Recenze společnosti Counos: Kompletní kryptosystém pro jednotlivce a firmy

Counos

Counos je ekosystém kryptoměny, který kombinuje možnosti decentralizované směnárenské a peněženkové služby s řadou investičních aktiv.

Co je Counos DEX?

Counos DEX je decentralizovaná burza se sídlem v Estonsku, která byla zahájena 1. 10. 2019, spravována a provozována společností Counos OÜ, společností registrovanou a licencovanou pro legální provoz v zóně EU. Tato platforma byla navržena tak, aby nabídla peer to peer a komunitní decentralizované obchody v bezpečném prostředí, které zmocňuje všechny kryptoobchodníky.

counos dex výměna

Služby této burzy jsou k dispozici ve 248 zemích z celého světa. Uživatelé si mohou nejen vyměňovat různé kryptoměny, ale také mohou používat běžné fiat měny k nákupu a prodeji digitálních mincí.

Counos DEX je držitelem licencí FRK000735 a FVR000842, přičemž první umožňuje společnosti nabízet služby peněženky s virtuální měnou a druhý poskytuje krypto a fiat směnné služby.

Uživatelé nemusí poskytovat osobní údaje k provádění obchodů mezi kryptoměnami na Counos DEX, ale ke konverzi kryptoměn s fiat penězi musí mít KYC, aby chránili svoji bezpečnost a předcházeli podvodům a podvodům.

Použitím technologie blockchain a kryptoměn mohou být jednotlivci i podniky jejich vlastní burzou bez závislosti na jakémkoli finančním převodu nebo povinnostech od zprostředkovatelů třetích stran, bez rizika podvodu.

Jako decentralizovaná burza si Counos DEX neuchovává žádný z aktiv uživatelů, místo toho používá službu úschovy aktivovanou peněženkou MultiSig (peněženka s více podpisy), která omezuje přístup pouze na dva vlastníky soukromých klíčů.

Counos DEX zaručuje bezpečnost globálních online burz pomocí dvoufaktorového ověřování pomocí Counos SSO (Single Sign On).

Na platformě mohou uživatelé obchodovat nebo obchodovat s Counos Coin (CCA), Counos X, Counos E, Counos U, Bitcoin, Litecoin a dalšími.

Podmíněná služba

Služba ESCROW

Podmínka Counos systém používá peněženku multi-sig, aby zabránil přístupu k fondům pouze jedné straně. Peněženka multi-sig vyžaduje otevření tří odlišných soukromých klíčů, přičemž důvěryhodná třetí strana, agent úschovy, si jeden klíč ponechá a další dva drží prodejce a kupující.

Krypto úschova je obzvláště užitečná, když se jedná o velké množství peněz, protože prodejci budou chtít mít jistotu, že platba proběhne před odesláním jejich produktu, a kupující budou váhat s provedením platby, než si budou jisti doručením. Podmíněné podmínky tuto situaci řeší a vylučují riziko podvodu a jakékoli nejistoty mezi oběma transakčními stranami.

Podmínka Counos je k dispozici pro velké objemy obchodování, kryptoměny, OTC bitcoiny, nemovitosti a jakékoli jiné finanční transakce.

Escrow Agents, kteří spravují smlouvy a dohlížejí na jejich dokončení, jsou jednotlivci a právníci z právnických firem, jako je například oficiální právnická firma registrovaná v EU, Gh Legal S.R.O a Cedric Schmid, oficiální advokát ve Švýcarsku.

Platební brána

Counos Payment Gateaway

Podniky elektronického obchodování mohou používat Platební brána společnosti Counos přijímat kryptoměny jako platbu za jejich zboží a služby. Platební brána Counos funguje jako ostatní platební procesory a umožňuje nakupujícím zvolit platební bránu pro provádění plateb při nakupování online.

Online podniky a zákazníci si mohou vybrat, jaký typ kryptoměny chtějí používat s platební bránou Counos, a zákazníci si mohou vybrat z Counos Coin, Counos Cash, Counos E a dokonce i kryptoměn, jako jsou bitcoiny, litecoiny a ethereum.

Uživatelé se nemusejí starat o svá data, protože firma nebude vyžadovat ani ukládat žádné informace o peněženkách ani nebude přesměrována na web třetí strany. Prodejci také budou moci vypořádat a odeslat potvrzení po potvrzení transakcí.

Counos X (CCXX)

Counos XCounos X je kryptoměna Proof of Stake vyvinutá pro prostředí Counos a byla navržena tak, aby měla pevnou cenu nabídky a poptávky. Vzhledem k tomu, že cena je vždy konstantní, mohou maloobchodníci i spotřebitelé bezpečně používat mince při platbách.

Algoritmus proof of stake umožňuje držitelům CCXX zvýšit svůj zůstatek fondu, protože dostávají roční úrok 5%. Vytyčování Counos X po dobu nejméně 6 měsíců vygeneruje úrok 2% a po dobu tří měsíců – 0,75%. Platby CCXX jsou vypořádány okamžitě díky integraci Lightning Network na platformu.

Mince lze převést na fiaty, jako USD, CHF, EUR nebo jiné kryptoměny. CCXX je první kryptoměna, kterou lze přímo zakoupit v kterékoli místní bance. Uživatelé si mohou mince koupit v kterékoli bance kontaktováním poradce a přístupem Švýcarský ISIN.

Counos U Coin

Counos UCounos U je financovatelný stabilnícoin, který je 100% krytý USD, s pevnou hodnotou 100 USD. Systém podpory zahrnuje 4 správce, švýcarskou banku a sedm dalších právníků, kteří zajišťují 100% krytí Counos U americkým dolarem.

Držitelé Counos U, kteří vkládají mince déle než rok, získají výnos 3,9%. Mince lze také zakoupit v kterékoli bance prostřednictvím švýcarského ISIN a lze ji také vyměnit za fiaty jako USD, CHF, EUR nebo jiná krypta.

Systém vytyčování

Uživatelé účtu SSO na platformě Counos, kteří vloží své Counos Coin nebo Counos X podle jednoduchého podmínky sázení, obdrží procento svých mincí na základě zvoleného období a plánu.

Aby mohli uživatelé vsadit mince a sklízet odměny, budou si muset vybrat mezi tříměsíčními ročními plány a ukládat mince do speciálních peněženek, ke kterým mají přístup pouze oni.

Digitalizace aktiv

Jednotlivci a podniky mohou využívat platformu Counos (Counos.io) vytvářet vlastní zastupitelná a financovatelná digitální aktiva. Klienti mohou zabezpečit a tokenizovat každé aktivum, přičemž platforma nabízí emisní řešení v následujících investičních produktech: Aktivně spravované certifikáty, sledovací certifikáty, nebankovní aktiva, soukromý dluh, soukromý kapitál, nemovitosti, dluhopisy chráněné kapitálem, úvěrové dluhopisy a Cenné papíry spojené s pojištěním.

Peněženky

Společnost Counos vyvinula řadu peněženkových služeb, ve kterých mohou zákazníci ukládat mince za účelem sázení nebo obchodování. Společnost má peněženku webového prohlížeče, hlavní peněženku i možnost generování papírových peněženek. Pro uživatele na cestách existuje Mobilní peněženka Counos, který je kompatibilní se zařízeními Android i iOS.

Závěr

Counos je komplexní krypto platforma, která umožňuje jednotlivým uživatelům i podnikům investovat a vydělávat na kryptoobchodě, integraci plateb a vkladech. Burza umožňuje každému z celého světa snadno nakupovat stabilní a bezpečné digitální mince z jakékoli banky.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map