Recenze platformy Nimbus: Přemostění ekosystému DeFi do světa tradičních financí

Ekosystém decentralizovaného financování (DeFi) byl v uplynulém roce svědkem masivního růstu – překonal hranici 26 miliard dolarů – z necelých 700 milionů dolarů loni v lednu. Navzdory obscénnímu růstu v prostoru DeFi je stále výzvou spojit tuto novou finanční inovaci s tradičními finančními systémy. 

Projekt Nimbus, nový DeFi ekosystém řízený DAO, si klade za cíl vyřešit problém tím, že nabídne uživatelům DeFi ekosystém vše-v-jednom poháněný jejich nativním platformovým tokenem, NBU. 

Spuštění ekosystému Nimbus DEFI 

Nimbus, poprvé spuštěno v roce 2019 a na své platformě rychle získalo více než 50 000 uživatelů po celém světě. Od dnešního dne 27. ledna 2021 platforma oficiálně zahájí svůj DeFi ekosystém řízený DAO a svůj nativní token NBU, který odstartuje novou éru financí. 

Ekosystém Nimbus DeFi nabízí uživatelům širokou škálu finančních funkcí, včetně vkladů, fondů odměn, odměn za poskytnutí likvidity a funkcí výměny. Kromě toho se Nimbus připojuje k „tradičnímu financování“ generováním více toků příjmů pro uživatele na základě počátečních veřejných nabídek (IPO), Crowdfunding, P2P Lending a Crypto Arbitrage-Trading.

Nimbus DAO

Jako klíčová součást ekosystému Nimbus je Nimbus DAO protokolem řízení, který řídí všechna rozhodnutí učiněná na platformě. Držitelé tokenů správy Nimbus DAO budou moci hlasovat o ekonomických, správních a technologických aspektech platformy – a přijímat části nahromaděných transakčních poplatků platformy. 

DAO vytváří hodnotu pro uživatele decentralizací kontroly na platformě, přičemž pouze 10% tokenů správy DAO drží tým organizace Nimbus. Zaměřuje se také na prevenci podvodů ze strany účastníků trhu a vytvoření stabilního mechanismu, aby se zabránilo schématům čerpání a skládkování jeho tokenů. 

Decentralizované aplikace Nimbus (dApps)

Mechanismy generování výnosů za tokenem budou založeny na decentralizovaných aplikacích Nimbus, včetně:

 • Obchodování s krypto arbitrážemi dApp: 

Aplikace krypto arbitráže je spuštěna již minulý rok a láká uživatele, aby se připojili k platformě. DApp nabízí uživatelům zmírňování rizik a optimalizaci odměn při obchodování využitím mechanismu fondů na platformě.

 • Odměna fondu IPA Hub dApp

IPO Hub je jedinečný nástroj, který umožňuje lidem na celém světě přistupovat ke sdíleným akciím na IPO s jejich kryptoaktivy prostřednictvím fondů, bez ohledu na to, jakou částku mají. Uživatelé IPO Hubu mohou zapomenout na extra poplatky za zprostředkování a užít si sofistikované hodnotící mechanismy a všechny relevantní analýzy na jednom místě.

 • Crowdfundingový fond dApp

Nimbus Crowdfunding dApp je jedinečný decentralizovaný nástroj s pokročilými funkcemi mimo řetězec, který umožňuje každému, kdo má krypto, regulovaným a bezpečným způsobem účastnit se spouštěcího crowdfundingu. Uživatelé mají přístup ke směnitelným bankovkám a počátečnímu kapitálu prostřednictvím inteligentních smluv. 

Mezi další strategie výdělků na platformě Nimbus patří: 

 • Vkládání odměn
 • Vyměňte odměnu za poskytovatele likvidity
 • P2P půjčování dApp

Nyní je čas na vyhodnocení!!!

 • Token NBU

Protokol Nimbus DAO využívá svůj nativní token NBU spolu s dalšími dvěma tokeny – token pro správu a STAN stablecoin – pro podporu bezproblémového fungování platformy. 

The Token NBU, na základě standardu ERC20 nabízí držitelům přístup k více než 10 fondům strategií výdělků, přístup k tokenu správy NBU a swap s jinými aktivy a kryptoměnami. 

The Token správy Nimbus, Očekává se, že bude spuštěno krátce po spuštění NBU 27. ledna, umožní držitelům hlasovat o ekonomických, technických a správních změnách na platformě a vydělat na poplatcích za obchodování účtovaných společnosti Nimbus. Na rozdíl od jiných platforem bude organizace Nimbus držet pouze 10% tokenů zajišťujících skutečně decentralizovaný ekosystém DeFi.

Nakonec STAN stablecoin, zajištěno USD v poměru 1: 1 nabídne uživatelům stabilní token, který jim umožní odvodit více případů použití na platformě. Zahájení stabilnícoin je plánováno na 2. čtvrtletí 2021. 

 • Profil týmu a partnerství

Platformu vede zkušený 11členný tým, který tvoří organizaci Nimbus, z různých oblastí života, včetně fintech, kryptoměn, blockchainu, kybernetické bezpečnosti, AI a strojového učení.. 

Fernando Martinho vede tým jako generální ředitel, Waseem Mamlouk (hlavní finanční ředitel), Alexandra Serebrennikova (hlavní marketingová ředitelka) a další poradci včetně Davida Mazaheriho, Patricia Pozziho a Jorge Sebastião. Tady jsou více členy týmu. 

Bez ohledu na to projekt Nimbus již vytváří partnerství v celé Asii a přidává Mars Finance, Alphabit a Sanctum Pte. Ltd. jako strategičtí partneři. 

 • Právní ověření

Společnost Nimbus, která byla uvedena na trh v roce 2019, využívá plně auditované inteligentní kontrakty společnosti Zokyo, blockchainové společnosti zabývající se kybernetickou bezpečností, která svým zákazníkům potvrzuje, že tokenomika je také „pečlivě navržena a testována“. 

Nimbus je sólová společnost registrovaná na Maltě kvůli zákonům o ochraně kryptoměny ostrova. Společnost v současné době čeká na svoji licenci EU pro crowdfunding, která by měla přijít později v tomto roce, s plány na získání licencí SEC, FINRA a dalších. 

Program doporučení Nimbus

Při spuštění platformy 27. ledna budou uživatelé také seznámeni s novým doporučovacím programem na Nimbusu, který „zvýší motivaci uživatelů a podnítí rychlejší budování pevné komunity“, uvádí příspěvek týmu Nimbus. 

Uživatelé mají k dispozici tři typy odměn za doporučení:

 • Odměna za získání tokenu: 10% odměna, jakmile si vaši rozhodčí zakoupí žetony.
 • Zaměnit odměny: Získejte až 0,15% z každé swapové transakce vašich přátel na 6 úrovních rozhodčích.
 • Sázení odměn: Vydělávejte až 12% APY vložením tokenů NBU. Musíte získat a vsadit alespoň 250 USD tokenů NBU po dobu nejméně 6 měsíců. 

Je Nimbus legitimní společnost?

Podle našeho výzkumu a provedené náležité péče platforma Nimbus NENÍ podvodným projektem. Jeho celoroční výsledky dokazují, že společnost tvrdě pracuje na poskytování skvělých nástrojů založených na blockchainu, které skutečně používaly tisíce uživatelů po celém světě. Přechod na DeFi je nyní jen logickým dalším krokem v jejich vývojové strategii a ne jen způsobem, jak sledovat hype (na rozdíl od mnoha jiných startupů v této sféře).  

Platforma již nabízí demo verzi pro uživatele k testování nabízených produktů DeFi a vysoce bezpečnou a bezpečnou platformu. 

One-stop-shop spojuje digitální aktiva s investičními produkty pro globální uživatele a poskytuje přístup k dosud neslyšeným aktivům v krypto. 

Závěr 

Při spuštění tuto středu se očekává, že ekosystém Nimbus DeFi otevře uživatelům novou cestu k překlenutí digitálních a finančních tradičních systémů. Více než 50 000 zákazníků se dosud připojilo k platformě a nyní čekají na spuštění této nové funkce DeFi a jedinečný přístup k IPO, financování při spuštění a dalším příležitostem.

Časté dotazy

 • Co je protokol Nimbus?

Nimbus je ekosystém dApps řízený DAO, který generuje více toků příjmů pro uživatele na základě IPO, Crowdfunding, P2P Lending a Crypto Arbitrage-Trading. Celkově nabízí více než 10 různých fondů na jednom místě přístupných prostřednictvím jediného tokenu: NBU. 

 • Kolik musím začít obchodovat na Nimbusu?

Pro ekosystém Nimbus DEFI je přijatelné jakékoli množství. Uživatelé budou muset připojit externí peněženku, jako je Metamask a MEW, aby mohli platformu začít používat. Demo verze je již k dispozici zde: https://demo.nimbusplatform.io/

Zřeknutí se odpovědnosti Prezentovaný obsah může zahrnovat osobní názor autora a podléhá tržním podmínkám. Před investováním do kryptoměn si proveďte průzkum trhu. Autor nebo publikace nenese žádnou odpovědnost za vaše osobní finanční ztráty.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map