Recenze peněženky XRP.io.

V posledních několika měsících byla vydána nová řešení, která mají pomoci komunitě Ripple. V tomto článku si ukážeme celý XRP.io recenze peněženky, aby se o ní uživatelé dozvěděli více. Vysvětlíme, co je XRP.io, jak funguje, a mnoho dalších zajímavých podrobností. 

XRP.io se stal jedním z nejužitečnějších způsobů odesílání, přijímání a ukládání Ripple, což je jeden z největších a nejpopulárnějších krypt na trhu. Pokud si přečtete celou recenzi peněženky XRP.io, získáte lepší představu o tom, jak to funguje. 

Recenze XRP.io: Přehled peněženky

xrp.io

Jedná se o jednu z nejnovějších a nejzajímavějších peněženek XRP na trhu. Držitelé XRP v průběhu času čekali na různé způsoby, jak zacházet se svými virtuálními měnami. S touto snadno použitelnou a uživatelsky přívětivou peněženkou nebylo nikdy jednodušší odesílat, utrácet, ukládat a přijímat XRP. 

Peněženka byla uvedena na trh koncem minulého roku a od té doby roste. V současné době zpracovali přes 122 300 transakcí a bylo vytvořeno téměř 18 300 peněženek. Kromě toho bylo od uvedení na trh zpracováno více než 346 676 627 733 XRP.

Rozhraní se zdá být velmi uživatelsky přívětivé. Když vstoupíte do aplikace, uvidíte své účet Zůstatek. To vám poskytne potřebné informace o vašich finančních prostředcích. Zároveň budete mít cenu každého XRP v eurech i amerických dolarech. Pod touto záložkou uvidíte seznam nejlepších doporučení. Nakonec budete mít své historické transakce XRP pomocí peněženky. 

Recenze peněženky XRP.io – uvnitř aplikace

Jelikož se jedná o novou peněženku, uvidíte, že zatím neexistují žádné transakce. Měly by se tam však zobrazit všechny transakce. To by vám poskytlo velkou kontrolu nad vašimi prostředky a tím, jak je v průběhu času používáte.

Za zmínku stojí, že provozují server Ripple, který umožňuje ochranu a podporu celého ekosystému. Tyto společnosti provozující validátory pomáhají v průběhu času decentralizovat síť. XRP.io tedy nenabízí pouze služby XRP uživatelům, ale také aktivně podporuje Ripple. 

Peněženka obsahuje podpůrnou část, ve které budete moci chatovat se zástupcem. To je velmi užitečné vzhledem k tomu, že mnoho z nás může mít při správě svých fondů nějaké problémy. Pokud jsme dlouho na kryptotrhu, mohli jsme zaznamenat zpožděné transakce. 

Sekce doporučení je také velmi důležitá pro provedení této kontroly peněženky XRP.io. Je skutečně možné poslat odkaz na doporučení přátelům a rodině. Uživatelé, kteří sdílejí odkaz, získají 10% bonus za doporučení. Není však správně vysvětleno, což je bonus, který dostanou. Není jasné, zda se 10% bonus vztahuje na přijaté, odeslané nebo držené prostředky. 

Mnoho společností propaguje své služby prostřednictvím odkazů. Pro firmy je vždy velmi dobré mít angažovanou komunitu, která šíří informace o nabízených službách. V tomto případě je jediným problémem skutečnost, že není jasné, které budou přijaté dávky.

Odesílejte a přijímejte prostředky prostřednictvím XRP.io

xrp.io

Abyste mohli posílat prostředky, budete muset přidat nějaké peníze na účet (XRP). Jakmile tak učiníte, budete moci vybrat cílovou adresu XRP. Adresa je dlouhý řetězec znaků, který patří vám nebo jiné osobě. Při vyplňování tohoto pole buďte opatrní, abyste neudělali chybu. I malá chyba by poslala prostředky na jiný účet.

Cílová značka, což je volitelné pole, bude za určitých okolností užitečná. Nezapomeňte se vždy zeptat uživatele, kterému posíláte finanční prostředky, pokud je nutné vyplnit toto pole. Poté budete mít možnost přidat částku XRP, kterou chcete odeslat. Po výběru této částky uvidíte její hodnotu v USD a poplatek, který budete muset zaplatit. Pokud chceme poslat 100 XRP (25,52 $), bude to mít poplatek 6 XRP. 

Proces získávání finančních prostředků bude inverzní k postupu popsanému výše. Budete muset v aplikaci přejít na kartu „Přijmout“. V této části budete mít všechny informace o svém účtu. To zahrnuje vaši XRP adresu a cílovou značku, která je vyžadována pro příjem XRP. 

Toto jsou informace, které budete muset odesílateli poskytnout. Pokud jste osobou odpovědnou za zasílání finančních prostředků sobě, buďte při kopírování těchto údajů opatrní. Budete mít také QR kód s nezbytnými informacemi o vašem účtu. Pokud chcete přijímat prostředky, ostatní uživatelé je mohou jednoduše naskenovat a poslat vám XRP.

Transakce XRP bývají velmi rychlé. Poplatky jsou také velmi nízké ve srovnání s jinými virtuálními měnami. Zatímco zpracování bitcoinů (BTC) nebo litecoinů (LTC) trvá zpracování dlouho, XRP dorazí za pár sekund. Používání XRP.io by bylo velmi užitečné, pokud chcete ušetřit peníze při zpracování krypto transakcí. Ujistěte se, že odesíláte XRP na výše uvedené adresy a do této krypto peněženky. Pokud pošlete bitcoin nebo jiné digitální aktivum kromě XRP, prostředky neobdržíte. To znamená, že se mohou navždy ztratit. 

Závěr

V této recenzi peněženky XRP.io jsme se zaměřili na to, abychom vám ukázali, které jsou hlavní charakteristiky této peněženky XRP. V zásadě nabízejí velmi snadno použitelné a jednoduché uživatelské prostředí. Bude to dobrá peněženka pro začátečníky, kteří chtějí pochopit, jak kryptotrh funguje. 

Při používání aplikace pocítíte, že jde o velmi jednoduchý zážitek. Tato jednoduchost však uživatelům umožňuje. Budou vědět, že mohou odesílat a přijímat finanční prostředky bez ohledu na to, kde se nacházejí. XRP.io navíc poskytuje informace o zaplacených poplatcích, což sníží nejistotu. 

Ačkoli nejlepší věcí pro uložení velkého množství XRP je to v hardwarové peněžence, XRP.io pomáhá nováčkům. V budoucnu bude zajímavé vidět nová řešení a služby poskytované touto společností. Nyní je možné si užít, jak komunita XRP roste a těší se z nových a vysoce kvalitních služeb. 

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me