Recenze Polkastarter – DEX Build for Pools Cross-Chain Token

Polkastarter je decentralizovaná burza (DEX) vytvořená pro usnadnění interoperability mezi různými blockchainovými protokoly. Jedná se o protokol DeFi, který umožňuje společnostem získávat finanční prostředky ve fondu tokenů napříč řetězci v decentralizovaném a zabezpečeném prostředí. 

V tomto přehledu Polkastarter zkoumáme projekt provedením podrobné fundamentální analýzy projektu a také kontrolou tokenomiky jeho nativního tokenu. 

Co je Polkastarter?

Polkastarter je decentralizovaná burza (DEX) založená na konceptu DeFi. Jeho vrstva infrastruktury umožňuje více protokolům blockchainu vzájemně komunikovat decentralizovaným způsobem. Faktor interoperability umožňuje interakci mezi řetězci blockchainů postavených na různých blockchainových ekosystémech. Projekt Polkastarter je postaven na síti Polkadot. 

Polkastarter umožňuje decentralizovaným platformám získávat kapitál prostřednictvím své sítě. Společnosti nebo organizace mohou uvést své nativní tokeny na platformě DEX. Polkastarter také umožňuje společnostem získávat finanční prostředky prostřednictvím holandských aukcí a aukcí uzavřených nabídek.  

Uživatelé se mohou účastnit a směňovat aktiva, aniž by byli vázáni na jakýkoli specifický standard blockchainu, jako je ERC 20. Uživatelé mohou také provádět swapy tokenů napříč řetězci s využitím výhod rychlejšího zpracování transakcí. 

Klady a zápory Polkastarter

Projekt DeFi má při přístupu do svého ekosystému výhody a rizika.

Profesionálové

 • Interoperabilita s různými protokoly blockchainu.
 • Seznam tokenů bez povolení.
 • Cross-chain swapy mezi tokeny.

Nevýhody

 • Omezené údaje o jeho členech týmu. 
 • Volatilita cen je ve svém původním tokenu vysoká.

Jaké funkce nabízí Polkastarter?

Mezi jedinečné funkce, které nabízí ekosystém Polkastarter DEX, patří

 • Funkčnost- Díky usnadnění interoperability napříč různými blockchainy usnadňuje Polkastarter snadný přístup k odkládacím tokenům patřícím do jakékoli sítě. K přepínání mezi různými protokoly blockchain využívá technologii sharding. 
 • Rychlost transakce- Platforma Polkastarter je postavena na síti Polkadot, která má vysokou kapacitu pro zpracování transakcí. Prostřednictvím Polkadot může Polkastarter zpracovat 160 000 transakcí za sekundu (TPS) a může dosáhnout až milionu TPS. 
 • Správa věcí veřejných- Prostřednictvím svých nativních tokenů POLS se uživatelé mohou účastnit ekosystému Polkastarter. Jeho nativní token POLS umožňuje uživatelům hlasovat o funkcích produktu, nástroji tokenů a typech aukcí. 
 • Sdílení dat- Kromě transakcí napříč řetězci Polkastarter také usnadňuje sdílení dat mezi protokoly patřícími do různých blockchainových sítí. 

Hodnocení Polkastarter a POLS

Nativní token Polkastarteru je POLS. Celková nabídka tokenu POLS je 100 milionů s počáteční oběžnou dodávkou téměř 18 milionů POLS.

Token Utility

Nativní token POLS je token utility v ekosystému Polkastarter. Jeho použitelnost v síti Polkastarter je třemi různými způsoby:


 • Správa věcí veřejných- Držitelé tokenů se mohou podílet na vývoji produktu prostřednictvím komunitního hlasování.
 • Sázení- Uživatelé mohou vsadit POLS žeton za odměny v bazénu, které budou distribuovány poskytnutím likvidity pro ekosystém Polkastarter. 
 • Těžba likvidity- Program těžby likvidity je způsob, jak se účastnit denních odměn za tokeny, 

Distribuce POLS

Distribuce tokenů POLS je v následujících metrikách:

 • 15% na prodej osiva
 • 27,5% pro soukromý prodej
 • 22,5% pro likviditní fond, který bude dodávat likviditu Uniswap a dalším burzám
 • 15% pro růst ekosystému, který zahrnuje marketing, povědomí, partnerství a výměnu výpisů
 • 10% týmu a poradcům
 • 10% do Foundational Reserve

Podle jeho whitepaperu jsou tokeny Team, Advisor a Foundational uzamčeny po dobu nejméně 1 roku.

Využití finančních prostředků

Shromážděné prostředky budou rozděleny mezi následující odvětví

 • 45% vývojářskému týmu
 • 20% na marketingové akce včetně partnerství, povědomí a strategie uvedení na trh
 • 5% na právní a účetní
 • 30% k dodání likvidity na burzy

Kontrola základní analýzy Polkastarter

Základy projektu

Projekt Polkastarter poskytuje užitečný faktor pro integraci a interakci s více protokoly. Vzhledem k popularitě DeFi a ekosystému kryptoměny jsou různé projekty postaveny na různých blockchainových sítích, které zahrnují více případů použití. Například i v ekosystému DeFi má jeden uživatel přístup k více případům použití půjček, půjček a stabilcoinů. Jeden uživatel proto interaguje s více protokoly vyvinutými v různých blockchainových sítích. Polkastarter poskytuje jedinou platformu, která umožňuje interoperabilitu mezi těmito blockchainovými ekosystémy. Díky výměně tokenů mezi řetězci mohou uživatelé okamžitě převádět z jednoho tokenu na jiný. Se sítí Polkadot se navíc uživatelé mohou zapojit do rychlejšího transakčního zpracování. 

Tým

Projektu chybí dostatečné údaje o jeho členech týmu. V současné době jsou na jeho webových stránkách uvedena pouze dvě jména zakladatelů. Neexistují žádné podrobnosti o vývojářích, vedoucím marketingu, vedoucím právního oddělení a jakémkoli jiném oddělení projektu. Kromě zakladatelů zmiňuje projekt Polkastarter pro svůj projekt dva poradce. 

Tým Polkastarter

Profily LinkedIn sice poskytují podrobnosti o zakladatelích, ale jeho web neobsahuje žádné informace o jejich relevantních zkušenostech. Další výzkum také naznačuje, že i když zakladatelé mají zkušenosti s různými projekty, nemusí to být nutně v doméně kryptoměny. 

Cestovní mapa

Dokument Polkastarter poskytuje podrobnosti podrobného plánu definovaného do posledního čtvrtletí roku 2021. Poslední čtvrtletí roku 2020 obsahuje funkce, jako je seznam bez povolení, soukromé fondy, podvody s tokeny a antispam pro poslední čtvrtletí roku 2020. Jeho plán navrhuje pokročilé funkce swapu s dynamickým poměrem a uzavřené aukce nabídek pro rok 2021. 

Je Polkastarter podvod?

Ne. Podrobná analýza nenaznačuje, že projekt je podvod. Má rozsáhlý plán a pečlivý výzkum, který je patrný z jejího plánu. Nabízí také jedinečné funkce v rámci svého ekosystému DEX, které splňují potřeby blízké budoucnosti. 

Projekt je však třeba aktualizovat a poskytnout více podrobností o jeho členech týmu. Znepokojení vyvolává také nedostatek zkušeností zakladatelů v projektech kryptoměny. Kromě toho je projekt stále ve fázi vývoje. Analýza výkonu projektu a jeho funkcí v příštích několika měsících poskytne další podrobnosti o tom, jak Polkastarter obstojí ve svých prohlášeních. Navíc jeho webové stránky nebo externí zdroje nezmiňují podrobnosti o inteligentní smlouvě auditované poskytovateli služeb. 

Existují rizika při používání Polkastarteru??

Ano. Podobně jako jakýkoli jiný projekt DeFi v ekosystému přichází Polkastarter také s vlastní sadou rizik a výzev. Jedno z rizik zahrnuje využití jeho inteligentního kontraktního kódu. Útočník nebo hacker může manipulovat s chytrým kódem smlouvy Polkastarter, aby se dopustil nekalých aktivit. To může mít negativní dopad na jeho token POLS a celkový projekt. Je důležité mít řádnou kontrolu auditu kódu inteligentního kontraktu, abyste předem našli jakékoli mezery. 

** Průměrné hodnocení: 8/10

Hodnocení Polkastarter

Závěr

Jeden z prvních projektů v nedávno spuštěné síti Polkadot, Polkastarter zahrnuje ukládání základů, které splňují potřeby blízké budoucnosti. Obsahuje také podrobný plán a následné akce k provedení jejich plánů. S rostoucím počtem blockchainových aplikací vyvíjených v různých sítích Polkastarter rozhodně vede cesta k poskytování platformy, která integruje více projektů.

Polkastarter má však před sebou ještě dlouhou cestu. Většina jejích plánů je stále ve fázi vývoje a dosud se neprovádí v praxi. Ale tento projekt DeFi je určitě jednou z platforem, které je třeba v nadcházejících letech hledat. 

Klíčové otázky Polkastarter, zodpovězeny.

Kde najdu dokument Polkastarter?

Dokument Polkastarter je přístupný z jeho webových stránek. Můžete také kliknout na toto odkaz pro přímý přístup k její dokumentaci. 

Na kterých burzách je projekt uveden?

K jeho tokenům POLS lze přistupovat prostřednictvím ETH a USDT od Uniswap, Gate, MXC, Poloneix a Bilaxy. 

Jaké jsou komunitní statistiky projektu?

Od října 2020 existují 4 kanály sociálních médií Polkastarter. To zahrnuje média, telegram, Twitter a LinkedIn. 

Existují konkurenti projektu Polkastarter?

Ano. Existují projekty, které jsou v současné době ve vývoji a zaměřují se na interoperabilitu mezi blockchainovými protokoly. Jedním z nich je Alpha Finance. 

Zřeknutí se odpovědnosti Prezentovaný obsah může zahrnovat osobní názor autora a podléhá tržním podmínkám. Před investováním do kryptoměn si proveďte průzkum trhu. Autor nebo publikace nenese žádnou odpovědnost za vaše osobní finanční ztráty.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map