Recenze peněženky Coinomi | Funkce, zabezpečení, výhody a nevýhody

Coinomi recenze

Pokud hledáte dobrou peněženku pro uložení vaší kryptoměny, podívejte se na naši recenzi Coinomi a zjistěte, zda jsou její funkce vhodné pro vaše potřeby úložiště.

Recenze Coinomi: Přehled peněženky

Coinomi je kryptoměnová peněženka s více měnami se sídlem na Britských Panenských ostrovech, která byla poprvé uvedena na trh v roce 2014 Georgem Kimionisem, veteránem speciálních sil, který je také absolventem inženýrství na University of Manchester.

Mezi další projekty společnosti Kimionis patří Cryptean, investiční platforma pro kryptoměny, která funguje odděleně od společnosti Coinomi.

Související obrázek

Coinomi byl poprvé vyvinut, aby fungoval pouze na zařízeních Android, zpočátku podporoval pouze populární kryptoměny, jako jsou bitcoiny, litecoiny a ethereum. Aplikace poté časem rozšířila možnosti úložiště a nakonec spustila svou verzi iOS se stejnými funkcemi jako její protějšek pro Android.

Coinomi pomalu začal růst v komunitě kryptoměn díky zvýšeným bezpečnostním opatřením a jedinečným vlastnostem. Jeho integrovaná směnárna byla mezi prvními v oboru krypto peněženek a byla k dispozici před velkým nárůstem kryptoměn v roce 2017.

V současné době je Coinomi jednou z nejpopulárnějších mobilních peněženek na trhu a stále více uživatelů se každý den přihlašuje k používání služby.

Podporované měny a dostupné země

Peněženka postupně rozšířila svůj seznam mincí o nativní podporu pro více než 125 blockchainových aktiv. Umožňuje také skladování 382 tokenů, včetně tokenů založených na standardu ERC-20.

Coinomi recenze

Peněženku mohou používat uživatelé z celého světa. Coinomi podporuje svoji mezinárodní uživatelskou základnu a podporuje několik jazyků, jako je angličtina, čínština, španělština, francouzština, němčina, ruština a mnoho dalších jazyků, přičemž další jsou pravidelně přidávány pomocí uživatelů.

Kompatibilita peněženky Coinomi

Jak jsme zmínili na začátku naší recenze Coinomi, peněženka byla poprvé vyvinuta pro mobilní zařízení. Je tedy kompatibilní se systémy Android a iOS. V roce 2019 společnost Coinomi také vydala verzi pro stolní počítače, která je kompatibilní s operačními systémy macOS, Windows a Linux.

Coinomi recenze

Uživatelské rozhraní a zkušenosti

Jejich uživatelské rozhraní bylo oceněno jako jedno z nejintuitivnějších mobilních rozhraní pro kryptoměnové peněženky. Coinomi je vhodný jak pro pokročilé, tak pro začátečníky, protože mohou snadno procházet funkcemi peněženky.

Jak získat peněženku Coinomi

Stahování a instalace

 • Klikněte na tlačítko „stáhnout“ (pravá horní část okna).

Budete přesměrováni do okna, kde vyberete verzi operačního systému. Můžete si vybrat z několika verzí Android, iOS, Windows, macOS a Linux.

V tomto tutoriálu budeme pokračovat ve verzi pro Windows:

 • Klikněte na tlačítko „stáhnout“ vašeho operačního systému;
 • Spusťte stažený soubor;
 • Přijmout právní podmínky programu;
 • Vyberte umístění instalace;
 • Vyberte, zda chcete ikonu na ploše, a dokončete instalaci.

Vytvoření peněženky

Nyní v naší recenzi Coinomi vám ukážeme, jak vytvořit peněženku:

 • Při prvním spuštění peněženky budete mít dvě možnosti: vytvořit novou peněženku (Vytvořit novou peněženku) a obnovit dříve vytvořenou peněženku (Obnovit peněženku). Vybereme první možnost;
 • Fráze pro obnovení bude v tomto okamžiku uvedena, takže si ji nezapište a uložte na bezpečné místo;
 • Budete požádáni o ověření fráze pro obnovení a pokud byla správně uložena;
 • Potvrďte frázi;
 • Vyberte heslo pro peněženku. Vaše heslo musí mít alespoň deset znaků a musí obsahovat velká, malá písmena, číslice a symboly;
 • Vyberte, které kryptoměny chcete přidat do své peněženky;
 • Přijměte právní základy programu a pokračujte;
 • Nyní jste vytvořili svou krypto peněženku, která je připravena k použití.

Jak používat peněženku Coinomi

Příjem mincí

 • Přejděte do levého horního rohu, v rozevírací nabídce klikněte na mince, které máte v peněžence, a zobrazte adresu jejich peněženky.
 • Zkopírujte tuto adresu a odešlete ji osobě, od které chcete dostávat mince.

Zasílání mincí

 • Přejděte do levého horního rohu pod peněženkou a klikněte na minci, ze které chcete mince poslat.
 • Klikněte na tlačítko „Odeslat“.
 • Zadejte adresu příjemce a počet mincí, které chcete odeslat.

Peněženka In-Exchange

Prostřednictvím partnerství se společnostmi ShapeShift a Changelly mohou uživatelé převádět svá digitální aktiva na další, aniž by museli opustit peněženku (poplatky za tuto službu budou probrány později v naší recenzi Coinomi).

Poplatky za peněženku Coinomi

Coinomi neúčtuje žádné poplatky za své služby úložiště a nemá žádné transakční poplatky. Odchozí transakce mohou účtovat poplatek za těžbu v síti vybrané mince.

Vzhledem k tomu, že peněženka má povolený SegWit, znamená to, že uživatelé mají možnost transakce „odlehčit“. U těchto transakcí můžete nastavit dynamické (které vám poskytnou nejlepší poměr cena / výkon v daném čase) nebo vlastní poplatky (které lze nastavit podle vašich osobních preferencí).

Transakční časy

Časy transakcí závisí na síťovém provozu mince, kterou používáte.

Transakční limity

Částka, kterou můžete vložit a vybrat z peněženky, není nijak omezena.

Bezpečnostní funkce

bezpečnostníSpolečnost Coinomi byla chválena za to, že patří mezi nejbezpečnější mobilní peněženky, pyšní se silným šifrováním a vylepšenými opatřeními na ochranu soukromí.

Coinomi je „hierarchický deterministický“, což znamená, že pro generování počáteční fráze vaší peněženky používá speciální typ algoritmu. Úvodní fráze přidává vašemu účtu další ochranu a lze ji použít k obnovení přístupu k vašim finančním prostředkům v případě ztráty nebo poškození telefonu.

HD peněženky také generují novou adresu peněženky pokaždé, když provádíte transakci, což zvyšuje soukromí, protože vaše transakce nelze propojit s jednou adresou peněženky.

Identita vlastníka peněženky je utajena, protože servery společnosti Coinomi anonymizují jejich IP adresy. To zabrání tomu, aby byly osobní údaje a podrobnosti transakcí vystaveny sledovací technologii nebo online útočníkům.

Společnost Coinomi zpřístupnila některé části svého zdrojového kódu veřejnosti, což znamená, že vývojáři mohou svobodně zkoumat základní software a zapojit se do řešení chyb nebo jakýchkoli závad, které by mohli objevit.

Naše recenze Coinomi by nebylo spravedlivé, kdybychom nezmínili incident z února 2019, kdy uživatel nahlásil ztrátu kryptoměn v hodnotě 60 000 dolarů kvůli problému souvisejícímu se zabezpečením. Problém byl v tom, že Coinomi posílal importované počáteční fráze na adresu Google API pro kontrolu pravopisu. Uživatel tvrdil, že zaměstnanec Google byl ten, kdo mu ukradl finanční prostředky.

To je ale velmi nepravděpodobné, protože žádosti odeslané Googlu byly zamítnuty, protože neobsahovaly klíč API. Úvodní fráze také nebyla v prostém textu, protože měla šifrování TLS.

Coinomi opravil chybu během několika hodin poté, co se o tomto problému dozvěděl. Coinomi zatím prohlásila, že „žádná z jejich peněženek založených na telefonu nebyla nikdy hacknuta nebo jinak kompromitována“. Je pravda, že kvůli chybě nebyly vzneseny žádné další nároky týkající se ztráty fondu.

Zákaznická podpora

Zákaznická podpora Coinomi WalletTým podpory společnosti Coinomi lze kontaktovat zasláním lístku prostřednictvím jejich online portálu. Uživatelé obdrží číslo lístku po zadání svých dotazů. Tento lístek lze použít, pokud se rozhodnete kontaktovat tým prostřednictvím jeho dalších kanálů.

Oficiální portál podpory peněženky obsahuje také mnoho uživatelských příruček a sekci „Často kladené otázky“. Coinomi má také aktivní přítomnost na sociálních médiích, velmi reaguje na své účty Twitter, Telegram, Reddit a Facebook a pravidelně odpovídá na otázky svých uživatelů.

Důležitá oznámení a zprávy jsou uvedeny v jejich oficiálním blogu. Podle uživatelů se doba odezvy pohybuje od několika hodin do jednoho dne.

Reputace peněženky Coinomi

Coinomi má velmi aktivní online komunitu, kde pracovníci podpory na kanálech sociálních médií rychle komunikují se svými uživateli a řeší jejich problémy.

Tuto odezvu kryptokomunita velmi ocení a stovky tisíc uživatelů hlásí, že tuto službu považují za důvěryhodnou, a v zásadě ji jakákoli recenze Coinomi hodnotí jako renomovanou službu.

Peněženka má většinou pozitivní recenze online a v obchodě Google Play a Apple iTunes App Store získala hodnocení 4,6 z více než 16 000 recenzí pro obchod Play..

Recenze Coinomi: Verdikt

Coinomi je vynikající mobilní peněženka, která nabízí vylepšené funkce zabezpečení a uživatelsky přívětivé rozhraní, které vám umožní snadno ukládat velké množství kryptoměn. Toto je nejlepší krypto peněženka pro mobilní uživatele.

Peněženka Coinomi: klady a zápory

Profesionálové:

 • Podporuje širokou škálu kryptoměn;
 • Silná bezpečnost;
 • Aktivní komunita;
 • Reagující pracovníci podpory;
 • Volný, uvolnit;
 • Důvěryhodný;
 • Vestavěná výměna.

Nevýhody:

 • Není plně otevřený zdroj;
 • Žádné možnosti nákupu fiat pro krypto.
Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map