V našem Bybit recenze burzy, budeme analyzovat hlavní rysy, podporované měny, poplatky a mnoho dalších aspektů, které mohou pomoci těm, kteří hledají spolehlivou směnu kryptoměn.

Přehled výměny bybitů

Bybit provozovaný společností Bybit Fintech Limited, Bybit je peer-to-peer (P2P) singapurská kryptoburza s odborníky na blockchain z celého odvětví.

Burza Bybit poskytuje páku 100: 1, což je velmi konkurenční značka, která společnost postaví proti již zavedeným a renomovaným burzám, jako je BitMEX. Využívá věčné futures produkty, které jsou v zásadě futures kontrakty, ale bez data expirace. To znamená, že obchodník může držet svou pozici téměř neomezeně dlouho.

Podporované měny a dostupné země

Podle burzovního webu Bybit poskytují širokou škálu trvalých futures kontraktů na kryptoměny. Může to být cokoli od XPR / USD, BTC / USDT, ETH / USD, EOS / USD a BTC / USD.

Společnost také podporuje globální zákaznickou základnu, včetně lidí ze Severní Ameriky, Evropy, jihovýchodní Asie, Japonska, Jižní Koreje a Ruska.

Kompatibilita bybitů

Bybit lze přistupovat z mnoha různých zařízení, jako jsou počítače, notebooky, iPhony, iPady, telefony Android, telefony Windows atd. Všechny aplikace lze stáhnout z příslušných obchodů s aplikacemi, jako je App Store pro Apple a Google Play pro Android.

Jak získat bybitový účet

registrační oběžník

Registrace je docela snadné a vyžaduje několik jednoduchých, ale logických kroků. Kdokoli se může zaregistrovat prostřednictvím hlavní webové stránky burzy Bybit. Na navigačním panelu v horní části jejich domovské stránky je velmi viditelné tlačítko „Registrovat“. Po kliknutí musí potenciální zákazník uvést svou e-mailovou adresu a heslo, aby mohl obdržet potvrzovací kód.

Jak používat Bybit Exchange

bybitové obchodní rozhranícryptonews.com

Bybit je moderní výměnná platforma. To znamená, že v uživatelském rozhraní je navigace co nejjednodušší. Horní navigační lišta na webových stránkách dává možnost obchodovat a sledovat aktiva, grafy, tržní ceny, nerealizované P&L, dostupná marže, poziční marže, stejně jako využití dalších nástrojů, které máte k dispozici na platformě.

Poplatky za výměnu bybitu

Poplatky závisí na tom, zda je uživatel tvůrcem trhu nebo někdo, kdo zadává objednávky do knihy objednávek před obchodníkem nebo příjemcem trhu, nebo někdo, kdo zadává objednávku, aby odpovídal návrhu tvůrce.

Věčné smlouvy

(Inverzní)

Nejvyšší páka Makerova sleva Poplatek za převzetí
BTC / USD 100x -0,025% 0,075%
ETH / USD 50x -0,025% 0,075%
XRP / USD 50x -0,025% 0,075%
EOS / USD 50x -0,025% 0,075%

Účastníkům trhu je účtován poplatek 0,075% z objednávky. Srovnávat to s jinými burzami je docela obtížné, protože obchodované nástroje se také liší od jednoho k druhému. V každém případě se 0,075% nezdá jako vysoká cena a vypadá jako spravedlivá částka.

Tvůrci trhu mají poplatek ve výši -0,025%. V zásadě to znamená, že když tvůrce obchoduje, musí zaplatit o 0,025% méně, než by platil jinak. Jedná se o velmi konkurenceschopnou cenu, která podporuje tvůrce trhu v aktivitě.

S platformou jsou spojeny poplatky za výběr. V tomto smyslu se společnost Bybit opět ukazuje jako velmi konkurenceschopná v oblasti cen. Poplatek je 0,0005 BTC, což znamená téměř polovinu oproti průmyslovému standardu, což je v průměru 0,0008 BTC.

Jakmile obchodník otevře svou pozici, je třeba zaplatit míru financování. Vzhledem k tomu, že obchodování s marží je založeno na zaujetí pozic, bude možná muset obchodník tento poplatek zaplatit nebo jej přijmout. To se děje mezi obchodníky a Bybit se toho neúčastní.

Vklad a výběr na oběžné dráze

Vklad na tuto burzu nevyžaduje velké úsilí. Toho lze dosáhnout stisknutím tlačítka „Aktiva“ na navigační liště. Na pravé straně uvidíte karty „vklad“ a „výběr prostředků“.

Po kliknutí na „vklad“ se zobrazí pole obsahující všechny potřebné informace, například adresu bitcoinu (BTC) a QR kód.

Výběr je také přímý. I když tentokrát vyžaduje zapnutou metodu dvoufaktorového ověřování (2FA) a ověření účtu.

platební metody

Vzhledem k tomu, že Bybit je burza založená na kryptoměnách, přijímá pouze platby kryptoměnami. To znamená, že každý obchodník musí mít kryptoměny, aby s nimi mohl obchodovat.

Bezpečnostní funkce

Bybit Exchange nabízí svým zákazníkům další možnosti zabezpečení.

„Účty & Karta Zabezpečení poskytuje různé metody 2FA pro lepší ochranu vašeho účtu. Existuje celá řada možností, například ověřování e-mailů, ověřování pomocí SMS a ověřování Google. Ten je považován za nejbezpečnější ze všech.

Bybit zajišťuje prostředky na peněženkách, které jsou uloženy offline. To znamená, že neexistuje způsob, jak proniknout do jejich fondů, aniž byste byli skutečně na místě. Tím se má zabránit situacím podobným tomu, co se stalo s Mt. Gox, tokijská kryptoburza, která byla napadena hackery a ztratil bitcoiny v hodnotě až 460 milionů dolarů.

Zákaznická podpora

Pokud jde o zákaznickou podporu, Bybit nabízí pouze živý chat prostřednictvím Zendesku a zapnutou e-mailovou komunikaci [chráněno e-mailem] a v případě problémů souvisejících s IT dne [chráněno e-mailem]. Neexistuje žádná telefonická podpora a žádný způsob přímé komunikace s hlasovým chatem. Doba odezvy operátora textového chatu je extrémně rychlá, zatímco e-mail zabere trochu času.

Kromě toho burza nabízí FAQ také pro rutinní otázky.

Recenze Bybit Exchange: Verdikt

Bybit je uživateli vnímán jako silná a bezpečná platforma. Dobrý kus jejich uživatelské základny představují bývalí uživatelé BitMexu, kteří upustili od druhé platformy kvůli její autokratické povaze, kde jsou požadavky zákazníků zřídka brány v úvahu.

Je však třeba si uvědomit, že Bybit je platforma pro zkušenější obchodníky. Existuje možnost použití demo účtu před samotným obchodováním, což se silně doporučuje novým obchodníkům. Výměna se neomezuje pouze na vklady v bitcoinech, a tak poskytuje pohodlnější místo pro zkušené obchodníky s kryptoměnami.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me