Recenze Margex Exchange: Je to bezpečná burza?

Margex

Margex je nová platforma pro obchodování s deriváty na bázi bitcoinů, kde můžete obchodovat s až 100násobným využitím všech dostupných párů, jako jsou bitcoiny, etherea, roční financování a další vůči USD. Margex zavádí na zakázku vytvořenou burzu od základu, aby poskytla maximální obchodní zážitek. V doprovodu uživatelsky přívětivého rozhraní platforma úspěšně poskytuje bleskově rychlý obchodní engine, obrovskou likviditu a systém odolný proti neoprávněné manipulaci..

Ve srovnání se všemi ostatními platformami pro obchodování s deriváty a problémy, kterými trpí, jako jsou zmrazení a manipulátory trhu, je zjevně potřeba, aby se na trhu objevila kvalitnější obchodní platforma. Zdá se, že Margex má potenciál být jedním z nich, protože nabízí přizpůsobený obchodní engine, který dokáže zpracovat až 100 000 transakcí za sekundu.

Co Margex nabízí?

  • Rychlé provedení objednávky
  • Žádné přetížení
  • Konkurenční poplatky
  • Nastavitelná páka až 100x
  • Snadno použitelné rozhraní
  • Vše v jednom obchodním prostředí
  • Oddělená likvidita od 12 poskytovatelů
  • Ochrana manipulace s cenami, ochrana uživatelů před nespravedlivými likvidacemi
  • Žádný KYC

Registrace

Margex

Registrace na Margexu netrvá déle než minutu. Vše, co musíte udělat, je zadat svůj e-mail, potvrdit, že nejste rezidentem určitých zemí, a kliknout na registraci. Poté můžete hned vložit a začít obchodovat.

Vklady a výběry

vklady

Aktuálně dostupné způsoby vkladu na Margexu jsou bitcoinové nebo kreditní a debetní karty a další kryptoměny poskytované společností Changelly. Výběry zpracovává v bitcoinech ručně tým pokladny dělený rozdělením povinností a studenými peněženkami s více podpisy, aby se eliminovalo riziko hackerů a vykořisťovatelů.

Obchodování na Margexu

obchodování

Obchodování na Margex je navržen tak, aby byl jednoduchý, protože platforma nabízí jedno z nejčistších standardních rozvržení v oboru pro obchodování s využitím pákového efektu.

Levá strana je vyhrazena pro kartu objednávky, kde upravujete podrobnosti své pozice, například – množství, limitní cena a pákový efekt. V sekci obchodu vidíte podrobnosti, jako je ID dohody, datum, typ, aktivum, množství, marže, stop loss, zisk a další.

Graf je umístěn uprostřed a je založen na TradingView s kompletní sadou obchodních indikátorů. Kniha objednávek a poslední obchody jsou umístěny vpravo, kde můžete zkontrolovat hloubku trhu.

Nastavení Stop Loss a Take Profit

zisk

Nastavení stop loss a take profit je poměrně snadné, klikněte na čísla, která jsou nastavena na stop loss a take profit a vyskočí vám okno, kde budete muset zadat požadovanou cenovou hladinu. I když to může být poprvé matoucí, protože neexistují žádné jasné indikátory, že se jedná o tlačítko.

Uzavření pozice nebo objednávky

Zavírání pozic se provádí kliknutím na tlačítko Zavřít na levé straně. Můžete buď „Zavřít trh“, nebo „Zavřít limit“.

Bezpečnostní

Klientské účty ve službě Margex jsou chráněny pomocí ověřování 2FA, e-mailových potvrzení, šifrování SSL, e-mailových upozornění a upozornění. Margex ukládá 100% uživatelských prostředků do Cold Storage, aby maximalizoval úroveň zabezpečení fondů. Tento systém je doprovázen monitorováním v reálném čase pro každý pohyb aktiv provedený na platformě.

Obchodní infrastruktura

Margex má elastickou serverovou infrastrukturu, která poskytuje schopnost škálovat na vyžádání s obchodním modulem schopným zpracovat až 100 000 trx / s. Tím je zajištěno, že platforma bude mít okamžité provádění příkazů i ve chvílích velmi vysoké obchodní aktivity a volatility.

Manipulace s cenami a prevence podvodů

Margex integroval na zakázku vytvořený systém založený na AI v reálném čase, který monitoruje podezřelé obchodní aktivity a konzistenci cenového toku. K dispozici je také systém sdružování likvidity, který získává likviditu od několika poskytovatelů likvidity, díky čemuž si Margex klade za cíl zajistit svým uživatelům nejlepší vstupní a výstupní ceny.

Kromě všeho používá Margex systém ochrany před mačkáním ceny, aby mohl provádět objednávky v očekávané cenové hladině.

Podpěra, podpora

Platforma má živou podporu 24/7, která vám na všechny dotazy odpoví během několika minut.

Poplatky

Poplatky za obchodování na Margexu jsou ve srovnání s většinou obchodních platforem na spodním spektru. Poplatek pro příjemce je 0,060% a poplatek pro tvůrce je 0,019%. U všech platforem obchodování s pákovým efektem se platí poplatek za financování.

poplatky

Závěr

Margex je jednou z nejjednodušších obchodních platforem z mnoha v krypto průmyslu. Na této platformě se můžete doslova zaregistrovat a začít obchodovat za pár minut, aniž byste ztráceli čas.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map