CoinSwitch je agregátor burzy kryptoměn, na rozdíl od tradičních burz, které generují jejich vlastní likviditu, CoinSwitch ve skutečnosti vlastní burzu neběží.

Místo toho si tvůrci CoinSwitch všimli, že obchodníci potřebují snadný způsob najít nejlepší cenu na více burzách.

Jejich platforma se připojuje k několika burzám kryptoměn, aby pro své klienty našli nejlepší směnný kurz a aby bylo super snadné převést jakýkoli token. Kliknutím sem zobrazíte dostupné ceny na CoinSwitch pro více než 300 mincí.

Čtenáři CoinFi získají bitcoiny v hodnotě 5 USD zdarma, když obchodují své první kryptoměny v hodnotě 100 USD prostřednictvím CoinSwitch. Klikněte zde využít této nabídky.

Tento typ platformy má několik výhod, které tato recenze CoinSwitch podrobně pokryje:

Získejte nejlepší směnný kurz na CoinSwitch

Za prvé, protože CoinSwitch automaticky porovnává ceny na více burzách, mohou získat ten nejlepší směnný kurz.

Rozdíl v ceně 1 nebo 2% nemusí příliš vadit, když obchodujete pouze s kryptoměnou v hodnotě 50 $. Čím více však obchodujete, tím důležitější je získat dobrý kurz.

Místo toho, aby šli na jednu burzu a dostali jakoukoli cenu, kterou nabídnou, CoinSwitch přesměruje vaši objednávku na burzu s nejlepší cenou. Můžeš zkontrolovat aktuální ceny na CoinSwitch zde.

Nevyžaduje se registrace

Zadruhé, CoinSwitch nevyžaduje, aby se uživatelé zaregistrovali dříve, než využijí jejich služby, ačkoli registrace účtu vám umožní přístup k širší škále burz a lepší ceně.

Díky tomu je CoinSwitch jedním z nejrychlejších způsobů obchodování s kryptoměnou. To platí zejména proto, že některé z větších burz vyžadují KYC a někdy může ověření trvat několik dní.

Navštivte zde a obchodujte s kryptoměnou bez KYC.

Stručná historie

CoinSwitch byla založena v roce 2017 a podle CrunchBase mají 10 až 50 zaměstnanců.

Agregátor směny kryptoměn je se sídlem v Bangalore v Indii a primárně se zaměřuje na asijskou klientelu.

V Asii existuje méně předpisů o kryptoměnách, což z něj dělá dobré tržní prostředí na rozdíl od některých západních zemí, jako je Velká Británie a USA, které jsou přísnější v obchodování s kryptoměnami.

Profesionálové

  • CoinSwitch nabízí na své platformě ohromující počet obchodních párů, k obchodování mají k dispozici více než 400 mincí.
  • Žádná registrace znamená, že je snadné provést rychlý obchod. Není třeba se přihlašovat ani procházet žádným procesem ověření KYC.
  • Díky intuitivnímu rozložení je CoinSwitch velmi snadno použitelný, a to i pro nové obchodníky s kryptoměnami.
  • CoinSwitch podporuje nákupy kreditní kartou.
  • Existuje potenciálně lukrativní program doporučení, který usnadňuje získání bonusu vyplaceného v bitcoinech.

Nevýhody

  • CoinSwitch není k dispozici v některých zemích, zejména ve Spojených státech.
  • CoinSwitch je primárně burza krypto-krypto a není možné vložit fiat bankovním převodem nebo bankovním převodem.
  • Někdy mohou být poplatky vyšší, než se původně uvádělo, protože CoinSwitch vyžaduje, aby obchodníci za každou transakci platili směnný a síťový poplatek. To je jiný model než burza jako Changelly, kde jsou všechny náklady již zahrnuty v nabídce poplatků za transakci.

Pokud se vám CoinSwitch zdá jako vhodný, pokud ano navštivte prostřednictvím tohoto odkazu, Čtenáři CoinFi získají bonus 5 $ v bitcoinech, když obchodují se svými prvními kryptoměnami v hodnotě 100 USD.

Jak funguje CoinSwitch

Nejprve obchodník přejde na CoinSwitch a řekne platformě, jaký obchod chtějí provést, např. obchodujte bitcoiny za ethereum a poté řeknou CoinSwitch, kolik chtějí obchodovat, např. 0,25 bitcoinu.

Poté, co obchodník zadá tyto informace, poskytne mu CoinSwitch seznam burz za účelem provedení obchodu na.

Všimněte si, jak se tento model liší od jiných platforem Changelly. Když obchodník používá Changelly, platforma automaticky vybere burzu s nejlepším kurzem a provede tam obchod.

CoinSwitch zobrazuje uživatelům směnné kurzy ze všech burz a umožňuje uživateli vybrat si, kterou burzu chce použít.

Jakmile obchodník vybere burzu, kterou chce použít, poskytne CoinSwitch adresu vkladu. Obchodník by měl své mince poslat na tuto adresu. Budou také muset uvést jinou adresu, kam mají být zasílány vyměněné mince.

Jak již bylo zmíněno, provedení obchodu nevyžaduje, aby obchodník vytvořil účet nebo aby prošel ověřením KYC.

Obchodujte přes CoinSwitch zde a získejte zdarma BTC v hodnotě 5 $.

Platební platforma

Jednou z funkcí CoinSwitch, která je velmi jedinečná a odlišuje je od ostatních kryptoburz, je to, že umožňují jednotlivcům nebo podnikům přijímat kryptoměny a poté dostávat výplaty v jakékoli jiné kryptoměně.

Například, protože CoinSwitch přijímá více než 400 měn, umožňují někomu zaplatit fakturu v kterékoli z těchto měn.

Jakmile je faktura zaplacena a CoinSwitch obdrží minci, vymění ji za jakékoli jiné kryptoměny a poté ji zašle přímo platícímu podniku nebo osobě.

To je obzvláště dobrá vlastnost pro někoho, kdo je ochoten přijmout krypto jako platbu, ale pouze v určité měně, řekněme bitcoin. Tímto způsobem CoinSwitch provádí veškerou práci při výměně mincí, což usnadňuje proces přijímání kryptoměn. Doufejme, že si více burz všimne a začne nabízet transakční službu, jako je tato.

CoinSwitch má také vytvořil kalkulačku což lidem umožňuje zjistit, kolik mohou ušetřit přijetím kryptoměny oproti tradičnějším platebním metodám.

Obchodujte přes CoinSwitch zde a získejte zdarma BTC v hodnotě 5 $.

Omezení země

Jako téměř každá jiná burza, CoinSwitch omezuje, kdo může jejich platformu používat. Občané z následujících zemí nemohou používat CoinSwitch.

Kuba, Írán, Severní Korea, Krym, Súdán, Sýrie, Afghánistán, Pákistán a Spojené státy americké (včetně všech teritorií USA jako Portoriko, Americká Samoa, Guam, Ostrov Severní Mariany a Americké Panenské ostrovy St. Croix, St. John a St. Thomas).

Obchodníci s kryptoměnami z omezených zemí někdy používají k přístupu na burzu, jako je CoinSwitch, VPN. To může fungovat, ale je to také riskantní. Pokud burza zjistí, že obchodník přistupuje na platformu ze zablokované země pomocí VPN, může zmrazit všechny své prostředky a obchodník nemusí být schopen získat zpět své kryptoměny.

Nákup kryptoměny kreditní kartou

CoinSwitch usnadňuje nákup kryptoměny debetní nebo kreditní kartou.

Ve skutečnosti, na rozdíl od některých jiných burz, které obchodníkům umožňují nakupovat pouze ethereum nebo bitcoin kreditní kartou, je CoinSwitch platforma, která umožňuje jejich uživatelům nakupovat více než 100 různých kryptoměn kartou. Podporují nákupy v USD, JPY, RUB a EUR.

Mnoho lidí se ptá, jak nakupovat na CoinSwitch, a my si to teď projdeme. Stojí za zmínku, že minimální částka transakce je 50 $ a maximální částka je 10 000 $. K dispozici je také měsíční limit 50 000 $.

Samotný nákup CoinSwitch nevyřeší. Místo toho je to řešeno Simplexní, evropská platební společnost. Toto je docela běžné nastavení a mnoho dalších burz, které umožňují svým uživatelům nakupovat kryptoměny kreditní kartou, také používá Simplex.

Po výběru kryptoměny, kterou by chtěli koupit a kolik chtějí koupit, bude muset obchodník projít postupem KYC.

Dělá se to tak, aby se zajistilo, že se někdo nebude snažit koupit krypto pomocí odcizené kreditní karty. Na rozdíl od KYC na tradiční platformě však CoinSwitch tvrdí, že proces ověření trvá jen pár minut. Po ověření ID uživatele bude z jeho kreditní karty stržena částka a poté budou mince odeslány na adresu peněženky obchodníka.

V závislosti na tom, jaké krypto obchodník kupuje (XRP je rychlé, bitcoiny pomalé), CoinSwitch tvrdí, že proces nákupu může trvat kdekoli mezi deseti a třiceti minutami.

Směnný kurz CoinSwitch

Směnné kurzy na CoinSwitch se mohou měnit v závislosti na tom, kde se obchodník rozhodne vyměnit coiny. Poplatky za CoinSwitch mohou být kdekoli mezi 0% a 0,49% z celkové hodnoty obchodu.

Tato sazba však neříká celý příběh. Kromě poplatků za síť CoinSwitch může být účtován také poplatek účtovaný samotnou burzou a také poplatek za síť (miner).

Z tohoto důvodu má CoinSwitch neprůhlednější cenové schéma než jiné platformy pro obchodování s kryptoměnami, jako je Changelly. Na Changelly poplatek je jasněji vysvětlen a znám předem.

Navštivte CoinSwitch zde zjistit aktuální kurz na minci, se kterou chcete obchodovat.

Maximální velikost obchodu

Kromě toho, že žádají o kontrolu nejlepších sazeb a síťových poplatků, chtějí někteří obchodníci vědět, jestli je na CoinSwitch maximální velikost obchodu?

Odpověď je, že neexistuje žádný limit pro kryptoobchod. Uživatelé mohou obchodovat, kolik chtějí, pokud je na burze dostatek likvidity. CoinSwitch však varuje před malými obchody. Radí obchodníkům, aby se ujistili, že velikost obchodu bude dostatečná k pokrytí všech poplatků za blockchain.

Za normálních okolností to není problém, ale někdy mohou být blokové poplatky vysoké.

Například během býka v roce 2017 běžel bitcoin blokové poplatky přesáhly 50 $. Při obchodování s kryptoměnami by tedy obchodník měl před vytvořením transakce vždy zvážit blokové poplatky.

Je CoinSwitch Legit?

Vzhledem k tomu, že se jedná o relativně novou výměnu, kterou mnoho lidí chce vědět: je CoinSwitch bezpečný?

Odpověď zní rozhodně ano. CoinSwitch je bezpečný a legitimní a je jednou z předních burz v ekosystému kryptoměn.

Co dělá CoinSwitch tak bezpečným, je to, že se jedná o výměnu bez vazby. Na rozdíl od jiných centralizovaných burz, jako jsou Binance nebo Coinbase Pro, CoinSwitch nezachovává prostředky uživatele. Nemají adresu peněženky a na své platformě neukládají kryptoměny.

Z tohoto důvodu nemůže hacker nic ukrást. Platforma jako Coinbase má kryptoměna v hodnotě miliard dolarů a to je skutečný cíl, zatímco neexistuje žádná silná motivace jít po výměně, jako je CoinSwitch.

Společnost také bere bezpečnost vážně a vychází z toho způsob, jak přijmout nejnovější bezpečnostní postupy. To je řečeno, existuje něco, čeho se obchodníci musí obávat víc než hack.

Nesprávné obchody a zákaznická podpora

CoinSwitch jasně varuje, že v transakci, kdy uživatel pošle prostředky na špatnou adresu, jej nelze nikdy získat zpět.

Například pokud obchodník omylem pošle bitcoin na adresu Bitcoin Cash, prostředky jsou navždy ztraceny. To je na rozdíl od jiných burz, které mohou někdy získat prostředky zpět.

Proto CoinSwitch doporučuje svým uživatelům, aby byli při obchodování velmi opatrní, kam posílají své prostředky.

U všech ostatních problémů má CoinSwitch vynikající zákaznickou podporu. Zveřejní svou e-mailovou adresu – [chráněno e-mailem] – přímo na jejich webových stránkách a vyzývají uživatele, aby je kontaktovali. CoinSwitch tvrdí, že na většinu e-mailů odpoví do 15 minut.

Program doporučení CoinSwitch

Jednou z funkcí, která odlišuje CoinSwitch od ostatních burz za kryptoměny, je, že mají program doporučení. Program se vyplácí v bitcoinech, takže je jeho využití velmi snadné.

Nejprve musí obchodník zadat svou bitcoinovou adresu a poté jim CoinSwitch poskytne odkaz na doporučení. Za každou osobu, která klikne na odkaz a poté dokončí transakci v hodnotě nejméně 100 $, vydělá referrer 5 $. Přítel navíc vydělá také 5 $, což z něj udělá dobrý obchod pro všechny zúčastněné.

Dokonce i po počátečních 5 USD bude odkazující společnost nadále dostávat 25% podíl na výnosu, dokud bude druhá osoba nadále používat CoinSwitch.

Jednou výhradou je, že minimální výplata za doporučující program je 0,005 BTC, což se rovná asi 40 USD v době zveřejnění.

Ve skutečnosti, pokud zaregistrujte se do CoinSwitch prostřednictvím tohoto odkazu zde, při obchodování alespoň 100 $ získáte 5 $ zdarma – to je výhoda z našeho bonusu za doporučení.

Obchodování na CoinSwitch

V této recenzi CoinSwitch jsme se zabývali všemi základy obchodování kryptoměn na CoinSwitch. To zahrnuje, jak CoinSwitch funguje a v čem se liší od jiných burz kryptoměny.

Nejdůležitější je, že CoinSwitch nevyžaduje, aby si uživatelé za účelem využívání jejich služeb vytvořili účet. To z nich dělá skvělou volbu pro okamžité obchodování, protože vytvoření nového účtu může být časově náročné.

Je důležité si uvědomit, že žádná jednotlivá směna za kryptoměny nebude mít 100% nejlepší sazbu.

Proto je důležité nakupovat. Changelly a ShapeShift nabízí podobnou službu jako CoinSwitch a obchodníci mohou chtít zkontrolovat všechny tři, aby se ujistili, že dostávají nejlepší nabídku.

Pamatujte, že obchodování s kryptoměnami je vždy riskantní, protože technologie je nová a tolik se může pokazit. CoinSwitch je však bezpečný způsob obchodování a mají vynikající výsledky v oblasti zákaznických služeb.

To rozhodně z nich dělá dobrou výměnu, se kterou mohou pracovat, protože se zdá, že každou transakci berou vážně a váží si svých klientů.

Nezapomeňte, pokud provedete svůj první obchod na CoinSwitch prostřednictvím tohoto odkazu, po výměně kryptoměny v hodnotě 100 $ získáte bonus 5 $.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me