na předobjednávce na oficiálních webových stránkách a jeho cena je 199 USD ve státech a 119 EUR v Evropě a dalších částech světa.

Závěrečná slova

Ledger Nano XNano X nepochybně změnil způsob, jakým vnímáme a souvisí s hardwarovými peněženkami. Ve srovnání s jeho konkurencí (v době psaní tohoto článku je jedinou hardwarovou peněženkou nabízející podobnou sadu CoolWallet S) je Ledger Nano X na špičce.

Hlavní výhodou je skutečnost, že přináší mobilní funkce, které vám umožní vzít si Ledger kamkoli na cestách, s mobilní kompatibilitou Bluetooth.

Je však také třeba připomenout, že zařízení vylepšuje různé další oblasti. Přináší další úložiště, větší, ostřejší obrazovku a mnohem snadnější použití díky relativně zjednodušenému rozhraní. Realisticky vzato, cena také není tak špatná, protože je o něco levnější než její hlavní rival.

Doporučený obrázek: aboutbitcoin.io

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map